Jump to content

GSR 3301 Setter

• Please log in to reply
10 replies to this topic

Sstyx #1 Posted 11 August 2019 - 01:55 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 17663 battles
  • 4,032
  • [DAFFY] DAFFY

Britský lehký tank VII. úrovně.

Více informací o tanku v Tankpédii. 

Odkaz na tanks.gg - statistiky a 3D model.

Obecnou historii tanku naleznete níže ve spoileru:

Spoiler

Jmeno1 #2 Posted 12 August 2019 - 05:48 AM

Field Marshal

• Player
  • 50135 battles
  • 11,810
  • [_AF_] _AF_

Tak první zkušenosti jsou spíše velmi negativní. Začal jsem jezdit od stocku s posádkou 2,8 perku a byl to děs. Se stock dělem dávat za 60, ploužit se po mapě a nic nevidět byl neskutečný opruz. Vydržel jsem to 4 bitvy a koupil pásy, věž a top dělo. Uždibovat někoho po cca 120 už je lepší (ano, vím, že má psanou vyšší alfu, ale standardně dávám kolem těch 120), ale počítejte s tím, že nikomu neujedete. Úplně na pohodu si mne dalo Progetto, kterému jsem nebyl schopný na Dolech ujet ani z plošiny dolů. Nabíjení 4,8 vteřiny (nabiják, BiA, ventilace, žrádlo) s alfou 120 je katastrofa. F2f nemáte šanci de facto proti ničemu. Jediné co se mi podařilo ustřílet bylo AMX 13 57 a to bylo spíš tím, že hráč byl tak překvapený tím, že si na něj troufám, že 4x vystřelil mimo a než znovu napibl, tak jsem jej dopižlal.

Jinak vozím klasiku nabiják, optiku a ventilačku. Zkoušel jsem původně parohy, ale po Himmlech, Ruinbercích, Siegfriedech, Ensku (už jsem ji tedy vyloučil) jsem je přehodil na optiku, která se mi IMHO o něco více vyplácí.

Pokud máte nějakou radu jak s tím hrát, tak sem s tím, jinak je to jen horký adept na přeexpení se skřípěním zubů. Ten tank nenabízí vůbec nic.

PS: Ještě jsem zapomenul doplnit, že tank má málo nábojů. V topu máte 35 nábojů, což s alfou 120 je ukrutně málo a je to jediný tank ve hře, se kterým mi náboje skutečně došly už ve dvou bitvách. To se mi nestalo dokonce ani u Obj. 261 nebo Emila, kteří jsou/byli vyhlášení malým počtem nábojů. A to nejsem ten, co by jimi skutečně zbytečně plýtval.

Edited by Jmeno1, 12 August 2019 - 01:41 PM.

Nouza #3 Posted 12 August 2019 - 11:02 AM

Private

• Beta Tester
  • 18797 battles
  • 4

View PostNouza, on 12 August 2019 - 10:02 AM, said:

Settera jsem koupil taky a nejsem vubec spokojeny a premyslim, ze tuto linii dam zatim k ledu dokud neprijde nejaky buff. Co jsem cetl a koukal na ytb tak tuto linii vubec nedoporucuji. V nicem nejsou lepsi nez ostatni a tier10 Manticora je nejhorsi desitka vubec. Alfa kolem 340 a nabiji pres 10sec, dohled o dost horsi nez ostatni a munice ma jen 20. Pry se vubec nevyplati grindit tuto linii, protoze nema co nabidnout. Jsem z toho smutny, protoze cromwell vyborny tank a pak dostanu settera, ktery vubec nicim neosilni.

