Jump to content

Müzayede ile Sefer Tankı Alabilen Arkadaşlar İçeriye Lütfen :)

Müzayede Seferler FireTrail AteşYolunda Campaign Auction

• Please log in to reply
23 replies to this topic

Servances #1 Posted 01 August 2019 - 03:24 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18566 battles
  • 76
  • [DR3DD] DR3DD

Arkadaşlar bu konuyu sıralamaya giremeyen ya da kıl payı kaçırarak müzayedeye yönelen oyunculara fikir vermesi için açıyorum.

Açık artırmada sunduğunuz teklifleri ve alabildiğiniz tankları ya da tank alamasanız bile ne kadar teklif yaptığınızı belirtirseniz minimum ne kadar tahvile ihtiyacımız var az çok görmüş oluruz! Tank alabilenlere hayırlı olsun, paletine taş değmesin! :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ben başlatayım ilk olarak,

Alamayacağımı tahmin ettiğim halde 15k tahvil teklifinde bulundum. Niyetim Chieftain idi. Sonuç: Tahviller hesabıma geri döndü.

Edited by Servances, 01 August 2019 - 03:31 PM.

SupremeMaster #2 Posted 01 August 2019 - 06:59 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 41746 battles
  • 1,419
  • [EDBFE] EDBFE
18k+ 200 küsürat, Elimde total 30k olmasına rağmen bondshop için elimde kalmasını garantilemekj ve en sonuncu olarak almayı denemek için bu kadarını kullandım. Sonuç tahviller geri döndüç

ali1234512 #3 Posted 01 August 2019 - 07:13 PM

Major General

• Player
  • 40447 battles
  • 5,413
  • [SIGUN] SIGUN

View PostSupremeMaster, on 01 August 2019 - 07:59 PM, said:

18k+ 200 küsürat, Elimde total 30k olmasına rağmen bondshop için elimde kalmasını garantilemekj ve en sonuncu olarak almayı denemek için bu kadarını kullandım. Sonuç tahviller geri döndüç

30k biriktirmişsin harcamamışsın 5-6k  tahvilin hesabını  boşa yapmışın bence

wgnin  klanlar nezlinde bi  seferleri vardı  bu gidişle onuda çöp edecekler satılmasına karşıyım ben tahville çok isteyen  girer seferde tankı alır

Edited by ali1234512, 01 August 2019 - 09:12 PM.

Servances #4 Posted 01 August 2019 - 08:38 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18566 battles
  • 76
  • [DR3DD] DR3DD

View Postali1234512, on 01 August 2019 - 07:13 PM, said:

wgnin  klanlar nezlinde bi  seferleri vardı  bu gidişle onuda çöp edecekler satılmasına karşıyım ben tahville çok isteyen  girer seferde tankı alır

Bence de öyle olmalı ama sefer zamanında ilk 5 gün iyi geçti, sonraki günler internetim de problem çıktı maçlara katılamadım adam akıllı!

Çok iyi bir oyuncu değilim kimseyi de küçümsemiyorum ama istatistiksel olarak benden kötü oyuncular bile Chiftein alıp rastgele savaşta geçiyor bir yere taret oynayacam diye tıkıyor oyunu! Obj. 268 v4'lerin ilk çıktığında yapıldığı gibi.

TheLast_KebapBender #5 Posted 01 August 2019 - 08:43 PM

Lieutenant

• Player
  • 51277 battles
  • 1,954
  • [RISEN] RISEN

View PostServances, on 01 August 2019 - 10:38 PM, said:

Bence de öyle olmalı ama sefer zamanında ilk 5 gün iyi geçti, sonraki günler internetim de problem çıktı maçlara katılamadım adam akıllı!

Çok iyi bir oyuncu değilim kimseyi de küçümsemiyorum ama istatistiksel olarak benden kötü oyuncular bile Chiftein alıp rastgele savaşta geçiyor bir yere taret oynayacam diye tıkıyor oyunu! Obj. 268 v4'lerin ilk çıktığında yapıldığı gibi.

O adamlarda tahville almış olabilir mi ?? O yüzden tahville alınmasın hakeden alsın isteniliyor olabilir mi ? 

