Jump to content

Kájíček se loučí!

• Please log in to reply
157 replies to this topic

Victor_the_Cleaner #81 Posted 12 August 2019 - 07:05 AM

Sergeant

• Player
  • 22200 battles
  • 236

View PostWickedBoberto, on 10 August 2019 - 05:03 PM, said:

Nerad přerušuji tuto rozlučku.

Promazal jsem některé příspěvky z důvodu nevhodných komentářů, či napadání. :)

Díky za pochopení :)

Ano, kritika se netrpí a cenzura musí pokračovat, aby nikdo nepodlehl dojmu, že se něco mění... :P

06:10 Added after 5 minute

Kdybych byl naivní, řekl bych - konečně. Konečně odejde člověk, který svým lhaním rozeštvával komunitu. Nejlepší zametač pod koberec, jakého WG mohlo sehnat. Člověk, který ukazuje na bílou krychli řka: "Tato koule je černá". Bohužel, těžko očekávat zlepšení, přetěžko...

Tak se pane CM mějte a najděte si další práci, kde manager je synonymum pro papouška a nechť se Vám v této práci daří tak, jako se Vám dařilo u WG. Je spousta korporátů, kde hledají poslušné bezpáteřníčky.

Kayi4ek #82 Posted 12 August 2019 - 10:55 AM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostKoggli, on 10 August 2019 - 06:47 PM, said:

Koukám, že like od Kájuse dostali jen když to slušně napíšu "pochlebovači" tedy prakticky ty posty které jsou z větší části pozitivní.

No neva, srdce mi to netrhá a neskočím kvůli tomu z mostu.

Dal jsem ti like, abys měl radost, ale proč bych "měl mít rád" post, který se o mě nevyjadřuje pozitivně? :)

View PostDanca, on 09 August 2019 - 02:33 PM, said:

Co se týká koncepce / platformy pro komunikaci s hráčskou komunitou a mezi hráči samotnými - já jsem stará škola, videa, online streamované věci mne moc neberou, takže si myslím, že ta forma typu forum není mrtvá, že má stále co říci.

Kájo ať se Ti daří.

Já měl na mysli spíš věci jako Discord, který se začíná šířit mezi všemi vrstvami :)

Děkuji moc za přání!

View Postslavokiller, on 09 August 2019 - 08:30 PM, said:

Kajo,

vela zdaru v dalsom pracovnom zivote, nech sa ti v buducej praci dari a nech ta hlavne aj bavi. Dakujeme za cas venovany hre a foru, vela veci treba brat s nadhladom, ale treba mat aj vlastny nazor na vec a vsetky uspechy aj neuspechy treba brat aj tak ze je to len posun v pred, treba hladat hlavne to pozitivne a z negativneho sa hlavne poucit a vyvarovat sa toho zleho do buducna. Pokial ta trapia dake zdravotne problemy, tak urcite sa dat do poriadku a neobetovat zdravie praci, zdravie ma kazdy len jedno. Pokial by v buducnu bolo dake stretnutie ci uz wot alebo len tak komunitne, bolo by fajn ta znova stretnut. Nech sa ti dari a maj sa dobre. :great:

Díky Slavo! Snad se ještě poštěstí, ale uvidíme, kam mě vítr zavane, jeslti to náhodou nebude za velkou louži ;)

View PostKoggli, on 11 August 2019 - 07:23 PM, said:

Rozdíl bude v image a  finanční nákladnosti.

Cucák = mladý sympatický a levná pracovní síla.

Fotr =  min. středního věku i když může býti také sympatický avšak bude drahý.

A jak víme WG raději bere než dává.:teethhappy:

Já si naopak myslím, že by si ti "fotříci" docela mlaskali, když slyším, jaké jsou teď v ČR platy s porovnáním na životní náklady. Já jsem měl v Praze hodně dobře placenou práci, která mě ale stála hodně nervů a proto jsem se rozhodl jít sem, abych dělal něco, co mě skutečně baví a naplňuje. V zásadě jsem byl v Praze taky takový fotřík ... krásně vypasený, s vlastním bytem, dvěma autama a skoro ženou :)

View PostKylarfaith, on 11 August 2019 - 06:31 PM, said:

A to je to, co mě děsí. Upřímně, raději bych nějakého "fotra", který už má něco za sebou, dokáže jednat s rozvahou a nadhledem a ne nějakého sotva odrostlého teenagera, přesvědčeného o své neomylnosti. I když, ono to ve výsledku pro CZ/SK komunitu stejně bude úplně jedno.  

