Jump to content

Harkov Haritası Muhteşemmmm

Süper Ötesi Bir harita

• Please log in to reply
27 replies to this topic

_KUZEY_MEHMET_ #1 Posted 12 June 2019 - 01:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 81318 battles
  • 441
  • [ASYA] ASYA
Harkov haritasında emeği geçen tüm, çalışanlara teşekkür ederim. Yıllardır özlemini duyduğumuz harita modeli işte bu. Hadi şimdi de arkada yatsınlarda görelim. Sadece oynayanların kazandığı, muhteşem ötesi bir harita. Wot Harita bölümünde çalışan arkadaşlar bu haritayı hiç kimse, ENGELLEMEYECEK! Bu tarz haritaların oyuncular tarafından beğenildiğini, bizzat göreceksiniz. Teşekkürler Wot...

zed_x #2 Posted 12 June 2019 - 06:32 PM

Captain

• Player
  • 41481 battles
  • 2,434
  • [JSTCE] JSTCE

View Post_KUZEY_MEHMET_, on 12 June 2019 - 02:48 PM, said:

Harkov haritasında emeği geçen tüm, çalışanlara teşekkür ederim. Yıllardır özlemini duyduğumuz harita modeli işte bu. Hadi şimdi de arkada yatsınlarda görelim. Sadece oynayanların kazandığı, muhteşem ötesi bir harita. Wot Harita bölümünde çalışan arkadaşlar bu haritayı hiç kimse, ENGELLEMEYECEK! Bu tarz haritaların oyuncular tarafından beğenildiğini, bizzat göreceksiniz. Teşekkürler Wot...

81k savaş, 1k WN8 ama özgüven 1 milyon. Madem stratejik düşünmek, akıllıca oynamak yerine harala gürele savaş yapmak istiyorsun battle royale oyunlarına, Tekken serisine filan yönel, bizi de uğraştırma. 

kilic222 #3 Posted 12 June 2019 - 06:39 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 42481 battles
  • 3,474
Aylardır oynamıyodum. Sırf böyle dedin diye merak edip giriyorum. Umarım denk gelir harita.

kilic222 #4 Posted 12 June 2019 - 06:59 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 42481 battles
  • 3,474

3 maç attım. 14 gün wot premium, yedek kasaya gitmiş filan.

Savaş sonu raporlarını bile anlamadım. Ne değişip duruyo bu oyunlar böyle ya. :)

Mürettebata kitaplarmı gelmiş, parçaları otomatik açan şeylerde var galiba.

Çözmek için uğraşmam lazım :)

Edit: Ama oyun aynı oyun, gene vuruyosun işte arkasından yanından hahhaa. O değişmesin zaten. Sevgili WOT.

Edit2: Oyun içi istatistikler eklenmiş lem. WTR filan diyo. Başka bişey bu :)

Edit3: Abicim bu T95 düz yolda 20 ye vurdu ya. 10 la gitmiyomuydu bu eskiden, kesin zırhı gitmiştir ama pekte vuramadılar.

Edited by kilic222, 12 June 2019 - 07:29 PM.

l3oomerangg #5 Posted 12 June 2019 - 07:28 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 38535 battles
  • 1,352
  • [FATIH] FATIH

View Post_KUZEY_MEHMET_, on 12 June 2019 - 01:48 PM, said:

Bu konuda ki fikirlerin için yeni konu açmana gerek yok. Bu tarz olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi geri bildirim bölümünden yapmanız daha uygun olur. Özellikle bu harita için geri bildirim konusu açılmış. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...

Yeni Harita: Kharkov

_KUZEY_MEHMET_ #6 Posted 13 June 2019 - 10:05 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 81318 battles
  • 441
  • [ASYA] ASYA

View Postzed_x, on 12 June 2019 - 06:32 PM, said:

81k savaş, 1k WN8 ama özgüven 1 milyon. Madem stratejik düşünmek, akıllıca oynamak yerine harala gürele savaş yapmak istiyorsun battle royale oyunlarına, Tekken serisine filan yönel, bizi de uğraştırma. 

edited

edited

Edited by 11poseidon11, 13 June 2019 - 06:05 PM.
Bu post moderasyon ekibi tarafindan, hakaret sebebi ile degistirilmistir.