SupremeMaster #6 Posted 01 August 2019 - 09:11 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 41746 battles
  • 1,419
  • [EDBFE] EDBFE

View Postali1234512, on 01 August 2019 - 09:13 PM, said:

30k biriktirmişsin harcamamışsın 5-6k  tahvilin hesabını ww boşa yapmışın bence

Bence eskiyen ve az tercih edilenleri daha az ücrete sınırlı şekilde satabilirler. Şahsen ben m60 istiyorum aslında ama 25k bond koyacaksam da gider 907ye koyarım. Zaten çok istesem hepsini basar tankı alırıdm. WG önce birşeyleri getirip belirli bir kesime özel yapıp daha sonra genele dağıtıyor şuan bot modunda gelişmiş ekipman verilmesi veya tahviller çıktıktan 2 3 sene sonra herkese oynadığı yıla göre tahvil verilmesi gibi. Diğer oyunculardan bir farkları olmasını isteyen oyuncular gidip WG yi tartaklamalı eğer kendilerine özel birşeyler istiyorlarsa.

ali1234512 #7 Posted 01 August 2019 - 09:30 PM

Major General

• Player
  • 40447 battles
  • 5,413
  • [SIGUN] SIGUN

View PostSupremeMaster, on 01 August 2019 - 10:11 PM, said:

Bence eskiyen ve az tercih edilenleri daha az ücrete sınırlı şekilde satabilirler. Şahsen ben m60 istiyorum aslında ama 25k bond koyacaksam da gider 907ye koyarım. Zaten çok istesem hepsini basar tankı alırıdm. WG önce birşeyleri getirip belirli bir kesime özel yapıp daha sonra genele dağıtıyor şuan bot modunda gelişmiş ekipman verilmesi veya tahviller çıktıktan 2 3 sene sonra herkese oynadığı yıla göre tahvil verilmesi gibi. Diğer oyunculardan bir farkları olmasını isteyen oyuncular gidip WG yi tartaklamalı eğer kendilerine özel birşeyler istiyorlarsa.

bende t22 istiyom ama herkesin istediği olmuyor

böle  bol keseden saçma sapan sefer tankı dağıtmaya devam edeceklerse kapatsınlar klanları   bizde kurtulak onlarda bi turnuvada tek klana 450k  altın 100k  tahvil vermekle büyük klanlara  özel turnuva yapmakla klanları canladıramazlar  klanlarda elle tutulur sadece sefer kaldı şu an ama wg onunda  çöp etmek istiyor benim anladığım

edit 100k tahvil nedir la klan görevleri yap klan  belli kutu karşılığı açsın tahvil falan versin ama böle saçma sapan tahvil dağıtma   büyük klanlara culus bahşişi olmaktan başka bir işe yaramıyor

Edited by ali1234512, 01 August 2019 - 09:34 PM.

Servances #8 Posted 01 August 2019 - 09:35 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18566 battles
  • 76
  • [DR3DD] DR3DD

View PostTheLast_KebapBender, on 01 August 2019 - 08:43 PM, said:

O adamlarda tahville almış olabilir mi ?? O yüzden tahville alınmasın hakeden alsın isteniliyor olabilir mi ? 

@ali1234512 ve @TheLast_KebapBender, yaşınız benden büyüktür belki de saygısızlık etmeyim diyorum ama üstü kapalı kapalı yorum yapıyorsunuz, kısaca sen botsun haketmiyorsun mu demeye çalışıyorsunuz anlamadım!

Peki sizin haketmenizi sağlayan şey son 30 WN'nizin 2500, genelinizin 2000 olması mı?

Haketme kriteri klan ise bulunduğum klanda iyi bir klandı bu seferlerde işleri yolunda gitmedi bazı kendini beğenmiş oyuncular yüzünden. Seferler sırasında net bağlantımda problem olduğu için katılamadığı mı belirttim. Açık artırma da benim için bir fırsat olmuştu.

TheLast_KebapBender #9 Posted 02 August 2019 - 12:52 AM

Lieutenant

• Player
  • 51277 battles
  • 1,954
  • [RISEN] RISEN

View PostServances, on 01 August 2019 - 11:35 PM, said:

@ali1234512 ve @TheLast_KebapBender, yaşınız benden büyüktür belki de saygısızlık etmeyim diyorum ama üstü kapalı kapalı yorum yapıyorsunuz, kısaca sen botsun haketmiyorsun mu demeye çalışıyorsunuz anlamadım!

