Jump to content

full tier 10 maçlarının anlamsızlığı

• Please log in to reply
6 replies to this topic

ali1234512 #1 Posted 25 August 2019 - 11:12 PM

Major General

• Player
  • 39927 battles
  • 5,378
  • [CURE] CURE

her maç   3 arty 3 light 4-5 td en az 7-8 e kadar çıkıyor( 2 -3 fv 2 jpe100 vs) ağır med sayısı toplam olarak 5i geçmiyor böle mm mi olur. oyun zevki 0 maçların ağır med tank oynamanın mantığı yok kafa çıkaramıyorsun oyunda çünkü kafa çıkardın mı spot yedin mi yediğin mermiler %90 he oluyor artysı bi yerde yatan fv kafa çıkarmadın mı karşılıklı yatışa dönüyor oyun hamlede yapamıyorsun ebrler içinde geziyor  

full tier 10 mmsinin yeniden dengelenmesi lazım td  light tanka sınır gelmeli oyunda  arty işine el atılmalı team dmg kaktıktan sonra her el istisnasız 3 arty gelmeye başladı bu gidişle  istediğiniz etkinliği yapın gold nerfine gerek kalmadan oyuncu sayınız azalacak( gold nerfindeen sonra oyuncu sayısı azalacaktı oyunda bu gidişle onsuz azalacak)

Calvados__ #2 Posted 26 August 2019 - 09:23 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 35182 battles
  • 369

Evet çok sıkıcı.Bunda en büyük etken bahsettiğin şeyler...Ayrıca haritaların çoğunun süper dengesiz olması da tuzu biberi oluyor.Arty sayısı 1,hafif tank sayısı da 1 olmalı.Tank avcıları da en fazla 5 olmalı.Ağır tank alıyorsun yayla gibi harita geliyor.3 tane arty,5 tane hafif tank var.Nerede nasıl oynayacak ağır tanklar? Orta tanklar bile nefes alamıyor şu eşleşmede.Bunu biz görüyoruz bu oyunu dizayn eden adamlar görmüyor mu ? Test etme işini Fransa,Belarus sokaklarında rastgele seçtikleri oyunla alakası olmayan insanlara mı yaptırıyorlar ? Hiç değilse yayıncıların fikirlerine göre oyunu şekillendirsinler.Bu da yok.Şu eşleşme düzelmeden,saçma haritalar oyundan kalkmadan veya orta-ağır tank sınıflarının da oynayacağı şekilde düzenlenmeden 10 seviye oyunlar sıkıcı geçmeye mahkum.Bunun da düzeleceğini sanmıyorum onun için 9 seviye tanklarla takılmak en güzeli.Alın eli yüzü düzgün bir kaç 9 seviye tank.Göreceksiniz en eğlenceli maçlar bu seviye oluyor.

Merug #3 Posted 26 August 2019 - 10:46 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 42193 battles
  • 392
Hiç bir sınırlamaya gerek yok. Tanklar delinmiyor. Millet de ya hafif alıp arkasına sarkmaya çalışıyor ya da yüksek delişli td oynuyor. Eğer oyun kendi dengesini sağlamazsa oyuncular kendi sağlar. Zırhların nerfe ihtiyacı var. Troll toplu tanklar da bu yüzden oynanıyor. Bu oyunda bir denge bozulduğunda hepsi bozuluyor. Zırh mevzusu bütün dengeleri alt üst etti. Tekerleklilere zaten diyecek bir şey yok. Savunulacak bir tek yanı yok hattın. Sadece tier 10 da değil bütün tierlerde sorun var. Kv-2 gibi bir saçmalık var bu oyunda senelerdir. T-49 var. Typelardan daha yeni kurtulduk. 

PanTHeR_HuN #4 Posted 26 August 2019 - 10:55 AM

Private

• Player
  • 13377 battles
  • 13
  • [C00P] C00P

View PostMerug, on 26 August 2019 - 09:46 AM, said:

Hiç bir sınırlamaya gerek yok. Tanklar delinmiyor. Millet de ya hafif alıp arkasına sarkmaya çalışıyor ya da yüksek delişli td oynuyor. Eğer oyun kendi dengesini sağlamazsa oyuncular kendi sağlar. Zırhların nerfe ihtiyacı var. Troll toplu tanklar da bu yüzden oynanıyor. Bu oyunda bir denge bozulduğunda hepsi bozuluyor. Zırh mevzusu bütün dengeleri alt üst etti. Tekerleklilere zaten diyecek bir şey yok. Savunulacak bir tek yanı yok hattın. Sadece tier 10 da değil bütün tierlerde sorun var. Kv-2 gibi bir saçmalık var bu oyunda senelerdir. T-49 var. Typelardan daha yeni kurtulduk. 

