Jump to content

Užijte si prázdniny v Česku!

• Please log in to reply
227 replies to this topic

safari #141 Posted 15 August 2019 - 01:46 PM

Private

• Beta Tester
  • 22767 battles
  • 43
Tato akce je součástí marketingové podpory zahájení prodeje tanku T-27 , díky bonusu pro T-27 se očekává že všichni co si ji už koupili, se akce zúčastní, tank tak bude více vidět a koupí si ho další hráči. Jenom si prosím  nemyslete, že to je něco jako dárek pro majitele T-27. Je to chytře vymyšlené a nevidím na tom nic špatného. Po akci se většina hráčů stejně vrátí ke svým osvědčeným moneymakerům a T-27 bude vidět občas jako spousta jiných prémiových osmiček.

Mogadisho #142 Posted 15 August 2019 - 01:47 PM

Warrant Officer

• Player
  • 39726 battles
  • 711
  • [CZMA] CZMA

View PostkusiakGSR, on 15 August 2019 - 05:53 AM, said:

Napadlo ma to isté.. určite za to môže Putin ktorý sa cez WG snaží  okupovať celú EU.

Gratulujem ti pretože väčšiu kravinu som na tomto fóre ešte nečítal.. 

K tej akcií.. ako nič v zlom no čo by ste chceli?? Veď sa to ani nedá nazvať maratónom..tie misie zvládne aj cvičená opica za max 1h denne.. 

Áno je na škodu že na T27 nebol maratón no ľudia čo si ho kúpia, získajú zadarmo veľmi slušnú posádku, kopec fragmentov, kredity atď.. 

Na včerajšiu misiu mi stačili 2 hry, dnes cca 6-7

Problém bude asi v tom, že na východ od nás ještě spousta lidí, hlavně účastníků téhle akce, věří tomu, že to opravdu byla bratrská pomoc.

MonolitCZ #143 Posted 15 August 2019 - 03:20 PM

Private

• Player
  • 33725 battles
  • 26
T-72M4CZ by nebyl?

Bynk_hero #144 Posted 15 August 2019 - 03:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20869 battles
  • 972
  • [VACZ] VACZ
Ked už historické camo Žižku, tak mohli dat niečo podobné ako má Lansen C to vikingské. Napríklad halapartna miesto dela a miesto veže tá husitská prilba s tým širokým širákom. :-) 

iga74 #145 Posted 15 August 2019 - 05:23 PM

Lance-corporal

• Player
  • 20814 battles
  • 72

Za všechno muže jenom Putin....:hiding:

Prosím vás hlavně neotáčejte značky a směry cest - abychom když pojedu do Prahy nevyjel náhodou v Berlíně....:great:

To snad není pravda jak tady jsou tu... lidi...:facepalm: 

zuu_2016 #146 Posted 15 August 2019 - 08:52 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9955 battles
  • 85

View PostzEEpY91, on 14 August 2019 - 10:28 AM, said:

ako nechapem naco davaju posadku k tomu tanku 100 % ked potom za tie misie ziskam dalsiu zensku posadku s nultymi perkami :D 

To by mě také zajímalo.

Wolfi #147 Posted 16 August 2019 - 07:52 AM

Private

• Beta Tester
  • 46397 battles
  • 31
  • [HODC] HODC
V kolik hodin zacina dnesni mise, 8 neni jeste odemcena?

Edited by Wolfi, 16 August 2019 - 07:52 AM.

Hugo_bear #148 Posted 16 August 2019 - 07:53 AM

Major

• Player
  • 22774 battles
  • 2,972
  • [_AF_] _AF_
a nezačíná každý den v 10 ?

Wolfi #149 Posted 16 August 2019 - 09:03 AM

Private

• Beta Tester
  • 46397 battles
  • 31
  • [HODC] HODC

View PostHugo_bear, on 16 August 2019 - 07:53 AM, said:

a nezačíná každý den v 10 ?

Diky vypada to na desatou

Zeroberg #150 Posted 16 August 2019 - 09:54 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 43216 battles
  • 1,269

milé WG jede se vykakat se zasouloženýma misema typu "získej 500zk". Není to nic jiného než "hraj jako *EDIT* + měj kliku na tým a vyhraj".

YOLO do první linie a rozstřílení kolozmetka + výhra = splněno

hraní jak nejlépe to jde, první linie, spotting, nějaká ta DMG + prohra = [edited]!

