Jump to content

Sugestie do WoT'a

• Please log in to reply
24 replies to this topic

pepeh123 #1 Posted 12 July 2019 - 11:42 AM

Sergeant

• Player
  • 22810 battles
  • 220
  • [POLEJ] POLEJ

Witam.

Czy jest jakiś temat w którym gracze mogą pisać Swoje sugestie co mogłoby się zmienić bądź co mogłoby zostać dodane do WoT'a?

Albo czy jest jakiś link,gdzie gracze mogą dawać Swoje pytania do Q&A?

maliniu #2 Posted 12 July 2019 - 12:05 PM

Warrant Officer

• Player
  • 31074 battles
  • 980
  • [PLFUN] PLFUN

http://forum.worldof...otp_link_footer

pepeh123 #3 Posted 12 July 2019 - 01:57 PM

Sergeant

• Player
  • 22810 battles
  • 220
  • [POLEJ] POLEJ
Czyli jak mam rozumieć EU/US to mają w *edytowano :)

Edited by AngryCombatWombat, 14 July 2019 - 07:35 PM.
Niestosowny język

maliniu #4 Posted 12 July 2019 - 02:06 PM

Warrant Officer

• Player
  • 31074 battles
  • 980
  • [PLFUN] PLFUN
Nie wiem, nie sprawdzałem.

Falathi #5 Posted 16 July 2019 - 05:14 PM

Field Marshal

• Player
  • 22433 battles
  • 11,568
  • [-FHH-] -FHH-

Nie mają, sprawdzają - choć prawdę mówiąc wiele sugestii jest albo trudnych do przeprowadzenia, albo może nie pasować do koncepcji gry. 

PS Nie wiem, czy to właściwy moment aby przypomnieć że min. ogłuszenie było jednym z pomysłów proponowanych przez graczy. 

pepeh123 #6 Posted 18 July 2019 - 01:09 PM

Sergeant

• Player
  • 22810 battles
  • 220
  • [POLEJ] POLEJ

View PostFalathi, on 16 July 2019 - 04:14 PM, said:

Nie mają, sprawdzają - choć prawdę mówiąc wiele sugestii jest albo trudnych do przeprowadzenia, albo może nie pasować do koncepcji gry. 

PS Nie wiem, czy to właściwy moment aby przypomnieć że min. ogłuszenie było jednym z pomysłów proponowanych przez graczy. 

To jako gracz EU gdzie mogę zgłaszać Swoje "propozycje"?

mark444 #7 Posted 14 August 2019 - 05:40 PM

Private

• Player
  • 29351 battles
  • 24
  • [OLD1] OLD1
Jutro tj 15 sierpnia jak co roku przypada rocznica jednej z ważniejszych bitew, które zmieniły bądź nie dopuściły do tragicznych zmian w historii Europy !!!........WG ..oczywiście milczy jak zawsze i nie zauważa tej daty ..przyczyna jest dla wszystkich wiadoma :izmena: wiemy jakie korzenie i z której strony Europy wywodzi się WG :bajan:Pewnie za chwilę uszczęśliwi nas WG jakąś fascynującą opowieścią pseudo historyczną jak to Fiedia Traktorzysta zatrzymał granatem i oszczepem pędząc na wiełosipiedie (rower) chmarę faszystów na przedpolu Mińska czy gdzieś tam. Popłakałem się opowieścią WG o historii Powstania Warszawskiego (zauważyliście wiele braków w jej opisie?) ni słowa o krasnej armii czekającej po drugiej stronie Wisły !!!!:bajan::trollface:.... no i zaraz potem Studzianki i przyczółek   :izmena: no tak to przecież tak dla zatarcia Powstania i dyskusji o nim !!!!Tak sobie popisałem , wiadomo że to nic nie zmieni ! i w ......mam czy pogorszy mi się "losowanie" w rankingówkach .....:izmena::izmena: Z niecierpliwością czekam na jakąś następną opowieść o dzielnym Fiedii czy Walerym a może nawet kawalerzyście Sierjoży !!!:izmena::izmena:

Froz_en_ #8 Posted 24 September 2019 - 11:04 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18111 battles
  • 77

HELP. Nie umiem przebijać czołgów :hiding: :child:

Jagdpanther armor- ~75mm

p43.ter penetracja- ~195mm

Proszę o zmianę RNG ze 100% do ~10%. Dziękuję.

