Jump to content

OLMUYORSA BIRAKMAK GEREK OYUNU...

• Please log in to reply
17 replies to this topic

kasirga9 #1 Posted 25 June 2019 - 09:02 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19193 battles
  • 60
Arkadaşlar uzun süredir oynuyorum oyunu.Bu hesabı elime aldığımda %46 wr vardı. ugraştım ettim %51 lere kadar çıkardım.son 1 ay içerisinde öyle saçma takımlara düşüyorum ki %50.31 lere düştüm yine. bugun 14 savaştan 4 galibiyet çıktı.10 malubiyet. 3 yüksek kalibre almama rağmen. ne yapsam boş ne yapsam boş. en kötü maçımda ilk 5 deyim hasarda ancak yine yenilgi!!! 1 aydır böyle böyle oyunlar geliyor ve artık keyif almak yerine stres oluyorum. pre hesap alıp oynayan oyuncuyum ve bundan böyle bırakıyorum oyunu. ayda bi kaç kez girip öylesine takılırım belki artık. Ne zaman ki bu wot  MM i wn8 e göre ayarlarsa o zaman oynanır olur çünkü. piyasada oyuncumu yok ben bırakmışım bırakmamışım wot unda umrunda değil zaten. piyasada oyun mu yok wot oynamışım yada şu sıra en çok oynanan malum keyifli oyunu oynamışım banada fark etmez.

Spartiat777 #2 Posted 25 June 2019 - 09:30 PM

Captain

• Player
  • 41543 battles
  • 2,198

View Postkasirga9, on 25 June 2019 - 11:02 PM, said:

...Ne zaman ki bu wot  MM i wn8 e göre ayarlarsa o zaman oynanır olur çünkü...

WN8'e göre hiçbir zaman ayarlamaz, çünkü kendi derecelendirme sistemi değil.

Merug #3 Posted 26 June 2019 - 06:55 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 41436 battles
  • 338
... Bu post fazla cahillik nedeniyle editlenmiştir...

Edited by Merug, 26 June 2019 - 05:51 PM.

kasirga9 #4 Posted 26 June 2019 - 10:41 AM

Lance-corporal

• Player
  • 19193 battles
  • 60

View PostMerug, on 26 June 2019 - 06:55 AM, said:

Adam bu hesabı elime aldığımda diye cümleye giriyor. Oyunun resmi forum sayfasında hesap paylaşımı yaptığını itiraf ediyor ve ceza yok. Şaka gibi oyun valla. Kural koy insanlar ister uysun ister uymasın diye oyun yönetiliyor. Tamamen oyuncuların vicdanına bırakılıyor kurallara uymak. Kardeş senin oyunu bırakmana gerek yok şu itirafından sonra wg nin zaten kendi banlaması lazım o hesabı. 

ülkede ki cehalet durumu işte...

ben neyden bahsediyorum ne konuda yazıyorum o karşılığında ne yazıyor. eyyy c...l kimse ceza veremez ilk günden beri face üzerinden bağlanıyorum ne paylaşımı.

CamokaTechnics #5 Posted 26 June 2019 - 10:52 AM

General

• Player
  • 55798 battles
  • 9,004
  • [ZERK] ZERK

View Postkasirga9, on 26 June 2019 - 12:41 PM, said:

ben neyden bahsediyorum ne konuda yazıyorum o karşılığında ne yazıyor. eyyy c...l kimse ceza veremez ilk günden beri face üzerinden bağlanıyorum ne paylaşımı.

Adam haklı hacı, yerinde olsam o cümleyi değiştirir alıntı yapmış olan arkadaştan da ilgili kısmı silmesini rica ederdim.

Sen oyunu bıraktım öyleyse bana ne banlamalarından demek istemişsin ama her halukarda kaçınılmaz son bu olacak.

Senin oyunu bırakman milleti ilgilendirmez, millet satınalınmış veya başkasınınken sahiplenilmiş hesabı banlatmayı sever.

