Jump to content

Sezon 1 bitew rankingowych dobiegł końca

• Please log in to reply
58 replies to this topic

HansLoveYou #21 Posted 15 June 2019 - 06:34 AM

Lance-corporal

• Oficer Łączności
  • 63642 battles
  • 65
  • [PMHC2] PMHC2

Zainteresowanie rosnie, 2 356 graczy zklasyfikowanych.

Ha, ha, ha! Co rok dziesieciokrotny spadek, a dalej promujecie to edytowano! Bosze, co za edytowano zatrudniacie. Otworzyc CW, usunac edytowano samochodziki, usunąc katalogi "mods" i "res mods", a zaraz sie poprawi. I przestańcie grzebać przy ustawianiu bitew. Wynik 7-1 po 2 minutach tylko zniechęce, nie ma końcówek, czołgi nie maja pancerza, to zniecheca graczy. 2014-2015, zobaczcie sobie jak zmieniliscie ustawienia bitew, a dowiecie się czym zniechęcacie graczy. 

Nazwałem was tak jak się promujecie: https://www.youtube....?v=6JZdd_7LFJ0  albo MM jest juz tak zrypany, że gracz nic nie zrobi bo bitwy są ustawione albo oni sa tak ....... słabi?

A wycinanie nieistniejacych słów tylko świadczy o Tobie, polecam maść na ból ..... dopisz sobie bo byś wyciął. A te ostrzeżenie możesz  sobie wtawić w .... Randomy są tak niegrywalne, że nawet nie odpalam tego .....

Edited by HansLoveYou, 16 June 2019 - 06:20 AM.
wulgaryzmy

Msciboj #22 Posted 15 June 2019 - 07:36 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 18964 battles
  • 1,487

View PostHansLoveYou, on 15 June 2019 - 05:34 AM, said:

Zainteresowanie rosnie, 2 356 graczy zklasyfikowanych.

Ha, ha, ha! Co rok dziesieciokrotny spadek, a dalej promujecie to edytowano! Bosze, co za edytowano zatrudniacie. Otworzyc CW, usunac edytowano samochodziki, usunąc katalogi "mods" i "res mods", a zaraz sie poprawi. I przestańcie grzebać przy ustawianiu bitew. Wynik 7-1 po 2 minutach tylko zniechęce, nie ma końcówek, czołgi nie maja pancerza, to zniecheca graczy. 2014-2015, zobaczcie sobie jak zmieniliscie ustawienia bitew, a dowiecie się czym zniechęcacie graczy. 

Porównają kolumnę zysków z 2015 z wynikami 2018 czy 2019 i będą dalej kroczyć tą drogą. 

addept #23 Posted 15 June 2019 - 07:52 AM

Lieutenant General

• Player
  • 47730 battles
  • 6,628
  • [-YUP-] -YUP-

A miało być tak pięknie w założeniu. Niestety WG, jak to ma w zwyczaju, spartoliło robotę. 

Edited by addept, 15 June 2019 - 07:53 AM.

You_Will_Never_Know #24 Posted 15 June 2019 - 08:08 AM

Private

• Player
  • 25932 battles
  • 38

Gralem bez golda. 95% gier na BC25T. Dojechalem do końca. Pozycja coś koło 2200. Kilka gier zagralem czołgami IS7 OB260 T62A 60TP. Niektórzy przeciwny mają super umiejętności. Wychylam wieże 60TP a wróg w T95/FV cztery raz z rzędzu trafia idealnie w właz dowódcy kiedy obaj jesteśmu w ruchu ;) (Sarkazm mode off). Dlatego wybrałem pojazd bez pancerza i bez gold amunicji.

Z czołgów dostępnych dla zwykłych smiertelników najcześciej spotykane 430U , IS7 , LT100 , BC25T , PROGETTO65 , EBR105  , KRAVAGEN , SC , WZ111A5 , TVP 50/51 , BOBJECT V4.

Edited by You_Will_Never_Know, 15 June 2019 - 08:27 AM.

Roophert #25 Posted 15 June 2019 - 02:15 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 30336 battles
  • 1,105
  • [-OBO-] -OBO-
Trudny, wymagający, strasznie denerwujący... ale wciągający. Dla mnie super, tylko nie przesadzajcie z częstotliwością... i niech ta nagroda 9 poziomu będzie czyś fajnym, wartym tej całej gry :)

Falathi #26 Posted 15 June 2019 - 04:39 PM

Field Marshal

• WG Staff
  • 19299 battles
  • 10,663
  • [WG] WG

View Postmisiekplayer, on 14 June 2019 - 06:07 PM, said:

[...]  