Valla her cümleni destekledim şu yazında ama kv-2 ye laf atmayacaktın çok ayıp oldu :D

Sharp1903 #5 Posted 26 August 2019 - 11:03 AM

Captain

• Player
  • 40005 battles
  • 2,415

Bana göre maksimum oynanacak seviye 9. Seviye 10 her türlü zarar , neden? 

* Kredi götürüsü (Gerek atmak zorunda kalacağın altın mermiler, gerekse tamir masrafı)

* Altın mermi ile bile delinmeyen ve 1000 vuran abartılmış tanklar

* Sıralamalı savaş gibi, tüm tankların sıkça seviye 10 tanklardan oluşması

* 3 arty'nin görevler sebebiyle hep yüksek seviyelerden seçilmesi ve sıkça gelmesi

CCCommander #6 Posted 26 August 2019 - 11:26 AM

Lance-corporal

• Player
  • 55868 battles
  • 99

Ben yakın zamanda (1 yıl içerisinde), oyun sisteminin tamamen değişeceğini düşünüyorum.

Hatta şuan üzerinde çalıştıklarından eminim.

Yani bu, farklı savaş kipleri, deneyim kazanma, eşleştirme, zırh metası vs. vs. konularda olabilir.

Not: En azından temennim bu yönde....

Witch_King__Angmar #7 Posted 26 August 2019 - 01:12 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 4390 battles
  • 365

- Elimdeki tek 9 seviye E75 var,daha 10 na kısmet olmadı,herhalde 10 alsam klan savaşları ve *2 sini aldıktan sonra pek kullanmam herhalde,ben daha çok 8-9 seviyorum tabi oyuncu çok olduğu zaman,yoksa X tier düşüyorsun mafediyorlar bukezde seni.

- 3 artyli görev varsa değiştirsinler,sayıları maks 2 olmalı,tekerlekli tank olarak light tank varsa maç başı 1 tane olmalı,paletlide 1 tane olmalıdır,maçlarda light iyi olup spot yaparsa arkadaki yatanlarda iyi tuturursa maç alınıyor işine döndü nerde eski çekişmeli heavy vs heavy ,mid vs heavyler.

- Şimdi light al heavy etrafında dön babam dön,yaw düşün IS7-MAUS gibi tanklar tekerlekli truck yeniliyor ya daha ne diyeyim,bunu 6 sene önce söylesen öyle şeyler gelicek tekerlikli tank gelicek need for speed gibi jiiiüüvv diye geçen tanklar olucak 70-60 bascak ,IS7-MAUS gibi tanklar patates olucak desen, de git be kardeşim dalgamı geçiyon adamla derlerdi ,bi oyun nasıl mafedilir gün be gün görüyoruz,istediğiniz kadar etnkinlik turnava felan yapın peehhh.

- Gamescom ve klan wars da etkinlikte yayını takip eden twitch de maks 3500 felandı hadi youtube da da okadar adam olsun,yoktu biliyorum, peki dota2 de sadece twitch de ne kadardı o an biliyormusun; min 200bindi ,yani nerden nereye ,class farkı var neye kime hitap ettiğinde önemli eldekilerde yavaş yavaş gidiyor,treni kaçırmadan çeki düzen vermeniz lazım haberiniz olsun.

- Millet yeni tank istemiyor,yeni çeşit çeşit pre istemiyor,mevcut oyunun dengesizliği gitsin istiyor,kimse kral olma peşinde değil oynadığı oyundan zevk ve keyif alma stres atma peşinde,rekabetçi oyun tarzında,oyuncuyla rekabete girersen kafa dikine dikine gidilirse,son olan etkinlikte ve müthiş çığır açan %25 ayrıcalıklı indirimdede sezmeye başladım oynamazsınız oynamyın tarzında harektlerlede oyuncuların kalan yarısıda gidicek bu gidişle sonra heryer bot dolmaya başladı diye troll topic açılmaya devam edilir,yakın zamanda EU server ında 200 bin oyuncu olduğu vakitlerde,herkezin uygun olduğu popüler oyun saat vaktinde 50 bine düşerse hiç şaşırmayın.

Edit: Oyunu son çıkarmadığı şaşırdığım nası daha çıkmadı dediğim cılkı çıkma adında pre şarjörlü 8 ve 6 seviye arty,oda çıksın oyun benim için bitmiş demektir.

Edited by Witch_King__Angmar, 26 August 2019 - 01:26 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users