Jump to content

Frontline kredity

• Please log in to reply
45 replies to this topic

Fleischlingeradam #1 Posted 11 August 2019 - 07:52 AM

Private

• Player
  • 838 battles
  • 32
  • [COSL] COSL
Zkoumam Obj.140 lajnu a opravdu zaostavam s kredity, uvazuju o zapujceni FL tanku a vydelavani ve frontline. Ale nevim kolik se prumerne ve FL vydelava. Podle toho co jsrm na forech videl tak ze to vydelava hodne. Ma cenu si zapujcit tank (za kredity) a vydelavat ve FL?

Panza2121 #2 Posted 11 August 2019 - 10:05 AM

Corporal

• Player
  • 44740 battles
  • 160
Vtip je v tom, že lidi používají prémiové tanky, prémiový účet a spousta z nich i zálohy na kredity. Pak je celkem jednoduché vydělat za jednu bitvu (cca 20 min) třeba i 500k kreditů. Pokud ne zrovna dobrý hráč chce vydělávat spoustu kreditů pouze pomocí jednoho zapůjčeného neprémiového tanku, věř tomu, že to nebude fungovat. Jediná možnost jak zjistit jestli se ti to vyplatí, je pronajmout si ten tank za kredity, zkusit to hrát a sám uvidíš.

certcz #3 Posted 11 August 2019 - 10:16 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 38640 battles
  • 1,007

Fakt to chce mít alespoň 3 tanky T8 aby jsi měl na FL slušný výdělek. Já vydělávám za bitvu FL cca 150k s neprémiovými stroji a cca 300k s prémiovými (včetně záloh a PÚ ) .

Normálně drandi T34-85M a na ty nízké tiery co jsou před Obj. 140 vyděláš celkem rychle.

Edited by certcz, 11 August 2019 - 10:25 AM.

MakeMeSweat #4 Posted 11 August 2019 - 10:28 AM

Captain

• Player
  • 19235 battles
  • 2,127
  • [KHIL] KHIL
V tvojom prvom topicu som ťa nechcel odradiť. Ale najlepšia rada je musíš hrať lepšie. Aktuálne si postúpil z kategórie tragických výkonov do kategórie zlých až priemerných. Nie je dôvod byť urazený. Si úplný začiatočník a preto je to úplne pochopiteľné. Toto nie je štandardné RPG kde hluchý Grind rieši. Aktuálne je hra nastavená tak že
je väčší problém s kreditmi a posádkou ako s odomknutím tanku. Takže je potrebné aj nižšie tiery hrať dobre. Môžeš krúžiť okolo a hľadať nejakú medzierku ktorá ti pomôže k o niečo väčšiemu príjmu kreditov ale bude to iba smeť. Hrať lepšie je skutočne najlepšia rada čo môžeš dostať.

K FL. Na FL sa zarába viac pretože sú tam iba tiery 8. Takže nie sú potrebné goldy a je tam relatívne dosť HP. Na naozaj dobré zárobky potrebuješ zálohy a premiový tank a ideálne aj premiový účet. Ty so štandardným tankom nezarobíš.

Ak máš záujem o pomoc a rady, môžme dať pár vycvikoviek a čiat. Mám ale podmienku. Musíš najprv prečítať ten návod od RagSalta. A mať nejaké drobné kredity pretože vo výcviku platíš náklady a nezarábaš. Potom sa kľudne ozvi.

Taramtum #5 Posted 11 August 2019 - 12:26 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15944 battles
  • 553
  • [AF_F] AF_F

Jak psal certcz, potřebuješ minimálně 3 tanky, leda by jsi to hrál dost opatrně. A to zase moc nevyděláš. Pak potřebuješ ty správné tanky. Což jsou ty, co ti nejvíce sedí pro FL, což nemusí být ty co ti sedí i pro random.  A pak pevné nervy, protože hraní FL je peklo pro týmové hráče. On random také, ale FL je ještě horší.

Jinak nesouhlasím, goldy nejsou potřebné ani na randomu. Na LT nemám žádné. TD a HT žádné až 3 kousky. Bohatě to do T8 na mou hru stačí. MT moc nehraji, nebaví mě.

Pro mě je na vydělávání o lepší random a to z toho důvodu, že mám rád tanky, které se na FL nehodí. A nemám moc vhodných tanků na FL.

