Jump to content

Profil klanu – [NISZA] Polska Brygada Pancerna Naszej Niszy

• This topic is locked This topic is locked
565 replies to this topic

wiktor_pl__1 #441 Posted 23 August 2019 - 06:28 PM

Private

• Player
  • 305 battles
  • 8

View PostWodnik_73, on 23 August 2019 - 06:17 PM, said:

Może ktoś z WG w końcu wyjaśni reszcie, tak z grubsza jak admini WoT działają jeżeli chodzi o bany za niedozowlone praktyki. 

Ja mogę tylko delikatnie naświetlić jak to się odbywa w innych grach tego typu.

Żeby kogokolwiek sprawdzić admin gry musi dostać zgłoszenie o przewinieniu od jakiegoś gracza.

Po otrzymaniu zgłoszenia admin przy użyciu specjalnych programów sprawdza zasadność zgłoszenia i w zależności od faktycznego stanu jest kara, albo nie.

Do tego jeżeli zgłoszenie zostanie wysłane po jakimś terminie w mojej grze było to kiedyś miesiąc to nawet jak gość zrobił przewinienie to ciężko było go ukarać, bo na serwerach już nie było po tym śladu. (Wszystko później było kasowane)

I teraz odpowiedźcie sobie mając przykładowo wiedzę jak admni gry działają, czy zostało to zgłoszone w odpowiednim czasie? Jeżeli tak to widocznie gość nie używał niedozwolonych modów skoro nie dostał kary. 

Dla mnie osobiście i myślę że dla administracji też dowody w postacji nagrań poświdczeń innych osób nie są dowodami, bo mogły być spreparowane lub sprowokowane przez nagranych lub nagrywających. 

Admini muszą opierać się na swoich specjalnych programach i tylko po ich analizie mogą karać.

Zaznaczam tak jest w mojej grze nie wiem jak jest w WoT, ale jeżeli założymy że też to myślę, że nie macie co czekać na działanie Administracji WoT, bo widocznie nie było podstaw do karania, a tym bardziej teraz po takim czasie i z takimi dowodami.

W tej chwili nie bronię tu żadnego z klanów, ale chciałem wam przedswtaić jak to może wyglądać i dlaczego nie ma reakcji administracji. 

Jako dość przeciętny gracz zresztą jak i ja masz bardzo bogatą wiedzę na temat systemu karania graczy? Bardzo jestem ciekawy z jakiego źródła? Nie wydaje mi sie żeby, którykolwiek z adminów był na tyle nierozsądny podając komukolwiek informacje o sposobie sprawdzania "uczciwości" poszczególnych graczy. Przeskanować komputera mi nie mogą bo to już jest włamanie do mojej prywatnej przestrzeni dyskowej.

Spreparowane dowody? Raczej Ty w tym momencie próbujesz coś spreparować tylko robisz to nieudolnie. Powiem Ci tylko że specjalne programy specjalnych adminów są dla równie specjalnych graczy, którzy to myśląc w specjalny sposób są w stanie uwierzyć w to co Ty napisałeś.

Z jednym mogę sie zgodzić niech w końcu ktoś z WG się wypowie odnośnie tej sytuacji żeby raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości

Edited by wiktor_pl__1, 23 August 2019 - 06:38 PM.

szuwax666 #442 Posted 23 August 2019 - 07:00 PM

Captain

• Player
  • 43166 battles
  • 2,242
  • [_CHS_] _CHS_

View Postwiktor_pl__1, on 23 August 2019 - 06:28 PM, said:

...

Z jednym mogę sie zgodzić niech w końcu ktoś z WG się wypowie odnośnie tej sytuacji żeby raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości

WG i takie rzeczy? Kpisz czy o drogę pytasz? Marzenie ściętej głowy. :sceptic:

Wrzucili na tapetę taki kontrowersyjny klan, i chyba nie zastanowili się jaki to będzie miało odzew wśród społeczności. A może jednak zastanowili i doszli do wniosku, że to forum to i tak już wydmuszka i jedynie garstka zapaleńców produkujących się w kółko? I tak prawie nikt nie przeczyta żalu tych myślących normalnie za to wiadomość przejrzy cała masa graczy, na co dzień nie mających bladego pojęcia o istnieniu tego forum albo po prostu z niego nie korzystających - bilans wyjdzie im na plus.

