Jump to content

Dołączcie do nowych testów amunicji w piaskownicy!

• Please log in to reply
44 replies to this topic

WHYWE #41 Posted 09 July 2019 - 07:57 PM

Corporal

• Player
  • 1335 battles
  • 124
  • [WHYME] WHYME

View Post_StevieWonder_, on 09 July 2019 - 07:09 PM, said:

Serio? [edytowano].

Za Wot-life

Wykryte pojazdy    24024    0,95    To jest twoja statystyka. Goldowy camper ukryty za ostatnim krzakiem na mapie.
Wykryte pojazdy    19550    1,27    To jest moja. Gram wszystkim na pierwszej linii i bez golda na randomach, bo mi szkoda silvera.

Totalny Eot

zapomniałeś dodać, że cały dmg robisz strzelając na ślepo

Revanche25 #42 Posted 09 July 2019 - 09:28 PM

Major General

• Clan Diplomat
  • 40108 battles
  • 5,794
  • [FNPRO] FNPRO

View Post_StevieWonder_, on 09 July 2019 - 07:09 PM, said:

View PostPropaganda_Komandor, on 06 July 2019 - 08:53 PM, said:

Serio? Przecież i tak całą bitwę grzejesz się wygodnie w jednym narożniku, więc na co Ci PW?

Serio? [edytowano]

Za Wot-life

Wykryte pojazdy    24024    0,95    To jest twoja statystyka. Goldowy camper ukryty za ostatnim krzakiem na mapie.
Wykryte pojazdy    19550    1,27    To jest moja. Gram wszystkim na pierwszej linii i bez golda na randomach, bo mi szkoda silvera.

Totalny Eot

No tak wspaniała analiza niczym trener Gmoch, nie zapomnij że ty masz niecałe 15,4 k bitew z czego około 23% na pojazdach, które nie są dedykowane do robienia spota a kolega Propaganda_Komandor niecałe 25,2 k z czego około 33% na pojazdach, które nie są dedykowane do robienia spota. Przypominam że średnia serwerowa na gracza to 0,922 wykrycia na bitwę i liczy się tylko pierwsze wykrycie.

Chcesz porównać aktywną grę twoja obrona bazy 10460 vs obrona bazy przez Propaganda_Komandor 32851, twoje zajęcia wrogiej bazy 8686 vs zajęcia bazy przez Propaganda_Komandor 31584 - tak jesteś aktywnym graczem, nie robisz nic poza dojazd na z góry upatrzone miejsce.

_StevieWonder_ #43 Posted 10 July 2019 - 07:00 PM

Private

• Player
  • 15790 battles
  • 19

View PostRevanche25, on 09 July 2019 - 09:28 PM, said:

No tak wspaniała analiza niczym trener Gmoch, nie zapomnij że ty masz niecałe 15,4 k bitew z czego około 23% na pojazdach, które nie są dedykowane do robienia spota a kolega Propaganda_Komandor niecałe 25,2 k z czego około 33% na pojazdach, które nie są dedykowane do robienia spota. Przypominam że średnia serwerowa na gracza to 0,922 wykrycia na bitwę i liczy się tylko pierwsze wykrycie.

Chcesz porównać aktywną grę twoja obrona bazy 10460 vs obrona bazy przez Propaganda_Komandor 32851, twoje zajęcia wrogiej bazy 8686 vs zajęcia bazy przez Propaganda_Komandor 31584 - tak jesteś aktywnym graczem, nie robisz nic poza dojazd na z góry upatrzone miejsce.

