Jump to content

Ukončení režimu týmových bitev

• Please log in to reply
149 replies to this topic

Longmatys #21 Posted 11 July 2019 - 06:49 PM

Private

• Player
  • 27805 battles
  • 16
  • [R_D] R_D

Škoda, týmovky jsem měl rád. Tohle bohužel ukazuje pouze ignoraci hráčů - žádná práce s tím není a lidi to zkrátka hrají. 

Dneska ofenzívy jsou jen pro klub vyvolených, normální lidi si neškrtnou

Nečekal jsem, že si WG bude řezat větev pod sebou vlastním přičiněním...

bublina101 #22 Posted 11 July 2019 - 07:26 PM

Private

• Player
  • 16657 battles
  • 6
  • [G-U-M] G-U-M
tymovky jsou to co nejradeji hraji po sarvatkach s klanem.Zrusit to bude to nejhorsi co udelate - lide si u toho i popovidaji,je u toho zabava a neni to jen o tupem zirani na obrazovku - JE TAM "KONTAKT" 

elantra2001 #23 Posted 11 July 2019 - 07:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 54991 battles
  • 354
  • [WRT] WRT
Ani se nedivím, že to ukončují. Já to také nehrál nebyl důvod, rep. mě to nebavilo. V mém okolí je velmi nálo hráčů, kteří by to hráli...je pravda, že kdyby to mělo nějaký "smysl/odměny" tak by to hráli lidé více. I mě by to pak asi bavilo...tento mód bitvy WG pohřbilo samo. A je to na jednu stranu škoda. Ale jak je znám za ta léta, neznamená to, že to časem nevrátí a nevylepší.

MakeMeSweat #24 Posted 11 July 2019 - 07:54 PM

Captain

• Player
  • 19796 battles
  • 2,203
  • [KHIL] KHIL

View Postelantra2001, on 11 July 2019 - 06:48 PM, said:

Ani se nedivím, že to ukončují. Já to také nehrál nebyl důvod, rep. mě to nebavilo. V mém okolí je velmi nálo hráčů, kteří by to hráli...je pravda, že kdyby to mělo nějaký "smysl/odměny" tak by to hráli lidé více. I mě by to pak asi bavilo...tento mód bitvy WG pohřbilo samo. A je to na jednu stranu škoda. Ale jak je znám za ta léta, neznamená to, že to časem nevrátí a nevylepší.

Tento post podla mňa v podstate  vystihuje aktuálny stav WoT.  Už dávno ľudia nevyberaju to ccinich vo WoT najviac baví ale to z čoho majú najväčší zisk. 

vlkoboj007 #25 Posted 11 July 2019 - 08:10 PM

Private

• Player
  • 36301 battles
  • 1
  • [G_L_T] G_L_T

SUPER DALŠÍ RÁNA POD PÁS.....BÝVALY ROTY -ZRUŠILI SE NAHRADILI JE TÝMOVKY.....ZRUŠÍ SE TÝMOVKY -CO ZRUŠÍ JEŠTĚ V BLÍZKÉ DOBĚ Z TOHO CO FUNGUJE ??? COPAK BUDOU VYMÝŠLET DALŠÍ DEMENTNOSTI JAKO KOLOVÁ VOZIDLA KTERÁ TADY V TANCÍCH NEMAJÍ CO DĚLAT ??? CO VYMYSLÍ PŘÍŠTĚ ?? 24 RANNÉ KATUŠE ….RAKETOMETY...CHEMICKÉ STŘELY ???PO TOM CO JSEM DO TANKŮ NASYPAL HEZKÝCH PÁR TISÍC  UŽ MÁM VÁŽNĚ DOST TĚCHHLE NESMYSLŮ A KONČÍM 

JARMINATOR #26 Posted 11 July 2019 - 08:43 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18679 battles
  • 92
  • [-FU] -FU
Tymovky byly vždy modem kde se dali využít i jiné tanky dříve když sestava byla 2xT1 5XT8 tak se daly vytvaret zabavne kombinace ze dokonce mohli se tam dostat i 5 nebo6 predelali jste to ze se mohou vzit 1x6+6x8 a nebo 2x7 5x8 a po teto zmene to byla asi jedynej mod kde se efektivne mohli vyuzit 7 a dokonce pred vytvorenim 10LT tak tam vsichni ty 7 exp pote co jste zrusili hodnocene bitvy jste kompletne zabily tymovky a stale je to do té doby nez to odstraníte jediné místo kde se nadále může efektivne využít například type-62 (VII)

Edited by JARMINATOR, 11 July 2019 - 08:45 PM.

