Jump to content

Dzień, Tydzień, Weekend bez Modów (Addonów)

Adoons Cheating Wyrównanie szans Bez wspomagaczy Potrafisz ? Mody

• Please log in to reply
34 replies to this topic

failsafe_db #21 Posted 03 September 2019 - 12:38 PM

Captain

• Player
  • 19193 battles
  • 2,273
  • [_CHS_] _CHS_

View Postadamo1526, on 03 September 2019 - 12:28 PM, said:

Wykazuje cechy? Jakie? Zwróciłem ci tylko kolego uwagę że te twoje ' łowienie ludzi" odbywa się na niskich tierach czyli tam gdzie grają początkujący, więc jeśli się chwalisz to mniej czym.....

wyraźnie napisałem jakich tierów to dotyczy, dla ciebie to niskie tiery. Okay, w porządku. Ale nie zadawaj pytań jakie cechy wykazujesz. Myślę, że to doskonały przykład obrazujący o jakich graczach pisałem wcześniej: mają teorię. I są impregnowani na oczywiste fakty.

Ale ogólnie to się aż tak bardzo nie poć, takich jak ty raczej nie "łowię". No okay, można by się doczepic do niskiego WR na progetto, który jest raczej op tankiem, ale mnie ciekawią gracze o bardziej hardcore'owych statsach. Sorrki.

adamo1526 #22 Posted 03 September 2019 - 12:44 PM

Corporal

• Player
  • 38365 battles
  • 142
  • [BLSQ] BLSQ

Jak wpadnę na czwórki to może mnie złowisz ..... "Ale nie zadawaj pytań jakie cechy wykazujesz. Myślę, że to doskonały przykład obrazujący o jakich graczach pisałem wcześniej: mają teorię. I są impregnowani na oczywiste fakty." Czyli co ? Palnołes kolego jakąś głupotę i nie wiesz jak się wycofać . Widzę tu problem z narcyzmem......

_Patrol #23 Posted 03 September 2019 - 12:46 PM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 40812 battles
  • 35,666
  • [AW-LE] AW-LE

View Postfailsafe_db, on 03 September 2019 - 11:29 AM, said:

kurde, a co to za gra i jak się ją je? Wygląda na jakąś totalną masakrę. Myślę że by mi się spodobała ;-)
Gdybyś poświęcił 30 sekund na zainteresowanie się google, to dowiedziałbyś się, że na zrzucie ekranu, który dodałem widzimy dodatek do symulatora, a nie symulator ;)

Edited by _Patrol, 03 September 2019 - 12:46 PM.

Mroczny_Tygrys #24 Posted 03 September 2019 - 12:55 PM

Lieutenant

• Player
  • 43706 battles
  • 1,939
  • [D_R_L] D_R_L
ja bym chciał tryb gry który odpala klienta bez modyfikacji i wrzuca do bitwy jedynie graczy bez modyfikacji,

Gnidozaurus #25 Posted 03 September 2019 - 12:59 PM

Captain

• Player
  • 69216 battles
  • 2,078

View PostMroczny_Tygrys, on 03 September 2019 - 12:55 PM, said:

ja bym chciał tryb gry który odpala klienta bez modyfikacji i wrzuca do bitwy jedynie graczy bez modyfikacji,

- dobry pomysł, ale dzień bez modów też byłby pożyteczny

failsafe_db #26 Posted 03 September 2019 - 01:11 PM

Captain

• Player
  • 19193 battles
  • 2,273
  • [_CHS_] _CHS_

View Postadamo1526, on 03 September 2019 - 12:44 PM, said:

Jak wpadnę na czwórki to może mnie złowisz ..... "Ale nie zadawaj pytań jakie cechy wykazujesz. Myślę, że to doskonały przykład obrazujący o jakich graczach pisałem wcześniej: mają teorię. I są impregnowani na oczywiste fakty." Czyli co ? Palnołes kolego jakąś głupotę i nie wiesz jak się wycofać . Widzę tu problem z narcyzmem......

ech, twardziel jesteś. Szkoda że wyniki twojej gry tego nie potwierdzają. 

