Jump to content

Kájíček se loučí!

• Please log in to reply
157 replies to this topic

Kayi4ek #1 Posted 08 August 2019 - 09:47 AM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

Ahoj všem,

jak jste jistě podle názvu příspěvku poznali, rozhodl jsem se rozvázat pracovní poměr s pařížskou pobočkou společnosti Wargaming. Můj poslední pracovní den bude příští středa 14.8.2019.

Důvod je velice jednoduchý a prostý. Můj pohled a pohled managementu na směřování komunitního týmu a další skutečnosti se začal v určitém bodě značně rozcházet, a proto jsem uznal za vhodné odejít. Do detailů se pouštět nebudu, ale určitě si můžete o některých důvodech udělat obrázek sami. Po návratu z mého působení v Minsku jsem měl hodně vysoké ambice a velké plány, i když jsem věděl, že některé okolnosti (kauzy) mi to značně stíží (nevěděl jsem jak moc). Bohužel jsem přecenil své síly a podcenil celkovou situaci, kdy některé věci nebyly, bohužel, na první pohled zřejmé. Někteří z vás zde na fóru si zasloužili daleko více pozornosti a tímto bych se chtěl za společnost omluvit.

Ač se to tak nemusí na první pohled zdát, tak jsem si to více než roční působení zpátky na fóru užil (když už jsem tedy měl na fórum čas). Chtěl bych poděkovat nejen těm, kteří mi vyjádřili podporu ať už přímo v příspěvcích nebo soukromých zprávách, ale i těm, kterým na hře záleží a ulehčovali mi práci sdílením konstruktivní (občas i nekonstruktivní ) zpětné vazby. Když už se zmiňuji o zpětné vazbě, chtěl bych ještě jednou uvést na pravou míru (abych pomohl svému nástupci/nástupkyni), že komunitní manažer je jen prostředník a vážně nezáleží na jeho osobním pohledu na hru. I když jsem s vámi v mnoha věcech nesouhlasil, zpětnou vazbu jsem musel předávat, ať už se shodovala s mým názorem nebo ne.

Největší poděkování patří naší úžasné, skvělé, nejlepší ... neexistuje dostatek superlativů, které by ji mohly popsat - Sstyx! Bez ní si nedokážu své celkové působení ve společnosti v posledních pár měsících vůbec představit. Nebýt jí asi by mě museli několikrát odvézt "rychlou" (bez žádného přehánění ). Nejen já, ale všichni bychom měli být vděční za to, co pro naši komunitu dělá!

Spoiler

Plány do budoucna zatím nejsou úplně jasné. Po odchodu si dám pořádnou dovolenou (Budu trávit nějáký čas v Praze, tak pokud by někdo chtěl pokecat, určitě můžeme dát pivo nebo pět) a konečně se pokusím dát svůj zdravotní stav do úplného pořádku, a až poté se začnu pořádně rozhodovat o tom, co přesně dělat dál. Možností je víc, tak uvidíme, kam mě vítr zavane.

Na závěr bych Vám všem chtěl popřát hodně štěstí do budoucna jak ve hře, tak (hlavně ) v životě mimo hru. Ať je RNG a MM na vaší straně a housky ať se vám vyhýbají obloukem. Buďte hodní na nového komunitního manažera nebo manažerku.

Spoiler

Mějte hezký zbytek dne a týdne,

Kaya

PS

Pro konspirátory:

• Odcházím na vlastní žádost z důvodů uvedených výše. Hodně jsem se pobavil při čtení toho "proč jsem vlastne odešel z Minsku" (Tímto zdravím pana "C", teď můžete napsat, že odešlo 100% komunitního týmu)
  • Otázky k "té kauze" je zbytečné pokládat, protože nemám co víc říct
  • Ne, vážně nejsem dejna (O založení troll účtu jsem ale hodně často přemýšlel)

PPS Ty závorky ...

Hugo_bear #2 Posted 08 August 2019 - 02:07 PM

Major

• Player
  • 22803 battles
  • 2,982
  • [_AF_] _AF_
no, tak ať se Ti jinde daří.

Sstyx #3 Posted 08 August 2019 - 02:09 PM

Lieutenant Сolonel

• Community Contributor
  • 16364 battles
  • 3,210
  • [DAFFY] DAFFY

Nevím co k tomu napsat více, než jsem ti již napsala nebo pověděla. Mrzí mě to a je mi moc líto, že odcházíš, chápu to, ale stejně to nemění nic na tom, že bych tě tu s námi ráda viděla mnohem, mnohem déle. Doufám ale, že budeme i nadále v kontaktu a že se uvidíme na těch "pár" piv :P

Doufám, že se ti bude moc a moc dařit, že se ti bude na paty lepit jen a jen štěstí a úspěch! Pro naší komunitu jsi byl velkým přínosem a díky spolupráci s tebo vím, že to můžu napsat s klidným svědomím, protože ač některé věci nebyly vidět, byly řešeny a bylo o nás bojováno jak se patří!