"benden kötü oyuncular bile Chiftein alıp rastgele savaşta geçiyor bir yere taret oynayacam diye tıkıyor oyunu! "

dostum insanları wn8 ine göre iyi kötü diye değerlendirmiyorum.. onu da geçtim bunu önce yazan sen değil misin zaten?? dinime küfreden müslüman olsa mı diyelim nasıl yorumlayalım ??

Senin yazdığına istinaden yazdım zaten... 

Sefer tankları özeldir.. özel olan tarafıda sınırlı sayıda ve özel bi çabayla elde edilebilmesidir.. 907 ve Chieftain gibi çok baskın sefer tanklarına da karşıyım..  type59 u efsane yapan neyse sefer tanklarıda o ayarda olmalıdır..(type59 un müadili daha iyi tanklar teknoloji ağacında var  ama  chieftain kadar iyisi muadilleri arasında  yok.. type59 herkeste yok maşallah 1-2 sene içinde chieftan ı olmayanı dövecekler... gibi)   Önüne gelende öyle veya böyle alamamalıdır.. Şampiyonlar ligi kupasını sonradan parayla anadolu kulüplerinin alması gibi birşey bu.. Ortaya konulan etkinliğin marka değerini düşürür... Wg nin yaptığı popülist yaklaşım oyuncu ne istiyorsa verelim.. Wotu oynayan her oyuncu bütün tankları ister zirveyi görmek ister.. herkese herşeyi verirsen oyunu oynamanın bi anlamı kalmaz. 

150milyon aktif oyuncusu olduğunu iddia eden bi oyun World Of Tanks.. Ancak  Eu serverında top klanlar diyebileceğimiz 10-15 klan var yaklaşık 400-500 çok iyi oyuncu var..  Bu oyuncular etkinliklerden seferlerden bütün ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.. Ama o oyuncu grubu dışında çok iyi unicum diyebileceğimiz başka oyuncu yok rakip yok... geri kalanı ortalama dahi değil ortalamanın altında oyuncular eski dönemlerin kriterlerine göre... Şöyle düşün ahırında 15 tane at var yarışa giriyorlar hepsi kazanıyor kaybeden yok.. Ahıra döndüklerinde yarış sonrası şeker kutularıyla karşılıyorsun atları zaten tonla gold kazanmış kişilere özel turnuva düzenleyip çuvalla gold dağıtıyorsun daha...  En son seferlerde olan biteni anlatayım çoğu top klan rekabeti bile bırakıp başka klanlardaki oyuncuların hesaplarına girerek senin tabirinle çaba  sarfeden  çoğu oyuncudan daha kötü oyunculara tank aldırdılar.. Bu tarz 10 a yakın klan oyuncusu  bu şekilde tank aldı.. Yani sefer cazibesini yitirmeye başladı bile suyu çıktı.. Eskiden büyük sefer yılda 1 kere yapılırken şimdi 2 kere yapılıyor ve her yıl yeni bi sefer tankıda çıkmıyor...  yanii sefer tankları artık çokta elde etmesi zor tanklar olmaktan sefer etkinliğide çokta heyecanla beklenen kıyasıya bi rekabetin olduğu bi etkinlik olmaktan iyice uzaklaştı.. Oyuncu gözünde prestijini kaybetti... Wotta zaten ESL den esport platformlarından çekildi çekileli iyi oyuncuların yüzde 90ını kaybetti..  Öyle bi noktaya geldi ki oyunun marka değerini yükselten rekabeti arttıran iyi oyuncuların dışında diğer oyuncuları da kaybetmeye başlayınca tahville sefer tankı ver krediyle pre tank dağıt karaborsada gibi yöntemlerle oyuncuyu oyunda tutmaya çalışıyorlar..   

Edited by TheLast_KebapBender, 02 August 2019 - 12:57 AM.

