Jump to content

Genel Geri Bildirim

1.6.1

• Please log in to reply
50 replies to this topic

BagKurEmekLisi #21 Posted 08 September 2019 - 01:55 PM

Lance-corporal

• Player
  • 1868 battles
  • 62

View Postali1234512, on 08 September 2019 - 12:10 PM, said:

seçme seçerse kişinin kendi hatası ,sen gözünle skil seçemiyorsun diye  oyunun o kadar sorunu varken bunla mı uğraşçaklar bunla vakit mi kaybetçekler

ne  boş muhabbet çevirdin ya , seçmeymiş lafa bak  sorun var ki bildiriyorum işte   millet yazarken, fikir beyan ederken  sana mı soracak izin alacak da  konuda belirtilen  durum için  bununla mı uğraşacaklar diyorsun 

burası geri bildirim değil mi?  adamların işi bu  uğraşacaklar tabi  

ali1234512 #22 Posted 08 September 2019 - 02:05 PM

Major General

• Player
  • 39936 battles
  • 5,378
  • [CURE] CURE

View PostBagKurEmekLisi, on 08 September 2019 - 02:55 PM, said:

ne  boş muhabbet çevirdin ya , seçmeymiş lafa bak  sorun var ki bildiriyorum işte   millet yazarken, fikir beyan ederken  sana mı soracak izin alacak da  konuda belirtilen  durum için  bununla mı uğraşacaklar diyorsun 

burası geri bildirim değil mi?  adamların işi bu  uğraşacaklar tabi  

öncelikli sorunlar listesi olur ilk onlarla uğraşılır senin dediğin sorun bırak ilk 10u ilk 20ye girmiyor  kimse uğraşmaz onla haberin olsun boşa bekleme  hoş bunu wgnin sorun olarak gördüğünden bile şüpheliyim

BagKurEmekLisi #23 Posted 08 September 2019 - 04:17 PM

Lance-corporal

• Player
  • 1868 battles
  • 62
amd 178b  tier 6 light fransızda   Binocular teleskop seçeneği yok ekipman menüsünde haberiniz olsun 

Edited by BagKurEmekLisi, 08 September 2019 - 04:36 PM.

ali1234512 #24 Posted 08 September 2019 - 04:22 PM

Major General

• Player
  • 39936 battles
  • 5,378
  • [CURE] CURE

View PostBagKurEmekLisi, on 08 September 2019 - 05:17 PM, said:

amd 178b  tier 6 light fransızda   Binocular teleskop seçeneği yok ekipman meüsünde haberiniz olsun 

tekerlekli tanklara teleskop takılmıyor 10 tierindede yok

BagKurEmekLisi #25 Posted 08 September 2019 - 04:41 PM

Lance-corporal

• Player
  • 1868 battles
  • 62

View Postali1234512, on 08 September 2019 - 04:22 PM, said:

tekerlekli tanklara teleskop takılmıyor 10 tierindede yok

kötü oldu   öyleyse artık buna tahvil ile alınan   optik takılcak  demek oluyor  

taret_gun #26 Posted 08 September 2019 - 07:00 PM

Private

• Player
  • 47233 battles
  • 8

View PostinnocenT_deviL, on 07 September 2019 - 04:58 PM, said:

vuque "Tiger savaşta T-34, M4 Sherman vs gibi tanklara karşı savaştı ve oyunda da bu tanklara karşı daha güçlü zaten" tarzında bir yorumda bulunmuştu. Yani WG cephesinin olaya bakış açısı bu şekilde sanırım. Tabi bu tankları seviyelendirme olayı neye göre yapılıyor onu bilmiyorum.