PS:radzę czytać szybko po przyjdzie żołnierz z napiskiem WG i chełmem z sierpem i młotem i powie słynne "temat do zamknięcia"         

Super, dzięki za opinie, ale mam dwie uwagi: 
1. Właściwie po co pisałeś po rosyjsku? 

2. Mogę wiele rzeczy zrozumieć, ale 'chełm'... 

STORM_DaParowkarz #27 Posted 15 June 2019 - 06:28 PM

Private

• Player
  • 50128 battles
  • 2
  • [MIRKO] MIRKO

View PostRysiek0802, on 14 June 2019 - 04:22 PM, said:

Tryb nie dla mnie. Dziwi mnie ,ze tak malo zbanowanych bo w bitwach oszustow multum!    Zagralem okolo 10 bitew. Po dojsciu do 4 poziomu zjazd do 0 i to byl koniec dla mnie tego oszustwa.  Fajnie by bylo doczekac czasow gdy te teczowe zlodzieje beda ustawiane tylko przeciw sobie.  Przeciez oni tez nie chca grac razem z nami. Zebrac tych wszystkich oszustow powyzej zoltego koloru i niech sobie ze soba graja!   Zrobcie ligi wg  1000 WN, 2000 ,3000 ,4000  . Stale zlodzieje narzekaja ze wstawiacie ich z pomidorami.   My tez chetnie stoczymy bitwy przeciw uczciwym graczom.     Tylko ,ze to przeciez niemozliwe.  Prawda WG?   Ktos musi  ladowac staty waszym protegowanym!

Jak ty masz gościu hcyba nierówno pod beretem, że takie bzdety piszesz. Zobacz Yzne, dakiego, jakiegokolwiek streamera który jest fioletem i zobacz czemu nim jest a nie żyj w zaprzeczeniu, że każdy  kto jest lepszy oszukuje. Może po prostu lubi myśleć co Tobie z tego co widać nie wychodzi na dobre. Co do samych RAKedów jestem w 1wszej lidze na 344 miejscu. Tryb jak zawsze wciągał w ciągu pierwszego tygodnia (chyba) przeszedłem wszystkie dywizje grając dziennie po jakies 5 godzin. Generalnie prawdą jest, że żaden gracz bez czikity, 279(e) ma bardzo małe szanse na wejscie do pierwszej ligii w tym momencie nawet 907 już odstaje od tych 2 przedstawionych wyżej czołgów. Oba sa dostatecznie szybkie maja nieporównywalnie lepszy pancerz i -według wielu- działa. Jako takie szanse na bycie w 1wszej lidze dawał S conq ale zazwyczaj był masakrowany kumulami w czerep na wieży, a że jest powolny to musiał liczyć na to że drużyna sama zajmie pozycje. Najwięcej namieszał cziftejn bo to czołg który może zająć pozycje i ją utrzymać. Kiedyś to było tak ze medy musiały zajac pozycje i czekać na HT żeby pchać teraz przez cziftejny tego nie ma. Żaden czołg w grze łącznie z 279(e) takich rzeczy nie może zrobić. Early zwyczajnie nie dojedzie a jak dojedzie to czikit na hulldownie dojedzie go jak jakiegoś retarda o ile early nie ogarnie jak powinien stać (pod górkę). No i szybowiec (kołowiec) dawał największe szanse na ligie dla graczy którzy nie biora udziału w rozgrywkach klanowych lub nie robią kampani. Niestety tacy gracze są zwyczajnie słabi (zazwyczaj) i nie umieli go wykorzystac. A więc WG uzyskało cel tylko najlepsi i najwytrwalsi przeszli do 1wszej ligii. Reszta to tez nie byle jacy zawdonicy ale wiadomo 1wsza liga to sam top. Fajny pomysł,liczył sie faktycznie skill zwłaszcza umiejętnosci w celowaniu i reakcje graczy an to co sie dzieje (mówie tu o topce serwera która rywalizowała jak równy z równym bo mieli odpowiednie czołgi) ale pasowałoby by wyrównac szanse dla tych słabych graczy żeby chociaz mieli szanse podjąć walkę.

Edited by STORM_DaParowkarz, 15 June 2019 - 06:52 PM.

barlPL #28 Posted 15 June 2019 - 11:16 PM

Corporal

• Player
  • 20990 battles
  • 179

Długo czekałem na ten tryb, bo w zeszłych latach grało mi się wyśmienicie, głównie przez możliwość grania przeciwko graczom na tym samym poziomie co ja. Można było się po prostu sprawdzić. W tym roku bardzo się zawiodłem. Pomieszanie poziomów było w mojej opinii najgorszym ruchem, ponieważ bardzo dołowało słabszych graczy. Ilość szewronów do zdobycia była kosmiczna, a aimboteria była wszechobecna. Nie było meczu, żeby nie mieć podpałki lub amoracka. Zawiodłem się strasznie i po paru dniach zrezygnowałem przez toksyczność.