Edited by WickedBoberto, 16 August 2019 - 06:18 PM.
Urážky

Tyrion_Lannister_PL #151 Posted 16 August 2019 - 10:26 AM

Lieutenant

• Player
  • 21164 battles
  • 1,575
  • [PRASE] PRASE

View PostZeroberg, on 16 August 2019 - 09:54 AM, said:

milé WG jede se vykakat se zasouloženýma misema typu "získej 500zk". Není to nic jiného než "hraj jako *EDIT* + měj kliku na tým a vyhraj".

YOLO do první linie a rozstřílení kolozmetka + výhra = splněno

hraní jak nejlépe to jde, první linie, spotting, nějaká ta DMG + prohra = [edited]!

Veľmi by ma zaujímalo, či WG začne niekedy odmeňovať snaživých hráčov, hoci prehrajú. Lebo sa mi nezdá správne /z hľadiska férovosti, poťažmo motivácie/, ak niekto v bitke urobí veľmi málo /dá si 1 - 2 rany - príčiny toho môžu byť samozrejme rôzne/, no v sumáre má viac skúseností než borec z porazeného teamu, ktorý nasolil napríklad 2000 - 2500 dmg. 

Edited by WickedBoberto, 16 August 2019 - 06:18 PM.

Jmeno1 #152 Posted 16 August 2019 - 10:30 AM

Field Marshal

• Player
  • 48436 battles
  • 10,382
  • [_V4L_] _V4L_
Zase jen ukazuješ, jak tu hru neznáš. Říká ti něco hrdinný odpor?

Zeroberg #153 Posted 16 August 2019 - 11:59 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 43216 battles
  • 1,269

View PostJmeno1, on 16 August 2019 - 11:30 AM, said:

*EDIT*

Chápu, že máte mezi sebou "nějakou" debatu. Mě v první řadě šlo o podmínky/svinstvo jaké jsou nastavené na některé mise. V dnešním případě je to 500XP.

Pokud totiž udělám během první mituty YOLO akci a rozmašíruju kolovozítko + vyhrajeme.... tedy udělám uplné prd a nechám ostatní bitvu vyhrát, dostanu 500XP+ a mám pohodu. Pokud tahnu bitvu jak se dá, nastřílím nejenže nejvíc z celého našeho týmu, ale i nepřátelského, ale mám smůlu, že jedu s tlupou opic, co "za mě bitvu nevyhrají" na 500XP se ani nedoškrábu a podmínku mise nesplním... viz další bitva:

To jestli je to OK, nebo ne je jiná debata - asi ta vaše...Nicméně jak jsem psal, řeším něco jiného. Za stávajících podmínek hodnocení ve hře, pokud by WG nechtělo být za swině, stačilo nastavit XP na 300 nebo prostě podmínku vítězství... ne tady trapčit s pětistovkou. 

Edited by WickedBoberto, 16 August 2019 - 06:20 PM.

Jmeno1 #154 Posted 16 August 2019 - 12:12 PM

Field Marshal

• Player
  • 48436 battles
  • 10,382
  • [_V4L_] _V4L_

Nikdy nemůžeš říct, že zrovna to tvoje yolo nerozhodlo bitvu. Mnohokrát se mi stalo, že jsem sám jen pouhou svoji přitomností v určitém místě zastavil i 5-7 protivníků a mezitím to tým rozmašíroval, a i když jsem chcípl a de facto ani nic nenastřílel, odměnu jsem si zasloužil rozhodně větší, než nejlepší protivník proti mne, který sice nastřílel nejvíc, ale jinak vlastně neudělal nic. Tohle byl typický příklad vždy na střetnutí u Himmlu, kde 2 tanky na jedné straně dokázaly udržet majoritní množství protivníků, co se báli vyjet, a mezi tím to zbytek týmu přes kopec kompletně rozsekal.

Myslím, že zrovna tohle má už WG nastaveno dobře. Skončíš v top 3 a máš epickou medaili? Tak jsi předvedl extra výkon a zasloužíš si odměnu jako vítěz. Zahrál jsi dobře, ale ne nějak vyjímečně, tak smůla. Pořád je to týmová hra a bohužel, když tým nic neudělal, tak holt dostaneš málo. Opakovaně se mi stalo, že jsem měl i bez medaile víc expů, než nejlepší protivník z vítězného týmu. Je tam velké množství proměnných, přičemž DMG je jen jedna z nich. Záleží z jakého tanku střílíš, do čeho střílíš, proti jakému tieru, vzdálenost, dingání, spoty, dokonce i ujetá vzdálenost, délka bitvy, a další, to vše se do expů v určité míře započítává. Podívat se jen na poslední tabulku a brečet, že protivník co udělal yolo má víc expů je nesmysl. A nastavit nějaké konstanty pro prohrávající tým je už úplný nesmysl, to by jen víc motivovalo ke kempení a čečkání na prohru, kde si na konci nastřílí.