SupremeMaster #6 Posted 26 June 2019 - 12:15 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 37253 battles
  • 1,008
  • [M-O-M] M-O-M

View Postkasirga9, on 26 June 2019 - 12:41 PM, said:

Cehalet felan demişsin hacım da o ki birleşik daha dilini bilmiyorsun az bi destur hakaret savurmadan önce.

Gelincik #7 Posted 26 June 2019 - 02:14 PM

Sergeant

• Player
  • 28792 battles
  • 251

Bu hesabı elime aldığımda %46 wr vardı.

"bu hesabı elime aldığımda" diyo da, tamam belki satın da almış olabilir ama belki abisinden, kardeşinden falan almıştır. bu oyunu baba-oğul oynayan bile var. yani bilip bilmeden, tam öğrenmeden yargılamamak lâzım.

son 1 ay içerisinde öyle saçma takımlara düşüyorum ki %50.31 lere düştüm yine. bugun 14 savaştan 4 galibiyet çıktı.10 malubiyet. 3 yüksek kalibre almama rağmen. ne yapsam boş ne yapsam boş. en kötü maçımda ilk 5 deyim hasarda ancak yine yenilgi!!! 1 aydır böyle böyle oyunlar geliyor

valla bana da aynısı oluyor. yani kötü oynayıp her oyun kendi takım arkadaşlarımı vursam bu kadar kötü kazanma oranı olmaz. her oyun deneyimde en üstte, iyi oyunlarda 26'da 6, 11'de 1 gibi %30'larda kazanma oranı nedir ya. botlara inanmazdım ama gerçekten bişeylik var oyunda. 4 kişi 0 vurup 24 deneyim nasıl alabilir. hareket edip atış falan da yapmışlar yani afk da değiller. yani biri 25 falan deneyim alır nasıl hepsi aynı. zaten bu tekerlekliler yüzünden berbat mm'ler geliyor, üstüne takımda bi acayip kötü olunca hakkaten oyunu bırakası geliyo insanın.

onnoZZ #8 Posted 26 June 2019 - 02:47 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 25689 battles
  • 382
  • [FUD] FUD
Bilmediğimden soruyorum. Hesap paylaşımı, aynı hesabı birden fazla kişinin kullanması değil mi? Bir kişinin birden fazla hesabı olmasında sakınca var mı? Sonuçta bir çok kişinin yan hesabı var. Hatta üye kazandırma programı için burada ikinci hesapla oynadığını yazanlar/önerenler oldu. Bundan dolayı banlasalar oyuncu kalmaz. Ben konuyu açanın yazdığından, başkasının hesabını devraldığını değil de kedisinin kendisinin başka bir hesabı ile oynadığını anladım.  

Edited by onnoZZ, 26 June 2019 - 05:59 PM.

Spartiat777 #9 Posted 26 June 2019 - 02:58 PM

Captain

• Player
  • 41543 battles
  • 2,198

View PostonnoZZ, on 26 June 2019 - 04:47 PM, said:

Bilmediğimden soruyorum. Hesap paylaşımı, aynı hesabı birden fazla kişinin kullanması değil mi? Bir kişinin birden fazla hesabı olmasında sakınca var mı? Sonuçta bir çok kişinin yan hesabı var. Hatta üye kazandırma programı için burada ikinci hesapla oynadığını yazanlar/önerenler oldu. Bundan dolayı banlasalar oyuncu kalmaz. Ben konuyu açanın yazdığından, başkasının hesabını devraldığını değil de kedisinin başka bir hesabı ile oynadığını anladım.  

"Kedisi" WoT oynayabiliyorsa epey yetenekliymiş :) 

Hesap paylaşımı, aynı hesabı aynı anda ( ortak kullanım ) veya sırayla ( devir, satış ) birden fazla kişinin kullanımı.

