Jump to content

World of tanks problem z WiFi

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Skiperr46 #1 Posted 11 June 2019 - 04:11 PM

Private

• Player
  • 16885 battles
  • 7
Witam mam problem, wot strona wota jak i forum nie ładują się gdy korzystam z mojego WiFi, mam dwa WiFi i sprawdzałem każdy działa jak potrzeba. A gdy próbuję wejść na stronę wota pisze ze nie udało się połączyć z serwerem. Tak samo jest na telefonie stronę wota wczytuje się tylko jeśli korzystam z danych komórkowych. 

_Patrol #2 Posted 11 June 2019 - 04:19 PM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 40028 battles
  • 34,080
  • [AW-LE] AW-LE

Gdzie tu problem z world of tanks?

ps.

Zalecam sprawdzić czy czasem dostawca internetu nie zamienił IPv4 na IPv6.

+ wykonaj podpowiedzi nr 8 i 9, które opisałem tutaj.

KonstaMaksimus #3 Posted 12 June 2019 - 07:20 AM

Lance-corporal

• Player
  • 22854 battles
  • 50
  • [WAE] WAE
W ty problem ze support polski czyli min. ty widzisz  problem tylko u ludzi nigdy nie  potrafiłeś nikomu pomuc a to wina twojego operatora sieci a to ze zle masz cos  poustawiane ect ale ze np. wg cos  *edit itd.  nic zaś jak pisze sie do suportu np *edit to klarownie i zawsze  pomogą wiem prawda jest bolesna  i zapewne gul ci skoczył ze ktoś wytyka  błędy ale tak to juz jest z *edit w Polsce

Edited by DarkAri, 12 June 2019 - 07:47 PM.
Słownictwo i unikaj : obelg

_Patrol #4 Posted 12 June 2019 - 10:34 AM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 40028 battles
  • 34,080
  • [AW-LE] AW-LE

View PostKonstaMaksimus, on 12 June 2019 - 08:20 AM, said:

W ty problem ze support polski czyli min. ty

Nie jestem pracownikiem supportu, pomagam ZA DARMO.

(...) nigdy nie  potrafiłeś nikomu pomuc (...)

Nigdy? Już ci pomagam!

Przeglądarki podkreślają błędy ortograficzne. Mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli, bo wydajesz się bardzo inteligentnym człowiekiem.

Zalecam też otworzyć oczy i czytać ze zrozumieniem moje podpowiedzi, które pomogły tysiącom graczy.

(...) a to wina twojego operatora sieci a to ze zle masz cos  poustawiane ect (...)

Szukanie przyczyny błędów zaczynamy zawsze po swojej stronie, bo jeśli zamówisz wizytę technika, aby sprawdził internety i wyjdzie mu na to, że przykładowo bawiłeś się routerem i źle go ustawiłeś, to za taką wizytę możesz zapłacić realnymi pieniędzmi więc zawsze, ale to zawsze sprawdzamy czy nie ma winy po naszej stronie.

(...)  zaś jak pisze sie do suportu np *edit to klarownie i zawsze  pomogą wiem prawda jest bolesna (...)

Nie wydaje mi się, abyś znał cyrylicę w stopniu komunikatywnym.

(...) zapewne gul ci skoczył ze ktoś wytyka  błędy ale tak to juz jest z *edit w Polsce

Gul mi nie skoczy, bo interesują mnie opinie tysiąca graczy, którym pomogłem, a nie kolesia, który nie ma pojęcia dlaczego słońce świeci.

ps.

Masz fajną sygnaturkę, która idealnie do ciebie pasuje.

Jeśli masz jakieś pytania, to zapraszam na PW. Nie odpisuj proszę w tym temacie, bo widzę iż nie masz zamiaru pomóc, bo twoja wypowiedź jest niczym innym, jak zaczepką.

Edited by DarkAri, 12 June 2019 - 07:46 PM.

parim1331 #5 Posted 12 June 2019 - 10:41 AM

Polish Community Manager

• WG Staff
  • 6489 battles
  • 624

View PostKonstaMaksimus, on 12 June 2019 - 07:20 AM, said:

W ty problem ze support polski czyli min. ty widzisz  problem tylko u ludzi nigdy nie  potrafiłeś nikomu pomuc a to wina twojego operatora sieci a to ze zle masz cos  poustawiane ect ale ze np. wg cos  *edit itd.  nic zaś jak pisze sie do suportu np *edit to klarownie i zawsze  pomogą wiem prawda jest bolesna  i zapewne gul ci skoczył ze ktoś wytyka  błędy ale tak to juz jest z *edit w Polsce

_Patrol nie jest pracownikiem firmy Wargaming.

Edited by DarkAri, 12 June 2019 - 07:46 PM.

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users