Na czwartym tierze rozegrałem w tym roku może kilkanaście bitew, na trzecim to za cholerę nie pamiętam kiedy w ogóle grałem. Podejrzewam że w zeszłym roku by się znalazło jakieś 150 bitew rozegranych na czwartym tierze, bo chyba wtedy robiłem chińskiego stuarta. Co daje, powiedzmy, około 200 bitew w dwa lata na czwartym tierze. Możliwe, że grindowałem jeszcze coś, ale tego nie pamiętam, więc dodajmy kolejne 100-150 bitew. A ile mogłem przez ten czas rozegrać wszystkich bitew? Myślę, że spokojnie z 6-7k a może i więcej - przyjmijmy że robię nie mniej niż 400 bitew miesięcznie, w półtora roku wychodzi z tego nawet więcej. Nie chcę liczyć mi się procent jaki z 7k bitew stanowi 200 bitew, ale jest to poniżej 3%. To, że pisałem o takich trzeciotierowych pojazdach jak KV-2, OI też cię nie naprowadziło na trop. Mógłbym też dodać do listy progetto czy emkę, bo widzę że wymowny kolega statystycznie właśnie te pojazdy ceni szczególnie mocno. Ale co z tego, i tak wiesz swoje, prawda? W sumie zatem myślę, że jeśli ktoś tutaj palnął głupotkę to nie ja.

View Post_Patrol, on 03 September 2019 - 12:46 PM, said:

Gdybyś poświęcił 30 sekund na zainteresowanie się google, to dowiedziałbyś się, że na zrzucie ekranu, który dodałem widzimy dodatek do symulatora, a nie symulator ;)

taaa... stupid me... zadaję pytanie zamiast sam se na nie odpowiedzieć ;-). Ale spox, już nadrobiłem.

_Patrol #27 Posted 03 September 2019 - 01:13 PM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 40812 battles
  • 35,666
  • [AW-LE] AW-LE

View Postfailsafe_db, on 03 September 2019 - 02:11 PM, said:

taaa... stupid me... zadaję pytanie zamiast sam se na nie odpowiedzieć ;-). Ale spox, już nadrobiłem.

Luzik, sam zapominam o google więc można nas nazwać głupi i głupszy :trollface:

Jak już wspomniałem dzień bez modów to bardzo dobry pomysł. WG mogłoby zrobić dzień bez modów w każdą rocznicę gry world of tanks.

Edited by _Patrol, 03 September 2019 - 01:15 PM.

failsafe_db #28 Posted 03 September 2019 - 01:22 PM

Captain

• Player
  • 19193 battles
  • 2,273
  • [_CHS_] _CHS_

View Post_Patrol, on 03 September 2019 - 01:13 PM, said:

Luzik, sam zapominam o google więc można nas nazwać głupi i głupszy :trollface:

Jak już wspomniałem dzień bez modów to bardzo dobry pomysł. WG mogłoby zrobić dzień bez modów w każdą rocznicę gry world of tanks.

ja proponuję  dzień bez google. A na poważnie: gdyby ludzie częściej zapytali kogoś kto ma pojęcie niż łapali "autentyczne fakty" z internetu, to poziom intelektualny tego świata by raczej wzrósł ;-P

dzień bez modów to ja mam po każdej aktualizacji... bo zwykle czekam dzień aż się lista zaktualizuje, niby aslain wszystko ładnie pilnuje, ale czasami te pierwsze wersje po aktualce są mało stabilne lub po prostu nie działają prawidłowo, w sensie raczej irytują niż pomagają

Revanche25 #29 Posted 03 September 2019 - 01:36 PM

Lieutenant General

• Clan Diplomat
  • 40526 battles
  • 6,155
  • [FNPRO] FNPRO
Dzień bez Statystyk sesji by Patrol, powiedz kto cię Zwierzak220 skrzywdziła a wyślemy tam czarna hulajnogę (jesteśmy biednymi graczami, a nie korporacją jak WG nie stać nas na czarna Wołgę).  :B

adamo1526 #30 Posted 03 September 2019 - 01:40 PM

Corporal

• Player
  • 38365 battles
  • 142
  • [BLSQ] BLSQ

"ech, twardziel jesteś. Szkoda że wyniki twojej gry tego nie potwierdzają. " ups samozaoranie, WN8 z 30 dni podobne,

tylko u mnie wyższy tier..... Co do twoich wyliczeń III i IV tier to 33 % wszystkich twoich bitew. 

"Mógłbym też dodać do listy progetto czy emkę, bo widzę że wymowny kolega statystycznie właśnie te pojazdy ceni szczególnie mocno." nie trafione kolego, poprostu to moje pierwsze darmowe premki.....

Zwierzak220 #31 Posted 03 September 2019 - 01:40 PM

Corporal

• Player
  • 41497 battles
  • 156

Oprócz wspomnianych wyżej zjawisk "chance to win" czy polowanie na kogoś kto ma określone staty obserwuję czasem inne zjawisko...

Operuję kolorkami bo łatwiej.

Do gry wchodzi osoba ze statami niebieski, fioletowy. No i zaczyna się cyrk w "lemmingi". Część graczy wręcz przykleja mu się do tylnej części ciała a część próbuje naśladować to co ten gracz robi.