Settera jsem koupil taky a nejsem vubec spokojeny a premyslim, ze tuto linii dam zatim k ledu dokud neprijde nejaky buff. Co jsem cetl a koukal na ytb tak tuto linii vubec nedoporucuji. V nicem nejsou lepsi nez ostatni a tier10 Manticora je nejhorsi desitka vubec. Alfa kolem 340 a nabiji pres 10sec, dohled o dost horsi nez ostatni a naboju ma jen 20.pry se vubec nevyplati grindit tuto linii, protoze nema co nabidnout. Jsem z toho smutny, protoze cromwell vyborny tank a pak dostanu settera, ktery vubec nicim neosilni.

Edited by Nouza, 12 August 2019 - 11:03 AM.

kurcatovium #4 Posted 12 August 2019 - 01:31 PM

Colonel

• Player
  • 45293 battles
  • 3,991
  • [KHIL] KHIL

Náhodou, Setter je super tank a nechápu, co proti němu kdo máte. Stačí ho nekoupit (čímž šetříte nejen kredity, ale i své duševní zdraví ) a dále doufat, že ho to naopak nalosuje do nepřátelského týmu. Máte pak proti sobě snadný bachratý cíl, který je neobratný, pomalý a díky tragickému dělu téměř bezzubý... Dobrá práce WG, tohle se vám vážně povedlo. Škoda jen, že prvního apríla už dávno bylo.

Teď ale vážně. Lituju každého, kdo tenhle tank v současném stavu koupí. Stock grind je naprosté peklo (900 DPM na tieru 7 je přesně to, co člověk chce) a i topová konfigurace je zabitá tragickým DPM a mizerným dohledem.

miru3 #5 Posted 17 August 2019 - 09:43 AM

Private

• Player
  • 28079 battles
  • 29

View Postkurcatovium, on 12 August 2019 - 01:31 PM, said:

Náhodou, Setter je super tank a nechápu, co proti němu kdo máte. Stačí ho nekoupit (čímž šetříte nejen kredity, ale i své duševní zdraví ) a dále doufat, že ho to naopak nalosuje do nepřátelského týmu. Máte pak proti sobě snadný bachratý cíl, který je neobratný, pomalý a díky tragickému dělu téměř bezzubý... Dobrá práce WG, tohle se vám vážně povedlo. Škoda jen, že prvního apríla už dávno bylo.

Teď ale vážně. Lituju každého, kdo tenhle tank v současném stavu koupí. Stock grind je naprosté peklo (900 DPM na tieru 7 je přesně to, co člověk chce) a i topová konfigurace je zabitá tragickým DPM a mizerným dohledem.

máš recht

UKO_JESHITA #6 Posted 18 August 2019 - 12:07 PM

Brigadier

• Player
  • 52431 battles
  • 4,964
  • [_LDN] _LDN

Tak dá se :D

11:08 Added after 1 minute

View PostJmeno1, on 12 August 2019 - 05:48 AM, said:

Tak první zkušenosti jsou spíše velmi negativní. Začal jsem jezdit od stocku s posádkou 2,8 perku a byl to děs. Se stock dělem dávat za 60, ploužit se po mapě a nic nevidět byl neskutečný opruz. Vydržel jsem to 4 bitvy a koupil pásy, věž a top dělo. Uždibovat někoho po cca 120 už je lepší (ano, vím, že má psanou vyšší alfu, ale standardně dávám kolem těch 120), ale počítejte s tím, že nikomu neujedete. Úplně na pohodu si mne dalo Progetto, kterému jsem nebyl schopný na Dolech ujet ani z plošiny dolů. Nabíjení 4,8 vteřiny (nabiják, BiA, ventilace, žrádlo) s alfou 120 je katastrofa. F2f nemáte šanci de facto proti ničemu. Jediné co se mi podařilo ustřílet bylo AMX 13 57 a to bylo spíš tím, že hráč byl tak překvapený tím, že si na něj troufám, že 4x vystřelil mimo a než znovu napibl, tak jsem jej dopižlal.

Jinak vozím klasiku nabiják, optiku a ventilačku. Zkoušel jsem původně parohy, ale po Himmlech, Ruinbercích, Siegfriedech, Ensku (už jsem ji tedy vyloučil) jsem je přehodil na optiku, která se mi IMHO o něco více vyplácí.

