Jump to content

Przyśpieszcie swoje postępy w grze w 7. odcinku Linii frontu!

• Please log in to reply
41 replies to this topic

Community #1 Posted 09 August 2019 - 12:26 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,812
W tym odcinku wprowadzamy doładowania by wspomóc Was na polu bitewnym.

Pełna treść wiadomości

NeoPOLAND #2 Posted 09 August 2019 - 12:45 PM

Warrant Officer

• Player
  • 51928 battles
  • 932
  • [ICOH] ICOH
Super,  wszytko ładnie rozpisanie i wygląda świetnie nie będzie trzaba tyle grać

Etharr #3 Posted 09 August 2019 - 01:09 PM

Sergeant

• Player
  • 13177 battles
  • 229
  • [-CNE-] -CNE-

Dzięki Ci o najwspanialsze WG! Na samą myśl o n-tej bitwie

na tej samej mapie, gdzie przebieg rozgrywki jest za każdym razem

taki sam, bo wszyscy już ogarnęli, które cele i w jakiej kolejności zdobywać,

dostaję napadów drgawek, skurczu mięśni twarzy i odruchów wymiotnych.

Niestety, możliwość zarobienia sporej ilości kredytów i obligacji, nie daje

większego wyboru, jak grać w ten tryb. Teraz przynajmniej progres będzie

nieco szybszy. Inna sprawa, że możliwość kupienia dodatkowych rezerw

za złoto, jest przykładem postępującej migracji tytułu z systemu F2P,

w system P2W. Moim zdaniem tego typu praktyki powinny być zakazane.

Edited by Etharr, 09 August 2019 - 01:09 PM.

Bielug #4 Posted 09 August 2019 - 01:48 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18919 battles
  • 56
A wystarczyłoby zmniejszyć liczbę punktów potrzebnych do wbicia tego 30 poziomu i kolejnego prestiżu, ale wtedy rezerwy by się nie sprzedały, wiadomo, nie czepiam się, rozumiem że gra musi zarabiać, ale WG to niezłe spece :) Przez 6 odcinków-tygodni przyzwyczaili ludzi że trzeba noł-lajfić żeby wbić maksymalny prestiż na odcinek, no a teraz przychodzą jak ze szklanką wody z lodem spragnionemu na pustyni. I dostaną za to dużo oklasków, to jest najlepsze :) Bo podobno w poprzedniej edycji FL szybciej sie wbijało poziomy i nie trzeba było żadnych rezerw.

Tak czy siak, pewnie w TDki stojące na górkach na tej, wcale nie nudnej tylko po prostu wkurzającej mapie, nadal będzie trudno wycelować, bo punkt centralny celownika wylatuje za jego orbitę. A Najlepiej jak bronię strefy E po przejęciu przez przeciwnika D. Wtedy wiadomo, jedzie wraży sznur czołgów z górki przez las z D do E, i choćby skały defekowały i choćby dobrą pozycję do obrony przygotować sobie, to za cholerę w ten sznur wycelować nie można, bo celownik sie rozlatuje jakby sie nałykał polonu-210. I nic z tym WG nie robi i nie ma chyba nawet zamiaru. Miejmy naiwną nadzieję, że może ta nowa zimowa mapa będzie mniej zabugowana.

BLEDNY_RYCERZ #5 Posted 09 August 2019 - 03:15 PM

Lance-corporal

• Player
  • 8820 battles
  • 57
  • [SWDR] SWDR

Jak ja lubię czytać na forum te jęki wszelkiej maści płaczków, co to mają o wszystko pretensje do WG.

A to że deszcz pada, a to że słońce za mocno świeci.

I widzę pewną prawidłowość, że im wyższy poziom graczy, tym większy odsetek płaczków wśród nich.

Pewnie presja o utrzymanie kolorków i z tym związany ciągły stres tak na nich wpływają. Zupełnie jakby ktoś im płacił pensje za wyniki w grze, co za patologia.