RookieBalboa #7 Posted 13 June 2019 - 10:23 AM

Warrant Officer

• Player
  • 33194 battles
  • 854
  • [FATIH] FATIH

View Postzed_x, on 12 June 2019 - 05:32 PM, said:

böyle bir yorum niye yaptın ki ? ne gereği vardı yani şimdi? o kadar gereksiz bir insansın ki anlatamam. 

l3oomerangg #8 Posted 13 June 2019 - 11:24 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 38535 battles
  • 1,352
  • [FATIH] FATIH

View Post_KUZEY_MEHMET_, on 13 June 2019 - 10:05 AM, said:

edited

Adamın yazdığı yazıyı tekrar tekrar okudum, nerede hakaret var diye. Ama hiçbir kelimesinde hakaret göremedim. Senin bence hakaret kavramında bir sorun var. İşinize gelmeyen her yazı hakaret değildir ya. Aksine şu an o vatandaşa sen hakaret ediyorsun. Burada ceza alması gereken biri varsa şu an sensin. 

Edited by 11poseidon11, 13 June 2019 - 06:06 PM.

kilic222 #9 Posted 13 June 2019 - 03:24 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 42481 battles
  • 3,474

View Postzed_x, on 12 June 2019 - 08:32 PM, said:

Elalemin oyunu seni germesin, isteyen istediği gibi oynamalı, zaten öyle oluyor.

Oyunun kuralları var, işte dost vurmıcan, girdiğin savaştan çıkarsan ceza yersin filan. Ötesi kimseyi ilgilendirmez.

Ha sen bi oyun yaparsın, oyununda skor şartı getirirsin, herkes şu skor kriterlerine göre oynasın. Şunun altında kalan forumda yazamaz, hatta oyuna giremez filan. Veya varsa öyle bi zalak oyun orda oyna. Oyun değil işkence.

_KUZEY_MEHMET_ #10 Posted 13 June 2019 - 05:17 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 81318 battles
  • 441
  • [ASYA] ASYA

View Postl3oomerangg, on 13 June 2019 - 11:24 AM, said:

Adamın yazdığı yazıyı tekrar tekrar okudum, nerede hakaret var diye. Ama hiçbir kelimesinde hakaret göremedim. Senin bence hakaret kavramında bir sorun var. İşinize gelmeyen her yazı hakaret değildir ya. Aksine şu an o vatandaşa sen hakaret ediyorsun. Burada ceza alması gereken biri varsa şu an sensin. 

Kardeşim sen neyin kafasını yaşıyorsun. Adam bu oyunu bırakmamı gidip tekken oynamamı, bizide de uğraştırma derken kimi neden uğraştırıyorum. Yüzbinlerce oyuncusu olan bir oyunda bana yermi yok. Bu adam kim bu cüreti kendinde nasıl buluyor? Benim wn8 im seni ne ilgilendirir başkasını ne ırgalar. 

Edited by _KUZEY_MEHMET_, 13 June 2019 - 05:26 PM.

_KUZEY_MEHMET_ #11 Posted 13 June 2019 - 05:28 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 81318 battles
  • 441
  • [ASYA] ASYA

View Postl3oomerangg, on 12 June 2019 - 07:28 PM, said:

Bu konuda ki fikirlerin için yeni konu açmana gerek yok. Bu tarz olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi geri bildirim bölümünden yapmanız daha uygun olur. Özellikle bu harita için geri bildirim konusu açılmış. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...

Yeni Harita: Kharkov

Ben buraya yazmak istiyorum. Sizin için bir sakıncası mı var...