SupremeMaster #10 Posted 02 August 2019 - 01:17 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 41746 battles
  • 1,419
  • [EDBFE] EDBFE

View Postali1234512, on 01 August 2019 - 11:30 PM, said:

bende t22 istiyom ama herkesin istediği olmuyor

böle  bol keseden saçma sapan sefer tankı dağıtmaya devam edeceklerse kapatsınlar klanları   bizde kurtulak onlarda bi turnuvada tek klana 450k  altın 100k  tahvil vermekle büyük klanlara  özel turnuva yapmakla klanları canladıramazlar  klanlarda elle tutulur sadece sefer kaldı şu an ama wg onunda  çöp etmek istiyor benim anladığım

edit 100k tahvil nedir la klan görevleri yap klan  belli kutu karşılığı açsın tahvil falan versin ama böle saçma sapan tahvil dağıtma   büyük klanlara culus bahşişi olmaktan başka bir işe yaramıyor

Dediğin kutu kısmı mantıklı bi iş olabilir. Bu aptal klan etkinlikleri sadece belli bir kesimi doyuruyor casual tayfa bir şeyler kazanma bahanesiyle oyuna katılıyor yüksek klanlar tarafından eziliyor ondan sonra yüksek klan eline teker teker şehirleri geçiriyor ertesi gün bırakıp tekrar geçiriyor paraya para demiyor. Klan etkinliklerine ciddi bi rework lazım ama yapabilirler mi ve bu saatten sonra yaparlar mı emin değilim.

Servances #11 Posted 02 August 2019 - 02:09 AM

Lance-corporal

• Player
  • 18566 battles
  • 76
  • [DR3DD] DR3DD

O cümlenin hâlâ arkasındayım. Ama bazı oyuncuların WN8'ine göre değerlendirilmesi gerektiğinin kanaatindeyim. Tekrarlıyorum küçümsemiyorum ancak 25-30k maçlık 800-900 WN'li sefer tankı alan oyuncu ile aynı kefeye konmuş gibi hissettim. (Kendi oyun durumumu göz önünde bulundurarak söylüyorum tabiki).

Yani kusura bakmayın yanlış anladıysam ama yazdıklarınızdan konu sahibi olarak üzerime alınma gereksinimi duydum. Bağlantı sıkıntım olmamış olsa ilk 8000 içerisine rahat bir şekilde girecektim, yani o tankı hakeden oyunculardan birisi olmuş olacaktım. Sanki açık artırma yoluyla tankı edinmek için can atıyormuşum gibi bir izlenim oluşturuldu.

Ayrıca WarGaming böyle bir fırsat sunmuş, ve bir zamanlar top klanlar nezdinde yapılan bu etkinliği diğer oyuncuların ayağına getirmiş ise benim burada bu konuyu açmam gayet doğal. Ancak tankların tahville satılıp satılmaması gerektiğine dair bir konu değil bu, konuyla alakasız böyle "wgnin  klanlar nezlinde bi  seferleri vardı  bu gidişle onuda çöp edecekler satılmasına karşıyım ben tahville çok isteyen  girer seferde tankı alır" bir yorum gelince insan ister istemez "senin ne işin var sefer tankıyla" gibisinden anlam çıkarıyor. Benim yukarıda açtığım konuyu okumadan yapılmış bir yorum olsa gerek. Ayrıca buradaki yazılanlara katılmakla beraber hâlâ konuyla alakası olmadığını düşünüyorum.

View PostTheLast_KebapBender, on 02 August 2019 - 12:52 AM, said:

Sefer tankları özeldir.. özel olan tarafıda sınırlı sayıda ve özel bi çabayla elde edilebilmesidir.. 907 ve Chieftain gibi çok baskın sefer tanklarına da karşıyım..  type59 u efsane yapan neyse sefer tanklarıda o ayarda olmalıdır..(type59 un müadili daha iyi tanklar teknoloji ağacında var  ama  chieftain kadar iyisi muadilleri arasında  yok.. type59 herkeste yok maşallah 1-2 sene içinde chieftan ı olmayanı dövecekler... gibi)   Önüne gelende öyle veya böyle alamamalıdır.. Şampiyonlar ligi kupasını sonradan parayla anadolu kulüplerinin alması gibi birşey bu.. Ortaya konulan etkinliğin marka değerini düşürür... Wg nin yaptığı popülist yaklaşım oyuncu ne istiyorsa verelim.. Wotu oynayan her oyuncu bütün tankları ister zirveyi görmek ister.. herkese herşeyi verirsen oyunu oynamanın bi anlamı kalmaz. 

