Jump to content

Rozpoczynamy 6. odcinek!

• Please log in to reply
43 replies to this topic

slawi111 #41 Posted 18 July 2019 - 11:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 29003 battles
  • 925
Czy ktoś może wytłumaczyć tym kretynom, że zniszczenie celów po 15 minutach gry NIE JEST zwycięstwem? Również udana obrona baz po 15 minutach gry to NIE JEST wygrana. To jest TOTALNA PORAŻKA, gdyż połowa drużyny nie osiąga nawet rangi porucznika, a w takim wypadku dostajemy jakieś ochłapy pod względem kredytów, expa i poziomu samej Linii Frontu. I jeszcze jakiś tępy Cenzura2.svg pisze po bitwie "gg". Ręce opadają.

Edited by slawi111, 18 July 2019 - 11:23 PM.

Xwoknaj #42 Posted 19 July 2019 - 12:01 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7098 battles
  • 706
Wczoraj miałem jedną (JEDNĄ) bitwę, gdy przejęliśmy B i od razu E, bo nikogo nie było tam. Ja swoim BlackDogiem wracałem się na A i pisałem by nie niszczyli dział, tymczasem ze dwa kołowce, myk na działo 5 i chyba 2 (albo 1). Ok, nie zniszczyli ich do końca, to chociaż tyle, ale i tak - przecież mogli to zrobić i było by po ptokach, nikt by rangi jako takiej nie miał. Najlepsze jest to, że i tak nie wygraliśmy, chociaż zostało ostatnie działo (5), które miało 518 hp :teethhappy: Ja próbowałem wbić się po prawej stronie ISU i JPII, by zniszczyć to działo, ale się nie udało. I zamiast jechać na tą piątkę, to ktoś na czacie "attack 3! attack 3!" :rolleyes:

Bielug #43 Posted 19 July 2019 - 03:33 PM

Private

• Player
  • 13446 battles
  • 23
Mam takie wrażenie że na tym 6 odcinku jakoś szybciej sie wbija te rangi, chociaż możliwe że po w sumie 5 tygodniach noł-lajfienia na linii frontu, po prostu doświadczenie tu gra większą rolę. Najbardziej denerwujący jest nadal skaczący celownik w wielu miejscach, Wargaming mógłby się zabrać wreszcie za tą i inne mapy w pierwszej kolejności, a potem dopiero produkować nowe czołgi-koparki i inne Mammoth-tanki premium.

Bardzo mi się "podobają" też sytuacje, gdy pół teamu broniącego siedzi na strefie C, a kołowce w tym czasie niszczą działa nr 1 i 2 :) Atakujący natomiast mają dość łatwe zadanie z przejęciem strefy B, wielokrotnie zauważyłem startując na obronie w strefie B że kilka sojuszniczych czołgów od razu ucieka do A lub C, a strefę B spisują od razu na straty. No jest to jakaś taktyka, ale ja wychodzą z założenia, że nie ważne na jaką strefę początkowo rzuci i nie ważne czy obrona czy atak, zawsze warto coś nastrzelać, najwyżej po stracie pojazdu można sobie wybrać "wygodniejsze" miejsce :)

Xwoknaj #44 Posted 20 July 2019 - 08:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7098 battles
  • 706
4 poziom prestiżu wbity, STA-2 odebrany, niech wprowadzą zmiany to pogram dalej w następnych odcinkach, a tak to już się odechciewa.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users