Byłoby to nawet ciekawe ale ludzie to robią grając innymi pojazdami które nie zawsze nadają się to takich wyczynów.

failsafe_db #32 Posted 03 September 2019 - 02:07 PM

Captain

• Player
  • 19193 battles
  • 2,273
  • [_CHS_] _CHS_

View Postadamo1526, on 03 September 2019 - 01:40 PM, said:

"ech, twardziel jesteś. Szkoda że wyniki twojej gry tego nie potwierdzają. " ups samozaoranie, WN8 z 30 dni podobne,

tylko u mnie wyższy tier..... Co do twoich wyliczeń III i IV tier to 33 % wszystkich twoich bitew. 

"Mógłbym też dodać do listy progetto czy emkę, bo widzę że wymowny kolega statystycznie właśnie te pojazdy ceni szczególnie mocno." nie trafione kolego, poprostu to moje pierwsze darmowe premki.....

nadal nie kumasz? Mam dwa lata starsze konto od ciebie i połowę rozegranych przez ciebie bitew. WN8 - bez znaczenia, ale jeśli jednak ma znaczenie to powiedziałbym że tragedii u mnie nie ma. Pamiętajmy: w przeciwieństwie do ciebie jestem graczem z czwartego tieru. A wyniki na czołgach na których obaj graliśmy - zerknąłem teraz na szybko, ale nie robiłem gruntownej analizy - mam lepsze. W czym się czujesz konkretnie lepszy? Grasz na wyższych tierach i co? Drużyna ma z ciebie pożytek? Dajesz coś z siebie? Czy po prostu jesteś dumny z grania na dyszce? Mając dwa razy więcej rozegranych bitew ode mnie masz zarazem niższy WGR, współczynnik który nabija się m.in. grając na wyższych tierach bo opiera się w dużej mierze na zadawanym dmg. Mój WGR rośnie. Mam nadzieję, że grając na dychach będę miał odpowiednio wyższy. Nie śpieszę się, staram się czegoś nauczyć. Chcę mieć jakiś wkład w drużynę i mieć poczucie, że grając z zielonymi / niebieskimi graczami nie jestem kleszczem ale raczej partnerem. Wstydu nie ma, choć tak jak napisałem wcześniej przez ostatni miesiąc nikt mnie nie oskarżył o czity, co niestety boli. Na wn8 nie patrzę, ale mam wrażenie, że ogólnie się będzie zgadzał. WR powinien być w sumie też okay. Moja pierwsza ósemka - revalorise - z czasów kiedy grałem piątkami jest trudna do nadrobienia, bo zaliczyłem w dawnych czasach mnóstwo bardzo lichych bitew, chociażby dlatego, że 95% czołgów z którymi się wtedy spotykałem była dla mnie nowością. Ciebie to nie powinno tłumaczyć, bo przecież grasz głównie na 8+, więc też gadanie że progetto było pierwszą darmową premką niewiele tutaj zmienia, wszak jesteś graczem doświadczonym tierowo, prawda? 

View PostZwierzak220, on 03 September 2019 - 01:40 PM, said:

Oprócz wspomnianych wyżej zjawisk "chance to win" czy polowanie na kogoś kto ma określone staty obserwuję czasem inne zjawisko...

Operuję kolorkami bo łatwiej.

Do gry wchodzi osoba ze statami niebieski, fioletowy. No i zaczyna się cyrk w "lemmingi". Część graczy wręcz przykleja mu się do tylnej części ciała a część próbuje naśladować to co ten gracz robi.

Byłoby to nawet ciekawe ale ludzie to robią grając innymi pojazdami które nie zawsze nadają się to takich wyczynów.