Spoiler

Edited by Froz_en_, 24 September 2019 - 11:06 PM.

Mazhi_Bez_S5 #9 Posted 13 January 2021 - 11:28 AM

Private

• Player
  • 27224 battles
  • 2
  • [ENT3R] ENT3R

View Postpepeh123, on 12 July 2019 - 10:42 AM, said:

Witam.

Czy jest jakiś temat w którym gracze mogą pisać Swoje sugestie co mogłoby się zmienić bądź co mogłoby zostać dodane do WoT'a?

Albo czy jest jakiś link,gdzie gracze mogą dawać Swoje pytania do Q&A?

Ja mam taką myśl która nurtuje mnie od jakiegoś czasu. A mianowicie jakby wyglądał wot gdyby wprowadzono popularny w innych grach rynek społecznościowy gdzie gracze mogli by handlować między sobą lub wymieniać np dodatkowymi modułami czy chociażby zbednymi zestawami stylizacyjnymi. jestem też ciekaw ilu graczy by chciało w ogóle takiego rozwiązania.

profes79 #10 Posted 13 January 2021 - 11:43 AM

Field Marshal

• Player
  • 27387 battles
  • 11,685
  • [_CHS_] _CHS_

View PostMazhi_Bez_S5, on 13 January 2021 - 11:28 AM, said:

Ja mam taką myśl która nurtuje mnie od jakiegoś czasu. A mianowicie jakby wyglądał wot gdyby wprowadzono popularny w innych grach rynek społecznościowy gdzie gracze mogli by handlować między sobą lub wymieniać np dodatkowymi modułami czy chociażby zbednymi zestawami stylizacyjnymi. jestem też ciekaw ilu graczy by chciało w ogóle takiego rozwiązania.

Źle by wyglądał. Było wielokrotnie wałkowane - brak interakcji między kontami jest główną przyczyną dla której w WoT nie ma masy problemów związanych z kradzieżą kont.

Leszcz_Niezrownany #11 Posted 25 January 2021 - 11:21 AM

Corporal

• Player
  • 56836 battles
  • 128
  • [-SIH-] -SIH-

A mi przyszedł do głowy taki oto pomysł, zainspirowany zeszłorocznymi operacjami świątecznymi, a konkretnie obecnością Chucka Norrisa.

Otóż nie jest to pierwsza postać - nazwijmy ją "unikatowa" - która zaistniała w WoT. Ja pamiętam także postać słynnego włoskiego bramkarza Gianluigiego Buffona - który zaistniał podczas mistrzostw europy w piłce nożnej. I nie są to zapewne ostanie takie postacie.

Otóż mój pomysł polega na tym, żeby takie postacie miały jakieś unikatowe umiejętności (normalnie niedostępne). Np taki Gianluigi Buffon mógłby anulować wszystkie pierwsze trafienia krytyczne w różne części czołu oraz załogantów. Jeśli trafienie uszkadza silnik, to zadaje tylko "zwykłe uszkodzenia" - dopiero koleje trafienie w ten obszar powodowało by uszkodzenia krytyczne. A taki Chuck Norris jak się domyślacie miałby zdecydowanie większe szanse na spowodowanie trafienia krytycznego.

Były także wyścigi - tam z kolei pozyskany dowódca powodował by, że jego czołg jeździ szybciej o powiedzmy 5 km/h. Itd., itp.

To dodało by kolorytu tej grze. No i oczywiście rozważania, w jakim czołgu, kogo umieścić.

Mogło by być ciekawie.

Edited by Leszcz_Niezrownany, 25 January 2021 - 11:24 AM.

profes79 #12 Posted 25 January 2021 - 11:30 AM

Field Marshal

• Player
  • 27387 battles
  • 11,685
  • [_CHS_] _CHS_

I byłaby kolejna zmienna dająca bonus komuś, kto miał czas przysiąść nad misjami i zostawiająca z tyłu kogoś, kto tego czasu nie miał.

geohound #13 Posted 25 January 2021 - 11:40 AM

Major

• Beta Tester
  • 20290 battles
  • 2,608
  • [G-P-P] G-P-P

View Postprofes79, on 25 January 2021 - 11:30 AM, said:

I byłaby kolejna zmienna dająca bonus komuś, kto miał czas przysiąść nad misjami i zostawiająca z tyłu kogoś, kto tego czasu nie miał.