Já mám trošku jiný názor, protože "fotra" je strašně těžké naučit jednat s pokorou, protože s věkěm přichází to "všechno jsem viděl, všechno znám a ty mi nebudeš nic vysvětlovat cucáku", což taky není dobře.

View Postnalkirk, on 11 August 2019 - 02:43 PM, said:

K4 v první řadě přeji ať se daří, a nemyslím si, že je důvod ti přát něco jiného než to dobré.

To co tady bylo, tady i zůstane.

Od určité chvíle jsme se nějak míjeli a i přesto jsi byl ochoten svou trochou přispět ke komunitní soutěži, i když to nebylo moc vidět.

Můj názor na tebe určitě nezměním, ale to neznamená že bych ti měl přát neco špatného. Pár věcí myslím, šlo udělat lépe a pokud si s toho něco vemeš... jen dobře pro tebe :)

Hele drž se ... pro mně jedna kapitola ve WoT ukončena a začne další.

Děkuji moc! Chtěl bych se ještě jednou omluvit za spolupráci, která se bohužel "ztratila v informačním šumu", ale doufám, že ti to Sstyx vysvětlila :)

View PostVictor_the_Cleaner, on 12 August 2019 - 07:05 AM, said:

Ano, kritika se netrpí a cenzura musí pokračovat, aby nikdo nepodlehl dojmu, že se něco mění... :P

Kdyby jsi měl admin přístup, viděl bys, že zmizel pouze jeden příspěvek, který byl vulgární a přímo mě posílal tam, kam slunce nesvítí :)

View PostKoggli, on 09 August 2019 - 09:41 PM, said:

Pamatuji si když si se s velkou pompou vrátil, tak jak si se dušoval, že to je "práce tvých snů" a prakticky rok se s rokem sešel a hnedle si dezertoval :arta:

Tak ať se Ti v budoucí práci líbí a daří.:great:

Kájo  jakou máš za sebe náhradu? 

Mám adepta>>>>>>>>>>>> Tak Sstyx šup, šup, pochodem v chod na post WG staff na plný úvazek do Paříže.:playing::harp::coin:

Mám za sebe náhradu, která tu práci, doufám, dostane. Chci pro vás jen to nejlepší, tak jsem i navrhl toho (nebo tu) nejlepšího :) Pořád je to práce, která by mě bavila, kdyby nedošlo k okolnostem, které jsem zmínil v prvním příspěvku :)

Děkuji moc za přání Koggli!

snipst6 #83 Posted 12 August 2019 - 04:09 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 5410 battles
  • 1,440
  • [DF-CZ] DF-CZ
Chápu,proč...:great::honoring: Ať se ti daří ať už se vydáš kamkoliv :honoring::B

Koggli #84 Posted 12 August 2019 - 04:25 PM

Major

• Player
  • 11286 battles
  • 2,594
  • [SVINE] SVINE

Nebo, že by se vrátila Ivana?:hiding::medal:

Tak já se také vrátil do původní firmy asi 2x. Avšak potřetí jsem už se tam nedostal.

Edited by Koggli, 12 August 2019 - 04:25 PM.

snipst6 #85 Posted 12 August 2019 - 04:43 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 5410 battles
  • 1,440
  • [DF-CZ] DF-CZ
No dvakrát do stejné řeky...Nevím,co by se muselo stát aby jsem se vrátil do původní firmy...Pokud se ke mě někdo zachová nečestně,tak nemám moc chuť to prubnout znovu,jestli to nebyla jen náhoda:trollface:

Bery_CR #86 Posted 12 August 2019 - 05:35 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 61766 battles
  • 3,189
  • [KOBD] KOBD

Ja se loucit moc neumim... Nicmene, neco se povedlo, neco se povedlo mene a co se hodne nepovedlo vsichni vime. Ale tak to v zivote uz chodi, takze to nehodnotim nijak negativne.

Takze Kajo, at se Ti v pristi praci dari a preji co nejmene zdravotnich komplikaci.