a ja obserwuję coś innego: niebiescy gracze np. zawracają ze swojego kierunki i podłączają się pod lemming train bo widzą, że nie ma sensu pchać się samemu na miejscówkę albo np spotować dla nieistniejących czołgów. Nie zaobserwowałem aby lemmingi podłączały się pod topowych graczy może także z tego powodu, że naprawdę dobrzy gracze z wysokim WR lubią grać na frontowych pozycjach, dobrze się czują na rzeźbie terenu, potrafią ukryć czołg na jakiejś minimalnej górce, grać wieżą. Lemmingi tworzą gracze którzy szukają łatwej ścieżki. Weź np. taką prohorowkę - widziałeś kiedyś lemming train jadący na środek mapy, na przejazd kolejowy? No raczej nie. 80% lemming trainów tam to zielone, gdzie gracze z topu jeżdżą raczej rzadko (chyba częściej artą czy tedekiem niż czymś innym), pozostałe 20% to hill. Z kolei patrząc na kolory rozjazdów powiedziałbym, że topka częściej na hill (medy) czy przejazd (ht) a już absolutnym standardem jest, że o hilla walczy się we dwa czołgi bo całe stado moronów siedzi w zielonym i czeka na rekonesans satelitarny. Na mali lemmingi jadą na hilla, ale jeszcze nigdy nie widziałem by duża grupa takowych przebiła się nad wodą, po zewnętrznej stronie - to dość trudny przejazd, trzeba dobrze znać teren i umieć wyczuć moment, zieloni czy niebiescy czasami tam uderzają z dobrym skutkiem. Na wielu innych mapach rozjazdy są tak losowe że totalnie nie ma sensu łączyć ich z kolorami, np. himmel, gdzie 90% czołgów wjeżdża pod zamek czy ensk gdzie ani jeden czołg nie jedzie na zielone ect. A tak na marginesie: jak często widzisz lemming trainy? Na ostatnie 100 bitew zdarzyło mi się to może dwa razy, może trzy.

I kolejne pytanie: czy ludzie którzy robią lemming train mają xvm? A jeśli tak to jak wielu z nich? 

Millennium_Falcon_ #33 Posted 03 September 2019 - 04:40 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 57350 battles
  • 3,284
  • [_CHS_] _CHS_

View Postfailsafe_db, on 03 September 2019 - 02:22 PM, said:

ja proponuję  dzień bez google. A na poważnie: gdyby ludzie częściej zapytali kogoś kto ma pojęcie niż łapali "autentyczne fakty" z internetu, to poziom intelektualny tego świata by raczej wzrósł ;-P

dzień bez modów to ja mam po każdej aktualizacji... bo zwykle czekam dzień aż się lista zaktualizuje, niby aslain wszystko ładnie pilnuje, ale czasami te pierwsze wersje po aktualce są mało stabilne lub po prostu nie działają prawidłowo, w sensie raczej irytują niż pomagają

Mam dokładnie tak samo. Bez modów gra mi się identycznie, bo mam praktycznie tylko garażowe. W bitwie oprócz kolorów (które często mam wyłączone) używam tylko moda na MoE, ale bez niego też mogę się obyć. Gdyby WG dało w standardzie automatyczne zakładanie wyposażenia (siatki, lornetki), więcej linii karuzeli oraz zegar, to nie miałbym powodów do instalacji czegokolwiek.

A odnośnie Wichance... Ciekawe, ile osób przewidywało ciężką porażkę i równocześnie ilu postawiłoby kasę na tak łatwe zwycięstwo w tej bitwie? Takich kwiatków jest pełno w obie strony. Nie ma co załamywać rąk przed bitwą.

Spoiler

failsafe_db #34 Posted 03 September 2019 - 06:19 PM

Captain

• Player
  • 19193 battles
  • 2,273
  • [_CHS_] _CHS_

@Millenium: dobrze, że przypomniałeś, też używam modów na moe. Jednego który mi pokazuje stan moich procentów, drugiego który pokazuje obok paska życia czołgłów ile kto ma moe. Jedno i drugie użyteczne, ale to raczej sprawa wygody a nie przeżycia. Winchance używane przez łamagi jest traktowane jako informacja kto wygra. Normalny gracz odcztuje, że jest statystycznie większa szansa na wygraną przez daną stronę i tyle. W każdej bitwie trzeba zrobić swoje, nie rozumiem ludzi którzy tłumaczą że totalnie inaczej grają przy dobrym a inaczej przy złym winchance. Wtf?

Co do spoilera. Ja bym się zawahał. Na tej mapie rajd medów lewą stroną często/czasami przechyla szalę bitwy, a dobre wsparcie TD jest języczkiem u wagi. W sumie fajna mapa, trudna, ale daje szansę każdej klasie, nawet przegrana naszych HT nie musi oznaczać przegranej całej bitwy! Ale grając medem pewnie i tak bym starał się pojechać na medownię lub - wiem że to gorsze dla teamu rozwiązanie - na wał z drogą wschód-zachód. 

widmoxxx #35 Posted 03 September 2019 - 08:40 PM

Major

• Clan Commander
  • 34241 battles
  • 2,523
  • [_COM] _COM

View Post_Patrol, on 02 September 2019 - 09:11 PM, said:

Posted Image

Jak widzisz dodatek do gry pokazał mi, że właśnie śmigam nad huraganem dorian, aby poczuć wiatr we włosach.

Już wiem kto wleciał WP-3D Orion aka "Kermit" w Dorian :P 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users