150milyon aktif oyuncusu olduğunu iddia eden bi oyun World Of Tanks.. Ancak  Eu serverında top klanlar diyebileceğimiz 10-15 klan var yaklaşık 400-500 çok iyi oyuncu var..  Bu oyuncular etkinliklerden seferlerden bütün ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.. Ama o oyuncu grubu dışında çok iyi unicum diyebileceğimiz başka oyuncu yok rakip yok... geri kalanı ortalama dahi değil ortalamanın altında oyuncular eski dönemlerin kriterlerine göre... Şöyle düşün ahırında 15 tane at var yarışa giriyorlar hepsi kazanıyor kaybeden yok.. Ahıra döndüklerinde yarış sonrası şeker kutularıyla karşılıyorsun atları zaten tonla gold kazanmış kişilere özel turnuva düzenleyip çuvalla gold dağıtıyorsun daha...  En son seferlerde olan biteni anlatayım çoğu top klan rekabeti bile bırakıp başka klanlardaki oyuncuların hesaplarına girerek senin tabirinle çaba  sarfeden  çoğu oyuncudan daha kötü oyunculara tank aldırdılar.. Bu tarz 10 a yakın klan oyuncusu  bu şekilde tank aldı.. Yani sefer cazibesini yitirmeye başladı bile suyu çıktı.. Eskiden büyük sefer yılda 1 kere yapılırken şimdi 2 kere yapılıyor ve her yıl yeni bi sefer tankıda çıkmıyor...  yanii sefer tankları artık çokta elde etmesi zor tanklar olmaktan sefer etkinliğide çokta heyecanla beklenen kıyasıya bi rekabetin olduğu bi etkinlik olmaktan iyice uzaklaştı.. Oyuncu gözünde prestijini kaybetti... Wotta zaten ESL den esport platformlarından çekildi çekileli iyi oyuncuların yüzde 90ını kaybetti..  Öyle bi noktaya geldi ki oyunun marka değerini yükselten rekabeti arttıran iyi oyuncuların dışında diğer oyuncuları da kaybetmeye başlayınca tahville sefer tankı ver krediyle pre tank dağıt karaborsada gibi yöntemlerle oyuncuyu oyunda tutmaya çalışıyorlar..   

Çok tartışma heveslisiyseniz Sefer tanklarının tahville satılıp satılmaması gerektiğine dair bir konu açarak görüşlerinizi orada paylaşınız lütfen!

sTRong_FB #12 Posted 02 August 2019 - 07:02 AM

Sergeant

• Player
  • 30239 battles
  • 213
  • [TAF-G] TAF-G

B.

Edited by FLAME_OxyGeN, 01 September 2019 - 12:47 PM.

Bagora #13 Posted 02 August 2019 - 07:24 AM

Lieutenant General

• Player
  • 46100 battles
  • 6,257
  • [TOHAT] TOHAT

beyler yanlış anlamayın ama bence sefer tankları yetenekten ziyade emek istiyor ortalaması 1200 olan bi klan seferlerden önce otursa taktik çalışsa , iyi klanların maçlarını izlese 1 ay birlikte maç atsa o klan çok rahat bi şekilde alır tankı . o 900-1k wn8 i var dediğiniz adam belki arty ile kan kusturuyor , belki çok iyi bi komutan randomu beceremiyor refleksleri kötü fakat iyi taktik vererek maç kazandırıyor (iyi komutan derken gidip en iyi demiyorum fakat verdiği taktikler 1.800 lük klanları yenmeye yetiyordur) , belki haritalarda kafa yorup ,iyi klanların maçlarını izleyip şu haritada şunu deneyelim diye yeni başarılı taktik buluyodur . ha haketmeden alıyolarsa zaten aşşağıda bahsedeceğim hazzı alamıyolardır :D .

ayrıca şunuda söylemek istiyorum hayvan gibi 907 isteyen biriyim klandan çıktıgım için tank alma şansım olmadı ve bende 15k tahvil basarak şansımı denedim AMA bu sefer tanklarının böyle kolayca verilmesini istemem mesela geçen obj 260 aldım o kadar mutlu oldum ki anlatamam eğer o tankı 50 maç atıp kazansaydım bu mutluluğu bu hazzı yaşayamazdım . yani sefer tankları özellikle benm sevimyemdeki oyuncular için zor alınan tanklar olacak ki ben 15 gün seferlerde ugraşıp didinip o tankı garajıma çektiğim zaman sevinebileyim 15 günlük yorgunluğuma değsin . bi örnek daha vereyim wz 111 maratonu oldugu zaman klavye mouse kullanmayan bi oyuncuydum :D o maratonda sabah akşam oynarak o tankı almıştım tank garajıma gelince o kadar sevinmiştim ki anlatamam ilk t8 pre tankımdı (gerçi sonra çok sövdüm ama o başka bi  konu ) ama şimdi maraton tanklarını o kadar kolay alıyorum ki sanki görevle 10 tamir çantası almışım gibi tepki veriyorum

Edited by Bagora, 02 August 2019 - 07:25 AM.

SupremeMaster #14 Posted 03 August 2019 - 09:29 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 41746 battles
  • 1,419
  • [EDBFE] EDBFE

Ben redditte okuduğuma göre adamlar 23k yatırmış ve tahvilleri geri gelmemiş yani tank kazanmışlar fakat birisi oyunda 26k yatırıp tahvilinin iade olduğunu söyledi. 23k yatıran adam 907 ye 26k yatıran adam chieftaina yatırmıştı.. Benim bildiğim tüm tanklar total 1k havuzunda değil miydi ozaman bu nasıl oluyor ?

Babushka_BVSC #15 Posted 07 August 2019 - 01:25 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 22616 battles
  • 384
  • [SIGUN] SIGUN

Buyur hocam en kesin bilgiyi vereyim sana. Max ve min verenler böyle.

Highest winning bid: 52993 bonds

Lowest winning bid: 26108 bonds

vuque #16 Posted 07 August 2019 - 01:39 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 18943 battles
  • 3,885
  • [6-45] 6-45

View PostDerpMcKebab, on 07 August 2019 - 02:25 PM, said:

Doğrulayabilirim, tahvil oranları böyle arkadaşlar. 11k teklif vermiştim, alamadım! :trollface:

Treppenwitz #17 Posted 08 August 2019 - 12:19 AM

Private

• Player
  • 53499 battles
  • 30
  • [I-S-Y] I-S-Y

View Postvuque, on 07 August 2019 - 12:39 PM, said:

Doğrulayabilirim, tahvil oranları böyle arkadaşlar. 11k teklif vermiştim, alamadım! :trollface:

Bizim klanda 23700 ile 907 alan oldu. Özelden isim verebilirim.

Edit: Tabii ki bu onun bana söylediği rakam. Ama yalan söyleyecek biri değil. Buna eminim.

Edited by _Cuneyt__, 08 August 2019 - 12:21 AM.

2s1berk #18 Posted 08 August 2019 - 10:56 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 95220 battles
  • 370
  • [ELPS] ELPS

View Post_Cuneyt__, on 08 August 2019 - 12:19 AM, said:

Bizim klanda 23700 ile 907 alan oldu. Özelden isim verebilirim.

Edit: Tabii ki bu onun bana söylediği rakam. Ama yalan söyleyecek biri değil. Buna eminim.

Cok emin olma, o eleman seni keklemis muhtemelen.  Asagidaki linke bak orada eleman 24020 tahvilin geri geldigini yaziyor

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/713488-your-recap-of-fire-trail-is-here/page__st__100

Ben kendi adima 27802 tahvill bastim (Elde avucta ne varza). Obje907 garaja geldi ;)

Parabellum06 #19 Posted 08 August 2019 - 10:58 AM

Warrant Officer

• Player
  • 37665 battles
  • 834
  • [GO-HA] GO-HA

View PostDerpMcKebab, on 07 August 2019 - 01:25 PM, said:

53k veren elemanın hesaba bakmak isterdim. %45 wr ile oynadığını görüp hüzünlenmek istiyorum :)

Treppenwitz #20 Posted 08 August 2019 - 11:39 AM

Private

• Player
  • 53499 battles
  • 30
  • [I-S-Y] I-S-Y

View Post2s1berk, on 08 August 2019 - 09:56 AM, said:

Cok emin olma, o eleman seni keklemis muhtemelen.  Asagidaki linke bak orada eleman 24020 tahvilin geri geldigini yaziyor

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/713488-your-recap-of-fire-trail-is-here/page__st__100

Ben kendi adima 27802 tahvill bastim (Elde avucta ne varza). Obje907 garaja geldi ;)

Müzayededen önce söyledi kaç tahvili olduğunu. Beni neden keklemek istesin. 23k ile 27k arasında çok fark yok. 27k ile almış olsa 27k derdi. 

Also tagged with Müzayede, Seferler, FireTrail, AteşYolunda, Campaign, Auction

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users