PS:  více asi nenapíšu, protože tvoje chvála mě trošku nakřápla:arta: 

Mr_Missclick #4 Posted 08 August 2019 - 02:09 PM

Captain

• Player
  • 12408 battles
  • 2,037
  • [DISS] DISS
Zlom vaz, chlape, ať už tě kariéra zanese kamkoliv. :izmena: V prvé řadě ti přeji méně nevděčnou práci. :D I když jsem tě občas nechápal, tak jsem přesto s tebou, už jenom ze zkušenosti, spíše soucítil. :D

Edited by Mr_Missclick, 08 August 2019 - 02:10 PM.

Hollohlaway #5 Posted 08 August 2019 - 02:10 PM

Warrant Officer

• Player
  • 34396 battles
  • 666
  • [-SGT-] -SGT-
Tak asi se shodneme, že očekávání často bylo vyšší,vzhledem k tomu, že si byl kromě Sstyx nejvíc vidět, tak jsi to holt taky dostával, tvoje pozice s tím musí počítat. Ale kus práce pro českou komunitu jsi určitě odvedl, to ti nechci upírat. Hodně štěstí v dalším uplatnění.

Kayi4ek #6 Posted 08 August 2019 - 02:25 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostSstyx, on 08 August 2019 - 02:09 PM, said:

Nevím co k tomu napsat více, než jsem ti již napsala nebo pověděla. Mrzí mě to a je mi moc líto, že odcházíš, chápu to, ale stejně to nemění nic na tom, že bych tě tu s námi ráda viděla mnohem, mnohem déle. Doufám ale, že budeme i nadále v kontaktu a že se uvidíme na těch "pár" piv :P

Doufám, že se ti bude moc a moc dařit, že se ti bude na paty lepit jen a jen štěstí a úspěch! Pro naší komunitu jsi byl velkým přínosem a díky spolupráci s tebo vím, že to můžu napsat s klidným svědomím, protože ač některé věci nebyly vidět, byly řešeny a bylo o nás bojováno jak se patří!

PS:  více asi nenapíšu, protože tvoje chvála mě trošku nakřápla:arta: 

Ani nevíš, jak moc to, co jsi napsala pro mě znamená! Brečím tu jak mimino :) Určitě se uvidíme a pokecáme :)

View PostHugo_bear, on 08 August 2019 - 02:07 PM, said:

no, tak ať se Ti jinde daří.

Díky moc Hugo, můj nejoblíbenejší avatare na fóru :)

View PostHollohlaway, on 08 August 2019 - 02:10 PM, said:

Tak asi se shodneme, že očekávání často bylo vyšší,vzhledem k tomu, že si byl kromě Sstyx nejvíc vidět, tak jsi to holt taky dostával, tvoje pozice s tím musí počítat. Ale kus práce pro českou komunitu jsi určitě odvedl, to ti nechci upírat. Hodně štěstí v dalším uplatnění.

To, že jsem dostával, vůbec nebyl důvod mého odchodu. Na pozici jako je tato se od podobných věcí musíš odosobnit, protože jsi jen prostředník a tak to musíš chápat :) Děkuji moc za přání!

View PostMr_Missclick, on 08 August 2019 - 02:09 PM, said:

Zlom vaz, chlape, ať už tě kariéra zanese kamkoliv. :izmena: V prvé řadě ti přeji méně nevděčnou práci. :D I když jsem tě občas nechápal, tak jsem přesto s tebou, už jenom ze zkušenosti, spíše soucítil. :D

Chtěl bych navázat na zkušenosti s pozicí producera nebo projektového manažera, ale uvidíme :) Děkuji moc!

Hugo_bear #7 Posted 08 August 2019 - 02:27 PM

Major

• Player
  • 22803 battles
  • 2,982
  • [_AF_] _AF_

View PostKayi4ek, on 08 August 2019 - 02:25 PM, said:

Díky moc Hugo, můj nejoblíbenejší avatare na fóru :)

ty kjávo, skoro slzu bych zamáčknul. ale dám si zejtra v Bulharsku jedno za Tebe :-D

SWAT0013 #8 Posted 08 August 2019 - 02:35 PM

Brigadier

• Player
  • 29937 battles
  • 4,104
  • [KHIL] KHIL

No víceméně se očekávaně zjistilo, že ačkoliv jsi nastupoval se spousty ideálů, ve firmě jako WG o ně rychle přijdeš... ;)

Každopádně jako obvykle by to nebylo WG, kdyby nepřekvapilo - už asi před měsícem mi někdo říkal, že zahlédl inzerát na tvou pozici, takže se potvrdilo, co jsem si myslel - tedy že se nejedná o posílení, ale o výměnu...