Bery_CR #6 Posted 11 August 2019 - 12:42 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 60292 battles
  • 3,057
  • [KOBD] KOBD
S nepremiovym tankem a bez PU se da na FL i prodelat, takze bych kvuli tomu tank za kredity nekupoval.

Fleischlingeradam #7 Posted 11 August 2019 - 02:39 PM

Private

• Player
  • 838 battles
  • 32
  • [COSL] COSL

View PostMakeMeSweat, on 11 August 2019 - 10:28 AM, said:

V tvojom prvom topicu som ťa nechcel odradiť. Ale najlepšia rada je musíš hrať lepšie. Aktuálne si postúpil z kategórie tragických výkonov do kategórie zlých až priemerných. Nie je dôvod byť urazený. Si úplný začiatočník a preto je to úplne pochopiteľné. Toto nie je štandardné RPG kde hluchý Grind rieši. Aktuálne je hra nastavená tak že
je väčší problém s kreditmi a posádkou ako s odomknutím tanku. Takže je potrebné aj nižšie tiery hrať dobre. Môžeš krúžiť okolo a hľadať nejakú medzierku ktorá ti pomôže k o niečo väčšiemu príjmu kreditov ale bude to iba smeť. Hrať lepšie je skutočne najlepšia rada čo môžeš dostať.

K FL. Na FL sa zarába viac pretože sú tam iba tiery 8. Takže nie sú potrebné goldy a je tam relatívne dosť HP. Na naozaj dobré zárobky potrebuješ zálohy a premiový tank a ideálne aj premiový účet. Ty so štandardným tankom nezarobíš.

Ak máš záujem o pomoc a rady, môžme dať pár vycvikoviek a čiat. Mám ale podmienku. Musíš najprv prečítať ten návod od RagSalta. A mať nejaké drobné kredity pretože vo výcviku platíš náklady a nezarábaš. Potom sa kľudne ozvi.

Ja sam rozumim, ze nejsem dobry hrac, a mam toho jeste opravdu hodne na uceni, ale klidne o vycvikovku stojim. Chapu, lepsi je nejdriv hrat hru trosku dele, abych si troufnul na T8. Low tier mam takove prumerne vysledky.  I tak je to dobre vedet a uvedomovat si, ze nejsem nejlepsi hrac... spise vubec ne.

13:41 Added after 1 minute

View Postcertcz, on 11 August 2019 - 10:16 AM, said:

Fakt to chce mít alespoň 3 tanky T8 aby jsi měl na FL slušný výdělek. Já vydělávám za bitvu FL cca 150k s neprémiovými stroji a cca 300k s prémiovými (včetně záloh a PÚ ) .

Normálně drandi T34-85M a na ty nízké tiery co jsou před Obj. 140 vyděláš celkem rychle.

Chapu.

13:42 Added after 3 minute

View PostTaramtum, on 11 August 2019 - 12:26 PM, said:

Jak psal certcz, potřebuješ minimálně 3 tanky, leda by jsi to hrál dost opatrně. A to zase moc nevyděláš. Pak potřebuješ ty správné tanky. Což jsou ty, co ti nejvíce sedí pro FL, což nemusí být ty co ti sedí i pro random.  A pak pevné nervy, protože hraní FL je peklo pro týmové hráče. On random také, ale FL je ještě horší.

Jinak nesouhlasím, goldy nejsou potřebné ani na randomu. Na LT nemám žádné. TD a HT žádné až 3 kousky. Bohatě to do T8 na mou hru stačí. MT moc nehraji, nebaví mě.

Pro mě je na vydělávání o lepší random a to z toho důvodu, že mám rád tanky, které se na FL nehodí. A nemám moc vhodných tanků na FL.

Znovu, chapu, Random je pro vetsinu hracu lepsi volba, a chapu proc.

Bery_CR #8 Posted 11 August 2019 - 05:32 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 60292 battles
  • 3,057
  • [KOBD] KOBD
Mno, stroje mas celkem dobry, ale jdes zbytecne rychle nahoru. Zkus si stanovit cil, ze na kazdem udelas M, nebo alespon 1. tridu, nez pujdes na dalsi. A zapni si mise na Stuga, pokud je nemas, to je taky cesta jak ziskat kredity.