. Mam nadzieje ze WG wyciągnie wnioski, bo chyba sami widza ze w tym roku ten tryb był totalnym niewypałem. Tyle w temacie 

misiekplayer #29 Posted 16 June 2019 - 12:26 AM

Private

• Player
  • 35104 battles
  • 39

View PostFalathi, on 15 June 2019 - 03:39 PM, said:

z miłą chęcią odpowiem na twoje pytania

1.żeby radzieccy towarzysze z białorusi (czyli WG) zakładając że od czasu do czasu zaglądają na forum zwłaszcza europejskie mogli sobie poczytać opinię o tym co muszą zrobić by coś polepszyć (zakładam tak jak w jednym z Q&A powiedzą że nas nie słuchają bo dla nich nie liczy się gracz tylko zawartość jego portfela to i nic nie zmienią w następnym sezonie bitew rankingowych)

2.no wiesz hełm ludzie którzy byli przekonani że jak chcesz powiedzieć im prawdę w oczy i uszy to twoje argumenty odbiją się rykoszetem i na nic twoje gadanie

Edited by misiekplayer, 16 June 2019 - 10:46 AM.

HansLoveYou #30 Posted 16 June 2019 - 06:27 AM

Lance-corporal

• Oficer Łączności
  • 63642 battles
  • 65
  • [PMHC2] PMHC2

View PostFalathi, on 15 June 2019 - 04:39 PM, said:

edytowano

Edited by BunnyCommander, 16 June 2019 - 09:08 AM.
unikaj ogłaszania, że kogoś zaraportowałeś

HolyVirginGhost #31 Posted 16 June 2019 - 09:25 AM

Lance-corporal

• Player
  • 36084 battles
  • 93
  • [FEST] FEST

Marna ilość graczy bo tryb jak to zawsze jest - TYLKO DLA NAJLEPSZYCH GRACZY a że tych najlepszych jest garstka to też zabawa dla nielicznych. Rozegrałem kilka bitew i 9/10 przegranych....no cóż, Ci "najlepsi" muszą mieć z kim wygrywać. Zastanawia mnie tylko ogólny sens organizowania eventów, nie tylko tego ale np. kampania 2.0, gdzie to zawsze są organizowane tylko dla najlepszych graczy i ci "najlepsi" otrzymują równie najlepsze czołgi nagrody. Bardzo dobry gracz w bardzo dobrym czołgu będzie JESZCZE LEPSZYM GRACZEM?? ..... tylko że jest ich taka garstka a pozostałe 95% graczy to już się nie liczy i nie ma żadnych misji ani eventów dla nich??    

Może by tak łaskawe WG zrobiło jakieś kampanie ale dla WSZYSTKICH graczy, (nawet czerwoni) podzielić na poziomy żeby słabsi grali z równymi sobie i mogli wygrać równie dobre i ciekawe czołgi. Oni też by chcieli czerpać przyjemność z gry jak każdy inny gracz i móc zawalczyć z równymi sobie przeciwnikami - to by było chyba bardziej fair a nie jak losuje pomidora z zielonym albo niebieskim to od początku gry wiadomo jaki będzie rezultat. GW, postarajcie się choć raz i zróbcie coś wbrew sobie żeby jednak zadowolić znaczną część graczy - prosimy grzecznie.

szfak #32 Posted 16 June 2019 - 09:58 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 93922 battles
  • 3,154
  • [SKLEP] SKLEP

View PostHolyVirginGhost, on 16 June 2019 - 09:25 AM, said:

Marna ilość graczy bo tryb jak to zawsze jest - TYLKO DLA NAJLEPSZYCH GRACZY a że tych najlepszych jest garstka to też zabawa dla nielicznych. Rozegrałem kilka bitew i 9/10 przegranych....no cóż, Ci "najlepsi" muszą mieć z kim wygrywać. Zastanawia mnie tylko ogólny sens organizowania eventów, nie tylko tego ale np. kampania 2.0, gdzie to zawsze są organizowane tylko dla najlepszych graczy i ci "najlepsi" otrzymują równie najlepsze czołgi nagrody. Bardzo dobry gracz w bardzo dobrym czołgu będzie JESZCZE LEPSZYM GRACZEM?? ..... tylko że jest ich taka garstka a pozostałe 95% graczy to już się nie liczy i nie ma żadnych misji ani eventów dla nich??    