To jest gra dla rozrywki a nie profesjonalna liga ze sponsorami i kontraktami finansowymi, ogarnijcie się ludzie.

A jak czytam te ciągłe komentarze fioletów że pomidory im psują grę to płakać ze śmiechu mi się chce.

Psuć to słaby gracz może Wam grę na twierdzach bo przegracie. Na randomkach gdyby średni poziom graczy był znacznie wyższy, to fiolety byłyby rzadsze niż białe kruki, ponieważ nie byli by wstanie kręcić takich wyników.

Solidni gracze we własnej drużynie kradli by Wam dmg, a w przeciwnej nie dali by się tak łatwo farmić.

Duża ilość słabych graczy sprawia że bitwy są bardziej wariancyjne (nie wariacyjne, to dwa różne pojęcia), mniej przewidywalne (np. kilka przegranych pod rząd), ale jednocześnie pozwalają często i gęsto kręcić fioletom epickie wyniki i utrzymywać wysoką średnią, ale planuję kiedyś napisać o tym oddzielny wpis.

Nie wiem tylko czy fiolety to ogarną swoimi zapłakanymi i sfrustrowanymi móżdżkami, ponieważ musieli by grać w coś więcej niż tylko gierka dla dzieci, np. w pokera, gdzie jak dobrze grasz to zarabiasz, a jak słabo to tracisz realną kasę i musisz ogarniać takie zagadnienia że choćbyś był mistrzem świata, to czynnik losowy tej gry jak również związana z nim wariancja sprawia że na małej próbce rozdań możesz być w plecy grając nawet z największą rybką (noobem), tak fiolet może przegrać kilka bitew pod rząd na randomach, robiąc nawet w każdej epicki wynik.

Wracając jednak do tematu.

Graczu Etharr , pokazałeś właśnie że ze względu na swoją pazerność na kredyty i obligacje zmuszasz się do grania w tryb którego nienawidzisz i masz o to pretensje do WG.

A wiesz że takie rzeczy się leczy??

Normalny gracz nie gra w coś czego nie lubi, ewentualnie jak chce zdobyć czołgi lub dobrze zarobić, to świadomie podejmuje decyzję że mordęga grania w ten tryb jest tego warta, i jeśli stwierdzi że tak, to nie obwinia innych o to że sam podjął taką decyzję.

A Ty właśnie obwiniasz innych.

Nikt Cię nie zmusza żebyś w to grał. Znam mnóstwo graczy co olewają całkowicie ten tryb jak i takich co twierdzą że biorąc pod uwagę zarobek w stosunku do czasu trwania bitew FL, lepiej zarobią na randomkach, bo ten tryb im nie leży i nie są wstanie zrobić takich wyników żeby zarobki godzinowe były lepsze niż na randomie. Więc też olewają FL.

Kolejna sprawa. Do kupna rezerw nikt Was nie zmusza, i to nawet bardzo uczciwe posunięcie że 10 jest za zrobienie banalnych misji w grze a dopiero kolejne 10 za golda. (którego też możemy zdobyć w FL)

P2W? Jak ktoś robi tylko sierżantów i poruczników i ma duże tyły z poziomami prestiżu, to i te 20 rezerw mu nie pomoże zbytnio.

Co najwyżej przy ogromnym wysiłku może, może przybliży do Emila.

To tak jakby mieć pretensje do WG że w maratonach na czołgi premium daje możliwość wcześniejszego ich kupienia za odpowiednią sumę.

Chcesz mieć od razu, to płać, chcesz za darmo lub po taniości, to zapierdalaj. Tak jest ze wszystkim w życiu. Toż to zbrodnia normalnie!! Jak tak można! :)))

Ogarnijcie się dzieci, bo normalnie przy każdym pomyśle WG płaczecie jak dziecko któremu ktoś zabrał lizaka albo zabawkę.