Ortak kullanımın temel sorunu etkinliklerde haksız şekilde öne geçmek, intel etkinliğinde olduğu gibi.

Bir kişinin birden fazla hesabı olabilir, ona laf edileceğiniz sanmam, WG'nin işine bile gelir.

Konuyu açan "Bu hesabı elime aldığımda %46 wr vardı" dediğine göre hesapta ilk maçı yapan kendisi değil, kimse kendi hesabına "%46" WR ile başlayamaz. "%46 WR'li diğer hesabıma geçip onu..." diye anlatsaydı dediğin gibi olurdu.

BlurSide #10 Posted 26 June 2019 - 03:00 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11396 battles
  • 94
  • [EZ-] EZ-
OO gine polemikli bir konu tamda ne izlesem diyodum. :popcorn:

onnoZZ #11 Posted 26 June 2019 - 03:16 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 25689 battles
  • 382
  • [FUD] FUD

View PostSpartiat777, on 26 June 2019 - 02:58 PM, said:

Hesap paylaşımı, aynı hesabı aynı anda ( ortak kullanım ) veya sırayla ( devir, satış ) birden fazla kişinin kullanımı.

Ortak kullanımın temel sorunu etkinliklerde haksız şekilde öne geçmek, intel etkinliğinde olduğu gibi.

Bir kişinin birden fazla hesabı olabilir, ona laf edileceğiniz sanmam, WG'nin işine bile gelir.

Konuyu açan "Bu hesabı elime aldığımda %46 wr vardı" dediğine göre hesapta ilk maçı yapan kendisi değil, kimse kendi hesabına "%46" WR ile başlayamaz. "%46 WR'li diğer hesabıma geçip onu..." diye anlatsaydı dediğin gibi olurdu.

Anladım gibi :) Kafamda oturmayan, %46 lık hesabı kim ne yapsın kısmı.

kasirga9 #12 Posted 26 June 2019 - 05:31 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19193 battles
  • 60

neden bu kadar polemik oldu anlamadım. hesap vardı wr düşüktü başka hesap açtım ondan devam ettim o hesap kapandı bende burdan kaldığım yerden aldım ..

oldu mu ? oyunda bir şifrem dahi yok ilk günden beri facebook bağlantısı üzerinden girdiğimden kralı gelse hesap paylaşımı diyemez..

View PostSupremeMaster, on 26 June 2019 - 12:15 PM, said:

Cehalet felan demişsin hacım da o ki birleşik daha dilini bilmiyorsun az bi destur hakaret savurmadan önce.

cehalat evet!! konu başlığına bak bi. birleşik ayrı takılmam içerik kardeşim içerik !!!

View PostonnoZZ, on 26 June 2019 - 03:16 PM, said:

Anladım gibi :) Kafamda oturmayan, %46 lık hesabı kim ne yapsın kısmı.

tabi ki birde böyle zeki insanlar var neyse ki... yahuuuuuu kim ne yapsın %46 lık hesabı allah beyin vermiş düşün diye :) zaten bi köşede duran hesabım olmasa neden başkasından alıp kullanayım

Ben ortada saçma sorun var diyorum hesabı aldın mı almadın mı tartışması yapılıyor :) allah ım sabır yani. şikayet et varsa sıkıntı gereğini yaparlar diyeceğim ama YAPAMAZLAR!!!!

her gün daha oyun başlamadan türk olduğumuz için küfür yiyoruz şikayet ediyoruz onlara bile hiç bişey yapmıyorlar.

Bu adamlar çıkıp demiyormuydu MM düzelttik diye ? 2 tane amx 50b karşısında type ve ıs 7 olması pilsen gibi haritada hemde , bu mu düzeltme ?

madem wn8 bunların sistemi değil neden oyuna mod ekletiyorlar neden kullandırtıyorlar.

