Jump to content

Banka Kartınızla Daha Fazla Altın

• Please log in to reply
11 replies to this topic

Community #1 Posted 25 July 2019 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 30,205
Premium Dükkânı'nda desteklenen her banka kartına bonus Altın verilecek!

Haber ögesinin tam metni

Claeste #2 Posted 25 July 2019 - 06:16 AM

Corporal

• Player
  • 12762 battles
  • 127
  • [TC-P] TC-P
Oran düşük. :)

ElbisHan #3 Posted 25 July 2019 - 09:38 AM

Lieutenant

• Player
  • 85682 battles
  • 1,888
  • [GEN_Y] GEN_Y

Çırpınışlar ... çırpınışlar ...

Oyuncuların şikayet ettiği şeyleri düzeltin.

Tek yapmanız gereken bu (Senelerdir) ...

vuque #4 Posted 25 July 2019 - 02:39 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 18768 battles
  • 3,656
  • [JSTCE] JSTCE

View PostClaeste, on 25 July 2019 - 07:16 AM, said:

Oran düşük. :)

%10-15 arası daha fazla altın bence fena değil! Sizce ne kadar olsa iyi olurdu, peki? :)

View PostElbisHan, on 25 July 2019 - 10:38 AM, said:

Çırpınışlar ... çırpınışlar ...

Oyuncuların şikayet ettiği şeyleri düzeltin.

Tek yapmanız gereken bu (Senelerdir) ...

Pek çok konuda oyuncuların istediği tarzda değişiklikler yapılıyor, çalışmalar devam ediyor! ;)

ElbisHan #5 Posted 25 July 2019 - 02:58 PM

Lieutenant

• Player
  • 85682 battles
  • 1,888
  • [GEN_Y] GEN_Y

View Postvuque, on 25 July 2019 - 03:39 PM, said:

%10-15 arası daha fazla altın bence fena değil! Sizce ne kadar olsa iyi olurdu, peki? :)

Pek çok konuda oyuncuların istediği tarzda değişiklikler yapılıyor, çalışmalar devam ediyor! ;)

vuque bu konuda sana katılabilmeyi çok isterken, bir anda bir gülme geliyor, katıla katıla katılamıyorum bir türlü ... :)

vuque #6 Posted 25 July 2019 - 03:02 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 18768 battles
  • 3,656
  • [JSTCE] JSTCE

View PostElbisHan, on 25 July 2019 - 03:58 PM, said:

vuque bu konuda sana katılabilmeyi çok isterken, bir anda bir gülme geliyor, katıla katıla katılamıyorum bir türlü ... :)

Ya şimdi yiğidi öldür hakkını yeme;

- premium mermi dendi üzerinde çalışılıyor

- mm dendi, düzenleme yapıldı

- zayıf tanklar dendi, dengeleme çalışmaları yapıldı ve hala yapılıyor.

- daha çok oyun modu dendi, yapıldı ve yapılıyor

- hep aynı haritalarda oynuyoruz dendi, haritalar eklendi, eski haritalardan geri gelenler oldu vs.

- para harcamıyorsak premium tank alamıyoruz dendi, kara borsa gibi bir etkinlikle kredi ile premium tank satıldı

yani daha yazılacak şeyler olur ama hiç bir şey yapılmıyor demek biraz haksızlık olmuyor mu?

zed_x #7 Posted 25 July 2019 - 03:53 PM

Major

• Player
  • 43000 battles
  • 2,544
  • [JSTCE] JSTCE
Bu tankrewards'dan gelen %20 indirimi kullandım az önce. 7000  (6000+1000 bonus) altın + 30 gün pre, kuponla 140 TL'ye geldi. Burada ise 7912 (7001 + 911 bonus) altın 150 TL. Hesap ortada. :bajan:

Claeste #8 Posted 25 July 2019 - 04:06 PM

Corporal

• Player
  • 12762 battles
  • 127
  • [TC-P] TC-P

View Postvuque, on 25 July 2019 - 03:02 PM, said:

- hep aynı haritalarda oynuyoruz dendi, haritalar eklendi, eski haritalardan geri gelenler oldu vs.

