Jump to content

Stat shaming

Stat shame loss replay

• Please log in to reply
33 replies to this topic

Fleischlingeradam #1 Posted 05 September 2019 - 02:53 PM

Private

• Player
  • 1168 battles
  • 40
  • [COSL] COSL

Ahoj, zrovna teď jsem se dostal do týmu se stat shamerem, a vůbec to nebylo příjemné. Zakládám tento topic abych mohl  diskutovat s ostatními, kteří toto zlo zažili (asi všichni) 

Přikládám Replay abych dokázal že jsem byl obětí stat shamingu.

http://wotreplays.eu/site/5018076#ghost_town-fleischlingeradam-t-34

ColonelKurtvonStrohm #2 Posted 05 September 2019 - 03:30 PM

Lieutenant

• Player
  • 5539 battles
  • 1,657

obávám se že jediná možnost jak se nestávat v této hře obětí "čehosi" ( co je to zas za termín ? to už musí být na kdejakou číčovinu AJ výrazy ?  ) je na sobě zapracovat a zlepšit se ..... 45 % je prostě málo a po 890 bitvách už bys měl mít minimálně základní přehled o tom jak hra funguje a začít se trochu učit herní mechaniky 

takže máš 2 možnosti :

1) překousnout krušné začátky ( nikdo tady ze začátku nehrál jak profík ) a časem se do toho dostaneš a budeš si hru užívat , stat shaming pak v tvém případě zmizí ( a nebo sám začneš nadávat spoluhráčům )

2) vykašlat se na nějaké učení a "stat shaming" si budeš užívat dokud s tím nesekneš 

nic mezi tím není , "brečení" že ti někdo vynadal za špatnou hru ti nepomůže a rozhodně to není správná cesta

Thellwinux #3 Posted 05 September 2019 - 03:40 PM

Lieutenant

• Player
  • 61075 battles
  • 1,711
  • [DAG0D] DAG0D

Bože ... občas někdo vy<->uje mě, občas někoho vy<->čuju já ... co na tom chceš řešit? Pokud mi někdo něco napíše tak buď mu taky něco napíšu a nebo se na to vykašli. Tak či onak, po dvou dalších bitvách už o tom ani nevím.

A nebo si vypni chat, stejně je od chvíle co se znemožnilo psát enemákům zbytečný a nic užitečného v něm nikdy není.

Pokud nevydržíš něco v PC hře, pomalu se z toho hroutíš a hned kvůli tomu běžíš zakládat téma na fórum, tak by mě zajímalo, jak funguješ v reálu.

SkyMaro #4 Posted 05 September 2019 - 03:43 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36698 battles
  • 326
  • [_C4LM] _C4LM

View PostColonelKurtvonStrohm, on 05 September 2019 - 03:30 PM, said:

obávám se že jediná možnost jak se nestávat v této hře obětí "čehosi" ( co je to zas za termín ? to už musí být na kdejakou číčovinu AJ výrazy ?  ) je na sobě zapracovat a zlepšit se ..... 45 % je prostě málo a po 890 bitvách už bys měl mít minimálně základní přehled o tom jak hra funguje a začít se trochu učit herní mechaniky

takže máš 2 možnosti :

1) překousnout krušné začátky ( nikdo tady ze začátku nehrál jak profík ) a časem se do toho dostaneš a budeš si hru užívat , stat shaming pak v tvém případě zmizí ( a nebo sám začneš nadávat spoluhráčům )

2) vykašlat se na nějaké učení a "stat shaming" si budeš užívat dokud s tím nesekneš

nic mezi tím není , "brečení" že ti někdo vynadal za špatnou hru ti nepomůže a rozhodně to není správná cesta

Prezradím tajomstvo...ja som ešte ani po 10k bitkách nevedel čo a ako poriadne:facepalm:

a vlastne dodnes predvádzam tu a tam kusky za ktoré by som sa mohol kludne aj hanbit. Ale zas je to len hra.