Załóżcie sobie firmy jak dorośniecie i zobaczcie jak to jest prowadzić firmę i pracować na jej sukces, gdzie każdy dobry pomysł może Was wywindować na szczyty finansowe, ale jednocześnie każda większa wpadka może oznaczać bankructwo i długi.

Lub często i gęsto trzeba zapierdalać dwa lub trzy razy więcej niż na etacie żeby zarobić ledwo na utrzymanie, zanim uda się rozwinąć skrzydła, a najczęściej się nie udaje patrząc na ilość firm odnoszących sukces do ogółu istniejących firm.

Ostatnie.

Gra jest nadal za darmo. Jak ktoś się uprze to może nie wydać na WoTa ani złotówki i mimo to ma możliwość wylosowania od czasu do czasu dzień konta premium razem ze schematami.

Wszystkie oferty są dobrowolne, możesz ale nie musisz z nich korzystać.

Ci co grają za darmo korzystają z tej rozrywki dzięki tym co płacą, bo gdyby WG przestało zarabiać, to by zwinęli interes. Proste.

Ci co mają pretensje do WG że wprowadza nowe atrakcyjne premki lub inne ciekawe płatne oferty zachowują się tak jak ktoś kto poszedłby do producenta np. samochodów marki Mercedes z pretensjami że co jakiś czas wypuszcza coraz to nowsze atrakcyjniejsze modele i żąda za nie pieniędzy.

Przecież nikt Cię nie zmusza do kupna, prawda?

Chcesz to możesz jeździć rowerem albo Dacią, jak Cię nie stać lub po prostu masz takie widzimisię. Prawda.

Całe życie jest P2W.

Płacisz to wymagasz, płacisz to masz.

W życiu realnym za darmo to możesz co najwyżej w pysk dostać.

A w WoCie za darmo możesz normalnie grać, tylko masz mniejsze przywileje (np. zarobki) i biedniejszą ofertę, ale póki co Twoje drzewkowe czołgi mają takie same parametry jak te same czołgi gościa który płaci, więc to nie jest P2W.

Nic nie wiecie o P2W.

Sprawa jest banalnie prosta, zdarzyło mi się kupić czołg z maratonu bez robienia maratonu, ponieważ ciężko pracuję i przeliczyłem że jak poświęcę czas na maraton, to stracę więcej kasy niż jak kupię czołg na który mam ochotę, bo na przykład całkowity koszt takiej zabawki to pół albo nawet 1/3 mojej dniówki, a w jeden dzień maratonu nie zrobię.

Więc jak jesteś dzieciakiem na utrzymaniu rodziców i chcesz tenka za darmo, to zapierdalaj. Nawet to dobra nauka życia, że żeby coś zdobyć to trzeba zapierdalać lub z tego zrezygnować jak nie chcesz podjąć wysiłku.

Albo jak jesteś bezrobotnym co cały dzień gra w gry zamiast poszukać pracy.

Natomiast jak pracujesz, to możesz podjąć świadomą decyzję, czy ta zabawka jest warta Twoich ciężko zarobionych pieniędzy? Czy Ci jest potrzebna?

I może nauczysz się przeliczać Twój cenny czas, czy masz go na tyle dużo że możesz zdobyć coś za darmo lub taniej? Czy jesteś na tyle dobry w te klocki żeby spędzić nad maratonem mniej czasu niż inni?

Czy może warto jednak zapłacić za zabawkę, a zaoszczędzony w ten sposób czas poświęcić pracy zarobkowej, bo zarobimy w tym czasie więcej niż kosztuje ten czołg.

Wspominam o tym bo znam osobę co bierze urlop na każdy odcinek LF :) Nie wiem czy to opłacalne, ale nie mnie oceniać. To decyzja tej osoby.

No więc dorośnijcie dzieci, szczególnie te wszystkie fioletowe, niebieskie czy zielone dzieci.