Rudolf3KralMoravsky #27 Posted 11 July 2019 - 10:19 PM

Sergeant

• Player
  • 11234 battles
  • 244
  • [ZBCST] ZBCST

Opět jste to dokázali znechutit hráčům hru!

Linie - se nedá hrát je jenom pro zámodované chudáky.

šarvátky - nechodí moc lidí hrát

týmovky hrajeme pořád! odstraňte to ze hry a spousta lidí odejde hrát jinam

Jedinej důvod proč je rušíte je to,že spousta lidí odmítá hrát náhodné bitvy!

Zrušte týmovky a budu chodit hrát tuhle hru pouze v úterý a ve čtvrtek kdy máme šarvátky s klanem!

21:21 Added after 1 minute

View Postvlkoboj007, on 11 July 2019 - 08:10 PM, said:

SUPER DALŠÍ RÁNA POD PÁS.....BÝVALY ROTY -ZRUŠILI SE NAHRADILI JE TÝMOVKY.....ZRUŠÍ SE TÝMOVKY -CO ZRUŠÍ JEŠTĚ V BLÍZKÉ DOBĚ Z TOHO CO FUNGUJE ??? COPAK BUDOU VYMÝŠLET DALŠÍ DEMENTNOSTI JAKO KOLOVÁ VOZIDLA KTERÁ TADY V TANCÍCH NEMAJÍ CO DĚLAT ??? CO VYMYSLÍ PŘÍŠTĚ ?? 24 RANNÉ KATUŠE ….RAKETOMETY...CHEMICKÉ STŘELY ???PO TOM CO JSEM DO TANKŮ NASYPAL HEZKÝCH PÁR TISÍC  UŽ MÁM VÁŽNĚ DOST TĚCHHLE NESMYSLŮ A KONČÍM 

máš pravdu chlape akorát donutijou některé hráče odejít.Oni nás nepotřebujou
21:25 Added after 5 minutes

View PostprasatkoCZ, on 11 July 2019 - 03:46 PM, said:

Lidi to hrají každý den pozdě do noci, nebo lépe až do rána, ten formát funguje.

Hraje se právě pro to, že to není takový odpad jak public, právě proto, že se u toho dobře kecá, že se spolupracuje a systematicky postupuje, že to není ukempených 15 minut jak všechny ostatní formáty. Spousta lidí hraje WoT už jen k vůli týmovkám, spousta lidí má založeny účty jen pro týmovky a prestižně tam nemají odehranou jedinou hru na publiku... a WG to ukončí...

Těch prémiových tanků co si lidi kupovali jen k vůli týmovkám...

Ještě přidejte do hry vznášedla co budou jezdit i po vodě, nebo podobný genitální výtvor jako kolová vozidla a do vánoc se můžou vypnout servery, úkol splněn...

EDIT

A k genitálnímu argumentu, že je v týmovkách úbytek aktivity, ve které části WoT není ? Možná na supportu s žádostmi a o definitivní odstranění účtu...

Bohužel z týmovek nemá wargaming takový zisk jako z publiku!Proto že na týmovku ti stačí tiger II či is3 a cromwell...........
21:27 Added after 8 minutes

View PostSWAT0013, on 11 July 2019 - 04:23 PM, said:

Co se ruší nebo mění tak podstatného, že by se najednou nemělo hrát? :hiding:

Týmovky? Pro takových 80 - 90% lidí totálně zbytečný mód...

FF? V 80% - 90% případů to je přínosná změna - a pokud WG bude trestat neposlušné jedince, prakticky není možné, aby to ve výsledku nebyl přínos...

UK LT (pokud už vůbec budou v 1.6)? Linie, která balanc rozhodně nijak nerozhodí...