Ja jestem w każdym razie zniesmaczony tym tematem, milczącą postawą WG a oliwy do ognia dolały tylko wypowiedzi bezjajecznych niszowych łącznościowców. 

Edited by szuwax666, 23 August 2019 - 07:03 PM.

Wodnik_73 #443 Posted 23 August 2019 - 07:20 PM

Private

• Player
  • 3978 battles
  • 6
  • [NIS4A] NIS4A

Jako dość przeciętny gracz zresztą jak i ja masz bardzo bogatą wiedzę na temat systemu karania graczy? Bardzo jestem ciekawy z jakiego źródła? Nie wydaje mi sie żeby, którykolwiek z adminów był na tyle nierozsądny podając komukolwiek informacje o sposobie sprawdzania "uczciwości" poszczególnych graczy. Przeskanować komputera mi nie mogą bo to już jest włamanie do mojej prywatnej przestrzeni dyskowej.

Spreparowane dowody? Raczej Ty w tym momencie próbujesz coś spreparować tylko robisz to nieudolnie. Powiem Ci tylko że specjalne programy specjalnych adminów są dla równie specjalnych graczy, którzy to myśląc w specjalny sposób są w stanie uwierzyć w to co Ty napisałeś.

Ja pier.... co za ludzie, nie dziwię się że nikt nie chce się tu wypowiadać, bo cokolwiek napiszesz neutralnego lub pozytywnego to jesteś beee i na pewno g..... wiesz. 

Kolego, skąd ja to wiem to się nie interesuj, napisałem że tak jest w innej grze i mogę się tylko domyślać, że tak może i tu być. Widzę, że nie ma co się wogóle wypowiadać, dalej kotłujcie się w tej g..... burzy. 

Ataman_ #444 Posted 23 August 2019 - 07:31 PM

Colonel

• Player
  • 53614 battles
  • 3,986

View PostWodnik_73, on 23 August 2019 - 05:17 PM, said:

Może ktoś z WG w końcu wyjaśni reszcie, tak z grubsza jak admini WoT działają jeżeli chodzi o bany za niedozowlone praktyki. 

Ja mogę tylko delikatnie naświetlić jak to się odbywa w innych grach tego typu.

Żeby kogokolwiek sprawdzić admin gry musi dostać zgłoszenie o przewinieniu od jakiegoś gracza.

Po otrzymaniu zgłoszenia admin przy użyciu specjalnych programów sprawdza zasadność zgłoszenia i w zależności od faktycznego stanu jest kara, albo nie.

Do tego jeżeli zgłoszenie zostanie wysłane po jakimś terminie w mojej grze było to kiedyś miesiąc to nawet jak gość zrobił przewinienie to ciężko było go ukarać, bo na serwerach już nie było po tym śladu. (Wszystko później było kasowane)

I teraz odpowiedźcie sobie mając przykładowo wiedzę jak admni gry działają, czy zostało to zgłoszone w odpowiednim czasie? Jeżeli tak to widocznie gość nie używał niedozwolonych modów skoro nie dostał kary. 

Dla mnie osobiście i myślę że dla administracji też dowody w postacji nagrań poświdczeń innych osób nie są dowodami, bo mogły być spreparowane lub sprowokowane przez nagranych lub nagrywających. 

Admini muszą opierać się na swoich specjalnych programach i tylko po ich analizie mogą karać.

Zaznaczam tak jest w mojej grze nie wiem jak jest w WoT, ale jeżeli założymy że też to myślę, że nie macie co czekać na działanie Administracji WoT, bo widocznie nie było podstaw do karania, a tym bardziej teraz po takim czasie i z takimi dowodami.

W tej chwili nie bronię tu żadnego z klanów, ale chciałem wam przedswtaić jak to może wyglądać i dlaczego nie ma reakcji administracji. 

Posted Image

Zaraz mi lajki wyjdą :) Jestem zaskoczony , że w taki ładny sposób potrafimy dyskutować. Jednak przez lata Buszmen nauczył nas , że nie wolno w dyskusji używać argumentów ad personam. 