Ačkoliv v mnohém jsem nesouhlasil a asi až časem se ukáže, nakolik některé věci byly ovlivněné tebou a nakolik WG, tím, že jsi dokázal WG přimět ke spolupráci s Sstyx, tak jsi české komunitě prokázal velkou službu :great:

Každopádně ať skončíš kdekoliv, hodně štěstí :honoring: a hlavně zdraví ;)

A ještě bys nám mohl vytvořit oficiální vlákno na Škodovku na památku, když už jsme u toho :trollface:

Edited by SWAT0013, 08 August 2019 - 02:36 PM.

Karaya12 #9 Posted 08 August 2019 - 02:41 PM

Colonel

• Player
  • 19334 battles
  • 3,907
  • [SVINE] SVINE

Co na to říci... Já z tebe měl občas dojem, že jsi na houpačce. Období super aktivity a vstřícnosti se střídaly s obdobími, jak to napsat, prostě horšími až tragickými. Bohužel...

Jedna věc je jistá, že do tvé kanceláře opravdu nikdo neviděl. Jsi dlouholetý hráč a jako takovému ti jistě změny směřování společnosti ne vždy padly do noty. Mnohdy jsi musel obhajovat neobhajitelné a to musí být strašně vysilující. Naprosto chápu pocit, kdy chceš něco zlepšit, víš jak to udělat, ale narážíš na zavřené dveře...

Takže ti přeju hlavně pevnější zdraví a pak práci, která tě bude bavit a nebudeš v ní narážet na nepřekonatelné překážky ;)

Nám "sirotkům" pak přeji aby se podařilo vybrat takového nástupce, který se poučí z některých chyb svých předchůdců, a i díky tomu to s námi bude mít snad jednodušší :justwait:

Cau_lidi_tady_Andrej #10 Posted 08 August 2019 - 02:48 PM

Lance-corporal

• Player
  • 674 battles
  • 92
Můj vzkaz najdeš zde: https://wotko.cz/rozlouceni-s-nasim-cm-kayi4ek/

UKO_JESHITA #11 Posted 08 August 2019 - 02:49 PM

Brigadier

• Player
  • 51583 battles
  • 4,738
  • [_LDN] _LDN
No nic, hodně štěstí, zdraví a úspěchů v Tvém dalším životě. Třeba se někdy střetneme na bitevním poli. Čus. 

cNNk #12 Posted 08 August 2019 - 02:50 PM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27492 battles
  • 7,566
  • [9-TDE] 9-TDE
No muzu jenom rict, ze se nedivim ....jenom to trvalo celkem dlouho. Jako hrac i jako moderator jsem zazil hodne WG staffaku a s hodne jsem i komunikoval a drtivou vetsinu to tam totalne semlelo.

Kayi4ek #13 Posted 08 August 2019 - 02:56 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostSWAT0013, on 08 August 2019 - 02:35 PM, said:

No víceméně se očekávaně zjistilo, že ačkoliv jsi nastupoval se spousty ideálů, ve firmě jako WG o ně rychle přijdeš... ;)

Každopádně jako obvykle by to nebylo WG, kdyby nepřekvapilo - už asi před měsícem mi někdo říkal, že zahlédl inzerát na tvou pozici, takže se potvrdilo, co jsem si myslel - tedy že se nejedná o posílení, ale o výměnu...

Ačkoliv v mnohém jsem nesouhlasil a asi až časem se ukáže, nakolik některé věci byly ovlivněné tebou a nakolik WG, tím, že jsi dokázal WG přimět ke spolupráci s Sstyx, tak jsi české komunitě prokázal velkou službu :great:

Každopádně ať skončíš kdekoliv, hodně štěstí :honoring: a hlavně zdraví ;)

A ještě bys nám mohl vytvořit oficiální vlákno na Škodovku na památku, když už jsme u toho :trollface:

Děkuji moc!

Vlákno na Škodověnku: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/718859-skoda-t-27/

View PostKaraya12, on 08 August 2019 - 02:41 PM, said:

Co na to říci... Já z tebe měl občas dojem, že jsi na houpačce. Období super aktivity a vstřícnosti se střídaly s obdobími, jak to napsat, prostě horšími až tragickými. Bohužel...

Jedna věc je jistá, že do tvé kanceláře opravdu nikdo neviděl. Jsi dlouholetý hráč a jako takovému ti jistě změny směřování společnosti ne vždy padly do noty. Mnohdy jsi musel obhajovat neobhajitelné a to musí být strašně vysilující. Naprosto chápu pocit, kdy chceš něco zlepšit, víš jak to udělat, ale narážíš na zavřené dveře...