şimdi wot oyuncu performansını ne kadar iyi olduğunu ölçemeyecek kadar aciz duruyorum diyor ...

arkadaşlar 8 tier ve üstünde bir takımın çoğunluğu kötü oyunculardan olamaz.eğer oluyorsa karşı takımda buna benzer olmalıdır.en azından arada sırada nadiren olur. 14 maçın 10 unda olamaz diyorum...

hadi 8 tiera kadar belki anlarım ki onda da olamaz.

Merug #13 Posted 26 June 2019 - 05:40 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 41436 battles
  • 338

View Postkasirga9, on 26 June 2019 - 09:41 AM, said:

Cahil nedir ya. Eğitimimi zekamı falan 2 dk da çözdü adam valla helal. Neyse bakalım.  Dur yukarıyı editliyim cahil olmiyiym yeterince cahilim zaten. Bu adama yazmayın beyler zekanız direk düşüyor.

Edited by Merug, 26 June 2019 - 05:49 PM.

onnoZZ #14 Posted 26 June 2019 - 05:58 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 25689 battles
  • 382
  • [FUD] FUD

View PostSpartiat777, on 26 June 2019 - 02:58 PM, said:

Hahaha bu kısmı yeni fark ettim. İlk okuduğumda hem senin yazdığını hem de koyulaştırdığın kısmı yine "kendisinin" diye okudum. Hem yazamamış hem okuyamamışım.  Hatta senin yazdığını da "kendisi" diye okuyunca anlam bayağı bir değişiyor. Kendi kendime şaşırmıştım. Spartiat777 bile adama sallamış, yapmazdı böyle, hesap o kadar mı kötü acaba dedim. :)

kasirga9 #15 Posted 26 June 2019 - 10:40 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19193 battles
  • 60

View PostMerug, on 26 June 2019 - 05:40 PM, said:

Cahil nedir ya. Eğitimimi zekamı falan 2 dk da çözdü adam valla helal. Neyse bakalım.  Dur yukarıyı editliyim cahil olmiyiym yeterince cahilim zaten. Bu adama yazmayın beyler zekanız direk düşüyor.

O kadar yetersiz hissettin demek bana yazınca zeka seviyeni :) zeka seviyesini yüksek hissedenler yazar sen bencede yazma sonra kendini kötü hissedersin :)

kasirga9 #16 Posted 26 June 2019 - 10:55 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19193 battles
  • 60

Arkadaşlar konu başlığı nedir ? konuşulan şeyler nedir?  ben oyun içi oynanışla alakalı bir sorundan konu açıyorum ama nerelere gidiyor konu...

demek ki size göre mükemmel sistem, MM, oyunun adalet dağılımı vs... yazacak bişey bulamayıp bunlara takıldığınıza göre.. mutlu mesut aynı şekilde devam edin siz... ben beğenmiyorum stres atmak yerine strese girdiğim için bırakıyorum olay bu yani...

Acaip_1_Heyone #17 Posted 26 June 2019 - 11:46 PM

Sergeant

• Player
  • 21229 battles
  • 238
  • [COHM] COHM

forum amacı yardım etmek ama herkes ayrı telden yazık ya bu hiç yakışmıyor bize adam bir konu açmış herkes cevap yerine başka şeylerden bahs ediyor .benim yabancı bir çok  forumlarda üyeliğim var özelikle reddit kullanıyorum bir sorunum   oldu mu herkes yardım etmek için birbiriyle yarışıyor birisi amerikandan kimisi yeni zelanda fark etmiyor amaç   ( yardımlaşmak ) hepinize saygılar.

Edited by Acaip_1_Heyone, 26 June 2019 - 11:49 PM.

Merug #18 Posted 27 June 2019 - 07:05 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 41436 battles
  • 338

View Postkasirga9, on 26 June 2019 - 09:40 PM, said:

O kadar yetersiz hissettin demek bana yazınca zeka seviyeni :) zeka seviyesini yüksek hissedenler yazar sen bencede yazma sonra kendini kötü hissedersin :)

Kaşınma...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users