Fleischlingeradam #9 Posted 11 August 2019 - 07:29 PM

Private

• Player
  • 838 battles
  • 32
  • [COSL] COSL

View PostBery_CR, on 11 August 2019 - 05:32 PM, said:

Mno, stroje mas celkem dobry, ale jdes zbytecne rychle nahoru. Zkus si stanovit cil, ze na kazdem udelas M, nebo alespon 1. tridu, nez pujdes na dalsi. A zapni si mise na Stuga, pokud je nemas, to je taky cesta jak ziskat kredity.

Dobry napad. Skusit si co nejvic naexpit posadku a dat si nejaky mistrovstvi. Kdyztak mise jsou zapnuty vzdy:)

Miri37 #10 Posted 12 August 2019 - 08:05 AM

Lieutenant General

• Player
  • 47500 battles
  • 7,070

View PostFleischlingeradam, on 11 August 2019 - 06:29 PM, said:

Dobry napad. Skusit si co nejvic naexpit posadku a dat si nejaky mistrovstvi. Kdyztak mise jsou zapnuty vzdy:)

Na nižších tierch je víc hráčů, co zkoumají a mají tedy mizerné posádky jako ty. Když se poženeš rychle na T8+, tak se dostaneš na území hráčů, kde jich má hodně slušné posádky a hodně nahráno. Taky je tam nejvíc těch, co umí hrát (tím netvrdím, že jsou většinou). SPG jsou tam trochu jiné, potřeba spotřebáků nutností a ekonomika náročnější. To vše je pro horší hráče náročné. Na T5-6 si můžeš na mapách zkoušet různé věci a když nebudeš vozit žrádlo, tak chcípnutí v první minutě není díra do rozpočtu. Jediné o co budeš ochuzený je znalost strojů T8+, vliv SPG v bitvách vysokých tierů, trochu  odlišné dohledy, kdy tam pod 400 m budeš mnohem častěji svítit. Je lepší se naučit mapy v klidu na T5-6 a vycvičit si tam nějaké posádky a na T8+ se pak doučit ty odlišnosti.

Pořízením nějakého T8 stroje nic nezkazíš, aspoň si vyzkoušíš do čeho jdeš a na základě vlastních zkušeností se ti bude lépe rozhodovat.  

Fleischlingeradam #11 Posted 12 August 2019 - 10:09 AM

Private

• Player
  • 838 battles
  • 32
  • [COSL] COSL

View PostMiri37, on 12 August 2019 - 08:05 AM, said:

Na nižších tierch je víc hráčů, co zkoumají a mají tedy mizerné posádky jako ty. Když se poženeš rychle na T8+, tak se dostaneš na území hráčů, kde jich má hodně slušné posádky a hodně nahráno. Taky je tam nejvíc těch, co umí hrát (tím netvrdím, že jsou většinou). SPG jsou tam trochu jiné, potřeba spotřebáků nutností a ekonomika náročnější. To vše je pro horší hráče náročné. Na T5-6 si můžeš na mapách zkoušet různé věci a když nebudeš vozit žrádlo, tak chcípnutí v první minutě není díra do rozpočtu. Jediné o co budeš ochuzený je znalost strojů T8+, vliv SPG v bitvách vysokých tierů, trochu  odlišné dohledy, kdy tam pod 400 m budeš mnohem častěji svítit. Je lepší se naučit mapy v klidu na T5-6 a vycvičit si tam nějaké posádky a na T8+ se pak doučit ty odlišnosti.

Pořízením nějakého T8 stroje nic nezkazíš, aspoň si vyzkoušíš do čeho jdeš a na základě vlastních zkušeností se ti bude lépe rozhodovat.  

Diky.

Fleischlingeradam #12 Posted 13 August 2019 - 09:25 AM

Private

• Player
  • 838 battles
  • 32
  • [COSL] COSL

Dobrá zpráva. Začal jsem se trošku víc soustředit na hraní a je to opravdu pravda, že je nejlepší hrát dobře. Teď mám asi 700K a můžu si dovolit potřebné vybavení na moje tanky. Za to musím poděkovat MakeMeSweat. :)

Miri37 #13 Posted 13 August 2019 - 11:04 AM

Lieutenant General

• Player
  • 47500 battles
  • 7,070

View PostFleischlingeradam, on 13 August 2019 - 08:25 AM, said:

Dobrá zpráva. Začal jsem se trošku víc soustředit na hraní a je to opravdu pravda, že je nejlepší hrát dobře. Teď mám asi 700K a můžu si dovolit potřebné vybavení na moje tanky. Za to musím poděkovat MakeMeSweat. :)

Nyní tě čeká ještě zjištění, jak velký vliv na stroj má posádka. Taková žárovka tě sice díky zpoždění neuchrání, ale ukáže ti v bitvách při kterých přejezdech jsi vidět, kde a za jakých okolností tě uvidí nepřítel atd. 