- para harcamıyorsak premium tank alamıyoruz dendi, kara borsa gibi bir etkinlikle kredi ile premium tank satıldı

yani daha yazılacak şeyler olur ama hiç bir şey yapılmıyor demek biraz haksızlık olmuyor mu?

vuque, saydığın 6 işten 5'i doğru ama biri ve en önemlisi maalesef değil; match making. Hani benim için çok fark etmiyor kazansam da kaybetsem de oyunuma bakıyorum. Ama söylenip duran arkadaşlar bizi de etkilemekte.:D

15:13 Added after 7 minutes

View Postvuque, on 25 July 2019 - 02:39 PM, said:

Yani hazırda alacak arkadaşlar için iyi tabi ama misal bana ''altın alsam da kâr etsem'' dedirtip harekete geçirecek bir oran değil, hele insanlarda %30'luk %20'lik kuponlar varken %15...

zed_x #9 Posted 25 July 2019 - 04:25 PM

Major

• Player
  • 43000 battles
  • 2,544
  • [JSTCE] JSTCE

View Postzed_x, on 25 July 2019 - 04:53 PM, said:

Bu tankrewards'dan gelen %20 indirimi kullandım az önce. 7000  (6000+1000 bonus) altın + 30 gün pre, kuponla 140 TL'ye geldi. Burada ise 7912 (7001 + 911 bonus) altın 150 TL. Hesap ortada. :bajan:

Bu arada mm ve rng musluklarını da azıcık açarsanız sevinirim. Tşk pls.

ElbisHan #10 Posted 25 July 2019 - 05:06 PM

Lieutenant

• Player
  • 85682 battles
  • 1,888
  • [GEN_Y] GEN_Y

View Postvuque, on 25 July 2019 - 04:02 PM, said:

Haklısın, elbette birşeyler yapıyorlar. Ama bizim asıl istediklerimiz değil. Geyiğe vurduğumuz nokta aslında bu ...

Premium mermi konusu ok . Birşeyler yaptılar ve yapıyorlar.

MM' dan hiçbir şekilde memnun değilim. İmzama bile koydum fikrimi. Bu konuyu deşmeyelim, çok maraza çıkıyor :)

Zayıf tanklar konusu da çok tartışıldı ama işin aslı, çözüm hiçbir zaman mevcudun üzerinde ayarlamayla olacak gibi değildi ve zaten olmuyor da. Önce imzamdakileri yapsalar, sonrasında dengelemeyi yapsalar falan filan ...

Daha çok oyun modu ? Konuyu kaçırmış olabilirim. Bu konuda çok yoğun bir istek gördüğümü hatırlamıyorum.

"Hep aynı haritalar" sorununu büyük ölçüde düzelttiler, ölen yiğidin hakkı EFT yapıldı :)

Kara borsa etkinliği güzeldi ama, gerçekten çok istenen sanıyorum Type 59 idi ve o tank için kota çok düşük, fiyat çok yüksek tutuldu, 2 dk. da bitti yanlış hatırlamıyorsam. Fakir çalışanlar ölsün dediler. İş-güç arasında o ana denk gelebilsen bile, cebinde ona ayıracak o kadar para olmalıydı...

Yazmayı unuttuklarından bazıları : Yeni grafik motoruna geçildi, karşı takıma mesaj yazma kapatıldı, istenmeyen haritalara düşmemeyle ilgili eklenti yapıldı (Her ne kadar engel sayısı azsa da) ...

Bunlar da güzel gelişmelerdi ...

Şimdi gelelim oyuncuların en çok şikayet ettiği ve WG nin hep halının altına süpürmeyi tercih ettiği konulara ...

0. MM ... Detaylı konu, girmiyorum :) ... Ama sanıyorum oyuncuların tamamına yakını memnun değil ...

1. Arti sayısının takım başına 1 e düşürülmesi ... 3 arti ile en usta oyuncular bile oynaması gerektiği gibi oynayamıyorlar. Bilhassa ağır tank oynayanları eziyor WG...

2. RNG ... Topçu atışında (Tank dahil), ilk atıştan sonra 'şans' faktörü dramatik şekilde düşer. Hatta 3. atışta ıskalamak diye bir kavram yoktur. İlk atış klavuz atışıdır, sonrasında, 2. veya en geç 3. atışta mermiyi hedefe çakar. Hareketli hedef için farklı dinamikler mevcuttur ama hiçbiri zar atma misali işlemez. İşin içinde hep fizik kanunları vardır. Hadi mevcut sisteme devam deseler dahi, RNG oranının düşürülmesi şart ...

3. Dost ateşi, o konu çözülüyor, bu sevindirici ...

4. Tekerlekli araçlar (Ucubeler :)). Oyuncuların neredeyse tamamı 'İstemiyoruz !' dedi, WG çıkardı ve oyuna sürdü. Spot yemeden görev yerine ağır tankla gidilebilen harita sayısı çok az.