Predpokladam, ze herni ucet nerusis, tak se tu treba nekdy jeste potkame.:honoring:

Koggli #87 Posted 12 August 2019 - 08:52 PM

Major

• Player
  • 11286 battles
  • 2,594
  • [SVINE] SVINE

View Postsnipst6, on 12 August 2019 - 04:43 PM, said:

No dvakrát do stejné řeky...Nevím,co by se muselo stát aby jsem se vrátil do původní firmy...Pokud se ke mě někdo zachová nečestně,tak nemám moc chuť to prubnout znovu,jestli to nebyla jen náhoda:trollface:

Třeba pro to, že tu práci jsem měl rád a bavila mě? Třeba pro to, že tam byl zaběhnutý kolektiv pracovníků? 

Akorát majitel firmy byl "podivín".:hiding:

EDIT: a třeba proto, že když ptáčka lapají pěkně mu zpívají, slibují hory doly, že už bude jen na té pracovní pozici kterou má ve smlouvě a nebude přeřazován na jiné nevhodné atd.:amazed:

Spoiler

Edited by Koggli, 12 August 2019 - 08:56 PM.

snipst6 #88 Posted 13 August 2019 - 09:18 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 5410 battles
  • 1,440
  • [DF-CZ] DF-CZ

Přesně tak jsem to měl i já, včetně majitele... Proto jsem psal co jsem psal ;-)

A proto už 12 let mam firmu vlastní ;-)

EDIT překlep 

Edited by snipst6, 13 August 2019 - 09:19 AM.

nighthunterrrr #89 Posted 13 August 2019 - 10:50 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 36546 battles
  • 334
  • [SC_TJ] SC_TJ

Konecne po dlhej dobe pozitivna sprava vo WoT

Na rozlucku pripajam  niektore "perly" 

“Cheaty ve hře nejsou a pokud jsou, tak hru neovlivňují”
“Arty jsou vyvážené a zpětná vazba na 9.18 je pozitivní”
“Zelený blob je ten nejlepší event, který kdy byl uveden”

Kayi4ek #90 Posted 13 August 2019 - 11:05 AM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostKoggli, on 12 August 2019 - 04:25 PM, said:

Nebo, že by se vrátila Ivana?:hiding::medal:

Tak já se také vrátil do původní firmy asi 2x. Avšak potřetí jsem už se tam nedostal.

Iva je šťastná tam kde je :)

View PostBery_CR, on 12 August 2019 - 05:35 PM, said:

Ja se loucit moc neumim... Nicmene, neco se povedlo, neco se povedlo mene a co se hodne nepovedlo vsichni vime. Ale tak to v zivote uz chodi, takze to nehodnotim nijak negativne.

Takze Kajo, at se Ti v pristi praci dari a preji co nejmene zdravotnich komplikaci.

Predpokladam, ze herni ucet nerusis, tak se tu treba nekdy jeste potkame.:honoring:

Díky moc Bery! Určitě ho rušit nebudu, ale uvidíme, jak na tom budu s aktivitou :)

View Postnighthunterrrr, on 13 August 2019 - 10:50 AM, said:

Konecne po dlhej dobe pozitivna sprava vo WoT

Na rozlucku pripajam  niektore "perly" 

“Cheaty ve hře nejsou a pokud jsou, tak hru neovlivňují”
“Arty jsou vyvážené a zpětná vazba na 9.18 je pozitivní”
“Zelený blob je ten nejlepší event, který kdy byl uveden”

Můžeš mi ukázat, kde jsem alespoň jednu z těch věcí řekl? Děkuji :) Někde jsi to zkopíroval a ani nevíš, o čem mluvíš ;)

Edited by Kayi4ek, 13 August 2019 - 11:06 AM.

nighthunterrrr #91 Posted 13 August 2019 - 11:11 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 36546 battles
  • 334
  • [SC_TJ] SC_TJ

View PostKayi4ek, on 13 August 2019 - 11:05 AM, said:

Iva je šťastná tam kde je :)

Díky moc Bery! Určitě ho rušit nebudu, ale uvidíme, jak na tom budu s aktivitou :)