Takže ti přeju hlavně pevnější zdraví a pak práci, která tě bude bavit a nebudeš v ní narážet na nepřekonatelné překážky ;)

Nám "sirotkům" pak přeji aby se podařilo vybrat takového nástupce, který se poučí z některých chyb svých předchůdců, a i díky tomu to s námi bude mít snad jednodušší :justwait:

Děkuji moc Karayo! Snad management v tomto případě udělá dobré rozhodnutí a dá na moje doporučení ;)

View PostHugo_bear, on 08 August 2019 - 02:27 PM, said:

ty kjávo, skoro slzu bych zamáčknul. ale dám si zejtra v Bulharsku jedno za Tebe :-D

Dej a pozdravuj tam, hlavně bulharky :P

View PostCau_lidi_tady_Andrej, on 08 August 2019 - 02:48 PM, said:

Bany rozdávají (až na výjimečné případy) moderátoři. Co nechápu je, že se práskneš takhle veřejně :facepalm: 

Spoiler

View PostUKO_JESHITA, on 08 August 2019 - 02:49 PM, said:

No nic, hodně štěstí, zdraví a úspěchů v Tvém dalším životě. Třeba se někdy střetneme na bitevním poli. Čus. 

Děkuji moc Uko! Třeba se zadaří :)

PS Poslední dobou jsem se pro relax začal dívat na tvoje videa :)

Edited by Kayi4ek, 08 August 2019 - 02:57 PM.

Cau_lidi_tady_Andrej #14 Posted 08 August 2019 - 03:01 PM

Lance-corporal

• Player
  • 674 battles
  • 92

@Kayi4ek

Asi proto, že se chci rozloučit a trochu vystoupit z anonymního davu. Tak risknu i ten ban. Ať se Ti daří v novém zaměstnání, K.

UKO_JESHITA #15 Posted 08 August 2019 - 03:10 PM

Brigadier

• Player
  • 51583 battles
  • 4,738
  • [_LDN] _LDN

View PostKayi4ek, on 08 August 2019 - 02:56 PM, said:

Děkuji moc!

Vlákno na Škodověnku: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/718859-skoda-t-27/

Děkuji moc Karayo! Snad management v tomto případě udělá dobré rozhodnutí a dá na moje doporučení ;)

Dej a pozdravuj tam, hlavně bulharky :P

Bany rozdávají (až na výjimečné případy) moderátoři. Co nechápu je, že se práskneš takhle veřejně :facepalm: 

Spoiler

Děkuji moc Uko! Třeba se zadaří :)

PS Poslední dobou jsem se pro relax začal dívat na tvoje videa :)

Tak to zírám, a děkuji :D

Karaya12 #16 Posted 08 August 2019 - 03:15 PM

Colonel

• Player
  • 19334 battles
  • 3,907
  • [SVINE] SVINE

View PostKayi4ek, on 08 August 2019 - 03:56 PM, said:

Snad management v tomto případě udělá dobré rozhodnutí a dá na moje doporučení ;)

Asi nebudeš moci naznačit, alespoň v řádu týdnů, kdy můžeme očekávat tvého nástupce, že ?

kecut2 #17 Posted 08 August 2019 - 03:28 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23254 battles
  • 64

Já na fórum ani normálně nechodím, takže tě znám jako bývalého streamera WoTka a proto bych tě rád viděl zpátky na bitevním poli a videí, kde jsi komunitu rozhodně spojoval.

Jo a ještě jedna věc. Najdi si práci, která tě bude bavit a naplňovat. Je to fakt pro ten jeden život, kterej žijeme, strašně důležitý.

Sstyx #18 Posted 08 August 2019 - 03:32 PM

Lieutenant Сolonel

• Community Contributor
  • 16364 battles
  • 3,210
  • [DAFFY] DAFFY

View PostKaraya12, on 08 August 2019 - 03:15 PM, said:

Asi nebudeš moci naznačit, alespoň v řádu týdnů, kdy můžeme očekávat tvého nástupce, že ?

Nikdy, budete tu pěkně trpět semnou :P

(just joke)

Edited by Sstyx, 08 August 2019 - 03:32 PM.

Walachien #19 Posted 08 August 2019 - 03:42 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29857 battles
  • 85
  • [_STD] _STD

Jedno se panu WG staff upřít nedá, díky jeho mocnému přičinění se u té hry již delší dobu nenervuju. Pa Pa

Willy_Fey #20 Posted 08 August 2019 - 04:23 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 25486 battles
  • 291

Tak nějak mně to nepřekvapilo, trochu se obávám, že člověk ze "západu" nikdy nepochopí"širou ruskou (běloruskou) duši", takže očekávat morálku a takové ty "normální" zažité standardy u WG asi nejde. 

Hodně štěstí v dalším životě.....

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users