Obecnie czekam na odpowiedz ze strony WG. Jackowski do mnie dzwonił i powiedział, ze będzie tylko ban.  Ale z drugiej strony ogłaszał już tyle razy wojnę, że jeszcze mam nadzieje co do WG :) 

Jeżeli chodzi o moją obecność w Niszy, wielokrotnie słyszałem złe opinie na ich temat, postanowiłem sam się przekonać.

Moje wnioski już czytaliście. 

18:33 Added after 1 minute

View PostWHYWE, on 23 August 2019 - 04:21 PM, said:

a nie przyszło Ci do głowy, że Ataman to taki WOTowski Konrad Wallenrod, ja tam na niego zawsze uważam z obawy, że wyciągnie na jaw jakieś brudy albo wyłudzi hasło do konta.

Pluton? 

Może jeszcze boczek twicha odpali? 

wiktor_pl__1 #445 Posted 23 August 2019 - 07:37 PM

Private

• Player
  • 305 battles
  • 8

View PostWodnik_73, on 23 August 2019 - 07:20 PM, said:

Ja pier.... co za ludzie, nie dziwię się że nikt nie chce się tu wypowiadać, bo cokolwiek napiszesz neutralnego lub pozytywnego to jesteś beee i na pewno g..... wiesz. 

Kolego, skąd ja to wiem to się nie interesuj, napisałem że tak jest w innej grze i mogę się tylko domyślać, że tak może i tu być. Widzę, że nie ma co się wogóle wypowiadać, dalej kotłujcie się w tej g..... burzy. 

Właśnie źródło wiedzy ma znaczenie, jeżeli piszesz tak bo wiedzę na ten temat masz z drugiej, trzeciej lub dalszej "ręki" to po prostu wprowadzasz innych w błąd. Jeżeli natomiast Twa wiedza jest w 100 % pewna to niestety ale muszą być jakieś fakty. Więc zastanów się czy podawanie przykładów z bliżej nieokreślonego źródła wnosi coś do tematu czy jedynie bardziej miesza. Taka wypowiedź nie jest neutralna Ty chcesz żeby za taką uchodziła. Bardziej to wygląda tak że "dajcie już sobie spokój i tak nikt nic nie zrobi bo gdzieś tam też nic nie robią a wiem to bo mi ktoś powiedział ale nie powiem kto ale uwierzcie mi że tak jest"

_Shizo_ #446 Posted 23 August 2019 - 07:40 PM

Major

• Player
  • 92859 battles
  • 2,569
  • [PD_PL] PD_PL

View PostAtaman_, on 22 August 2019 - 06:18 PM, said:

Wracając do tematu. Mam nadzieje, że tym razem nie złamie regulaminu forum. Pytania jak najbardziej są aktualne, czyli:

1. Czy Sposób w jaki Nisza broniła Twierdzy ( wykorzystywanie buga, ustawki itp.) oraz w jaki sposób zdobywała surowce do rozbudowania Twierdzy jest zgodny z regulaminem Wota, z duchem polityki fair play i zasad funkcjonowania w polskiej społeczności. ....... 

Revanche25 Nie powinieneś się dziwić klany NISZA mają specyficzną reputację oszustów. (Ustawki klanu NISZA, Ustawki klanu NISZA cd., Uwaga na klan [NISZA])

Ataman_ Wiesz, te tematy to raczej jest mega duży ból dupy słabych i niezorganizowanych klanów. Taki płacz małych dziewczynek.

Ech jaka szkoda, że cycopedia już nie wróci (?) - byłoby jak znalazł. Retrospekcje, intrygi, powroty do przeszłości, dramy, riposty jak ostrze noża, autoodpowiedzi na zadane publicznie pytania, samooranie (samoroki), romanse (też zakazane), komedie, polewki, Rage Rafał  itd. .... Ehhh, łezka się w oku kręci .... :arta:  :teethhappy::D  Forum to zułooo .... ciemna strona mocy ciągnie .... mrok ..... 

WHYWE #447 Posted 23 August 2019 - 07:43 PM

Corporal

• Player
  • 1335 battles
  • 124
  • [WHYME] WHYME

View PostAtaman_, on 23 August 2019 - 07:31 PM, said:

Pluton? 

Może jeszcze boczek twicha odpali? 