Prostě absolutně v tomto s tebou nesouhlasím a rozhodně bych tdo toho ani nevrtal, ať to nedopadne jako s FF.

Leeroy_YOLO #155 Posted 16 August 2019 - 12:16 PM

Major

• Player
  • 6411 battles
  • 2,593
Zeroberg: ale o tom to IMHO je, že to tak být musí - víš jak - hráči neradi podmínku na vítězství v bitvě ? Ok, odstraníme ji a dáme tam podmínku minimálního počtu XP. Hráči nevidí podmínku výhry, tak nás chválí. To, že minimální hranici jsme zvolili tak, že ji dosáhneš zpravidla jen při výhře si všimne málokdo, pro většinu jsme za hrdiny, že jsme "odstranili " podmínku výhry a tudíž my jsme ve výsledku nic neudělali se stavem, ale změnili jsme stížnosti na chválu. Pohoda. Jestli je WG v něčem dobré, pak je to úprava parametrů tak, aby se nic nezměnilo, ale vypadalo to, jak to zlepšili :D

SWAT0013 #156 Posted 16 August 2019 - 12:16 PM

Brigadier

• Player
  • 29628 battles
  • 4,039
  • [KHIL] KHIL
Počkat - to se tady vážně řeší, že se musí uhrát 500 expů a že je WG zlé, že to nedalo na 300 nebo na výhry (aby se mohlo zase nadávat, že se musí vyhrávat)? :facepalm::unsure::amazed::ohmy::trollface:

Leeroy_YOLO #157 Posted 16 August 2019 - 12:32 PM

Major

• Player
  • 6411 battles
  • 2,593

View PostJmeno1, on 16 August 2019 - 01:12 PM, said:

Spoiler

V prvním odstavci píšeš, že když zastavíš sám průjezd poloviny soupeřů a zbytek spojenců to pak rozseká, že jsi měl na výhru velký vliv. Ve druhém odstavci píšeš, že pokud prohraješ a nemáš epickou medaili, tak si nic nezasloužíš.

Pokud však uděláš přesně to, co jsi popsal v prvním odstavci s tím, že máš bohužel takové spoluhráče, kteří nedovedou využít přesilu a jsou rozsekáni oni a následně pak i ty, potom nemáš epickou medaili a přesto jsi zahrál ten zmiňovaný super výkon, který by jinak měl velký vliv na výhru. V tom případě by se nějaký bonus hodil.

Ale ano, mít fix na to, aby třeba ve hře mělo 15 poražených tanků 0 dmg a přesto by třeba TOP3 měli XP bonus za umístění by nebylo ideální. Nastavení správné míry by asi nebylo nejsnazší a tudíž pro WG momentálně neefektivní.

Věřím ale, že časem tu něco podobného přibude, WG postupně přidává takové ty uklidňovací prvky naštvaných hráčů, takže až se jim zase nějak zvýší úroveň naštvanosti, přidají zase něco, aby ji snížili a třeba to nebude hned v další iteraci těchto úprav, ale IMHO nějaký obdobný rebalanc XP prostě časem přijde...

Jmeno1 #158 Posted 16 August 2019 - 12:41 PM

Field Marshal

• Player
  • 48436 battles
  • 10,382
  • [_V4L_] _V4L_

V prvním odstavci nepíšu o super výkonu, ale o činnosti, která zásadně ovlivnila bitvu, i když v důsledku jsem neměl ani DMG a chcípl jsem. Tudíž si zasloužím více expů než protiívníkovi hráči co sice něco střelili, ale nebylo to dost. Pokud by nastala identická situace a prohrál bych se stejnou DMG a chcípl, tak si sice můžu myslet, že jsem udělal hodně pro prodkloužení bitvy, ale málo pro celkový výsledek a k tomu je pak odpovídající nízká odměna. A tady žádný bonus rozhodně nepřináleží (v pobitevní tabulce bych byl asi na posledních místech a myslet si můžu co chci).

