Jump to content

Destek Ekibinin Yetersizliği

support destek

• Please log in to reply
13 replies to this topic

atahan9494 #1 Posted 07 August 2019 - 04:25 PM

Private

• Player
  • 12980 battles
  • 28
  • [EXCES] EXCES
Dün güncelleme gelmeden birkaç saat önce arty ile oynarken bir  oyuncu bütün oyun boyunca oynamama engel oldu önce topuma topunu soktu ve kendimi vurdum ardındanda maç bitene kadar zulmetti, replay ile birlikte adamı şikayet ettim, benim adama ödediğim paranın bana iadesi, adamın benden özür dilemek zorunda kalması gerektiğini söyledim ve banlanması gerektiğini hemde ciddi bir şekilde çünkü nedensiz yere benim ve tüm takımın oyununu berbat etti ve destek ekibinin bana verdiği cevap birkaç saat sonra 'kayıt eskimiş' güncelleme geldiği için ve güncel kayıt göndermem gerektiği. Şimdi birkaç şey sormak istiyorum bu mükemmel cevaba ; adamla aynı maça tekrar düşmeyi umut edip bana aynı zorbalıgı tekrar yapması için dua mı etmeliyim ki bunun ihtimali nedir ? bu kaydı siz güncelleyemiyorsanız izleyemiyorsanız ben nasıl güncelliyim ? siz bir eski sürümü dahi izleyemiyorsanız koskoca Wargamıng olarak , e siz bu oyunu nasıl yaptınız ozaman şaka mı bu ? ozaman bu adamlar sizin bug unuzu bulmuş her güncellemeden birkaç saat önce anarşi doğuralım bizde ozaman orman kanunlarını devreye sokalım bizde zorbalık yapalım nasıl olsa güncelleme gelicek izleyemiycekler ?

Edited by atahan9494, 09 August 2019 - 03:41 AM.
This post has been edited by the moderation team due to Naming & Shaming

Parabellum06 #2 Posted 07 August 2019 - 04:40 PM

Warrant Officer

• Player
  • 36350 battles
  • 810
  • [CURE] CURE

View Postatahan9494, on 07 August 2019 - 04:25 PM, said:

Dün güncelleme gelmeden birkaç saat önce arty ile oynarken '*edited' adlı oyuncu bütün oyun boyunca oynamama engel oldu önce topuma topunu soktu ve kendimi vurdum ardındanda maç bitene kadar zulmetti, replay ile birlikte adamı şikayet ettim, benim adama ödediğim paranın bana iadesi, adamın benden özür dilemek zorunda kalması gerektiğini söyledim ve banlanması gerektiğini hemde ciddi bir şekilde çünkü nedensiz yere benim ve tüm takımın oyununu berbat etti ve destek ekibinin bana verdiği cevap birkaç saat sonra 'kayıt eskimiş' güncelleme geldiği için ve güncel kayıt göndermem gerektiği. Şimdi birkaç şey sormak istiyorum bu mükemmel cevaba ; adamla aynı maça tekrar düşmeyi umut edip bana aynı zorbalıgı tekrar yapması için dua mı etmeliyim ki bunun ihtimali nedir ? bu kaydı siz güncelleyemiyorsanız izleyemiyorsanız ben nasıl güncelliyim ? siz bir eski sürümü dahi izleyemiyorsanız koskoca Wargamıng olarak , e siz bu oyunu nasıl yaptınız ozaman şaka mı bu ? ozaman bu adamlar sizin bug unuzu bulmuş her güncellemeden birkaç saat önce anarşi doğuralım bizde ozaman orman kanunlarını devreye sokalım bizde zorbalık yapalım nasıl olsa güncelleme gelicek izleyemiycekler ?

bunun alt tarafı oyun olduğunu hatırlamakla başlamanı tavsiye ederim. 7-8 yaşında tonla böyle bebe var. al kara listeye devam et işte nolcak...

Edited by flashmove_iron, 08 August 2019 - 06:08 PM.

atahan9494 #3 Posted 07 August 2019 - 04:57 PM

Private

• Player
  • 12980 battles
  • 28
  • [EXCES] EXCES

View PostParabellum06, on 07 August 2019 - 04:40 PM, said:

bunun alt tarafı oyun olduğunu hatırlamakla başlamanı tavsiye ederim. 7-8 yaşında tonla böyle bebe var. al kara listeye devam et işte nolcak...

sende haklısın :) en mantıklısı onu yapmak zaten ama bir kişi bir kişidr diyip hakkımı arıyorum çoğunu boşveriyorum ama bazen böyle delirtiyolar işte komple boşvermek lazım dön garaja gir yeni bi tankla

UslanmazTankc1 #4 Posted 07 August 2019 - 07:06 PM

Lance-corporal

• Player
  • 10980 battles
  • 50
Kayıt güncel olsa ve izleseler dahi ne olacaktı ki? Bu tür davranışlara DESTEK tarafından bir yaptırım uygulanmıyor tecrübeyle sabittir.

fabes_2017 #5 Posted 07 August 2019 - 08:02 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16068 battles
  • 52
  • [TSKK] TSKK

oyun yöneticilerinin oyunun gidişatı,oynanabilir olması ve hilelerin önlenebilmesi için yeterli çalışma yok. ABuserleri ve oyun teröristleri oyunda fink atıyor.Umurlarında değil. Cezaları ise caydırıcı değil.