Zrozumcie że to gra dla rozrywki i nikt Wam nie płaci za granie czy za robienie kolorków.

Te wszystkie Wasze WN8 czy kolorki w realnym życiu znaczą mniej niż zeszłoroczny śnieg.

Nikt Was nie zmusza do grania, ani w tą grę ani we wszystkie jej tryby!

Ja na ten przykład gram w FL ponieważ szkolę załogi bez przejmowania się jakością gry i chciałbym mieć Emila i Amerykańca, a przy okazji zarabiam.

Za to kompletnie olałem "ostanią granicę" i te fioletowe moduły.

Kamuflaże kupiłem za golda, bo chciałem je mieć i mnie stać, a nie zamierzałem tracić swojego czasu na ich zdobycie w trybie który mnie nudził i nie pozwalał wykorzystywać własnych czołgów.

Świadoma decyzja.

I nie wypłakiwałem się z tego powodu na forum że P2W.

Gdyby nie było mnie stać, olałbym kamuflaże bez płaczu i żali do całego świata i WG.

I tego też Wam życzę drogie płaczki!

Więcej świadomych decyzji a mniej płaczu i pretensji do całego świata oraz do firmy która do niczego Was nie zmusza.

Pozdrawiam.

MortimerPL #6 Posted 09 August 2019 - 04:32 PM

Lieutenant

• Player
  • 38830 battles
  • 1,982
  • [_CHS_] _CHS_
Duży + dla Błędnego Rycerza

Angel_of_Apocalipse #7 Posted 09 August 2019 - 11:10 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 25511 battles
  • 336
  • [B4ANG] B4ANG

Block Quote

Wspominam o tym bo znam osobę co bierze urlop na każdy odcinek LF :) Nie wiem czy to opłacalne, ale nie mnie oceniać. To decyzja tej osoby.

Może tak lubi w to grać.

Mi się LF podoba i żałuję że nie jest to chociaż 2 dni dluzej żeby były 2 weekendy na to.

40kaczmar #8 Posted 10 August 2019 - 06:39 AM

Corporal

• Player
  • 17890 battles
  • 198
  • [11BR] 11BR

Do BLEDNY_RYCERZ

Też tej gry nienawidzę ale i tak gram:deer:

Czy jest tu może psycholog:(

MeatGun #9 Posted 10 August 2019 - 06:59 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 77923 battles
  • 1,443
  • [-SJD-] -SJD-

Jest tylko jedna gorsza rzecz od ludzi, którzy marudzą bez powodu:
ludzie, którzy pouczają ich, że nie powinni marudzić.

:trollface:

Edited by MeatGun, 10 August 2019 - 08:38 AM.

WalkerNSP #10 Posted 10 August 2019 - 11:23 AM

Sergeant

• Player
  • 14400 battles
  • 217
  • [WSP] WSP
Dobrze rozumiem że nawet jak użyje pkt prestiżu to i tak je mogę wymienić na złoto/obligacje ?:)

Peter_Wolf #11 Posted 10 August 2019 - 01:02 PM

Staff Sergeant

• Moderator
  • 28203 battles
  • 385

View PostWalkerNSP, on 10 August 2019 - 11:23 AM, said:

Dobrze rozumiem że nawet jak użyje pkt prestiżu to i tak je mogę wymienić na złoto/obligacje ?:)

Raczej źle. Z tego co tam napisali wynika, że chodzi o pkt prestiżu, które zostaną na koniec sezonu. Wymienisz na czołg, zostanie kilka pkt to pójdą do wymiany, albo wszystko co masz zamiast czołgu wymienisz na złoto lub obligacje. W tej zmianie chodzi chyba jedynie o to, że wcześniej żeby wymienić trzeba było uzbierać minimum na jeden czołg a teraz z tego warunku zrezygnowali. Czyli zdobył ktoś w całym sezonie 4 punkty, to je sobie wymieni a na starych zasadach by nie mógł. Tak ja to rozumiem.