Może by tak łaskawe WG zrobiło jakieś kampanie ale dla WSZYSTKICH graczy, (nawet czerwoni) podzielić na poziomy żeby słabsi grali z równymi sobie i mogli wygrać równie dobre i ciekawe czołgi. Oni też by chcieli czerpać przyjemność z gry jak każdy inny gracz i móc zawalczyć z równymi sobie przeciwnikami - to by było chyba bardziej fair a nie jak losuje pomidora z zielonym albo niebieskim to od początku gry wiadomo jaki będzie rezultat. GW, postarajcie się choć raz i zróbcie coś wbrew sobie żeby jednak zadowolić znaczną część graczy - prosimy grzecznie.

1. nikt nikomu nie zabrania nauczyc sie grac lepiej

2. ta gra juz i tak jest wystarczajaco ulatwiona dla slabych graczy

3. osobne rankedy dla dobrych/srednich i slabych? lul

4. nie ma eventow dla czerwonych? otworz oczy - jest ich masa :-) 

PedilesMaster #33 Posted 16 June 2019 - 10:03 AM

Private

• Player
  • 4594 battles
  • 8
  • [PMHCA] PMHCA

View PostFalathi, on 15 June 2019 - 04:39 PM, said:

edytowano

Edited by BunnyCommander, 16 June 2019 - 10:44 AM.
trolling

addept #34 Posted 16 June 2019 - 10:06 AM

Lieutenant General

• Player
  • 47730 battles
  • 6,628
  • [-YUP-] -YUP-

View PostHolyVirginGhost, on 16 June 2019 - 09:25 AM, said:

Przecież masz kampanię dla wszystkich graczy: maratony i Linię Frontu. 

Chcesz lepsze czołgi? Bądź lepszy i wymiataj na rankedach oraz dołącz do lepszego klanu i wymiataj na kampaniach oraz CW. 

Co za roszczeniowe pokolenie nam rośnie ... szkoda słów ... 

szfak #35 Posted 16 June 2019 - 10:16 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 93922 battles
  • 3,154
  • [SKLEP] SKLEP

View PostPedilesMaster, on 16 June 2019 - 10:03 AM, said:

edytowano

szykany i mobbing? tak ciezko spojrzec wyzej do jakiego "chełma/chełmu" bylo to nawiazanie? 

mobbing hahahaha

misiekplayer #36 Posted 16 June 2019 - 10:39 AM

Private

• Player
  • 35104 battles
  • 39

View PostPedilesMaster, on 16 June 2019 - 09:03 AM, said:

edytowano

oczywiście nic nie mam ale wkradła się literówka chodziło o hełm a co do 2 pytania falathiego do mojej wypowiedzi dołączam lekturę do poczytania idealna dla pasjonata

https://pl.wikipedia...a.org/wiki/Hełm

09:45 Added after 5 minutes

View PostFalathi, on 15 June 2019 - 03:39 PM, said:

2. Mogę wiele rzeczy zrozumieć, ale 'hełm'... 

maremel #37 Posted 16 June 2019 - 12:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 43158 battles
  • 506

View Postszfak, on 16 June 2019 - 08:58 AM, said:

1. nikt nikomu nie zabrania nauczyc sie grac lepiej

2. ta gra juz i tak jest wystarczajaco ulatwiona dla slabych graczy

3. osobne rankedy dla dobrych/srednich i slabych? lul

4. nie ma eventow dla czerwonych? otworz oczy - jest ich masa :-) 

Wszystko racja. Tylko, że jak na końcu tego sezonu zostanie z 1000 graczy w tym trybie to będą to ostatnie rankedy jakie wg zrobiło. 

No chyba, że to jest ich ukłon w stronę unicumów by mieli swoją piaskownicę i swoje zabawki. Tylko 1000 graczy to co to za grupa marketingowa dla wg...

szfak #38 Posted 16 June 2019 - 03:37 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 93922 battles
  • 3,154
  • [SKLEP] SKLEP

View Postmaremel, on 16 June 2019 - 12:31 PM, said:

Wszystko racja. Tylko, że jak na końcu tego sezonu zostanie z 1000 graczy w tym trybie to będą to ostatnie rankedy jakie wg zrobiło. 