Daha güçlü de biri 6 digeri 5 seviye tank , tiger 1 7 seviye buna rağmen bu ikisi cok cahat delebilmekte tigeri, bir belgeselde izlemiştim, 2. Dunya savaşinda tiger 1 in teki 160 mermi yedikten sonra hareketsiz kalabilmiş ondada murettebat sağ kurtulmuş. Vuquenin dediğine bakma onlar wg ye çalişıyor, sorsan oyun dengeli derler :D

18:04 Added after 3 minute

View Postali1234512, on 07 September 2019 - 06:58 PM, said:

belki gercekten zırhsız olduğu içindir tiger 1 dediğin düm düz bi tank ısle t29la kapışmadı o tank  shermanla t34 85le falan kapıştı oyundao tank onlardan güçlü mü güçlü eee

bı de şunu ekleyim bu kadar simulasyon istiyorsan war tunder oyna ama ondada tek atışta tigeri tigeri 2 kesiyorlar diye gidip forumuna yazma

19:04 Added after 5 minute

eskiden seviyelenme daha iyidi ama wg 8 tierler 10 tierli buflaı 8,5 10,5 tier tanklar yaptı . 8 tier tanka yapılan full doğruydu ama 1den 7ye tüm tanklar full yemeliydi 7 tier 8 tier yada 6 tier 8 tier arasındaki farkın artmasına izin verilmemeliydi .10 tier tanklara buff yanlıştı millet tier 10u daha kolay oynasın diye yapıldı şu an full tier 10nun hali ortada  tamemen zırh zırh zırh  oldu  herkes top eğer oldu buda   benim gibi oyuncuları çok yoruyor

Ya Ali birkere sohbet etmeyi öğren, ordan klavye delikanlısı gibi yazıyorsun utanmassan küfür edeceksin , foruma yazıp yazmamam seni ilgilendirmez. Git bir üsteki arkadaşa verdiğim cevabı oku boş yapma.!

vuque #27 Posted 09 September 2019 - 01:31 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 18841 battles
  • 3,706
  • [JUN] JUN

View Posttaret_gun, on 08 September 2019 - 08:00 PM, said:

Daha güçlü de biri 6 digeri 5 seviye tank , tiger 1 7 seviye buna rağmen bu ikisi cok cahat delebilmekte tigeri, bir belgeselde izlemiştim, 2. Dunya savaşinda tiger 1 in teki 160 mermi yedikten sonra hareketsiz kalabilmiş ondada murettebat sağ kurtulmuş. Vuquenin dediğine bakma onlar wg ye çalişıyor, sorsan oyun dengeli derler :D

Tarihte'de zaten bu tanklar Tiger ve Tiger 2 tanklarını delebilmekteydi. Önemli olan mesafe idi ki bu oyunda da böyle, hangi mesafeden ve tankı neresinden delebiliyorsunuz önemli olan bu. Tiger tankları yukarıda bahsettiğiniz gibi 160 tane Sherman veya T-34-85 mermisini yakın mesafeden "yedikten" sonra bunlardan hasar almamış gibi bir durumun tarihte örneği yok. Hatta size şu örneği vermek isterim; oyunumuzda da Orta Tank ile kendisininden yüksek seviyede 3 düşman tankını yok ettiğinizde kazanılan "Oskin's Medal" ismi ile madalyası bulunan "Aleksandr P. Oskin" komutasındaki T-34-85 tankı 12 Ağustos 1944'te Polonya'nın Oględów kasabasında devriye görevinde iken 3 adet King Tiger tankını tek başına imha etmiştir.

Lütfen Alman tankları müthişti, tüm mermileri sektirirdi, attığını bir atışta indirirdi gibi gerçek olmayan hayallerden vazgeçiniz. İsterseniz sizinle tarihsel olayları bu şekilde örnek ve kanıtlarla tartışabiliriz ama öyle "vuque'nin dediğine bakma, o WG'de çalışıyor" demeyecekseniz...

Witch_King__Angmar #28 Posted 09 September 2019 - 02:14 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 4390 battles
  • 365

View Postvuque, on 09 September 2019 - 01:31 PM, said:

Tarihte'de zaten bu tanklar Tiger ve Tiger 2 tanklarını delebilmekteydi. Önemli olan mesafe idi ki bu oyunda da böyle, hangi mesafeden ve tankı neresinden delebiliyorsunuz önemli olan bu. Tiger tankları yukarıda bahsettiğiniz gibi 160 tane Sherman veya T-34-85 mermisini yakın mesafeden "yedikten" sonra bunlardan hasar almamış gibi bir durumun tarihte örneği yok. Hatta size şu örneği vermek isterim; oyunumuzda da Orta Tank ile kendisininden yüksek seviyede 3 düşman tankını yok ettiğinizde kazanılan "Oskin's Medal" ismi ile madalyası bulunan "Aleksandr P. Oskin" komutasındaki T-34-85 tankı 12 Ağustos 1944'te Polonya'nın Oględów kasabasında devriye görevinde iken 3 adet King Tiger tankını tek başına imha etmiştir.

