Jump to content

Serdeczne podziękowania dla twórców gry oraz jej pracowników

Boty Zgłoszenia Support Ironia Patch 1.6 System raportowania graczy Podziękowania

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

Amster91 #1 Posted 13 August 2019 - 11:06 PM

Private

• Player
  • 46169 battles
  • 23
  • [_WW_] _WW_

Wiążę wielkie nadzieje z tym iż ten post zostanie przekazany do Pana Wiktor Kisłyj oraz całej brygady która odpowiedzialna jest za zmiany jakie zachodzą w tej grze (prawdę mówiąc sam nie wierzę w to, że tak się stanie), ale do rzeczy:

Chciałbym serdecznie podziękować twórcom gry oraz działowi odpowiedzialnemu za system raportowania graczy - na boty to przecież nie działa - prawda? Jak "coś" - bo przecież nie gracz pojedzie kawałek do przodu i kręci wieżą to już nie bot, tak? :) *edit

Wspaniale, że patchu 1.6 wyłączono ogień sojuszniczy bo w przeciwnym wypadku "gracz"  *editzostałby przeze mnie rozstrzelany na polu bitwy przed upływem jej końca. Taki sojusznik to nie sojusznik - to po prostu "coś" co zajmuje slota w trakcie bitwy być może komuś kto właśnie chętnie w tej bitwie wziąłby udział i przyczynił się do wygranej.

Poniżej zamieszczam link do powtórki:

*edit

Gorąco zachęcam do obejrzenia i wyciągnięcia wniosków na forum. Mam nadzieję, że Pan Falathi także raczy to uczynić. W końcu przy każdym nowym patchu zaprasza wszystkich na forum do dyskusji. Może tutaj też raczy się wypowiedzieć? Po co istnieje system raportowania graczy? Przypuszczam, że tylko po to żeby jelenie klikali w te zgłoszenia i czuli, że spełnili swój obywatelski obowiązek zgłaszając złe zachowania podczas bitwy tym samym przyczyniając się do poprawy rozgrywki. Po co istnieje support? Przypuszczam, że odpowiedź jest podobna bo nawet odpowiedzi z ich strony są szablonowe i już nie raz odniosłem wrażenie, że dyskutuję z botem. Dopiero po kilku cierpkich słowach z którymi bot nie potrafił sobie poradzić i prawdopodobnie wyskoczył komunikat jakiemuś pracownikowi ktoś raczył wystukać kilka słów własnym stylem który nawiasem mówiąc też nie wiele odbiega od szablonowej odpowiedzi. Reasumując w skrócie: Psy (tacy gracze jak ja) szczekają, a karawana (wargaming) jedzie dalej.

A teraz tak całkiem na serio: może mnie ktoś oświecić jak takie coś ma na koncie ponad 6000 bitew? On nic nie robi w bitwach, nic! Już boty z Ostatniej granicy stawiają większy opór niż tacy "gracze". Grunt, że kupił 2-3 premki i daje zarobić dojnej krowie, tak? Support takie zgłoszenia ma w głębokim poważaniu odsyła do systemu raportowania w grze, a system raportowania jest jak Bóg - wielu o nim słyszało, ale nikt go nie doświadczył. Teraz nawet tego czegoś rozstrzelać nie można bo przecież trzeba było ogień sojuszniczy wyłączyć żeby średnio rozgarnięci mogli strzelać w kogo popadnie bez konsekwencji.

