Jump to content

Doświadczenie za bitwe

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Str1keforce #1 Posted 23 July 2019 - 04:08 PM

Private

• Player
  • 28202 battles
  • 42

Przypadek pierwszy nie wiem jak mógł mieć więcej no chyba, że za samo wejście do bitwy czymś z serii IS jest już jakieś 200 expa na start. Cała bitwa w jednym kwadracie z racji, że prawie sam był na flance ok ale aż taką premie za walkę w zwarciu to naprawdę, wychodzi zatem, że lepiej byłoby tym progetto po prostu wcisnąć do oporu R, byle dalej zajechać potem zabunkrować się i iść na wymianę z bliska face to face zbierając oczywiście przy tym przebicia od wszystkiego ale wystrzeliwując celnie jeden pełny magazynek i zakończyć grę niż na start zająć dobrą pozycję na spot/dmg a następnie ruszyć na bazę wykończyć arte (własny spot) i rozprawić się z niedobitkami. Kilka bitew dalej przypadek drugi, co prawda przegrana ale różnica ledwo ponad 200 bazowego między 1 a 2 choć patrząc na wkład w bitwę to też wygląda na jakiś ponury żart. Niby jest to rozpisane w wiki co i jak liczy za bitwę ale teoria jedno a praktyka drugie, no chyba, że tylko ja mam takie odczucia...

1. wynik1.jpgwynik2.jpg  2.wynik3.jpgwynik4.jpg

Xwoknaj #2 Posted 23 July 2019 - 04:29 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7972 battles
  • 828
Co do pierwszego to dużo dmg z ponad 300 metrów, mogłeś walić z cudzego spota i do tego is-3 może strzelał do wyższych tierów co juz daje dużo expa. Powtórka by dużo dała

klosiu_1 #3 Posted 23 July 2019 - 04:47 PM

Major General

• Player
  • 50786 battles
  • 5,501
  • [_CHS_] _CHS_

IS był ósemką, autor dychą. IS walił wyłącznie do równych i wyższych tierów, autor przeważnie do niższych. IS walił w zwarciu, autor z dystansu. To wystarczy.

Str1keforce #4 Posted 23 July 2019 - 05:24 PM

Private

• Player
  • 28202 battles
  • 42

View PostXwoknaj, on 23 July 2019 - 04:29 PM, said:

Co do pierwszego to dużo dmg z ponad 300 metrów, mogłeś walić z cudzego spota i do tego is-3 może strzelał do wyższych tierów co juz daje dużo expa. Powtórka by dużo dała

Przeglądałem powtórkę z tej bitwy, co do spota ciężko mi stwierdzić bo to z tym różnie bywa z tego co widzę czasem na lightach to różnie liczy asysty czasem za full a czasem pierwsze wykrycie wskakuje a mimo to rozbija asystę na parę czołgów pewnie z racji, że kilka być może ma cel w zasięgu spota w tym samym momencie. IS jeśli dobrze pamiętam to były z 4 czołgi, ósemka, dwie dziewiątki i jeden strzał chyba wsadził Xtce więc jeśli mówicie, że tier ma duży wpływ to być może dlatego tak policzyło. Nigdy jakoś przesadnie nie rozbijam tych wyników na czynniki pierwsze ale akurat miałem misję z jakiegoś tam zestawu na najwiecej xp w drużynie i się lekko zdziwiłem po tej bitwie. W wiki wszystko jest dość ogólnie tzn. "Small bonus depending on the tier of the target compared to yours" i nie bardzo wiadomo co się kryje pod tymi wyrażeniami ani jaka według WG jest różnica np. między small a very small, chyba że gdzieś to bardziej szczegółowo kiedyś wyjaśniali ale nie śledzę aż tak wszystkiego co wrzucają na stronę. Dzięki Wam za odp :)

PL_Robson #5 Posted 23 July 2019 - 06:11 PM

Brigadier

• Player
  • 20558 battles
  • 4,432
  • [KKM] KKM
Różnica w expie jest na tyle niewielka, że podane wyżej powody są jak najbardziej uzasadnione

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users