Jak dowódca plutonu, z honorami wyślę zaproszenie

Ziewnik #448 Posted 23 August 2019 - 07:46 PM

Warrant Officer

• Player
  • 19834 battles
  • 646
  • [_CHS_] _CHS_
Bahaha nagrania spreparowane, no żarty jakieś. Słuchałeś tego nagrania?? Jedyna prowokacja to była taka, żeby powyłaczać aimboty zanim powtorki z ich podbojów zaleją cały świat. Nie bądź śmieszny, bo tutaj nie potrzeba specjalnych programów a napisanie przez WG, że się lekko pomylili i powywalać z 2/3 z bunka, bo to dziwnie i tak wygląda.

Edited by Ziewnik, 23 August 2019 - 07:47 PM.

WHYWE #449 Posted 23 August 2019 - 08:11 PM

Corporal

• Player
  • 1335 battles
  • 124
  • [WHYME] WHYME

View Post_Shizo_, on 23 August 2019 - 07:40 PM, said:

Revanche25 Nie powinieneś się dziwić klany NISZA mają specyficzną reputację oszustów. (Ustawki klanu NISZA, Ustawki klanu NISZA cd., Uwaga na klan [NISZA])

Ataman_ Wiesz, te tematy to raczej jest mega duży ból dupy słabych i niezorganizowanych klanów. Taki płacz małych dziewczynek.

Ech jaka szkoda, że cycopedia już nie wróci (?) - byłoby jak znalazł. Retrospekcje, intrygi, powroty do przeszłości, dramy, riposty jak ostrze noża, autoodpowiedzi na zadane publicznie pytania, samooranie (samoroki), romanse (też zakazane), komedie, polewki, Rage Rafał  itd. .... Ehhh, łezka się w oku kręci .... :arta:  :teethhappy::D  Forum to zułooo .... ciemna strona mocy ciągnie .... mrok ..... 

znalazłem cycopedi dowody na to, że Ataman próbował  również wykonać podobny fortel jak w przypadku Niszy ale w stosunku do klanu GE-PL, domyślam się, że chciał obnażyć z szat Króla Północy

View Post_Shizo_, on 18 February 2017 - 06:43 PM, said:

Edited by WHYWE, 23 August 2019 - 08:11 PM.

domikw #450 Posted 23 August 2019 - 08:11 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15156 battles
  • 609
  • [ROTTN] ROTTN

...

Jestem święcie przekonany, że temat jest uważnie śledzony przez forumową sekcję specjalną WG (wystarczy rzucić okiem na skalę cenzury), ale podejrzewam, że mleko które się rozlało cuchnie zbyt mocno, by ktoś z nich się nad tym pochylił ze ścierą, rozwiązując problem. Kałuża jest już zbyt wielka, by zmieścić się pod mocno już dziurawym i sponiewieranym od ciągłego przesuwania, dywanem, więc towarzystwo wzięło na przeczekanie. Wiatr powieje, przepędzi smrodek, ludziska zajmą się jakimś nowym op-prem-tankiem albo nowym cyklem rozgrywek i samo przyschnie. A wtedy się doczyści, rozda parę cichych banów płynącym wbrew jedynemu słusznemu prądowi i temat się zamknie. Czyż nie?

View PostWHYWE, on 23 August 2019 - 09:11 PM, said:

znalazłem cycopedi dowody na to, że Ataman próbował  również wykonać podobny fortel jak w przypadku Niszy ale w stosunku do klanu GE-PL, domyślam się, że chciał obnażyć z szat Króla Północy

Heh, taka WoTowska Anastazja. Tu wpadnie, dać całusa, tam wpadnie, dać d... dobrą radę, a tymczasem zauroczeni współtowarzysze nie wiedzą, że w połyskliwej, pociagajacej złotej jedynce mieści się dyktafon, zaś w wyzywającym implancie miseczki C 32megapikselowy fotoplastikon z opcją noktowizji. A potem CYK, CYK - afera za aferą, płacz i sromota...

Edited by domikw, 23 August 2019 - 08:21 PM.