Aha, bo wszystkim należy się wszystko, tak? To dajmy nowym dzięsiątki, bo po założeniu konta nie mieli czasu na dobicie do nich i są poszkodowani. Borze, co to za myślenie? Chyba oczywiste jest, że nagradzani są wytrwali. Ja nie płaczę, że nie mam T55A, a ktoś inny ma, bo po pierwsze nie idą mi misje na niego, a po drugie nie chce mi się ich robić.

profes79 #14 Posted 25 January 2021 - 11:59 AM

Field Marshal

• Player
  • 27387 battles
  • 11,685
  • [_CHS_] _CHS_

View Postgeohound, on 25 January 2021 - 11:40 AM, said:

Aha, bo wszystkim należy się wszystko, tak? To dajmy nowym dzięsiątki, bo po założeniu konta nie mieli czasu na dobicie do nich i są poszkodowani. Borze, co to za myślenie? Chyba oczywiste jest, że nagradzani są wytrwali. Ja nie płaczę, że nie mam T55A, a ktoś inny ma, bo po pierwsze nie idą mi misje na niego, a po drugie nie chce mi się ich robić.

Nie, nie wszystkim należy się wszystko. Ale dokładanie kolejnych elementów dających przewagę komuś, kto akurat we właściwym momencie miał czas przysiąść kosztem kogoś, kto np. na święta wyjechał mając w dudzie pikselową gierkę. Nie mówiąc o tym, że zdobycie Chucka to jak ktoś był leniwy to była kwestia zasobnego portfela bo za skorupki misje upraszczało się do poziomu bez mała "włącz komputer". 

T-55A zawsze możesz zrobić (no chyba, że WG nagle skasuje całkowicie misje osobiste). Jakbyś nie zrobił Chucka, to już nie miałbyś na to szansy. Dołóż do tego powtórkę tego, co zrobiono z wyposażeniem 2.0 - boostowanie i tak już toksycznych klas. Bonus +5km/h prędkości dla kołowca? Biorę w ciemno. Bonus do krytyków dla szybkostrzelnego czołgu? Jeszcze może kumulujący się z odpowiednim perkiem? Bajka. Anulowanie trafienia krytycznego z tego zestawu jest chyba najmniej szkodliwe bo i tak z reguły pierwszy krytyk to gąska.

Leszcz_Niezrownany #15 Posted 25 January 2021 - 12:08 PM

Corporal

• Player
  • 56836 battles
  • 128
  • [-SIH-] -SIH-

View Postgeohound, on 25 January 2021 - 11:40 AM, said:

100/100

View Postprofes79, on 25 January 2021 - 11:30 AM, said:

Ta gra na tym właśnie polega. Preferuje tych co więcej grają. Np "wierzchołek drzewa",  gdzie można dojść do czołgu X tieru szybciej i tańszym kosztem niż inni. Np "maratony" gdzie można uzyskać czołgi premium  za dramochę, - podczas gdy ci co poświęcili na to mniej czasu muszą zapłacic albo obejść się smakiem. A nawet zwykłe umiejętności załogi pozyskam grając wiecej. To samo dotyczy obligacji - będę miał ich więcej grając więcej.

geohound #16 Posted 25 January 2021 - 12:23 PM

Major

• Beta Tester
  • 20290 battles
  • 2,608
  • [G-P-P] G-P-P

View Postprofes79, on 25 January 2021 - 11:59 AM, said:

kto np. na święta wyjechał mając w dudzie pikselową gierkę.