Fleischlingeradam #5 Posted 05 September 2019 - 03:50 PM

Private

• Player
  • 1168 battles
  • 40
  • [COSL] COSL
Všem rozumím, tohle topic jsem založil se saltem, protože jsem myslel jako "OMG NEKDO MNE REKL ZE JSEM BLBEJ OMG OMG". založení tohoto topicu opravdu nebyla moc dobrá možnost, byl jsem prostě salty... staty se moc dobře nešplhaj u někoho jako já kterej po hraní blitz přišel na PC verzi.. (ano hrál jsem tu hru :/) zatím bych mněl vypnout chat a začít hrát bez rozptylu. :D

SWAT0013 #6 Posted 05 September 2019 - 03:51 PM

Brigadier

• Player
  • 30264 battles
  • 4,307
  • [KHIL] KHIL

Ano, dít by se to nemělo a ano, jsi začátečník.

Na druhou stranu vždy bude ve hře někdo, kdo bude mít daleko lepší staty a kdo si na tebe v tomto ohledu bude dovolovat, stejně tak se objeví nadávky, protože jsi neudělal, co jsi podle někoho udělat měl (někdy oprávněné, někdy totálně mimo mísu...)

Má to vlastně prakticky jen 4 řešení

1) Zlepši se (byť ani to není 100% a neuchrání tě - aspoň občas se stejně najde někdo, kdo i kdybys byl nejlepší hráč na světě, tak ti bude nadávat, protože si myslí, že ví vše nejlépe a ty jsi sobec, který si hraje jen na sebe, který neudělal to, co podle něj udělat měl apod. :trollface:)

2) Ignoruj to

3) Jdi hrát singleplayer hry

4) Vypni si chat a dej si přijímat zprávy jen od přátel (a trochu přemýšlej, koho si přidáš do přátel)

Nic víc se ti víceméně poradit nedá - maximálně pevné nervy ;)

Fleischlingeradam #7 Posted 05 September 2019 - 03:52 PM

Private

• Player
  • 1168 battles
  • 40
  • [COSL] COSL

View PostColonelKurtvonStrohm, on 05 September 2019 - 03:30 PM, said:

takže máš 2 možnosti :

Tak ono když pořád hraješ proti Seal clubberům tak to není tak lehký..

14:56 Added after 4 minute

View PostSWAT0013, on 05 September 2019 - 03:51 PM, said:

Ano, dít by se to nemělo a ano, jsi začátečník.

Na druhou stranu vždy bude ve hře někdo, kdo bude mít daleko lepší staty a kdo si na tebe v tomto ohledu bude dovolovat, stejně tak se objeví nadávky, protože jsi neudělal, co jsi podle někoho udělat měl (někdy oprávněné, někdy totálně mimo mísu...)

Má to vlastně prakticky jen 4 řešení

1) Zlepši se (byť ani to není 100% a neuchrání tě - aspoň občas se stejně najde někdo, kdo i kdybys byl nejlepší hráč na světě, tak ti bude nadávat, protože si myslí, že ví vše nejlépe a ty jsi sobec, který si hraje jen na sebe, který neudělal to, co podle něj udělat měl apod. :trollface:)

2) Ignoruj to

3) Jdi hrát singleplayer hry

4) Vypni si chat a dej si přijímat zprávy jen od přátel (a trochu přemýšlej, koho si přidáš do přátel)

Nic víc se ti víceméně poradit nedá - maximálně pevné nervy ;)

Dík, ony ty nervy prasknou když tě ještě kvůli tomu že si z tebe dělá pancíř... XD

SWAT0013 #8 Posted 05 September 2019 - 04:07 PM

Brigadier

• Player
  • 30264 battles
  • 4,307
  • [KHIL] KHIL

View PostFleischlingeradam, on 05 September 2019 - 04:52 PM, said:

Tak ono když pořád hraješ proti Seal clubberům tak to není tak lehký..

Tohle si rovnou schovej, protože to není pravda. Fialek jsou cca 2%. Potkávat neustále 2% nejlepších hráčů není možné ani v pozdní večery na top tierech...