Já jen doufám, že do toho opravdu nebude nikdo hrabat, protože pokud se začnou nůžky mezi výhrou-prohrou zavírat, bude snížena motivace a náročnost hry. Už teď je plno AFK hráčů a nemám zájem o to, aby tihle hrobaři ještě dostávali kdovíjaké odměny.

SWAT0013 #159 Posted 16 August 2019 - 12:51 PM

Brigadier

• Player
  • 29628 battles
  • 4,039
  • [KHIL] KHIL

View PostLeeroy_YOLO, on 16 August 2019 - 01:32 PM, said:

V prvním odstavci píšeš, že když zastavíš sám průjezd poloviny soupeřů a zbytek spojenců to pak rozseká, že jsi měl na výhru velký vliv. Ve druhém odstavci píšeš, že pokud prohraješ a nemáš epickou medaili, tak si nic nezasloužíš.

Pokud však uděláš přesně to, co jsi popsal v prvním odstavci s tím, že máš bohužel takové spoluhráče, kteří nedovedou využít přesilu a jsou rozsekáni oni a následně pak i ty, potom nemáš epickou medaili a přesto jsi zahrál ten zmiňovaný super výkon, který by jinak měl velký vliv na výhru. V tom případě by se nějaký bonus hodil.

Ale ano, mít fix na to, aby třeba ve hře mělo 15 poražených tanků 0 dmg a přesto by třeba TOP3 měli XP bonus za umístění by nebylo ideální. Nastavení správné míry by asi nebylo nejsnazší a tudíž pro WG momentálně neefektivní.

Věřím ale, že časem tu něco podobného přibude, WG postupně přidává takové ty uklidňovací prvky naštvaných hráčů, takže až se jim zase nějak zvýší úroveň naštvanosti, přidají zase něco, aby ji snížili a třeba to nebude hned v další iteraci těchto úprav, ale IMHO nějaký obdobný rebalanc XP prostě časem přijde...

Je tam prostě koeficient za výhru. A silně pochybuji, že na randomu to bude WG řešit - ano, je možné, že se to upraví do podoby ranked hodnocení, ale koeficient za výhru nejspíše jen tak nezmizí... ;)

Navíc všichni víme, jaké perly vznikají na rankedch - takže je otázka, zda by to ve výsledku byla výhra nebo ne...

Každé tvrdé nastavení hodnocení má své klady a zápory a nikdy nebude 100% férové. Může se stát, že zahraje celý tým, takže by bylo nefér, kdyby někdo nedostal expy za výhru. Může se stát, že zahraje četa na topu a vyhraje si tu hru sama, takže jakmile kdokoliv navíc získá bonus za výhru, je to nefér. I kdyby to seřadilo všechny hráče podle expů bez koeficientu za výhru a poté to dalo top 15 bonus za výhru, může se snadno stát, že si to tam x lidí nezaslouží, protože dávali mrtvou damage apod. Těch situací je vážně spousta - a žádné tvrdé nastavení hodnocení je všechny nepostihne.

A řešení typu, že se kamsi odešle replay a kdosi bude zkoumat přínos jednotlivých hráčů, výkonů, akcí apod. a poté jim na základě tohoto přidá koeficienty za výhru apod.?

I kdyby se k něčemu takovému došlo - prakticky 100% dojde k situacím, kdy si jeden člověk bude myslet, že ta jeho akce přispěla, pomohla apod., zatímco jiný řekne, že to bylo hloupé a že to znesnadnilo práci týmu...

Edited by SWAT0013, 16 August 2019 - 12:52 PM.

Zeroberg #160 Posted 16 August 2019 - 12:52 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 43216 battles
  • 1,269

View PostSWAT0013, on 16 August 2019 - 12:16 PM, said:

Počkat - to se tady vážně řeší, že se musí uhrát 500 expů a že je WG zlé, že to nedalo na 300 nebo na výhry (aby se mohlo zase nadávat, že se musí vyhrávat)? :facepalm::unsure::amazed::ohmy::trollface:

Tady se řeší "maskovaná swině" aka mise která i když to není v podmínkách, je de facto na výhru. WG dělá hodného jak poslouchá komunitu a dělá mise "lehčí", ale přitom jen bramboru nazve erteple nebo zemáky. Pokud chtějí s hráči zamést, mají to dát rovnou podmíněné výhrou, pokud chtějí hrát na XP, tak rozhodně ne 500.

4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users