Jump to content

Frontline kredity

• Please log in to reply
45 replies to this topic

Fleischlingeradam #41 Posted Yesterday, 10:00 AM

Private

• Player
  • 838 battles
  • 32
  • [COSL] COSL
Po dlouhé době další zpráva: Mám koupenou 85tku a právě jsem si s ní zahrál pár bitev, není to špatný. Jen to chce se co nejdřív dostat ze stocku na top kanon a je to v pohodě. Ale mám trošinku problémy si s tím zvyknout, hrát ve štoku není nejlepší, a free expů nemám moc. Max. 200 kombinovaného damage je sakra málo. :(

Edited by Fleischlingeradam, Yesterday, 10:25 AM.

Bery_CR #42 Posted Yesterday, 11:56 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 60292 battles
  • 3,057
  • [KOBD] KOBD
Jo, to chce trpelivost, vyuzivat nasobky za prvni bitvu dne, pripadne si zapnout zalohy a ono to pujde. ;)

Fleischlingeradam #43 Posted Yesterday, 04:52 PM

Private

• Player
  • 838 battles
  • 32
  • [COSL] COSL
Jasny, rikam si ze zatim necham 85tku, jenom s nasobitelama budu hrat, a zatim si naexpim skill na t 34 :)

Miri37 #44 Posted Today, 12:24 AM

Lieutenant General

• Player
  • 47500 battles
  • 7,070

View PostFleischlingeradam, on 24 August 2019 - 09:00 AM, said:

Po dlouhé době další zpráva: Mám koupenou 85tku a právě jsem si s ní zahrál pár bitev, není to špatný. Jen to chce se co nejdřív dostat ze stocku na top kanon a je to v pohodě. Ale mám trošinku problémy si s tím zvyknout, hrát ve štoku není nejlepší, a free expů nemám moc. Max. 200 kombinovaného damage je sakra málo. :(

Jeden dotaz. Už opravdu vidíš herně rozdíl mezi strojem v základu a v elitním stavu s lepší posádkou? Ne jen tabulkově, ale i herně pocitově?

Fleischlingeradam #45 Posted Today, 07:16 AM

Private

• Player
  • 838 battles
  • 32
  • [COSL] COSL
Ano, určitě. Jde to poměrně dost poznat podle např. Zaměřování, dohledu atd. A také to je I pocitově.

Edited by Fleischlingeradam, Today, 07:17 AM.

Jmeno1 #46 Posted Today, 11:00 AM

Field Marshal

• Player
  • 48341 battles
  • 10,227
  • [_V4L_] _V4L_
Rozdíl bys měl pozorovat především u té T-34, kterou máš full a zlepšuje se ti posádka. Tam by si měl člověk začít uvědomovat, že se něco děje k lepšímu. U T-34-85 logicky když nahodíš podvozek, zlepší se mobilita, změníš motor, zlepší se mobilita a rychlost, nahodíš věž, zlepší se dohled, nahodíš dělo, máš vyšší průbojnost a alfu, ale tohle je standard, ale není to o tom, že bys pozoroval zlepšení samotného tanku. To nepřijde s modulama, ale právě s posádkou. Já to poznal, když jsem začal vyjíždět Pz II a začal jsem dostávat posádku na 2. perk/skill. Herní vlastnosti se měnily pod rukama takovým způsobem, že jsem nechápal jak je ten tank dobrý oproti stavu, kdy sice byl full, ale s posádkou na 80%.

4 user(s) are reading this topic

1 members, 3 guests, 0 anonymous users

inspektorrr