Můžeš mi ukázat, kde jsem alespoň jednu z těch věcí řekl? Děkuji :) Někde jsi to zkopíroval a ani nevíš, o čem mluvíš ;)

je to z wotko.cz, je tam toho viac 

Kayi4ek #92 Posted 13 August 2019 - 11:15 AM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View Postnighthunterrrr, on 13 August 2019 - 11:11 AM, said:

je to z wotko.cz, je tam toho viac 

Tak ti dám jednu radu do života. Než něco zkopíruješ a prezentuješ, potažmo vložíš někomu něco do úst ... ověř si to ;)

endrman99 #93 Posted 13 August 2019 - 12:16 PM

Private

• Player
  • 1564 battles
  • 30
Tak koukám, že mi asi na můj dotaz ohledně vyjíždění odměnových tanků z kampaně za peníze už nic neodpovíš. To je fakt škoda, tak jsem se na to těšil :-). Tedy stejně jsem očekával něco ve stylu, že ty screny z discordu jednoho nejmenovaného klanu, co se velmi krátce objevili na foru, nedokazují, že k tomu finančnímu plnění skutečně došlo :-), nebo něco podobně osvěžujícího, ale alespoň mohla být švanda.

Kayi4ek #94 Posted 13 August 2019 - 12:32 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View Postendrman99, on 13 August 2019 - 12:16 PM, said:

Tak koukám, že mi asi na můj dotaz ohledně vyjíždění odměnových tanků z kampaně za peníze už nic neodpovíš. To je fakt škoda, tak jsem se na to těšil :-). Tedy stejně jsem očekával něco ve stylu, že ty screny z discordu jednoho nejmenovaného klanu, co se velmi krátce objevili na foru, nedokazují, že k tomu finančnímu plnění skutečně došlo :-), nebo něco podobně osvěžujícího, ale alespoň mohla být švanda.

Odpovím. Řeší se to ;)

ejKej_ #95 Posted 13 August 2019 - 12:32 PM

Lance-corporal

• Player
  • 26227 battles
  • 99
  • [R_D1] R_D1

View PostKayi4ek, on 13 August 2019 - 10:15 AM, said:

Tak ti dám jednu radu do života. Než něco zkopíruješ a prezentuješ, potažmo vložíš někomu něco do úst ... ověř si to ;)

Todle by si meli vzit i ostatni kteri tady delaji copypastu blame aniz by vedeli o cem to vlastne je.

Todle by podle me melo byt prvni vec co na tebe vyskoci pri vstupu na forum:

Kayi4ek#47Posted 09 August 2019 - 11:19 AM

WoT Community Manager

Já jsem zastáncem toho názoru, že hry se mají vyvíjet a jako hráč mám dvě možnosti, vlastně tři, ale já jsem ten, co by si nikdy nešel stěžovat na fórum.

1. Přizpůsobit se vývoji, vzít to jako výzvu a zlepšovat se
  2. Přestat hrát a najít hru, která mě bude skutečně bavit, protože o tom hry jsou

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jinak nechapu proc nekteri posilaji CM aby opustil svoj post , myslite si ze novy bude delat co ? uplne to samy co ten predtim, jenom predavat informaci dal , vetsi pravomoc nema.

PS Jinak dej vedet kdy budou streamy, jsem zvedav na nejaky(snad inside) info.

LandisK_cz #96 Posted 13 August 2019 - 01:16 PM

Corporal

• Player
  • 17964 battles
  • 100
  • [NYKE] NYKE
Přeji mnoho dobrého na novém místě.  

Hugo_bear #97 Posted 13 August 2019 - 01:48 PM

Major

• Player
  • 22805 battles
  • 2,983
  • [_AF_] _AF_
Ty seš tu ještě ? :teethhappy:

Koggli #98 Posted 13 August 2019 - 02:42 PM

Major

• Player
  • 11286 battles
  • 2,594
  • [SVINE] SVINE
No dobře tak Ivana nee, ale třeba "Žabáka" by mohli převelet zpět od lodí, mám pocit, že stejně lodě hraje málo lidi. 

Victor_the_Cleaner #99 Posted 13 August 2019 - 02:49 PM

Sergeant

• Player
  • 22200 battles
  • 236

View PostKayi4ek, on 12 August 2019 - 09:55 AM, said:

Kdyby jsi měl admin přístup, viděl bys, že zmizel pouze jeden příspěvek, který byl vulgární a přímo mě posílal tam, kam slunce nesvítí :)

Závěr ukázky vysvětluje důležitost kompletního, byť nekorektního feedbacku

Kayi4ek #100 Posted 13 August 2019 - 02:52 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostVictor_the_Cleaner, on 13 August 2019 - 02:49 PM, said:

Závěr ukázky vysvětluje důležitost kompletního, byť nekorektního feedbacku

Ukázka hezká, ale úplně mimo mísu :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users