Całe życie to kwestia wyborów. Skoro ktoś uważał, że to pikselowa gierka, to dlaczego nagle powinno mu zależeć na "przewadze", którą olał na rzecz świat? Cudzysłów wynika z tego, że słabemu i tak nie pomoże załoga złożona z 10perkowych Sabatonów, a dobremu graczowi wystarczy i stockowa na 75%.

profes79 #17 Posted 25 January 2021 - 12:25 PM

Field Marshal

• Player
  • 27387 battles
  • 11,685
  • [_CHS_] _CHS_

View Postgeohound, on 25 January 2021 - 12:23 PM, said:

Całe życie to kwestia wyborów. Skoro ktoś uważał, że to pikselowa gierka, to dlaczego nagle powinno mu zależeć na "przewadze", którą olał na rzecz świat? Cudzysłów wynika z tego, że słabemu i tak nie pomoże załoga złożona z 10perkowych Sabatonów, a dobremu graczowi wystarczy i stockowa na 75%.

Facepalm to za mało....Pogadaj z Parimem; on sadził identyczne teksty uważając, że jak ktoś woli święta z rodziną niż z WoTem to jego problem.

Bez odbioru.

geohound #18 Posted 25 January 2021 - 12:28 PM

Major

• Beta Tester
  • 20290 battles
  • 2,608
  • [G-P-P] G-P-P

No a czyj to problem? Twórców? Społeczności? Jak w dniu koncertu wypadają urodziny mamy, na które nie wypada nie iść, to to jest problem muzyków czy akustyków?

Chłopie, dorośnij, plz.

Kot_04 #19 Posted 25 January 2021 - 04:07 PM

Lieutenant General

• Player
  • 27483 battles
  • 6,808

Nie mówiąc o tym, że zdobycie Chucka to jak ktoś był leniwy to była kwestia zasobnego portfela bo za skorupki misje upraszczało się do poziomu bez mała "włącz komputer". 

Nie przesadzaj. Poza 1-2 misjami gdzie trzeba było zrobić kilkukrotnie 3000-2500 DMG, wszystkie misje same się robiły. Ja nie miałem czasu i na ostatni dzień zrobiłem 15 misji w jedną sesję, standardowe 2 godziny.

Dołóż do tego powtórkę tego, co zrobiono z wyposażeniem 2.0 - boostowanie i tak już toksycznych klas. Bonus +5km/h prędkości dla kołowca? Biorę w ciemno. Bonus do krytyków dla szybkostrzelnego czołgu? Jeszcze może kumulujący się z odpowiednim perkiem? Bajka. Anulowanie trafienia krytycznego z tego zestawu jest chyba najmniej szkodliwe bo i tak z reguły pierwszy krytyk to gąska.

Jakbyś nie wiedział, co wprowadziło wyposażenie 2.0 które jest w grze od pół roku, to w kółkowcach nie można montować turbo.

A jakieś bonusy do krytyków i anulowanie zerwania gąsienic to już heh..  W temacie o panu Chmielewskim ktoś dał ten fragment z palcem dla dziennikarzy. Proszę, nie przyznawaj się, że go używałeś, to jest niehigieniczne... :teethhappy:

Edited by Kot_04, 25 January 2021 - 04:20 PM.

profes79 #20 Posted 25 January 2021 - 04:22 PM

Field Marshal

• Player
  • 27387 battles
  • 11,685
  • [_CHS_] _CHS_

View PostKot_04, on 25 January 2021 - 04:07 PM, said:

Nie przesadzaj. Poza 1-2 misjami gdzie trzeba było zrobić kilkukrotnie 3000-2500 DMG, wszystkie misje same się robiły. Ja nie miałem czasu i na ostatni dzień zrobiłem 15 misji w jedną sesję, standardowe 2 godziny.

Jakbyś nie wiedział, co wprowadziło wyposażenie 2.0 które jest w grze od pół roku, to w kółkowcach nie można montować turbo.

A jakieś bonusy do krytyków i anulowanie zerwania gąsienic to już heh..  W temacie o panu Chmielewskim ktoś dał ten fragment z palcem dla dziennikarzy. Proszę, nie przyznawaj się, że go używałeś, to jest niehigieniczne... :teethhappy:

Pretensje do Leszcza, który wpadł na takie pomysły. Jak zaczniesz czytać coś więcej niż jeden wybrany post, to można będzie się wdawać w polemikę jakąkolwiek.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users