No chyba, że to jest ich ukłon w stronę unicumów by mieli swoją piaskownicę i swoje zabawki. Tylko 1000 graczy to co to za grupa marketingowa dla wg...

mysle, ze WG doskonale wie jaka byla popularnosc obecnej iteracji rakedow i przyszla bedzie wygladac inaczej. 

barlPL #39 Posted 16 June 2019 - 03:48 PM

Corporal

• Player
  • 20990 battles
  • 179

View Postaddept, on 16 June 2019 - 09:06 AM, said:

Przecież masz kampanię dla wszystkich graczy: maratony i Linię Frontu. 

Chcesz lepsze czołgi? Bądź lepszy i wymiataj na rankedach oraz dołącz do lepszego klanu i wymiataj na kampaniach oraz CW. 

Co za roszczeniowe pokolenie nam rośnie ... szkoda słów ... 

Zgoda, ale chodzi o to, że rankedy we wcześniejszych latach były dla wszystkich i był to jedyny tryb gdzie gracz mógł się mierzyć z graczem równym sobie. Dzięki determinacji mógł awansować wyżej. Gracz z szewronem np 7 mierzył się z graczem z szewronem 7. Teraz jest to pomieszanie jak na randomie więc cała magia tego trybu znikła. Ludzie nie grali dla nagród, tylko żeby się sprawdzić.

Do 3 ligi kwalifikowało się 15 tysięcy graczy czyli zaledwie 10% aktywnych graczy, teraz nie awansuje do 3 ligi nawet 1%. To znaczy, że nie wystarczy być dobrym, żeby cokolwiek zdobyć. Trzeba być wybitnym.

Edited by barlPL, 16 June 2019 - 03:50 PM.

addept #40 Posted 16 June 2019 - 04:01 PM

Lieutenant General

• Player
  • 47730 battles
  • 6,628
  • [-YUP-] -YUP-

View PostbarlPL, on 16 June 2019 - 03:48 PM, said:

Zgoda, ale chodzi o to, że rankedy we wcześniejszych latach były dla wszystkich i był to jedyny tryb gdzie gracz mógł się mierzyć z graczem równym sobie. Dzięki determinacji mógł awansować wyżej. Gracz z szewronem np 7 mierzył się z graczem z szewronem 7. Teraz jest to pomieszanie jak na randomie więc cała magia tego trybu znikła. Ludzie nie grali dla nagród, tylko żeby się sprawdzić.

Do 3 ligi kwalifikowało się 15 tysięcy graczy czyli zaledwie 10% aktywnych graczy, teraz nie awansuje do 3 ligi nawet 1%. To znaczy, że nie wystarczy być dobrym, żeby cokolwiek zdobyć. Trzeba być wybitnym.

Mylisz się. Kiedyś grało na rankedach więcej graczy. I dlatego łatwiej było się wbić do wyższej ligi. Im mniej graczy, tym mniejsza liczba miejsc w wyższych ligach i tym trudniej się do nich dostać. To chyba proste, prawda? Tak więc to, że teraz jest trudniej, wynika tylko i wyłącznie z ogromnego spadku popularności tego trybu.

Dla przypomnienia obowiązujące zasady bitew rankingowych:

Block Quote

Poprawiony system postępów

W 2019 roku odbędą się trzy sezony bitew rankingowych z mnóstwem nagród i innych bonusów. Aby maksymalnie zwiększyć Wasze wrażenia z pola bitwy, zmieniliśmy całą mechanikę stopni i podzieliliśmy ją na 4 dywizje.

Każda dywizja składa się z 15 stopni. Wspinaczka po nich postępuje liniowo od 4. do 1. dywizji i nie możecie spaść ze swojej dywizji do niższej. Po ukończeniu jednej dywizji zostaniecie przydzieleni do jednej z trzech lig w zależności od swojej efektywności.

• Najlepszych 20% graczy znajdzie się w złotej lidze – najbardziej ambitnej!
  • Następnych 30% graczy będzie grać w srebrnej lidze
  • Pozostałych 50% graczy zostanie przydzielonych do brązowej ligi

Ważne: Po osiągnięciu lig gracze mogą być przydzielani do bitew niezależnie od ligi, w której się znaleźli. Przykładowo gracz z brązowej ligi ma szanse na trafienie do bitwy przeciwko graczowi ze złotej ligi.

Jeżeli liczba uczestników rankedów spadnie do 500 osób, to siłą rzeczy miejsc w złotej lidze będzie aż ... 100. 

Jest trudniej wbić się do wyższej ligi bo dramatycznie spada popularność tego trybu. A spada, bo to są rakedy, na dodatek ssące kredyty w zastraszającym tempie.

Niech zrobią chociaż, że amunicja (również premium) będzie na rankedach darmowo uzupełniania, koszty naprawy pojazdów również poniesie WG, to wtedy może zachęci to słabszych i przeciętnych graczy do gry. 

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users