11poseidon11 #12 Posted 13 June 2019 - 06:08 PM

Moderator

• Moderator
  • 870 battles
  • 146
  • [KIDS_] KIDS_

Merhaba,

İkili atışmalar yaratmayınız. Herkes düşüncesini özgürce paylaşabilir.

Saygı çerçevesini koruyalım arkadaşlar!

Teşekkürler!

11poseidon11

Edited by 11poseidon11, 13 June 2019 - 06:09 PM.

_KUZEY_MEHMET_ #13 Posted 13 June 2019 - 08:02 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 81318 battles
  • 441
  • [ASYA] ASYA
Pardon yaa... Yan nicklerle saldıranın kim olduğu alenen ortaya çıktı. Tam bir komedi.

l3oomerangg #14 Posted 13 June 2019 - 08:06 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 38535 battles
  • 1,352
  • [FATIH] FATIH

View Post_KUZEY_MEHMET_, on 13 June 2019 - 05:17 PM, said:

Kardeşim sen neyin kafasını yaşıyorsun. Adam bu oyunu bırakmamı gidip tekken oynamamı, bizide de uğraştırma derken kimi neden uğraştırıyorum. Yüzbinlerce oyuncusu olan bir oyunda bana yermi yok. Bu adam kim bu cüreti kendinde nasıl buluyor? Benim wn8 im seni ne ilgilendirir başkasını ne ırgalar. 

Öncelikle savaş sayısı veya WN8 ile bir oyuncuyu değerlendirmeye her zaman karşıyım. Beni bilen bilir, bunu da her zaman dile getiririm. Fakat senin moderatör tarafından silinen yazında, bu arkadaşın hakaret ettiğini ifade etmiştin. Ve tekrar söylüyorum, o arkadaşın yazdıklarında bana göre bir hakaret yok. Üslup yanlış veya sert olabilir ama hakaret yok. Ve aksine sen ona cevap verirken, hakaret ettin. Ben bunu ifade ettim. Sen neyi, ne şekilde algılamak istiyorsan o şekilde algılayabilirsin. 

View Post_KUZEY_MEHMET_, on 13 June 2019 - 05:28 PM, said:

Ben buraya yazmak istiyorum. Sizin için bir sakıncası mı var...

Senin nereye yazmak istediğin beni ilgilendirmiyor. Ben sana güzel bir dille, eğer geri bildirim yapmak istiyorsan nereye yazman gerektiğini ifade ettim. Gittim konuyu buldum, linkini buldum ve seninle paylaştım. Ama evet hata yapmışım. Özür diliyorum senden. Kendimden de boş insanlara vakit ayırdığım için özür diliyorum. Kharkov'da sana mutluluklar...

Son mesajımdır, herhangibir yazıya cevap vermeyeceğim. Daha fazla boş insanlara vakit ayırmak istemiyorum. Selametle...

_KUZEY_MEHMET_ #15 Posted 13 June 2019 - 08:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 81318 battles
  • 441
  • [ASYA] ASYA

81k savaş, 1k WN8 ama özgüven 1 milyon. Madem stratejik düşünmek, akıllıca oynamak yerine harala gürele savaş yapmak istiyorsun battle royale oyunlarına, Tekken serisine filan yönel, bizi de uğraştırm

View Postl3oomerangg, on 13 June 2019 - 08:06 PM, said:

Öncelikle savaş sayısı veya WN8 ile bir oyuncuyu değerlendirmeye her zaman karşıyım. Beni bilen bilir, bunu da her zaman dile getiririm. Fakat senin moderatör tarafından silinen yazında, bu arkadaşın hakaret ettiğini ifade etmiştin. Ve tekrar söylüyorum, o arkadaşın yazdıklarında bana göre bir hakaret yok. Üslup yanlış veya sert olabilir ama hakaret yok. Ve aksine sen ona cevap verirken, hakaret ettin. Ben bunu ifade ettim. Sen neyi, ne şekilde algılamak istiyorsan o şekilde algılayabilirsin. 