Lütfen Alman tankları müthişti, tüm mermileri sektirirdi, attığını bir atışta indirirdi gibi gerçek olmayan hayallerden vazgeçiniz. İsterseniz sizinle tarihsel olayları bu şekilde örnek ve kanıtlarla tartışabiliriz ama öyle "vuque'nin dediğine bakma, o WG'de çalışıyor" demeyecekseniz...

- T-34-85 tankın 3 tane King Tiger kestiğine inanıyorsunuzda,vikipedia 'da yazılan 1 tane tiger 'ın 22 tane t-34 veya 10 tane sherman tankı gömçürğüne neden inanmıyonuz sorun burda.

- Yanı kıscası sizin belirlediğiniz seviyenin üzerini görmekte bu tank, tiger 2 karşısına IS7 veya şarjörlü saçmalık olan çizim tankları çıkarınca, ne yapsın tiger2 demi akıl var mantık var,dengesizlik burda bariz bir şekilde bağırıyor,t34-85 6 seviyede king tiger niye 8 siveye ,madem 8 seviye niye 8 ve üstü göryor bu tank diyeceksiniz şimdi ağrılığı öyle ağırlıktan dolayı 10 görüyor yaw maus ve IS7 gibi ağırlar kaçton haberiniz var mı acaba MUAS ilk olarak führer tarafından 300 ton olarak istenmiş böyle bir tankı hiç bir köprü taşımaz diye ağırlığını düşürmüşler.

- twitch prime ile dağıtılan tank niye 10 seviye görmüyor oda görsün ,görmez niyemi çünki pre tank.görmemesi içinde yalandan kılıf uydurdular 7 seviye yaptık dediler,dala vere boş işler bunlar karşınızda IQ 65 yok.

- Gerçekler acıdır WG ise kafasına göre takılıyor.Rus hormonlu tankların israil arap savaşlarında mükemmel iş çıkardıklarınıda gördük,bi yazıda gördüm keşke bizde abd tankları yerine rus tanklarından olsaydı,öptüler o tankları babiş öptüler iç savaşta 1500 civarı çöp oldu.Anti güdümlü mermi ile tabi burası gerçek.Soğuk savaşta değiliz değişik varyasyonlu savaş taktiği çıktı artık,1 piyade bile  kaç tonluk tankı 1 düğme ile nalları diktiriyor.

- WG daha geçen m41 serisi rus tanklarına karşı ne kadar başarılı olduklarını paylaştı haber sayfasında gerçek savaşta,ama burası gerçek dünya değil WG canı ne isterse dünyası.

-Kısacası gerçekleri görmeniz dileyiğyle daha öncede çok yazdım ama boşa yazmışım hep,fıtı fıtı takılın siz,hatta ben bekliyorum talepte ediyorum okadar şey olduktan sonra " fransız şarjörlü ve 80 basan tekerlekli pre arty de"  olmalı tarihin tozlu papilus sayfaların arasına bi taslak kesin sıkışmıştır,veya elektronik sıkıştırılmış çoklu mermi atan delip geçen bişeylerde yapmalı wg bence gold mermi delmiyor bazen karşıdaki sıkınca aaa niye sektiriyor diyodur, yapında onuda görmedik demeyelim,hadi eyvallah.

Edited by Witch_King__Angmar, 09 September 2019 - 02:30 PM.

vuque #29 Posted 09 September 2019 - 03:03 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 18841 battles
  • 3,706
  • [JUN] JUN

View PostWitch_King__Angmar, on 09 September 2019 - 03:14 PM, said:

- T-34-85 tankın 3 tane King Tiger kestiğine inanıyorsunuzda,vikipedia 'da yazılan 1 tane tiger 'ın 22 tane t-34 veya 10 tane sherman tankı gömçürğüne neden inanmıyonuz sorun burda.

