Jump to content

Stat shaming

Stat shame loss replay

• Please log in to reply
25 replies to this topic

Fleischlingeradam #21 Posted 07 September 2019 - 09:21 AM

Private

• Player
  • 1094 battles
  • 40
  • [COSL] COSL

View PostTaramtum, on 07 September 2019 - 08:16 AM, said:

Jistí ... jedinci ... ti budou nadávat vždy. Třeba když na Mainhamově linii sedíš s LT uprostřed mapy ze 300° obklopen 5 nepřáteli ti přijde zpráva že jsi jako LT úplně neschopný, že nemohl střílet protože jsi nic nespotoval. A jako důkaz máš hlídku a 2k spotu :-). Nebo jezdíš nepřátelským TDčkům před nosem, kryješ se, kličkuješ a snažíš se udržet 3 nepřátelská TDčka spotlá a občas je nechat vyjet by je mohli střílet dvě vlastní TD za tebou, když by je napadlo kousek popojet .... a oni se vydají na výlet zemřít doprostřed mapy. Na dotaz co blbnou tě seřvou, že si vůbec nespotoval a tak si museli spotovat sami. