Jump to content

Užijte si prázdniny v Česku!

• Please log in to reply
227 replies to this topic

Mannanan #221 Posted 19 August 2019 - 09:35 AM

Major

• Player
  • 28453 battles
  • 2,822

View Postunhappy360, on 19 August 2019 - 07:34 AM, said:

OK, začína zasa frontline. Zasa ďalší grind. Ja už mám toho dosť, proste horšie ako keby bol maratón na škodovku celý pol rok v kuse. Neskutočne sa cítim vyčerpaný. Grind za grindom a nie som sám, včera QB bol čistá frustrácia z misií na škodovku. Mám pocit, že nebudem sám, že to tohto roku WG prehnalo a z hry spravilo robotu, ak chceš odmenu, tak ako do práce, odvtedy dovtedy budeš robiť toto, potom iba s takým tankom a iba také podmienky. A nezabudni zasa ďalší mesiac, zasa týždeň hrať tú istú mapu.

Robotu jsi si z toho udělal sám. Nemusíš odjezdit vše. Stačí si uvědomit, že pokud tu příležitest WG nedá anebo ji vynecháš tak výsledek bude stejný - odměny nebudeš mít. Takhle si to můžeš kontrolovat sám a vybírat si. Prostě se rozhodni jak často chceš hrát aby tě to bavilo a když se připojíš tak můžeš těžit z toho, že je nějaká odměna. To je lepší než žádná. Je potřeba akceptovat, že to teď není nastavené tak abys stihnul vše. WG se snaží nabízet motivaci různým skupinám, proto souběžně klidně běží FL a nějaké dobré bonusy i na randomu. Stačí si třeba říct... od roku 2013 jsem v pohodě hrál bez odměnového tanku z FL, na co ho teď vlastně potřebuju? To, že si hráči neumí vybrat přece není chyba WG. Já jsem spokojen s množstvím možností, klidně houšť a větší kapky:)

Edited by Mannanan, 19 August 2019 - 09:37 AM.

SWAT0013 #222 Posted 19 August 2019 - 10:10 AM

Colonel

• Player
  • 29578 battles
  • 3,919
  • [ANV-V] ANV-V

View PostMannanan, on 19 August 2019 - 10:35 AM, said:

Robotu jsi si z toho udělal sám. Nemusíš odjezdit vše. Stačí si uvědomit, že pokud tu příležitest WG nedá anebo ji vynecháš tak výsledek bude stejný - odměny nebudeš mít. Takhle si to můžeš kontrolovat sám a vybírat si. Prostě se rozhodni jak často chceš hrát aby tě to bavilo a když se připojíš tak můžeš těžit z toho, že je nějaká odměna. To je lepší než žádná. Je potřeba akceptovat, že to teď není nastavené tak abys stihnul vše. WG se snaží nabízet motivaci různým skupinám, proto souběžně klidně běží FL a nějaké dobré bonusy i na randomu. Stačí si třeba říct... od roku 2013 jsem v pohodě hrál bez odměnového tanku z FL, na co ho teď vlastně potřebuju? To, že si hráči neumí vybrat přece není chyba WG. Já jsem spokojen s množstvím možností, klidně houšť a větší kapky:)

Tady vidím trochu problém v tom, že zatím není jasné, zda ty tanky / odměny bude možné získat i nějak jinak ;)

A vezmi si, že pokud je třeba někdo milovník SWE HT, nemá jinou možnost než grind FL k tomu, aby získal prémiový SWE HT. Podobně s tím US HT - pokud má někdo rád hulldown vozidla a US HT, tohle vozidlo de facto mít musí ;) Ještě uvidíme, jak moc situaci zlepší ty zálohy - ale obecně je podle mě schovávání něčeho takového jako toho SWE HT do speciálního režimu bez možnosti koupě prostě špatný krok...

Pokud se někomu líbil ten styl na Škodu T27, prostě musel hrát apod.

Ano - jsou to věci, bez kterých se víceméně obejdeš. A ano - u těch T9 odměnových vozidel bych nijak extra neřešil, pokud by se jinak získat nedaly (zejména pokud by byly trvale k dispozici přes ten mód nebo třeba časem Black market).

Ale mít osmičkový prémiový SWE HT schovaný za módem bez znalosti toho, zda někdy bude k dispozici jinak, to je prostě podle mě krok vedle...

Jasně - ten styl je asi prakticky jasný, že se někdy do prodeje dostane. Ale nikdo neví, jaké plány má WG s těmi vozidly z FL - a třeba pokud by šel Emil 1951 do prodeje, nabízí se otázka ceny - protože když si vezmu, že se musíš dostat myslím na 7. úroveň, abys na něj měl body a když si vezmu časové požadavky, ten tank by musel být daleko dražší než ty balíčky z maratonů, abys prakticky neplivl na ty, kteří ho fakt vyjezdili... :ohmy::trollface:

Jasně - další věcí jsou třeba rankedy, které bych už do toho "nutného" grindu nepočítal - protože v současném nastavení je prostě pro takových 70, 80% a možná i více nemožné prakticky vůbec na ten tank dosáhnout i při hraní 24/7, zejména pokud nemají "vhodné" tanky - což jsou většinou odměnové z misí a CW odměny...

Will_Scarlett #223 Posted 19 August 2019 - 10:18 AM

Corporal

• Player
  • 25947 battles
  • 194

View Postfotrasak, on 18 August 2019 - 03:44 PM, said:

Nezletilý synek má boreliozu a tak musí být doma. Manželku uprosil, koupila mu T-27, a zaplatil jí to penězi ze své pokladničky. Poctivě plnil mise, dnešní hned první hrou. Pak se mu poštěstilo cca tak v šesté v pořadí, dal odznak za šest zničených, v pořadí ve výsledku byl první a co se nestalo: tato hra se mu do plnění poslední mise nezapočítala.

Teď sedí u komplu, vzteká se, protože v dalších hrách je tak nejvýše čtvrtý.

Oceňuji Wargaming za cenou lekci pro dětské poznávání světa, jsou jasně daná pravidla a tak, jak to v běžném světě chodí, platí jen někdy a pro někoho.

Až ho to přestane bavit, přidám print screeny,

A pak, že tato hra nemá výchovný vliv,

P.S. Nemůžu na něj být naštvaný za ten čas promrhaný hraním, stejně musí být doma a nesmí na slunko ven.

Ano. Přesně to se stalo i mě. Druhá hra první v dmg i expech, stav 1/2. Pak serie 4 - 5 míst a náhle blesk z čistého nebe první v dmg a druhý na expy a světe zboř se stále 1/2. Pak to sebralo cca 5 hodin hraní kdy jsem byl velmi často čtvrtý a to i za stavu kdy jsem dekapnul bázi (cca 40%) nastřílel 2800 dmg,  3x frag, z toho 1200 na více než 300 m, bez spotu ( co jsem spotnul, jsem musel i sám zabít ). No a přede mě WG nastrčil človíčka co nastřílel 1700, 1x frag, z toho 1100 na více jak 300m, a spotnul 260 ( to prosím spotnul omylem Prase a já do něj stihnul jednu nacpat, než utekl a bylo po spotu ). Stejný tier, takže neozumím důvodu proč byl třetí a já čtvrtý. Pro Jméno1, nemám replay ani z této hry, já je totiž už neschovávám, je to k ničemu. Po pěti hodinách už mi to to dát museli, první v dmg ( opět asi 2800 ), první ve spotu (  2400, ale asi to bylo spíše za detrack ), 40 bodů za kapování ( nebudu po mapě honit buginu když nezbývá čas ). I tak si neodpustili a strčili předemě heavinu co sice moc nenastřílela ale oddingala hezkých 7000

Edited by Will_Scarlett, 19 August 2019 - 10:18 AM.

Bynk_hero #224 Posted 19 August 2019 - 11:46 AM

Warrant Officer

• Player
  • 19910 battles
  • 914
  • [VACZ] VACZ
Predsa len tá škodovka by potrebovala aspon 4 náboje v klipu, reload okolo 25 sec a DPM aspon 2000 za minútu, potom by to  bol super skvelý tank. :) 

Jukl282 #225 Posted 19 August 2019 - 11:59 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 22173 battles
  • 351
  • [_V4L_] _V4L_

View PostBynk_hero, on 19 August 2019 - 12:46 PM, said:

Predsa len tá škodovka by potrebovala aspon 4 náboje v klipu, reload okolo 25 sec a DPM aspon 2000 za minútu, potom by to  bol super skvelý tank. :) 

Jakože by circa středový mix IX a X strojů jezdil v prémiové podobě na VIII? Super, kde ot mám podepsat? :D

Kylarfaith #226 Posted 19 August 2019 - 06:11 PM

Sergeant

• Player
  • 7269 battles
  • 297
Lol...ta hra se mi teď vysmála do xichtu...včera jsem uhrál za 11 her z 10. fáze jen 1/2, po čtyřech hrách v T27 jsem to vzdal, na Crom B splnil aspoň jednou a pak se jen trápil a v půl desátý to raději vypnul a dnes první hra s T27 a první na dmg o 500 před druhým a první na XP o 270XP před druhým v tabulce...

EAT_MY_DAMAGE #227 Posted 19 August 2019 - 07:47 PM

Private

• Player
  • 13141 battles
  • 43
*EDIT*, 10mise jen 1/2.. Neustále mě to házelo do X batle a nezadařilo se. A když jsem to nepotřeboval, tak nastřílím přes 3000 atd, takže velitelka, knížka a skin v *EDIT*

Edited by shindyGG, 20 August 2019 - 04:56 PM.
Vulgarismus

Krucifikator #228 Posted 19 August 2019 - 10:02 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 25368 battles
  • 352
Maraton byl celkem dost ez, bohuzžl jsem o víkendu nebyl doma.
Bylo by fajn, kdyby se mise všechny odemkly najednou. Takhle mi skin zazdilo jen to, že jsem nemohl logovat každej den.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users