Paletli hafif tankları oyunda pasifize ettiler ... Bazı haritalarda paletlilerin görev yapmasına imkan vermeyecek kadar hızlılar. Giderken spot oluyorlar.

Edited by ElbisHan, 25 July 2019 - 05:17 PM.

_Cuneyt__ #11 Posted 25 July 2019 - 11:24 PM

Private

• Player
  • 51505 battles
  • 30
  • [TARS] TARS

View Postvuque, on 25 July 2019 - 02:02 PM, said:

Hiçbir şey yapılmıyor demek evet haksızlık olur. Ancak;

WG 'in tek derdi altın ve tank satmak olduğu için oyuncular artık pes etme noktasında. 

1- Aylarca uğraşıp Type 5 ve Fv4005 kasan oyuncuların emeklerini bir gecede çöp ettiniz.

2- Şimdi EBR105 kastırıyorsunuz ama biliyorum yakın zamanda onu da çöp edeceksiniz.

Neden benim para ödeyip aldığım tankların özelliklerini benden izinsiz değiştiriyorsunuz. (Para ödeme kısmı: altın satın alıp deneyim çevirerek tank açanlar)

3- Kur farkı konusuna hala çözüm bulmadınız.

4- Türkiye'de ben 70 pingle oynarken Avrupa'da adam 20 pingle oynuyor. Bu şartlarda Türk oyuncuların ve klanların başarılı olması kimin umurunda?

5- Evet tek dert altın satmak dedik. Homefront'u getirdiğiniz gün dükkanda altına indirim getirdiniz. İnsanlar altın alsın ki aşamaları 1500 lük altınlarla geçsin.

6- WG bir şirket ve biz de onun müşterileriyiz. Müşterilerini sürekli silkelemeye çalışan şirketlerin akıbeti her zaman aynıdır. 

Aklıma bir şeyler gelirse eklerim.

WasdwA #12 Posted 26 July 2019 - 12:47 AM

Sergeant

• Player
  • 28417 battles
  • 245
  • [U-WOT] U-WOT

View Postvuque, on 25 July 2019 - 03:02 PM, said:

Elon Musk bile uzaya roket gönderip geri getirme teknolojisi üstünde sizin gold mermi, MM, rng, arty, paslanmış tankları düzeltme çalışmalarınıza göre çok daha hızlı!. Sanki uzaya roket gönderip onu yere kazasız belasız indirme çalışması yapıyorsunuz. Bir şeyi düzeltmeniz aylar sürüyor.

Bu konularla ilgili yaptığınız çalışımalar "Oyunda sürekli iyileştirmeler ve geliştirmeler yapıyoruz" diyebilmek için atılmış adımlar. Örneğin: 

1- gold mermi hadisesini düzeltmek için ANAAAALİZ yapıyoruz diyorsunuz üstünden aylar geçiyor. Ortada hala sonuç yok

2-Rng oyuna çok fazla müdahale ediyor ve bu da sizin oyunu istediğiniz tarafın kazanması için haksızlık yaptığınız algısının oluşmasına neden oluyor.(İnkar da etseniz veya kabul etmeseniz de bu böyle.)

3-Her maçta en fazla birer arty olsa Hafif, orta, TD ve ağır oyuncularını daha fazla memnun edeceğiniz gerçeğini nasıl anlamıyorsunuz gerçekten çok ilginç. Dün seviye 9 artymle 1096 vurdum seviye 10 tanka. Ayıptır ya. Tamam ben keyif aldım ama bu mudur sizin yaptığınız dengeleme?

4- Mesela  http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/712888-japon-agirlari-inceleme/ şu linki incelersen neleri YAPAMADIĞINIZI da görmüş olursun. Şu an garajda paslanan tanklarla ilgili bir çalışma yapmak bu kadar mı zor olur. İS-4 gibi bir efsaneyi resmen çöp eden kim? Ön tarafına biraz zırh ve cephane sayısı ile DBH'yi biraz arttırsanız tekrar mis gibi olur. 

5- MM konusu bunların içinde düzeltilmesi belki en zor olanı olduğu için haydi onun tam istenildiği gibi olmamasını anladık ama yukarıdaki diğer konular hakkında hiçbir açıklama sizi haklı çıkartmaz. 

Neyse tarihe düşülen bir not olarak kalsın.:trollface: Ne de olsa dikkate almayacaksınız!!

Edited by WasdwA, 26 July 2019 - 12:51 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users