GoldOmega3 #451 Posted 23 August 2019 - 10:59 PM

Captain

• Player
  • 2247 battles
  • 2,229

Czyli tak, mamy grupę klanów, które ewidentnie oszukiwały na twierdzach i w których było przyzwolenie dowództwa na używanie z "z głową" nielegalnych modów,  Piszecie o tym i protestujecie na oficjalnym forum World of Tanks, gry  produkowanej przez firmę WG, która deklaruje politykę fair play, deklaruje, że dba o graczy (Happy Player).

Wasze prostesty i informacje są olewane przez pracowników WG.  Uważacie, że nie macie na to wpływu?

Piszcie PW do wszystkich możliwych ważnych osób w WG, przetłumaczcie sobie treść maili na angielski (chyba, że jesteście kalekami jak twierdzi jeden z pracowników WG , bo nie znacie angielskiego, to poproście kogos znajomego o przetłumaczenie) zamieszczajcie informacje o tym co się tutaj wyprawia w mediach społecznościowych, zainteresujcie tym co sie tutaj dzieje znanych youtuberów czy streamerów.

Pytanie czy to Wy macie być ofiarami czy może osoby, które latami w tej grze oszukiwali i pracownicy WG, którzy ich promują i kryją?

Naprawde to nie jest tak, że Wasz głos się nie liczy, zróbmy coś z oszustwami i zamiataniem tego pod dywan!!

Edited by GoldOmega3, 23 August 2019 - 11:00 PM.

wiktor_pl__1 #452 Posted 24 August 2019 - 07:09 AM

Private

• Player
  • 305 battles
  • 8

View PostGoldOmega3, on 23 August 2019 - 10:59 PM, said:

Czyli tak, mamy grupę klanów, które ewidentnie oszukiwały na twierdzach i w których było przyzwolenie dowództwa na używanie z "z głową" nielegalnych modów,  Piszecie o tym i protestujecie na oficjalnym forum World of Tanks, gry  produkowanej przez firmę WG, która deklaruje politykę fair play, deklaruje, że dba o graczy (Happy Player).

Wasze prostesty i informacje są olewane przez pracowników WG.  Uważacie, że nie macie na to wpływu?

Piszcie PW do wszystkich możliwych ważnych osób w WG, przetłumaczcie sobie treść maili na angielski (chyba, że jesteście kalekami jak twierdzi jeden z pracowników WG , bo nie znacie angielskiego, to poproście kogos znajomego o przetłumaczenie) zamieszczajcie informacje o tym co się tutaj wyprawia w mediach społecznościowych, zainteresujcie tym co sie tutaj dzieje znanych youtuberów czy streamerów.

Pytanie czy to Wy macie być ofiarami czy może osoby, które latami w tej grze oszukiwali i pracownicy WG, którzy ich promują i kryją?

Naprawde to nie jest tak, że Wasz głos się nie liczy, zróbmy coś z oszustwami i zamiataniem tego pod dywan!!

Uprzedziles mnie z tą propozycją. 

Ja jednak chciałbym wiedzieć czemu żaden z CC dobrej pory nie zabrał glosu w tej sprawie. Przecież w wątku o SQ niektórzy to jak Rejtan szaty darli, ze rezygnacje zloza, ze z "oszustem" nie beda. A teraz co cisza nikt się nie rzuca. No Panowie nie tego się po Was spodziewałem.

Z mojej strony możesz liczyc że gdzie będzie to możliwe wspomnę jak się traktuje Fair Play.

1matrix2 #453 Posted 24 August 2019 - 12:33 PM

Private

• Player
  • 6601 battles
  • 12
  • [IC0H] IC0H

*edit

Dalej będą się licytować, przekrzykiwać, wytykać, mędrkować, żaden inny klan nie robi tyle dla tej gry co NISZA.  W dziupli mam  tu obecne hieny, który były w D i widziały G.

Edited by DarkAri, 24 August 2019 - 04:06 PM.
Nie spamuj

Ziewnik #454 Posted 24 August 2019 - 12:51 PM

Warrant Officer

• Player
  • 19834 battles
  • 646
  • [_CHS_] _CHS_

View Post1matrix2, on 24 August 2019 - 12:33 PM, said:

Dalej będą się licytować, przekrzykiwać, wytykać, mędrkować, żaden inny klan nie robi tyle dla tej gry co NISZA.  W dziupli mam  tu obecne hieny, który były w D i widziały G.

