Jump to content

Rastgele Savaşlarda Dost Ateşinin Kapatılması

• Please log in to reply
62 replies to this topic

innocenT_deviL #61 Posted 12 August 2019 - 04:46 PM

Major

• Player
  • 32492 battles
  • 2,895

Artylerin milleti deli ettiği yetmiyor şimdide takım arkadaşlarına zarar verebilecek tek sınıf olarak kaldılar. Adamlar istedikleri zaman bizi şoka sokabiliyorlar oh ne ala. Yanlışlıkla olanları geçtim, istedikleri zaman gıcıklığına da yapabiliyorlar.

Demin çok güzel geçen bir maçın sonunda sona kalan taretsiz td'ye basıyorum, avantajlı pozisyondayım yandan dolanacağım, tam yaklaştım bizim arty tam hızımı almış adama yaklaşırken atışını adamın 50 metre gerisine düşürüp beni şoka soktu. Şoka girince manevra kabiliyetimi kaybettim sağa sola kaçamadım ve o da rahatça dönüp beni öldürdü. Bugün en az 3-4 kere kendi artylerim tarafından şoka sokuldum. Artylerin kendi takım arkadaşlarını da şoka sokma özelliğinin kalkmama sebebi ne olursa olsun haksızlık bu. Adamlar dikkat etmiyor ki, nasılsa ceza almıyorlar (alsalar da bilmem kaç kere yapacaktaaa...ölme eşeğim ölme). T'ye basıp alanı işaretlemeye de tenezzül etmiyor çoğu.

Bahane de güzel:

Block Quote

Müttefik topçu ateşinin altında kalmak son derece can sıkıcı. Yeni mekanizma ile KMT'ler müttefiklerine hasar veremeyecek ancak yine de onları şoka sokma olasılıkları olacak. Topçulardan gelen tüm etkileri kaldırsaydık müttefik ve düşman gruplarına mermi ardına mermi yağdırarak savaşı büyük ölçüde etkileyebileceklerdi.

saçmalık ya....

Edited by innocenT_deviL, 12 August 2019 - 05:00 PM.

Fraerito #62 Posted 13 August 2019 - 04:52 AM

Lance-corporal

• Player
  • 1155 battles
  • 53
prokhorovka da td lerin arkadsında yatan heavy leri vuramadıktan sonra bu oyunun ne anlamı var :(

aydyldz #63 Posted 13 August 2019 - 07:40 PM

Warrant Officer

• Player
  • 26338 battles
  • 565
  • [SA-AS] SA-AS
Bu zamana kadar gördüğüm en güzel değişim...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users