Fleischlingeradam #14 Posted 13 August 2019 - 11:24 AM

Private

• Player
  • 838 battles
  • 32
  • [COSL] COSL

View PostMiri37, on 13 August 2019 - 11:04 AM, said:

Nyní tě čeká ještě zjištění, jak velký vliv na stroj má posádka. Taková žárovka tě sice díky zpoždění neuchrání, ale ukáže ti v bitvách při kterých přejezdech jsi vidět, kde a za jakých okolností tě uvidí nepřítel atd. 

Ano, na mém VK36.01H už mám skoro dotrénovaný šestý smysl, a na T-34 jsem blízko k tomu abych s trénováním začal.

Edited by Fleischlingeradam, 13 August 2019 - 11:24 AM.

sTeblo #15 Posted 13 August 2019 - 12:01 PM

Warrant Officer

• Player
  • 13480 battles
  • 519

View PostFleischlingeradam, on 13 August 2019 - 09:25 AM, said:

Hele, nechci vyznit nejak spatne, ale s overall WN 300 mas za posledni den 480. Ne, ze by to zlepseni nebylo, ale dost pochybuju, ze ti vydelalo kredity :D

Fleischlingeradam #16 Posted 13 August 2019 - 12:08 PM

Private

• Player
  • 838 battles
  • 32
  • [COSL] COSL

View PostsTeblo, on 13 August 2019 - 12:01 PM, said:

Hele, nechci vyznit nejak spatne, ale s overall WN 300 mas za posledni den 480. Ne, ze by to zlepseni nebylo, ale dost pochybuju, ze ti vydelalo kredity :D

Když máš levný opravy a nastřílíš si pár stovek, vydělá to poměrně OK, a když to takhle uděláš párkrát za den, máš třeba 100K, plus když prodáš nepotřebný věci (ano, zkontroloval jsem si jestli nebude použití na jiná vozidla) tak nějaký kredity přibidou.

proxi1 #17 Posted 14 August 2019 - 08:30 AM

Corporal

• Player
  • 130082 battles
  • 129
  • [R_D1] R_D1

ideal na zarabanie kreditov je hrat SH tier 6, s premiovym tankom.

Fleischlingeradam #18 Posted 14 August 2019 - 09:42 AM

Private

• Player
  • 838 battles
  • 32
  • [COSL] COSL

View Postproxi1, on 14 August 2019 - 08:30 AM, said:

ideal na zarabanie kreditov je hrat SH tier 6, s premiovym tankom.

SH myslíš samohybná děla? (například M44?) Také s premiákem se pochopitelně vydělává rychle..:angry:

MakeMeSweat #19 Posted 14 August 2019 - 10:16 AM

Captain

• Player
  • 19235 battles
  • 2,127
  • [KHIL] KHIL

View PostFleischlingeradam, on 14 August 2019 - 08:42 AM, said:

SH myslíš samohybná děla? (například M44?) Také s premiákem se pochopitelně vydělává rychle..:angry:

Mysli Stongholdy. V ceskom klientovi sa to vola Obrady. Je to klanova aktivita, hra sa na jeden tier a navyse sa tam daju pouzit klanove zalohy ak si ich vyrabate. Openvenie mate na T6 to znamena ze teoreticky mozte mat aj financak na tiere 6 a tam su +30% zalohy na kredity

Edited by MakeMeSweat, 14 August 2019 - 10:17 AM.

Fleischlingeradam #20 Posted 14 August 2019 - 11:11 AM

Private

• Player
  • 838 battles
  • 32
  • [COSL] COSL

View PostMakeMeSweat, on 14 August 2019 - 10:16 AM, said:

Mysli Stongholdy. V ceskom klientovi sa to vola Obrady. Je to klanova aktivita, hra sa na jeden tier a navyse sa tam daju pouzit klanove zalohy ak si ich vyrabate. Openvenie mate na T6 to znamena ze teoreticky mozte mat aj financak na tiere 6 a tam su +30% zalohy na kredity

Děkuji, jenom se musim podívat jestli se můžu zúčastnit.. :D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users