Vážně nějak nechápu, co by se v 1.6 mělo stát tak závažného, že najednou přestane tak velká část hráčů hrát, aby nastal ten tvůj scénář... ;)

Kolik ti nasypal wargaming za propagaci.vlez si do klanu a týmovky nech pro normální hráče ty blůmo

fakir3 #28 Posted 11 July 2019 - 10:28 PM

Private

• Player
  • 62481 battles
  • 1
  • [7REDS] 7REDS
tak to mozem zrusit ucet ked zrusia tymovky,hlavne kvôli tomu to hravam

Rudolf3KralMoravsky #29 Posted 11 July 2019 - 10:30 PM

Sergeant

• Player
  • 11234 battles
  • 244
  • [ZBCST] ZBCST

View Postkalinekika, on 11 July 2019 - 05:39 PM, said:

Zdravím hraji Wotko X let a jediné co mě u něj drží jsou týmovky!!!! s jejich zrušením prodávám účet a už ode mě neuvidíte ani korunu. Nazdar

Souhlasím s tebou na plné čáře!

CHALLENGERTANK89 #30 Posted 11 July 2019 - 11:51 PM

Private

• Player
  • 35140 battles
  • 3
  • [73CSP] 73CSP

Nevim co na WG berou, ale dělá jim to z mozku máslo. Místo toho aby něco rozvíjeli tak to pošlou do kytek. Nechápu proč rušej teamovky když se každej den jezdí do rána a je to příjemnej odpočinek od chaotickýho publicu kde si pulka negramotu delá co chce a druha pulka teamu co se snaží vyhrát akorát kuly nim prohraje alá proč stim lajtem kempíš na bázi negramote atd atd každej známe sví. 

A co mě brutálně štve je nevyužití tanku lichýho tieru. K čemu sou nám tanky 5, 7 a 9 urovně když pro ně neni NIC NIC NIC NIC NIC. jediný co tak tenkrát bulldog na 7 urovni 10 ran autoloader to byla paráda, ale jinak na co v ty hre sou když je všechno zakomplexovaný 6 8 10 ??. Kdyby ti šašci z WG rozvinuly teamovky na 4 kategorie(neco jako dávno mrtví bitvy rot) kde by jezdily spolu tiery 3-4, 5-6, 7-8 a 9-10 ve formátu 5-2, přidat k tomu náký spešl medajle a ocenění, apgrejdovat tam odměny za zásluhy v nejakym měřítku tak by tu byl herní mod kde by bylo pořád co objevovat už jen díky nekolikaletýmu zapomění na tanky tieru 5, 7 a 9 protože spousta těchto vozidel dokáže držet krok s vozidlem o uroven výš, nikdo neví jak velká hrozba by to byla pro nepřítele a  nemuselo by se furt dokola řešit NĚKDO SI VEMTE 6KU kterou s oblibou jezdí jen pár lidí a s tankem 8 tieru se nemuže poměřovat.  Takovej je muj názor  na tudle katastrofu a doufám že si naší negativní reakce WG všimne a teamovky zustanou a budou se rozvíjet.

CHALLENGERTANK89 #31 Posted 12 July 2019 - 12:29 AM

Private

• Player
  • 35140 battles
  • 3
  • [73CSP] 73CSP

View PostCommunity, on 11 July 2019 - 01:00 PM, said:

Byla to skvělá jízda, ale je načase postavit se výzvám jiných režimů hry World of Tanks!
<a href="https://worldoftanks.eu/cs/news/general-news/team-battles-discontinued/">Úplný text položky novinek</a>

JO SUPER , PŘIBLBLÍ TURNAJE KDE JE VELMI MALÁ PRAVDEPODOBNOST ŽE TO ZROVNA TEN DOTYČNEJ VYHRAJE - přestal sem hrát když zrušily odměny za group stage, a navíc zbytečná stráta času a akorát nervy z prohry protože vždycky se najde [edited]co 2 strelama odpálí bednu s municí. 

Opevnění - to hraju skoro každej den od 19:00 do 22:00 takže abych to hrál jak [edited]celej den tak na to se mužu *edit*, navíc většinou se jezdí full klan a já hraju rád i s lidma z jinejch klanu a i s těma co žádnej klan nemaj tudíš teamovka je jediný místo kde se s kamošema slezem a hrajem si svoje.