Kolego. Odpuść. Większość z was jest małpami, które wiedzą, jak nabić "dobre staty w grze". Ja też wiem, ale po prostu nie chce mi się grać w ten sposób. Śmieszne są historie, kiedy spotykasz "wykoksowany" team w grze, a potem nie ma kto dla nich spotować, więc dopada się ich w rogu mapy. Wam się zdaje, że umiecie w coś grać, ale gracie w statystyki, nie w grę. Gdyby zablokowali wszelkie XVM, to gra byłaby żywsza. ale tego nie zrobią, bo "masturbatorzy" statystyk to jest dla nich złote runo.

marcinpol #44 Posted 10 July 2019 - 08:38 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 6836 battles
  • 616

View Postdlugi36, on 08 July 2019 - 07:41 PM, said:

prem ammo rzeczywiście za srebro było na życzenie graczy ale nikt też nie przypuszczał że będą premki lepsze od drzewkowych a balans pójdzie pod złotr pociski. Heżeli czegoś nie mogę przebić srebrem nie jest weakspotem tylko ściemnaniem że dany czołg go ma. Wszystko by jednak przeszło ale wprowadzenie nowego rozrzutu dział oraz gdzebanie w ich stabilizacji by więcej golda sprzedać przegięło pałę moim zdaniem. Balans czołgów pod złoto musiał go zaburzyć prędzej czy póżniej. 

Widać jednak że jest coraz gorzej z graczami bo premki niższego tieru mają spowodować wypełnienie luk po brakujących graczach. W premkach masz odzwierciedlenie najlepszych czołgów czyli KW2 kw220=2 rudy t34-85m teraz kopia jacksona czy helcata etc. Czyli ekonomia powiązana z grindem leży całkowicie mimo idiotycznych dyrektyw dodatków z twierdz i innych protez próbujących łatać wydatki za bitwy z goldem.

Luki w braku graczy będą wypełniać boty by wg.Bez pogorszeń parametrów dział każdy by miał okazję bić w weackspoty i jak kiedyś gold byłby tylko rzadko używany.Gra musi zarabiać,dlatego mamy cały czas jakieś nowe prem czołgi z coraz lepszymi parametrami ale brak poprawek starych zwykłych czołgów które od bety nie były poprawiane.

Gra już od dawna nie ma ani sensu ani balansu a ludzie grają z przyzwyczajenia bo im szkoda olać konta które pielęgnowali latami a nowych jeszcze wciąga to co nieznane.

Im więcej jest darmowych dziadów i częstych promocji,eventów to wiadomo że gra już najlepsze lata ma za sobą i pozostaje jakoś zatrzymać graczy aby coś jeszcze rzucili kasą.

dlugi36 #45 Posted 14 July 2019 - 06:49 PM

Warrant Officer

• Player
  • 50534 battles
  • 690
  • [Z-K-P] Z-K-P

View Postmarcinpol, on 10 July 2019 - 07:38 PM, said:

Luki w braku graczy będą wypełniać boty by wg.Bez pogorszeń parametrów dział każdy by miał okazję bić w weackspoty i jak kiedyś gold byłby tylko rzadko używany.Gra musi zarabiać,dlatego mamy cały czas jakieś nowe prem czołgi z coraz lepszymi parametrami ale brak poprawek starych zwykłych czołgów które od bety nie były poprawiane.

Gra już od dawna nie ma ani sensu ani balansu a ludzie grają z przyzwyczajenia bo im szkoda olać konta które pielęgnowali latami a nowych jeszcze wciąga to co nieznane.

Im więcej jest darmowych dziadów i częstych promocji,eventów to wiadomo że gra już najlepsze lata ma za sobą i pozostaje jakoś zatrzymać graczy aby coś jeszcze rzucili kasą.

I znowu argument że gra musi zarabiać. Oczywiście że musi i mnóstwo gier zarabia ale nie w taki sposób co WG czyli płacisz to strzelasz pociskiem o 30 % lepszym. Jak płacisz to i zestawy za 20 tysi etc. Każdy ma do nich dostęp zaraz ktoś powie, ale ile bitew na yt a nawet na streamach zgadzają się pod względem ekonomii. Na dłuższą metę nie da się tego ciągnąć w nieskończoność. Premki się kupowały mimo że były gorsze od drzewkowych. To żeby sprzedawało się złoto mam zepsute strzelanie z amunicji normalnej? To jest zwykłe oszustwo dlatego nie płacę od 1,5 roku i naprawdę polecam to każdemu żeby wreszcie zagłosować w tej grze portfelem przeciwko tej polityce. A czas jest do tego fajny bo WN8 wreszcie zaczyna być coraz bardziej zlewany ostatnia bron WG która mu napędza sprzedaż.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users