Senin nereye yazmak istediğin beni ilgilendirmiyor. Ben sana güzel bir dille, eğer geri bildirim yapmak istiyorsan nereye yazman gerektiğini ifade ettim. Gittim konuyu buldum, linkini buldum ve seninle paylaştım. Ama evet hata yapmışım. Özür diliyorum senden. Kendimden de boş insanlara vakit ayırdığım için özür diliyorum. Kharkov'da sana mutluluklar...

Son mesajımdır, herhangibir yazıya cevap vermeyeceğim. Daha fazla boş insanlara vakit ayırmak istemiyorum. Selametle...

Boş insanlar bana cevap versin diye yazmadım. Sadece Wot a teşekkür etmek istedim. Şu düştüğünüz hallere bakın, yazık.

bardkor #16 Posted 13 June 2019 - 09:11 PM

Corporal

• Player
  • 2575 battles
  • 180

@_KUZEY_MEHMET_

madem bukadar haritayi begendin gidip oyna burada milletin kafasını ütülemekten baska bir halt yedigin yok yani söyleyeyim.

biz 30 haritada oynayabiliyoruz sen 1 haritada oynayabiliyorsun diye çocuk gibi sevinip baslık açıyorsun sonra buralarda cevap verenlere atarlanıyorsun falan.

doktora görünmende fayda var.

zed_x #17 Posted 14 June 2019 - 12:43 AM

Captain

• Player
  • 41481 battles
  • 2,434
  • [JSTCE] JSTCE

Bu arkadaşımız bu başlığı açıp bunları yazmış:

View Post_KUZEY_MEHMET_, on 12 June 2019 - 02:48 PM, said:

Kendi kendini gaza getiren aynı arkadaşın "Harkov: Askerî Görkemin Şehri" başlığında yazdığı yazı:

View Post_KUZEY_MEHMET_, on 12 June 2019 - 04:11 PM, said:

Süper ötesi bir harita olmuş. Yeni hali dahada güzel olmuş. Engellemeyi düşünen kişiler kesinlikle arkada yatmayı seven, Wn8 saplantılılar doğal olarak beğenmeyeceklerdir. Gögüs göğüse mücadeleyi seven oyuncuların arayıpta bulamayacağı, özlemle beklediğimiz ve devamının gelmesini arzu ettiğimiz bir şaheser olmuş.

Ülkü Tamer'in Konuşma şiirinden çok sevdiğim bir dizedir: "hem dersini çalışmamış, hem de şişman herkesten" Benim dikkati çekmeye çalıştığım tam olarak budur. Kendisi benim hakkımda ne hakaretler döşenmiş okumadım ama tahmin edebiliyorum. Önemsediğim pek söylenemez. 

Diğer yazılara cevap verecek olursam da, WN8 tek başına bir kıstas olmayabilir. 3 tier tank ile 10 bin savaş yapıp WN8'inizi 4000 de yapabilirsiniz bu oyunda. Ama  bir oyuncunun yaptığı maç sayısına göre WN8'i ve  kazanma oranı "oyunculuğu" hakkında az çok bir şeyler anlatır. Anlatmaz diyen kendini kandırır. Yine söylüyorum: 81.000 savaş, %47 kazanma oranı, 969 WN7, 1069 WN8. Bu arkadaş Harkov için "sadece oynayanların kazandığı harita" diyebiliyor. Bütün bunlardan sonra, bu istatistiklere sahip birisi oyun hakkında bu kadar üst perdeden ahkam keserse birileri acı ve sert gerçeği de yüzüne vurur. Benim yaptığım yalnızca bu. Arada bir dilimiz sürcer ise affola, susmasını biliriz de kemiği yok bunun.

Edited by zed_x, 14 June 2019 - 12:44 AM.