Pokud máte nějakou radu jak s tím hrát, tak sem s tím, jinak je to jen horký adept na přeexpení se skřípěním zubů. Ten tank nenabízí vůbec nic.

PS: Ještě jsem zapomenul doplnit, že tank má málo nábojů. V topu máte 35 nábojů, což s alfou 120 je ukrutně málo a je to jediný tank ve hře, se kterým mi náboje skutečně došly už ve dvou bitvách. To se mi nestalo dokonce ani u Obj. 261 nebo Emila, kteří jsou/byli vyhlášení malým počtem nábojů. A to nejsem ten, co by jimi skutečně zbytečně plýtval.

Náboje netřeba :D

Otes #7 Posted 03 September 2019 - 07:20 PM

Corporal

• Player
  • 58602 battles
  • 115
  • [VRTC] VRTC
Klobouk dolů před výdrží X desítek bitev bez výstřelu:-) Taky na tenhle střep nadávám,ale tolik pasivního spotu nedokážu, prostě si chci zahrát tanky a ne nějaké posr.. autíčko, to si můžu pustit na Xboxu Forzu:-) Škoda třeba té arty, že bez nábojů jsi jí nemohl dorazit, ale chápu, že s náboji by to člověka lákalo střílet už dřív během bitvy.....Já to jel od základu bez free exp a nechápu ten balanc se zákl. dělem, to je prostě idiocie!!! Ale má i plusy a  největší plus je, že při hraní si vždy zanadávám, že za takovýhle paskvil si nezaslouží WG ani korunu. Tímto WG děkuji, že šetří mou kapsu a potažmo i čas....čest všem sebemrskačům za hraní této ubohé linie(sám budu také trpět).

tyrl #8 Posted 16 September 2019 - 06:52 PM

Lance-corporal

• Player
  • 48143 battles
  • 64
  • [JETEL] JETEL

Já nechci vypadat jako hnidopich.

Ale v topu je to lepší než Spitz.

Taky v topu. V současné verzi.

Věnuje-li se hráč maskování a dohledu,

naspotí a ke konci i nastřílí.

Občas.

Majisek #9 Posted 06 October 2019 - 05:37 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 71732 battles
  • 348
  • [FARM-] FARM-
Boha jeho, proč mají brit. lighti tak málo nábojů, a začíná to už u tohoto křápu... Už se mi stalo že mi došly náboje, asi běžná věc, a to jich tento křáp má 35ks

Lordsword1977 #10 Posted 04 December 2019 - 06:07 PM

Warrant Officer

• Player
  • 49971 battles
  • 995

View Posttyrl, on 16 September 2019 - 06:52 PM, said:

Já nechci vypadat jako hnidopich.

Ale v topu je to lepší než Spitz.

Taky v topu. V současné verzi.

Věnuje-li se hráč maskování a dohledu,

naspotí a ke konci i nastřílí.

Občas.

Spic má 390 dohled základ, Setter naprosto špatných 370. Maskování Spice je jen o něco málo horší. Napsal jsi nesmysl.

Edited by Lordsword1977, 04 December 2019 - 06:08 PM.

rooten #11 Posted 19 January 2020 - 02:32 PM

Private

• Player
  • 24866 battles
  • 27
  • [SPS93] SPS93

Tvl, co jsem si to zase pod vlivem pořídil? :D 

Nemá to fakt nic. Mám tam bino, optiku i ventilaci, dal jsem goldy za to, abych to měl v topu a že si vyzkoušim na plno ten slavnej pasivní spot. Problém je, že než to někam dojede, jsou na místě dřív i některý těžáci :D A ještě čekám v průměru 1,5 minuty na bitvu :P

Děs :)

A když už někam najedete, máte [edited]team a dělo se otáčí tejden :P

Edited by rooten, 19 January 2020 - 02:54 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users