Co robi? Oświeć nas, co nisza robi tyle dla tej gry? Pomiając czerpanie profitów ze spółdzielni, używanie z głową aimbotów? No chyba nie to, że "połowa"  z was siedzi w bunkrze. 

BTW. Te idiotyczne pomysly jak wyłaczenie ff i drużynówek to wasz pomysł i WG to podłapało?

szuwax666 #455 Posted 24 August 2019 - 01:51 PM

Captain

• Player
  • 43166 battles
  • 2,242
  • [_CHS_] _CHS_

*edit 

Edited by DarkAri, 24 August 2019 - 04:21 PM.
Nie spamuj!

Ataman_ #456 Posted 24 August 2019 - 02:39 PM

Colonel

• Player
  • 53614 battles
  • 3,986
*edit

Edited by DarkAri, 24 August 2019 - 04:07 PM.
Nie spamuj!

Falathi #457 Posted 24 August 2019 - 05:08 PM

Field Marshal

• WG Staff
  • 19740 battles
  • 10,951
  • [WG] WG

Widzę, że popularność wątku jest większa niż można było się spodziewać. SKoro tak, to jak sądzę nie zaszkodzi kilka słów z mojej strony. 

W serii poświęconej klanom publikujemy wywiady, czy rozmowy z klanami które w pierwszej kolejności chciały się z nami skontaktować. W tej edycji była to NISZA, w kolejnej będzie to inny klan. Osobiście chętnie widziałbym tutaj min PMHC, SBP, PSQD, plus parę innych klanów i mam nadzieję że się pojawią w miarę niedługo. 

Jak być może zauważyliście, w wątkach poświęconych klanom jesteśmy neutralni: publikujemy artykuły poświęcone klanom rozpoznawalnym i takim, które jednocześnie chcą być bohaterami artykułów. 

Jak też zapewne zauważyliście, w wątku tym, podobnie jak i poprzednich, dajemy się wypowiedzieć graczom ale sami staramy się zajmować neutralne stanowisko; naszym celem jest przybliżenie klanów, a nie ich ocena, ocena oskarżeń oraz ich zasadności. 

Co do oskarżeń o cheaty, ustawki et c - z zasady staramy się je weryfikować, ale konsekwencje spadają na graczy oraz klany tylko wtedy, gdy ich wina jest udowodniona. Gdybyśmy mieli opierać się tylko na informacjach z drugiej ręki to mielibyśmy do czynienia z nieustającą wendettą. 
Oczywiście - gracze mają prawo o tym dyskutować i mogą się nie zgadzać z takim podejściem, ale uwaga: na naszym forum obowiązują reguły i pewne działania i styl wypowiedzi nie są tolerowane. Wiem, że kiedyś było inaczej o czym może świadczyć najlepiej historia wątku DoCW, który dość szybko zamienił się w ciekawe miejsce - ale z merytoryczną dyskusją o CW nie miał wiele wspólnego. Nie dziwię się też, że widzę tutaj kilku starych bohaterów z ww. wątku ale chciałbym, żebyśmy dobrze się zrozumieli: 

Jeśli chcemy dyskutować w stylu znanym choćby stamtąd, to proszę bardzo, nie mam nic przeciwko: dobrym miejscem do tego może być discord, TS, fora klanów, czy nawet grupki na FB - co kto lubi.

Tutaj na forum jednak obowiązują inne zasady - możecie się z nimi nie zgadzać, możecie zgłaszać wątpliwości ale póki co musicie ich przestrzegać, podobnie zresztą jak my. W razie wątpliwości, na górze forum można znaleźć regulamin. Jeśli będziecie stosować się do zasad regulaminu to nie widzę problemu w kontynuowaniu dyskusji. Jeśli jednak ktoś nie zamierza go przestrzegać, to nie powinien dziwić się ani konsekwencjom, ani nie powinien mieć żalu do moderatorów, którzy wykonują swoją robotę. 

To wszystko, życzę miłego dnia. 

profes79 #458 Posted 24 August 2019 - 05:13 PM

Field Marshal

• Player
  • 21823 battles
  • 10,490
  • [ROTTN] ROTTN

Jednym słowem: nieważne że oszuści i cheaterzy; ważne, że sami się do nas zgłosili. Na miejscu normalnych klanów chyba bym zaprotestował przeciwko umieszczaniu jakichkolwiek wywiadów w jednym szeregu z dotychczasowymi "bohaterami".