*edit

PS Kiedy nowa premka w sklepie premium? Bo Skoda z tego co wiem jakoś zbytnio słupków sprzedaży nie nabija. Trzeba będzie coś nowego dać żeby podreperować budżet aby graficy zechcieli kolejne kolorowe skórki tworzyć które wprowadzicie za 160zł razem z koszulką biletem czy innym... Za darmo przecież Wam robić nie będą! kiedy E75 na 8 poziomie? Kiedy VK75? Kiedy Turtle mk1? Co tam jeszcze ciekawego zamierzacie wprowadzić? Musicie zwiększyć tempo aby dojna krowa nie zaprzestała dawać Wam mleka. ;)

Edited by DarkAri, 15 August 2019 - 07:05 PM.
Usunięte linki i wzmianki o polityce

processor #2 Posted 15 August 2019 - 03:52 PM

Corporal

• Player
  • 31979 battles
  • 185

Niestety, ale nie mam dla ciebie dobrych wiadomości.

1. Na grze postawili krzyżyk już jakiś czas temu. Świadczy o tym brak nowych elementów (map), a wszystko co się pojawia to tylko nowe algorytmy do już istniejących elementów gry.

2. Obecny etap to maksymalizacja zysków - czyli wyciąganie resztek kasy z pominięciem jakiejkolwiek strategii utrzymania gry na chodzie - księgowych interesuje tylko tu i teraz.

3. Support i systemy raportowania to fasady utrzymywania pozorów - udajemy, że coś robimy.

4. Liczba graczy (ludzi) spada dramatycznie - niektórzy szacują ludzi na ok 20% graczy randomowych. Zastępuje się ich BOTami, którym wpisuje się do statystyki dowolne liczby bez zachowywania choćby pozorów prawdziwości.

5. 80% ruchu na forum to ludzie związani z WG piszący z różnych kont. Można to poznać po stylu i jednolitym przekazie.

6. Obecny (z ostatniego tygodnia) RNG i MM są skrajnie niekorzystne dla kont "ludzi" jeszcze grających. To może świadczyć albo o kompletnym zignorowaniu jeszcze płacących z pokryciem ich propagandą na forum, albo o zbliżającym się wyłączeniu serwera EU.

Wybacz mi, ale zostaw myślenie typu STATY (preferowane w przekazach WG dla czytających forum), a pomyśl o zabawie z grania. Szkoda nerwów.

dziad_astor #3 Posted 15 August 2019 - 06:46 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47975 battles
  • 1,149
  • [-SUV-] -SUV-

View Postprocessor, on 15 August 2019 - 03:52 PM, said:

Niestety, ale nie mam dla ciebie dobrych wiadomości.

1. Na grze postawili krzyżyk już jakiś czas temu. Świadczy o tym brak nowych elementów (map), a wszystko co się pojawia to tylko nowe algorytmy do już istniejących elementów gry.

2. Obecny etap to maksymalizacja zysków - czyli wyciąganie resztek kasy z pominięciem jakiejkolwiek strategii utrzymania gry na chodzie - księgowych interesuje tylko tu i teraz.

3. Support i systemy raportowania to fasady utrzymywania pozorów - udajemy, że coś robimy.

4. Liczba graczy (ludzi) spada dramatycznie - niektórzy szacują ludzi na ok 20% graczy randomowych. Zastępuje się ich BOTami, którym wpisuje się do statystyki dowolne liczby bez zachowywania choćby pozorów prawdziwości.

5. 80% ruchu na forum to ludzie związani z WG piszący z różnych kont. Można to poznać po stylu i jednolitym przekazie.

6. Obecny (z ostatniego tygodnia) RNG i MM są skrajnie niekorzystne dla kont "ludzi" jeszcze grających. To może świadczyć albo o kompletnym zignorowaniu jeszcze płacących z pokryciem ich propagandą na forum, albo o zbliżającym się wyłączeniu serwera EU.

Wybacz mi, ale zostaw myślenie typu STATY (preferowane w przekazach WG dla czytających forum), a pomyśl o zabawie z grania. Szkoda nerwów.

Kogo masz na myśli :> ?  

DarkAri #4 Posted 15 August 2019 - 07:03 PM

Moderator

• Moderator
  • 11 battles
  • 282
Dziękujemy, a teraz zamknę te temat zanim zrobi się mniej przyjemnie. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users