CamokaTechnics #18 Posted 14 June 2019 - 07:07 AM

General

• Player
  • 55010 battles
  • 8,886
  • [ZERK] ZERK

View Postzed_x, on 14 June 2019 - 02:43 AM, said:

Kendi kendini gaza getiren aynı arkadaşın "Harkov: Askerî Görkemin Şehri" başlığında yazdığı yazı:

Ülkü Tamer'in Konuşma şiirinden çok sevdiğim bir dizedir: "hem dersini çalışmamış, hem de şişman herkesten" Benim dikkati çekmeye çalıştığım tam olarak budur. Kendisi benim hakkımda ne hakaretler döşenmiş okumadım ama tahmin edebiliyorum. Önemsediğim pek söylenemez. 

Diğer yazılara cevap verecek olursam da, WN8 tek başına bir kıstas olmayabilir. 3 tier tank ile 10 bin savaş yapıp WN8'inizi 4000 de yapabilirsiniz bu oyunda. Ama  bir oyuncunun yaptığı maç sayısına göre WN8'i ve  kazanma oranı "oyunculuğu" hakkında az çok bir şeyler anlatır. Anlatmaz diyen kendini kandırır. Yine söylüyorum: 81.000 savaş, %47 kazanma oranı, 969 WN7, 1069 WN8. Bu arkadaş Harkov için "sadece oynayanların kazandığı harita" diyebiliyor. Bütün bunlardan sonra, bu istatistiklere sahip birisi oyun hakkında bu kadar üst perdeden ahkam keserse birileri acı ve sert gerçeği de yüzüne vurur. Benim yaptığım yalnızca bu. Arada bir dilimiz sürcer ise affola, susmasını biliriz de kemiği yok bunun.

Adamın ne cins olduğunu forumdakiler zaten biliyor.

Hacı senin de ego 1500, adamın 2 yazısı da birbiriyle uyumlu.

Geride yatan wn8ciler bu haritayı sevmeyecek diyor.

sana ne adamın kazanma oranından veya öteki istatistiklerinden.

_KUZEY_MEHMET_ #19 Posted 14 June 2019 - 03:21 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 81318 battles
  • 441
  • [ASYA] ASYA

View Postbardkor, on 13 June 2019 - 09:11 PM, said:

@_KUZEY_MEHMET_

madem bukadar haritayi begendin gidip oyna burada milletin kafasını ütülemekten baska bir halt yedigin yok yani söyleyeyim.

biz 30 haritada oynayabiliyoruz sen 1 haritada oynayabiliyorsun diye çocuk gibi sevinip baslık açıyorsun sonra buralarda cevap verenlere atarlanıyorsun falan.

doktora görünmende fayda var.

O yediğin halt neyse yemeye devam et. Kimsenin kafasını ütülediğim yok. sadece bir haritayı beğendim. Bir sürü boş beleş tartışmanın içinde buldum kendimi. Siz mafyamısınız oğlum yürü git... Başka yerde oyna. Ne yiyip ne içiyorsunuz))))

14:24 Added after 2 minutes

View Postzed_x, on 14 June 2019 - 12:43 AM, said:

Şunlara bak ))) tırpanla biçsen bitmez bunların kökü. Size ne? sizi ne ırgalar. Çatlayın. Harkovu da beğeniyorum, oyunuda. Var mı bir diyeceğiniz. 
14:26 Added after 5 minutes

View PostCamokaTechnics, on 14 June 2019 - 07:07 AM, said:

Adamın ne cins olduğunu forumdakiler zaten biliyor.

Hacı senin de ego 1500, adamın 2 yazısı da birbiriyle uyumlu.

Geride yatan wn8ciler bu haritayı sevmeyecek diyor.

sana ne adamın kazanma oranından veya öteki istatistiklerinden.

Yatanlardan biri senmiydin hacı))) Neden bu kadar gerildin. Seviyorum Harkovu. Sizi kim tuttu la))) neden bu saldırı? Beyniniz mi yandı...

kilic222 #20 Posted 14 June 2019 - 03:30 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 42481 battles
  • 3,474

Boşverin kişisel atışmayıda, 7-8 maç yaptım sonunda denk geldi.

Orta tankla girmiştim, açıktan gittim. İlk hissettiğim eğlenceli bi harita oluşu.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users