Gratulacje.

Block Quote

Jak też zapewne zauważyliście, w wątku tym, podobnie jak i poprzednich, dajemy się wypowiedzieć graczom ale sami staramy się zajmować neutralne stanowisko; naszym celem jest przybliżenie klanów, a nie ich ocena, ocena oskarżeń oraz ich zasadności. 

Edited by profes79, 24 August 2019 - 05:14 PM.

swistak221 #459 Posted 24 August 2019 - 05:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29753 battles
  • 64

View PostFalathi, on 24 August 2019 - 04:08 PM, said:

Widzę, że popularność wątku jest większa niż można było się spodziewać. SKoro tak, to jak sądzę nie zaszkodzi kilka słów z mojej strony. 

W serii poświęconej klanom publikujemy wywiady, czy rozmowy z klanami które w pierwszej kolejności chciały się z nami skontaktować. W tej edycji była to NISZA, w kolejnej będzie to inny klan. Osobiście chętnie widziałbym tutaj min PMHC, SBP, PSQD, plus parę innych klanów i mam nadzieję że się pojawią w miarę niedługo. 

Jak być może zauważyliście, w wątkach poświęconych klanom jesteśmy neutralni: publikujemy artykuły poświęcone klanom rozpoznawalnym i takim, które jednocześnie chcą być bohaterami artykułów. 

Co do oskarżeń o cheaty, ustawki et c - z zasady staramy się je weryfikować, ale konsekwencje spadają na graczy oraz klany tylko wtedy, gdy ich wina jest udowodniona. Gdybyśmy mieli opierać się tylko na informacjach z drugiej ręki to mielibyśmy do czynienia z nieustającą wendettą. 
Oczywiście - gracze mają prawo o tym dyskutować i mogą się nie zgadzać z takim podejściem, ale uwaga: na naszym forum obowiązują reguły i pewne działania i styl wypowiedzi nie są tolerowane. Wiem, że kiedyś było inaczej o czym może świadczyć najlepiej historia wątku DoCW, który dość szybko zamienił się w ciekawe miejsce - ale z merytoryczną dyskusją o CW nie miał wiele wspólnego. Nie dziwię się też, że widzę tutaj kilku starych bohaterów z ww. wątku ale chciałbym, żebyśmy dobrze się zrozumieli: 

Jeśli chcemy dyskutować w stylu znanym choćby stamtąd, to proszę bardzo, nie mam nic przeciwko: dobrym miejscem do tego może być discord, TS, fora klanów, czy nawet grupki na FB - co kto lubi.

Tutaj na forum jednak obowiązują inne zasady - możecie się z nimi nie zgadzać, możecie zgłaszać wątpliwości ale póki co musicie ich przestrzegać, podobnie zresztą jak my. W razie wątpliwości, na górze forum można znaleźć regulamin. Jeśli będziecie stosować się do zasad regulaminu to nie widzę problemu w kontynuowaniu dyskusji. Jeśli jednak ktoś nie zamierza go przestrzegać, to nie powinien dziwić się ani konsekwencjom, ani nie powinien mieć żalu do moderatorów, którzy wykonują swoją robotę. 

To wszystko, życzę miłego dnia. 

Chętnie bym coś odpisał, ale przecież cytując moderatora, łamię punkt regulaminu zakaz dyskusji o moderatorach, dostałbym kolejny punkt ostrzeżenia jak w czwartek (hmm czyżbym właśnie znowu dyskutował o karach :D) i pewnie skończyłoby sie banem.

Jeśli regulamin jest konsekwentny, zaraz dostanę bana w zasadzie za nic. Jeśli go nie dostanę to znaczy, że jest tak konsekwentny jak polityka Fair Play xD

King_Dragon

40kaczmar #460 Posted 24 August 2019 - 05:31 PM

Corporal

• Player
  • 17345 battles
  • 187
  • [11BR] 11BR

Brawo! banować!

Niektórzy zrobili sobie "prywatny folwark" z forum.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users