Falathi #12 Posted 10 August 2019 - 02:09 PM

Field Marshal

• WG Staff
  • 19948 battles
  • 11,340
  • [WG] WG

View PostNeoPOLAND, on 09 August 2019 - 12:45 PM, said:

Super, wszytko ładnie rozpisanie i wygląda świetnie nie będzie trzaba tyle grać

Taki był cel, cieszę się, że wszystko jest jasne :) 

hutnik13 #13 Posted 12 August 2019 - 07:37 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 19686 battles
  • 439
  • [4FG] 4FG

Łapa w górę dla WG. Nawet beksy zrobią sobie rezerwy za free,  więc nie gadać mi tu, że wot to Pay2win. W sumie z kupnem rezerw za golda to też miodnie bo mam go w od groma.

PS. Czyżby nowa Szkodzinka sprzedawała się jak ciepłe bułeczki i WG takie dobre? :)  z drugiej strony urodziny do czegoś chyba zobowiązują hehehehe 

bolo99 #14 Posted 12 August 2019 - 08:54 AM

Colonel

• Beta Tester
  • 49805 battles
  • 3,583
  • [NIEUL] NIEUL
przyznam że ten tryb znudził mi się zanim dałem radę zdobyć choć jeden punkt prestiżu, teraz chyba zacisnę zęby i dobiję do 1 bo nie mam za co modułów zdejmować

mcjrosa #15 Posted 12 August 2019 - 09:55 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 49965 battles
  • 1,129
  • [D-302] D-302
Mi się to podoba, 10 rezerw z misji to jest 30 gier na FL, licząc średnio kapitana na bitwę oznacza to że dostanę jakieś 18k pkt czyli jakieś 2/3 poziomu prestiżu. Może oprócz Emila załapię się na STA.

Kikojo #16 Posted 12 August 2019 - 10:56 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 56068 battles
  • 1,280
Póki co nabiłem 1 punkt prestiżu. Może jednak poświecę się dla dobra ludzkości, oddam się ciężkiej pracy i zarobię na STA 2 :D

MortimerPL #17 Posted 12 August 2019 - 12:50 PM

Lieutenant

• Player
  • 38830 battles
  • 1,982
  • [_CHS_] _CHS_
Dlaczego nikt nie napisał, że wprowadzenie rezerw jest dowodem na to, że WOT umiera?:ohmy:

profes79 #18 Posted 12 August 2019 - 05:11 PM

Field Marshal

• Player
  • 22435 battles
  • 10,399
  • [ROTTN] ROTTN
A ile można to pisać? Co aktualizacja to kolejny element do kupienia za gotówkę. Wcale się nie zdziwię jak po zakończeniu ostatniego odcinka LF obydwie "unikatowe" premki natychmiast pojawią się w sklepie - ot, na przykład w kalendarzu adwentowym.

Zdzislaw_Dyrman #19 Posted 12 August 2019 - 06:29 PM

Private

• Player
  • 29141 battles
  • 23
  • [RKMN] RKMN

View Postprofes79, on 12 August 2019 - 05:11 PM, said:

A ile można to pisać? Co aktualizacja to kolejny element do kupienia za gotówkę. Wcale się nie zdziwię jak po zakończeniu ostatniego odcinka LF obydwie "unikatowe" premki natychmiast pojawią się w sklepie - ot, na przykład w kalendarzu adwentowym.

Na to czekam ;)

MortimerPL #20 Posted 13 August 2019 - 11:18 PM

Lieutenant

• Player
  • 38830 battles
  • 1,982
  • [_CHS_] _CHS_

A to byłoby coś złego jakby się pojawiły? Potraktuj tę całą linię frontu jak maraton na progetto. Można było zrobić w maratonie. Można było wyfarmić. Coś nie tak z tym?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users