- Yanı kıscası sizin belirlediğiniz seviyenin üzerini görmekte bu tank, tiger 2 karşısına IS7 veya şarjörlü saçmalık olan çizim tankları çıkarınca, ne yapsın tiger2 demi akıl var mantık var,dengesizlik burda bariz bir şekilde bağırıyor,t34-85 6 seviyede king tiger niye 8 siveye ,madem 8 seviye niye 8 ve üstü göryor bu tank diyeceksiniz şimdi ağrılığı öyle ağırlıktan dolayı 10 görüyor yaw maus ve IS7 gibi ağırlar kaçton haberiniz var mı acaba MUAS ilk olarak führer tarafından 300 ton olarak istenmiş böyle bir tankı hiç bir köprü taşımaz diye ağırlığını düşürmüşler.

- twitch prime ile dağıtılan tank niye 10 seviye görmüyor oda görsün ,görmez niyemi çünki pre tank.görmemesi içinde yalandan kılıf uydurdular 7 seviye yaptık dediler,dala vere boş işler bunlar karşınızda IQ 65 yok.

- Gerçekler acıdır WG ise kafasına göre takılıyor.Rus hormonlu tankların israil arap savaşlarında mükemmel iş çıkardıklarınıda gördük,bi yazıda gördüm keşke bizde abd tankları yerine rus tanklarından olsaydı,öptüler o tankları babiş öptüler iç savaşta 1500 civarı çöp oldu.Anti güdümlü mermi ile tabi burası gerçek.Soğuk savaşta değiliz değişik varyasyonlu savaş taktiği çıktı artık,1 piyade bile  kaç tonluk tankı 1 düğme ile nalları diktiriyor.

- WG daha geçen m41 serisi rus tanklarına karşı ne kadar başarılı olduklarını paylaştı haber sayfasında gerçek savaşta,ama burası gerçek dünya değil WG canı ne isterse dünyası.

-Kısacası gerçekleri görmeniz dileyiğyle daha öncede çok yazdım ama boşa yazmışım hep,fıtı fıtı takılın siz,hatta ben bekliyorum talepte ediyorum okadar şey olduktan sonra " fransız şarjörlü ve 80 basan tekerlekli pre arty de"  olmalı tarihin tozlu papilus sayfaların arasına bi taslak kesin sıkışmıştır,veya elektronik sıkıştırılmış çoklu mermi atan delip geçen bişeylerde yapmalı wg bence gold mermi delmiyor bazen karşıdaki sıkınca aaa niye sektiriyor diyodur, yapında onuda görmedik demeyelim,hadi eyvallah.

Adım adım ilerleyelim;

- 1 tane tiger'ın 22 tane t-34 veya 10 tane sherman yok etmesi savaş zamanında olan şeyler, bu konuda haklısınız. Kimse olmadığını söylemiyor. Ancak bu tarz durumlar ekstrem şartlarda, örneğin 22 tane t-34'ün mürettebatı yemek yemek için tanklarının dışında iken olan veya uzak mesafeden pusuya düşürüldüğünde 10 tane Sherman'ın yok edilmesi ile yaşanabilen şeyler.

- Oyun içerisinde tankların +/- 2 seviye görmesi tamamen başka bir konu, bu oyun mekanikleriyle ilgili bir şey.

- Twitch prime ile verilen tank, tarihsel dizilimde parçalara sahip olduğundan ve oyun içi dengelemesi bu şekilde daha uygun olduğundan seviye 7 olarak oyunda bulunmaktadır. Aslında benim anlatmak istediğim şeyi doğruladığınız için çok teşekkürler, tarihsel dizilime sahip Tiger 2 tankı karşısına çıkan T-34 ve Sherman tanklarını alt etmekte herhangi bir güçlük çekmemektedir ve onlardan daha güçlü bir tank olduğu görülmektedir.

- Tarihin başka bir kısmına giderek İsrail - Arap savaşından örnek vermişsiniz, bu noktada Alman tankları olsa da sonuç farklı olmazdı, o devirdeki zırh yapısı ve anti-tank silahlarının çalışma prensipleri ile 2. dünya savaşı dönemi tankların zırh yapısı ve anti-tank silahlarının çalışma prensipleri oldukça farklıdır.