I kdybych byl hodně štědrý a přidal tam modré a zelené hráče, dostaneš se pořád na cca 15% hráčské populace. A že bys neustále potkával samé takové hráče, to je prostě vyloučené ;)

Navíc od koho si asi myslíš, že se ti lepší hráči učili, aby se zlepšili? :P

Karaya12 #9 Posted 05 September 2019 - 04:17 PM

Colonel

• Player
  • 19346 battles
  • 3,964
  • [SVINE] SVINE

View PostFleischlingeradam, on 05 September 2019 - 04:50 PM, said:

Všem rozumím, tohle topic jsem založil se saltem, ...

To jsi jako u psaní příspěvku metal salta, nebo už jsem starej a něco mi uniká ? :sceptic:

Mr_Missclick #10 Posted 05 September 2019 - 04:35 PM

Captain

• Player
  • 12857 battles
  • 2,228
  • [DISS] DISS
Salty = smutný, nešťastný, rozmrzelý, zklamaný

bigdragonAF #11 Posted 05 September 2019 - 04:36 PM

Lieutenant Сolonel

• Clan Commander
  • 60572 battles
  • 3,329
  • [_AF_] _AF_
je smutné, že už nestačí rodná řeč :child:

Mr_Missclick #12 Posted 05 September 2019 - 05:00 PM

Captain

• Player
  • 12857 battles
  • 2,228
  • [DISS] DISS
Tohle je ale slangový výraz, v komunitě hráčů dosti zaběhnutý. ;) 

J_C_H #13 Posted 05 September 2019 - 05:26 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 21522 battles
  • 1,050

View PostMr_Missclick, on 05 September 2019 - 05:00 PM, said:

Tohle je ale slangový výraz, v komunitě hráčů dosti zaběhnutý. ;) 

Zaspal jsem dobu a pravděpodobně to už nedoženu,mějte,prosím,ohled na dědky... Zase bych mohl naproti tomu vynadat v Ruském jazyce,ale to by byl perma ban? :)

Miri37 #14 Posted 05 September 2019 - 05:49 PM

Lieutenant General

• Player
  • 47688 battles
  • 7,822

View PostFleischlingeradam, on 05 September 2019 - 01:53 PM, said:

Ahoj, zrovna teď jsem se dostal do týmu se stat shamerem, a vůbec to nebylo příjemné. Zakládám tento topic abych mohl  diskutovat s ostatními, kteří toto zlo zažili (asi všichni) 

Přikládám Replay abych dokázal že jsem byl obětí stat shamingu.

http://wotreplays.eu/site/5018076#ghost_town-fleischlingeradam-t-34

Mezi čety složené před bitvou se já moc nepletu, protože trpí na podobné nešvary. Asi jsi spoluhráči z čety bránil ve střelbě, tak tě jeho kolega za trest vytlačil.

Pokud ti jen nadávají, tak to ještě jde, ale to vytlačování je bohužel blbý. :(          

Jmeno1 #15 Posted 05 September 2019 - 07:46 PM

Field Marshal

• Player
  • 49203 battles
  • 10,962
Jsem unavený a nechce se mi to hledat. Co je to ten "stat shamer"?

Orchid_ #16 Posted 05 September 2019 - 07:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 3439 battles
  • 727

stat hamer ?

to je nejaka prezdivka Jasona Stathama ?

ColonelKurtvonStrohm #17 Posted 05 September 2019 - 08:01 PM

Lieutenant

• Player
  • 5539 battles
  • 1,657

View PostSkyMaro, on 05 September 2019 - 03:43 PM, said:

Prezradím tajomstvo...ja som ešte ani po 10k bitkách nevedel čo a ako poriadne:facepalm:

a vlastne dodnes predvádzam tu a tam kusky za ktoré by som sa mohol kludne aj hanbit. Ale zas je to len hra.

tak já jsem po 30 k + rád za průměr .....

jinak vypadá to že má rozum , což je dobré znamení ( má velkou šanci se zlepšit ) ....

Fleischlingeradam

hele zastav se na tieru 5 , max 6 ....zkus si co nejvíc tanků ( ruská medka a těžítka jsou celkem dobrá pro nováčky , odpustí nějakou tu chybu ) a koukej s čím se ti dobře hraje a na to se soustřeď .....každému hráči sedne jiná technika a v tom co ti bude "sedět" ( třeba u mě jsou to asi LT/MT ) se snáž naučíš zbytek .........

