Jump to content

Sugestie do WoT'a

• Please log in to reply
24 replies to this topic

Kot_04 #21 Posted 25 January 2021 - 04:35 PM

Lieutenant General

• Player
  • 27483 battles
  • 6,808
Najpierw poczytaj, jak działa nowe wyposażenie. Jak nie w grze, to w tym artykule: https://worldoftanks...-equipment-2-0/

profes79 #22 Posted 25 January 2021 - 04:46 PM

Field Marshal

• Player
  • 27387 battles
  • 11,685
  • [_CHS_] _CHS_
Ja widzę, że nadal czytanie ze zrozumieniem kuleje. Bez odbioru.

Gripnir #23 Posted 26 January 2021 - 12:29 PM

Sergeant

• Player
  • 29479 battles
  • 222
  • [BIGOS] BIGOS

View Postprofes79, on 25 January 2021 - 11:30 AM, said:

I byłaby kolejna zmienna dająca bonus komuś, kto miał czas przysiąść nad misjami i zostawiająca z tyłu kogoś, kto tego czasu nie miał.

Aha.. to wywalmy czołgi nagrody za MG bo w końcu nie każdy ma czas siedzieć codziennie przez 2 tygodnie i grać X bitew (i skilla i klanu), i maratonów też nie dawajmy i przepustki bitewnej też...aaa zapomniałbym  - proszę też wywalić  wszystkie eventy w sierpniu bo zwykle lece na wakacje.....

Ta gra - jak wiele innych online - opiera się o eventy ograniczone czasowo, które umożliwiają otrzymanie normalnie niedostępnych nagród.

Na dzień dzisiejszy to jest wręcz kwintesencja tej gry bo bez nich zostałyby gołe randomy, co dla gry skończyłoby sie raczej tragicznie.

Taki jest trend w grach, i nie ma o co drzeć szat...

Edited by Gripnir, 26 January 2021 - 12:33 PM.

Kot_04 #24 Posted 26 January 2021 - 09:45 PM

Lieutenant General

• Player
  • 27483 battles
  • 6,808

View Postprofes79, on 25 January 2021 - 04:22 PM, said:

Pretensje do Leszcza, który wpadł na takie pomysły. Jak zaczniesz czytać coś więcej niż jeden wybrany post, to można będzie się wdawać w polemikę jakąkolwiek.

Ok przepraszam, dopiero teraz zauważyłem. Mea Culpa. :(

Leszcz_Niezrownany #25 Posted 23 February 2021 - 10:03 PM

Corporal

• Player
  • 56836 battles
  • 128
  • [-SIH-] -SIH-

View PostLeszcz_Niezrownany, on 25 January 2021 - 11:21 AM, said:

A mi przyszedł do głowy taki oto pomysł, zainspirowany zeszłorocznymi operacjami świątecznymi, a konkretnie obecnością Chucka Norrisa.

Otóż nie jest to pierwsza postać - nazwijmy ją "unikatowa" - która zaistniała w WoT. Ja pamiętam także postać słynnego włoskiego bramkarza Gianluigiego Buffona - który zaistniał podczas mistrzostw europy w piłce nożnej. I nie są to zapewne ostanie takie postacie.

Otóż mój pomysł polega na tym, żeby takie postacie miały jakieś unikatowe umiejętności (normalnie niedostępne). Np taki Gianluigi Buffon mógłby anulować wszystkie pierwsze trafienia krytyczne w różne części czołu oraz załogantów. Jeśli trafienie uszkadza silnik, to zadaje tylko "zwykłe uszkodzenia" - dopiero koleje trafienie w ten obszar powodowało by uszkodzenia krytyczne. A taki Chuck Norris jak się domyślacie miałby zdecydowanie większe szanse na spowodowanie trafienia krytycznego.

Były także wyścigi - tam z kolei pozyskany dowódca powodował by, że jego czołg jeździ szybciej o powiedzmy 5 km/h. Itd., itp.

To dodało by kolorytu tej grze. No i oczywiście rozważania, w jakim czołgu, kogo umieścić.

Mogło by być ciekawie.

Hmmm... Ale miałem nosa. Test załogi 2.0 pokazuje, że ten pomysł był już wdrażany przez WG. Będzie zabawnie.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users