Sonuç olarak özetlemek gerekirse, bunun bir oyun olduğunu, bir simulasyon vaadetmediğini ancak gerçek, tarihsel öğelerden esinlendiğini ve temel aldığını unutmamak gerekmektedir.

2. Dünya savaşı zamanındaki Alman tanklarının Rus ve Amerikan tanklarına karşı ne üstünlükleri ve ne zayıflıkları vardı tartışmaya devam etmek isterseniz seve seve tartışabiliriz. Ancak unutmayınız ki, ben size verdiğim örnekleri tarihsel gerçeklere ve dökümanlara göre vermekteyim. Hatta ve hatta mesajlarımı göndermeden önce verdiğim bilgilerin doğruluğunu kontrol etmek amacı ile; 2. Dünya Savaşında tank komutanlığı yapmış Otto Carius gibi bir efsane (ve daha başka efsane isimler) ile röportaj yapma şerefine erişmiş, onunla bu konuları konuşmuş ve anılarını dinlemiş ve üstüne 35 tane tarih kitabı yazmış, İspanyol meslektaşım Delhroh ile görüşmekte ve verdiğim bilgilerin doğruluğunun onayını almaktayım.

Spoiler

Spoiler

SapikGenc95 #30 Posted 09 September 2019 - 09:08 PM

Private

• Player
  • 293 battles
  • 33
Bu güncelleme ile ilgili yapılabilecek en büyük geri bildirimin gereksiz bir güncelleme olduğudur. Oyunda düzeltilmesi gereken bir çok sıkıntı varken hala kamo, çok uluslu tank gibi önceliği düşük modlar ile uğraşıyorlar. WG belli başlı seviye 10 tankları yeninden dengeleyeceğini söylemiş olmasına rağmen hala gereksiz güncellemeler ile uğraşıyor. 

SapikGenc95 #31 Posted 09 September 2019 - 09:20 PM

Private

• Player
  • 293 battles
  • 33

View PostWitch_King__Angmar, on 09 September 2019 - 02:14 PM, said:

Tiger ve King Tiger dediğin tankların rakibi 2. dünya savaşında T-34, Sherman, KV-1, T-34-85, Churchill I, Sherman Firefly gibi tanklardı. T-34 ve Sherman tankları Tiger 1 tankının zırhını delebilecek mesafeye gelene kadar Tiger 1 tankı düşman tanklarını imha edebiliyordu. Bu sebepten T-34-85 ve Sherman Firefly gibi tanklara ihtiyaç doğdu. T-34-85 ve Sherman Firefly tanklarının birincil amacı Tiger 1 ve Panther gibi zırhlı düşman tanklarını uzun mesafeden alt edebilmekti. Nitekim bu konuda başarı da sağladılar. Bir Sherman Firefly tankı yaklaşık 1.000 metre mesafeden Tiger 1 zırhını delebiliyordu. 

Şunu unutuyorsunuz oyunda mesafeler mermilerin zırh deliş değerini çok az etkiliyor ki zaten en uzakta vurabileceğiniz düşman 500mt uzaklıkta. Bu yüzden zorlanmadan delebiliyorsunuz. Tiger 1 tankının en büyük avantajı düşmanlarının zırhına daha uzak mesafeden nüfuz edebiliyor olmasıydı. Son olarak oyun içerisinde tankların +/- 2 seviye görebildiği için Tiger 1 tankıyla genelde gerçek zamanda savaştığı tanklardan ziyade kendinden sonra üretilmiş tanklar ile çarpışıyor ve bu da Tiger 1 tankının güçsüz kılıyor. 

zed_x #32 Posted 09 September 2019 - 09:27 PM

Major

• Player
  • 43989 battles
  • 2,621
  • [JUN] JUN

View PostWitch_King__Angmar, on 09 September 2019 - 03:14 PM, said:

Özellikle bu konuda kaynağın nedir çok merak ettim. Özellikle 1967 Arap-İsrail Savaşı olmak üzere tüm Arap-İsrail savaşlarında tank üstünlüğü hep Araplarda olmuştur.  90 mm topları olan M48 Patton'lar ve Centurion'lar IS-3M'leri delememiş, hava gücünü kullanarak üstünlüğü sağlamıştır. Arapların savaşta kaybettiği Sovyet tanklarının %90'ı hava saldırılarıyla yokedilmiştir. İsrail bundan sonra ve bu sebeple ki Sho't Kal ve Merkava'yı geliştirmeye karar vermiştir.