Edited by WickedBoberto, 06 September 2019 - 06:55 PM.

Fleischlingeradam #18 Posted 06 September 2019 - 08:10 PM

Private

• Player
  • 1168 battles
  • 40
  • [COSL] COSL

View PostColonelKurtvonStrohm, on 05 September 2019 - 08:01 PM, said:

tak já jsem po 30 k + rád za průměr .....

jinak vypadá to že má rozum , což je dobré znamení ( má velkou šanci se zlepšit ) ....

Fleischlingeradam

hele zastav se na tieru 5 , max 6 ....zkus si co nejvíc tanků ( ruská medka a těžítka jsou celkem dobrá pro nováčky , odpustí nějakou tu chybu ) a koukej s čím se ti dobře hraje a na to se soustřeď .....každému hráči sedne jiná technika a v tom co ti bude "sedět" ( třeba u mě jsou to asi LT/MT ) se snáž naučíš zbytek .........

Ano, asi tak, MTčka se mi hodně líbí a hraje se mi s něma skvěle. LTčka jsou sranda když se naučíš skautovat, což je docela těžký na T-116..

OId_n00b #19 Posted 07 September 2019 - 08:07 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 14878 battles
  • 1,368
  • [UNGDI] UNGDI

Tak to nvm. Ja si ze srandy zalozil ucet kde hraju jen levou rukou (jsem pravak) a zatim me nikdo na me zadnej stat shaming nejel :D

Jinak pokud ti vadi, tak vypni chat a zpravy jak ti radi.

Vcera jsem potkal mause co umyslne trolil a byl u artyn, ten si ten shaming uzival :D

Taramtum #20 Posted 07 September 2019 - 08:16 AM

Warrant Officer

• Player
  • 18207 battles
  • 824
  • [_AF_] _AF_

Jistí ... jedinci ... ti budou nadávat vždy. Třeba když na Mainhamově linii sedíš s LT uprostřed mapy ze 300° obklopen 5 nepřáteli ti přijde zpráva že jsi jako LT úplně neschopný, že nemohl střílet protože jsi nic nespotoval. A jako důkaz máš hlídku a 2k spotu :-). Nebo jezdíš nepřátelským TDčkům před nosem, kryješ se, kličkuješ a snažíš se udržet 3 nepřátelská TDčka spotlá a občas je nechat vyjet by je mohli střílet dvě vlastní TD za tebou, když by je napadlo kousek popojet .... a oni se vydají na výlet zemřít doprostřed mapy. Na dotaz co blbnou tě seřvou, že si vůbec nespotoval a tak si museli spotovat sami. Občas mám dojem, že WG nějak popletou hry a tým dostává data z jiné hry :-(.

Občas se mrkni na nějaký stream, jak to hrají jiní. Poslední dobou jsem si oblíbil SirFocha, používá podobnou skladbu munice jako já a hraje docela chytře pozičně. Nebo na minimapu, kde občas najdeš spojence či nepřítele na dobré pozici, která by tě nenapadla - pokud si pečlivě neprohlížíš mapy :-).

Ještě k těm streamerům: Vyhni se fullgold hráčům. Hrají to většinou „silově“ a pokud nemáš vynikající reflexy a koordinaci a tu správnou konfiguraci mozku + denní tréning, tak je nikdy nenapodobíš. Můžeš ten styl občas použít, ale nemůžeš to mít jako základ své {tedy mluvím zde hlavně o sobě, pravda :-) } hry.

Ještě k nadávání. Pokud ti píšou do garáže, zkus se, bez nadávek, zeptat co se mu nelíbilo, nebo krátce vysvětlit, proč jsi hrál tak jak si hrál. Slušnější hráč se uklidní a dozvíš se proč to tak myslel. Někdy je ti i poučné. Z psychopata vylezou neúplné věty a posléze náhodná slova, pravděpodobně nadávky, kdo to má poznat. Na černou listinu. Z deprivanta sice proudí srozumitelné věty, ale informační hodnota žádná, jen tě chce ponížit. Na černou listinu. No a časem už víš, s kým máš tu čest :-).

Also tagged with Stat, shame, loss, replay

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users