Eventlerine gelince. Benim bildiğim savaşlarda siz bir düşman öldürseniz onun TAG= Künye/kimlik levhası sizde kalır. Karşı tarafa gösterilmez. Burada tam ters bir mantık var. Beni öldüreni ben görüyorum saçma sapan bir şey. Üstelik bu eventte ed,nilenler çok ahım şahım şeyler değil,daha teşvk edici olmalıydı. 

Gelincik #6 Posted 07 August 2019 - 09:55 PM

Sergeant

• Player
  • 29838 battles
  • 299

diğer arkadaşın dediği gibi izleseler de bir şey değişmeyecek ama replay'i göndermek için sen eski sürümü indirip videoya kaydet, youtube'a yükle ve video linkini gönder.

atahan9494 #7 Posted 08 August 2019 - 01:17 AM

Private

• Player
  • 12980 battles
  • 28
  • [EXCES] EXCES

View PostGelincik, on 07 August 2019 - 09:55 PM, said:

diğer arkadaşın dediği gibi izleseler de bir şey değişmeyecek ama replay'i göndermek için sen eski sürümü indirip videoya kaydet, youtube'a yükle ve video linkini gönder.

düşündüm ama bu kadar ilgisiz bi ekip için ben niye bu kadar kasıyorum saldım gitti malesef :(

SupremeMaster #8 Posted 08 August 2019 - 01:24 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 40484 battles
  • 1,319
  • [EDBFE] EDBFE
Hangi destek ekibi??????

sobaborusu_ #9 Posted 08 August 2019 - 02:18 AM

Warrant Officer

• Player
  • 39808 battles
  • 789

View PostUslanmazTankc1, on 07 August 2019 - 08:06 PM, said:

Kayıt güncel olsa ve izleseler dahi ne olacaktı ki? Bu tür davranışlara DESTEK tarafından bir yaptırım uygulanmıyor tecrübeyle sabittir.

bende uygulandı tecrübe ile sabittir 

innocenT_deviL #10 Posted 08 August 2019 - 02:55 AM

Major

• Player
  • 32455 battles
  • 2,885
İlk mesajda oyuncunun adını yazmışsın ama forum kurallarına göre ifşa yasak. Mesajı editleyip oyuncu ismini kaldırabilirsin istersen, sana kalmış. Boş yere uyarı puanı veya ceza alma diye yazıyorum.

atahan9494 #11 Posted 09 August 2019 - 03:43 AM

Private

• Player
  • 12980 battles
  • 28
  • [EXCES] EXCES

View PostinnocenT_deviL, on 08 August 2019 - 02:55 AM, said:

İlk mesajda oyuncunun adını yazmışsın ama forum kurallarına göre ifşa yasak. Mesajı editleyip oyuncu ismini kaldırabilirsin istersen, sana kalmış. Boş yere uyarı puanı veya ceza alma diye yazıyorum.

Çoktan uyarı puanı almışım bile , bide bir dahaki sefere daha ağır cezalandırılırsınız yazıyor. Oyunumu bana dar eden insan müsveddesini banlamadınız replayi açamıyoruz dediniz sözde 'DESTEK' ekibi olarak , ben burda  adamın adını yazınca ifşa oldu teşekkür ederim sayın yöneticiler ama işinizin bu kadar ehli olmayın zoruma gidiyor

fasdfsw #12 Posted 09 August 2019 - 07:29 AM

Corporal

• Player
  • 43951 battles
  • 132

Benim başımada geldi.. 3 adam görev yapıyordu sektirme görevi.. Replayda kaydı olsun diye bunları izledim ve replayıda ekleyerek rapor ettim. 

SAbaha yeni güncelleme geldi şansa..

Yolladığım ticket:

Nickleri belirtilen kişiler zırh tarafından sektirme görevi yapıyorlar. Replayı ekledim açık ve net görünüyor. Ayrıca savaşta aynı klandan başkalarıda var. 3, 2, 1, sayıp savaşa girmişlar. Bakalım ne kadar ban yicekler takip etcem :) Kolay gelsin.

Ne mi yazdılar:

Wargaming Müşteri Destek Ekibiyle irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Yaşadığınız sorunu anlıyoruz ve size yardımcı olmaya hazırız.

Eski replayleri izlemek için ilgili oyun istemcisi versiyonunu indirip kurmanız gerekmektedir.

Maalesef yeni gelen patch sebebi ile bu replayi izleyememekteyiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Eğer sormak istediğiniz başka sorular varsa, lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz.

Saygılarımızla

rageman4u #13 Posted 11 August 2019 - 06:02 PM

Warrant Officer

• Player
  • 17948 battles
  • 628

Gold versen belki daha yardimci olurlar :D Kim takiyor destegi adam senin cwebini nasil bosaltirim onu dusunuyor!

1982_ #14 Posted 13 August 2019 - 02:51 PM

Private

• Player
  • 18229 battles
  • 2
*Edited*

Edited by sapphira_, 13 August 2019 - 05:56 PM.
Bu yazı moderasyonu tartıştığı için kaldırılmıştır.

Also tagged with support, destek

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users