Edited by zed_x, 09 September 2019 - 09:29 PM.

ali1234512 #33 Posted 09 September 2019 - 10:45 PM

Major General

• Player
  • 39936 battles
  • 5,378
  • [CURE] CURE
bizim millet sever bi koydum 5 kişi bayıldıyı boşuna cüneyt arkın  flimlreri bu kadar tutmadı bizim ülkede 

Witch_King__Angmar #34 Posted 10 September 2019 - 12:18 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 4390 battles
  • 365

View Postzed_x, on 09 September 2019 - 09:27 PM, said:

Özellikle bu konuda kaynağın nedir çok merak ettim. Özellikle 1967 Arap-İsrail Savaşı olmak üzere tüm Arap-İsrail savaşlarında tank üstünlüğü hep Araplarda olmuştur.  90 mm topları olan M48 Patton'lar ve Centurion'lar IS-3M'leri delememiş, hava gücünü kullanarak üstünlüğü sağlamıştır. Arapların savaşta kaybettiği Sovyet tanklarının %90'ı hava saldırılarıyla yokedilmiştir. İsrail bundan sonra ve bu sebeple ki Sho't Kal ve Merkava'yı geliştirmeye karar vermiştir.

Azcık araştırın yok öyle armut piş ağızıma düş,HULL DOWN denilen olayı nası iyi kullandıkları 6 gün savaşlarında da ,hava kara destekli işi bitirdikleri ap açık ortadır,Madem bu kadar arap tankları bu kadar üstündüde arkalarında sovyetler olmasına rağmen neden yenemediler acaba emin ol konuyu detaylı incelemerde bulunmuş birisi olarak yazdım kafadan sıkmalarla değil.Sovyet tankları şuanda dünyadaki modern olmayan tüm tanklarda dahil poşet ten ibaret.

Parabellum06 #35 Posted 10 September 2019 - 12:39 AM

Warrant Officer

• Player
  • 35841 battles
  • 802
  • [CURE] CURE

View Postvuque, on 09 September 2019 - 03:03 PM, said:

Adım adım ilerleyelim;

- 1 tane tiger'ın 22 tane t-34 veya 10 tane sherman yok etmesi savaş zamanında olan şeyler, bu konuda haklısınız. Kimse olmadığını söylemiyor. Ancak bu tarz durumlar ekstrem şartlarda, örneğin 22 tane t-34'ün mürettebatı yemek yemek için tanklarının dışında iken olan veya uzak mesafeden pusuya düşürüldüğünde 10 tane Sherman'ın yok edilmesi ile yaşanabilen şeyler.

- Oyun içerisinde tankların +/- 2 seviye görmesi tamamen başka bir konu, bu oyun mekanikleriyle ilgili bir şey.

- Twitch prime ile verilen tank, tarihsel dizilimde parçalara sahip olduğundan ve oyun içi dengelemesi bu şekilde daha uygun olduğundan seviye 7 olarak oyunda bulunmaktadır. Aslında benim anlatmak istediğim şeyi doğruladığınız için çok teşekkürler, tarihsel dizilime sahip Tiger 2 tankı karşısına çıkan T-34 ve Sherman tanklarını alt etmekte herhangi bir güçlük çekmemektedir ve onlardan daha güçlü bir tank olduğu görülmektedir.

- Tarihin başka bir kısmına giderek İsrail - Arap savaşından örnek vermişsiniz, bu noktada Alman tankları olsa da sonuç farklı olmazdı, o devirdeki zırh yapısı ve anti-tank silahlarının çalışma prensipleri ile 2. dünya savaşı dönemi tankların zırh yapısı ve anti-tank silahlarının çalışma prensipleri oldukça farklıdır.