AAA copa to tu máme FRONTOVÁ LINIE - ta je jeden , opakuji JEDEN (1) j e d e n tejden v měsíci, a co mam delat ty další 3 tejdny ?? koukat na *edit*?? , v čete max 3 lidi a pouze 8 tier. no jako FL hraju rád díky její jedinečnosti ALE nemá to co dělat s teamovim hranim kde celej team táhne za jedno lano!!, misto toho tam četa kriplu s ebrama prolitnou za nepratelsky linie, *edit* 3 cíle a s nakou hodnosti si mužu akorat vytrit *edit*

A nakonec HODNOCENÝ BITVY - no supr když sem udelal 4 hodnost a pak sem díky *edit* *edit* v teamu spadnul zas uplne na tu první pozici a všechno to byly prohry typu 15 - 3 a podobně tak sem si řek že si nebudu delat nervy a *edit* sem se na to . 

To je mu nazor na zrušení teamovek a na ostatní herní mody (publick je publick, turnaje sou *edit* ,opevnění je klan a to se hraje s klanem, frontlajnu mam rád ta je supr ale neni tam teamový hraní a hodnocenky jsou jen pro psychycky nezničitelný jednice).

misto toho aby ste teamovku daly k ledu tak bych ji zkusil rozvinout a zapojit do hry i tanky 5, 7 a 9 urovně (5-6, 7-8, 9-10, ve formátu 5-2). to si myslim že bude mnohem záživnější a přiláká to mraky hráču. 

PS - sorry za brutální vulgaritu - ZUŘÍM 

ZDAR

Edited by rtich, 12 July 2019 - 06:19 PM.
Vulgarismus

fueled5237 #32 Posted 12 July 2019 - 05:44 AM

Corporal

• Player
  • 50434 battles
  • 137
jmeno1 jeste nic nenapsal?! :-)

Jmeno1 #33 Posted 12 July 2019 - 05:54 AM

Field Marshal

• Player
  • 48436 battles
  • 10,378
  • [_V4L_] _V4L_
Nepíšu nic k ničemu co neznám. Ten mód jsem si kdysi dávno zkusil a to je tak vše co k tomu můžu říct. Znám kluka z bývalého klanu, co de facto skoro nic jiného nehrál a strašně jej to bavilo, expil si tam posádky, ale to byl jediný hráč z těch stovek co znám. Mne osobně se to netýká. Já se soustředím na random, ofenzívy, případně CW podle možností. Zbytek je k ničemu.

123Fiky #34 Posted 12 July 2019 - 06:30 AM

Private

• Player
  • 41692 battles
  • 3

Ahoj. Často jsem celé dopoledne hrál public jen proto, abych se dočkal přátel přátel do týmových bitev. Týmovky jsou to nejlepší a nejsmysluplnější co se na W.o.T. dalo hrát. Jejich plánovaný konec mne dost zaskočil. Vážně uvažuji, zda v budoucnu ještě na W.o.T. budu trávit tolik času, jistojistě již ale neutratím ani korunu za cokoliv na W.o.T.

Tiger_41_1 #35 Posted 12 July 2019 - 07:56 AM

Private

• Player
  • 13821 battles
  • 2
  • [CSSPE] CSSPE

No to som zvedavi kolko ludi to prestane hrat a ako fakt Ta tymovka bude chybat nebude zabava nebude nič a každi len caka na večer kedy tam budu hrači a idu hrat a teraz čo budu hrat ked niektorych nebavi OFky SH a CW to nieje tak zabavne ako Tymova hra 

xkendy #36 Posted 12 July 2019 - 07:59 AM

Lance-corporal

• Player
  • 51471 battles
  • 64
  • [_VAL_] _VAL_

Ač jsem já týmovky dlouho nehrál, tak jejich zničení hodnotím jako NEJHORŠÍ ROZHODNUTÍ wg v tomto roce (jediné čemu se to možná vyrovná je přidání "autíček" do hry, to byl tedy gradiózní fail).

Týmovky hraje hodně mých přátel a když se to dozvědeli, tak doslova vypěnili, že jim seberou (cituji) "nejlepší mód který je teď ve WOT", a nic vypsaného v článku jako náhrada se tomuto módu neblíží ani z dálky.

