Jump to content

Nagroda dla wszystkich graczy z okazji 10 urodzin wargaming World of tanks

• Please log in to reply
No replies to this topic

Herbatka_Style_2006 #1 Posted 31 August 2019 - 08:46 AM

Private

• Player
  • 14747 battles
  • 2
  • [_PL_1] _PL_1

Dzień dobry przychodzę z prośbą o dodanie 3 poziomowego czołgu premium do gry na 10 urodziny wargaming.

Czołg ten był na 3 poziomie pochodzącym z drzewka francuskiego, który Byłby kołowcem z rzędu na 3 pociski.

Parametry

Działo 

Czas peł przeł. / Pom. pocis./il. pocis 

-10sek / 0,3 sek / 3

Żywotność

PW. 165

Pancerz kadłuba-przód / boki / tył

12/7/7

Pancerz wieży-przód / boki / tył

45/34/21

Mobilność

Opis: Ten kołowiec miałby dodatkowe koła dzieki czemu po kliknięciu wymaganego  klawisza na klawiaturze rozpędzał się by nawet do 90 km / h.

Jego  normalna prędkość maksymalna (bez dodatkowych kół) to 77 km / h

WADA

Jeśli czołg jedzie szybciej niż normalna prędkość

, i zacznie strzelać w bok pod siłą pocisku przewruciłby się na bok lub zrobił fikołka co spowodowałoby uszkodzenie pojazdu.

PS reszta parametrów pojazdu może zostać stworzona przez osoby zajmujące się tworzeniem gry World of Tanks.   

Sami państwo wiecie, że gracze ostatnio są niezadowoleni z prezentów wg. Myślę, że taki im się by spodobał, a jeśli nie macie pewności co do tego pojazdu lub tej nagrody, niech państwo zrobią ankietę w tej grze czy  może być dodany jako prezent dogry na 10 rocznicę wg

Kontakt mój nick w grze Herbatka_Style_2006

Lub przez tą stronę.

Zdjęcia ze szkicem czołgu mam przy sobie jeśli odpiszą państwo i bendą państwo zainteresowani to je państwu przekaże. Jeden problem że szkic został wykonany z lego i kolory klocków mogą sprawić troszkę większy problem w zmienianiu koloru i zniekształcaniu go aby powstał realistyczny czołg z Wot

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users