Sonuç olarak özetlemek gerekirse, bunun bir oyun olduğunu, bir simulasyon vaadetmediğini ancak gerçek, tarihsel öğelerden esinlendiğini ve temel aldığını unutmamak gerekmektedir.

2. Dünya savaşı zamanındaki Alman tanklarının Rus ve Amerikan tanklarına karşı ne üstünlükleri ve ne zayıflıkları vardı tartışmaya devam etmek isterseniz seve seve tartışabiliriz. Ancak unutmayınız ki, ben size verdiğim örnekleri tarihsel gerçeklere ve dökümanlara göre vermekteyim. Hatta ve hatta mesajlarımı göndermeden önce verdiğim bilgilerin doğruluğunu kontrol etmek amacı ile; 2. Dünya Savaşında tank komutanlığı yapmış Otto Carius gibi bir efsane (ve daha başka efsane isimler) ile röportaj yapma şerefine erişmiş, onunla bu konuları konuşmuş ve anılarını dinlemiş ve üstüne 35 tane tarih kitabı yazmış, İspanyol meslektaşım Delhroh ile görüşmekte ve verdiğim bilgilerin doğruluğunun onayını almaktayım.

Spoiler

Spoiler

vuku adalet dağıtıyordu...:B

ali1234512 #36 Posted 10 September 2019 - 01:24 AM

Major General

• Player
  • 39936 battles
  • 5,378
  • [CURE] CURE
oyuna gerçekçilik gelsin 100 metrede bir tiger 2ler motor arzası versin tamir edilmek zorunda kalsın

_Falconet_ #37 Posted 10 September 2019 - 01:27 AM

Warrant Officer

• Player
  • 36387 battles
  • 572
  • [TAF-G] TAF-G
World of Tanks tarihinin en boş güncellemesi olmuş, insanlar Wargaming'den neler bekliyor adamların çıkarttığı güncellemenin gereksizliğine bak. 

Parabellum06 #38 Posted 10 September 2019 - 01:50 AM

Warrant Officer

• Player
  • 35841 battles
  • 802
  • [CURE] CURE

View Postzed_x, on 09 September 2019 - 09:27 PM, said:

iyi de 67 savaşı bir tank savaşı değildi öyle olsaydı 800 vs 2500 tank üstünlüğünden araplar kazanırdı zaten. oyun değil bu 3 cepheden saldırı yiyip 3e1 hepsini alasın tank teknolojin daha iyi diye. arapların üstün olduğu bişey yok. tek üstünlükleri tank sayısı, asker sayısı vs. bu da fayda etmedi zaten. yok is3m'leri delememiş, rikoşe olmuş falan kaptırmayın kendinizi bu kadar. :P

Edited by Parabellum06, 10 September 2019 - 01:53 AM.

ali1234512 #39 Posted 10 September 2019 - 03:11 AM

Major General

• Player
  • 39936 battles
  • 5,378
  • [CURE] CURE

View Post_Falconet_, on 10 September 2019 - 02:27 AM, said:

World of Tanks tarihinin en boş güncellemesi olmuş, insanlar Wargaming'den neler bekliyor adamların çıkarttığı güncellemenin gereksizliğine bak. 

View Post_Falconet_, on 10 September 2019 - 02:27 AM, said:

dereceli  için  büyük olasılıkla bir pacht getireceklerdi zaten kamoları 1.7ye kalmasın gelmişken onuda getirelim dediler büyük olaslıkla ama ilk madde olan tankların uluslar arası geçme özelliği  çok aramışlar heralde

wot ana oyunu saldı vatan cephesi world of pubg gibi şeylerle uğraşmaya başladı gibi yeni map  yeni tank getirlemerinden iyidir boşver

Edited by ali1234512, 10 September 2019 - 03:13 AM.

_Willy__Wonka_ #40 Posted 10 September 2019 - 12:46 PM

Lance-corporal

• Player
  • 31493 battles
  • 65
  • [GO-HA] GO-HA

View Postvuque, on 09 September 2019 - 03:03 PM, said:

Adım adım ilerleyelim;

Spoiler

Spoiler

Öyle ölmez füze atsaydın @vuque

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users