Jak to tenkrát bylo? Co WG proklamovalo jako svůj nejslavnější slogan ? "nasloucháme hráčům". HAHAHAHA, tomu se dnes lze jen zasmát., protože toto už dávno evidentně neplatí (tedy pokud to vůbec někdy platilo). Bohužel smutná realita, fórum tu slouží jen pro brečíky > /dev/null.

Takže zprostředkovaně i za ně [oni na fórum nechodí] -> tímto pro WG dáváme  OPRAVDU VELIKÝ PALEC DOLŮ

Edited by xkendy, 12 July 2019 - 08:00 AM.

stetkasek #37 Posted 12 July 2019 - 08:16 AM

Corporal

• Player
  • 31807 battles
  • 161
  • [ATHOS] ATHOS

Co pijou, nebo hulej za matroš už XX let ve WG fakt netuším, ale v minulosti fungovalo hodně věcí, které postupně zrušili, nebo již nikdy nezopakovali. Teď odstraníte věc, kterou hráli lidi večer, v noci po práci. Ten Váš public se nedá hrát ve 2 ráno stylem 15:2, tak jsme chodívali na týmovky... Mimochodem, šarvátky byli stejně hrané a pokud se nepletu, tak šarvátky se v 2 hod vypínají. Co budou tito hráči hrát?? Myslíte, že půjdou na public? To spíš se vyserou na hru a ubude dalších pár tisíc lidí, kteří tu drželi jen ty týmovky.
Nechápu tohle rozhodnutí... Fakt si v tom WG zatleskejte.
Frontovou linii osobně nehraju, protože pořád jsou tam lidi, kteří neví co mají za objektivy sbírat a bitvy mi přišli hrozně zakempené + dlouhé (30min je prostě moc).

Navícv těch týmovkách fungují zálohy z klanu, takže se tam dalo dobře vydělávat, expit osádky

Edited by stetkasek, 12 July 2019 - 08:17 AM.

Ugzuk #38 Posted 12 July 2019 - 09:09 AM

Lance-corporal

• Player
  • 29037 battles
  • 82
  • [RCSD_] RCSD_
WG svými akcemi mě stále více utvrzuje, že přestat tuto hru hrát bylo dobré rozhodnutí. Jen tak dál WG, ukažte dalším lidem, že nechcete aby vaši hru hráli. GJ!

bcstano #39 Posted 12 July 2019 - 09:51 AM

Lance-corporal

• Player
  • 28935 battles
  • 71
  • [OPCSR] OPCSR
Nieco co bolo v hre celkom v pohode a miesto toho aby to nejak uravili, vylepsili ci zatraktivnili tak to radsej zrusia. Keby tam pridali nahlad mapy pred bitkou a moznost zmenit tanky ako to bolo pri hodnotenych teamovkach co by ich aj zatraktivnilo to nie a pritom to uz vlastne mali urobene. Jedine co je k tomu akoze nahrada je sestkovy odrad ale je len sestkovy takze ani to nie. Proste nie je ziadna relevantna nahrada pre prilezitostne hranie s kamaratmi hoc aj v krcme. 2-3 mesiace to uz nehram a evidentne robim dobre. Tato hra je uz len zabavka do zleho pocasia ked uz fakt clovek nevie vymysliet nic zaujimavejsie a pri tom hra stale potencial ma. Tlacenim ludi do pravidelneho hrania podla silenych pravidiel o hracov skor prichadzaju nez ich ziskavaju. Spat k teme a teda za tento pocin jednoznacne palec dolu.

FF_Hamburger #40 Posted 12 July 2019 - 10:44 AM

Private

• Player
  • 22217 battles
  • 33
  • [G_L_T] G_L_T

Existuje nějaký důvod pro odstranění režimu, co je poměrně úspěšný a oblíbený mnoha hráči? Znám spoustu lidí, co hraje pouze týmové bitvy, protože jezdění náhodných bitev je podle nich flustrace. 

Jen se někdy ve WG podívejte, kolik je každý den zakládáno týmů. Ale inženýři v Minsku asi nezajímá názor komunity, jen oznámí, že prostě ruší kvalitní režim bitev.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users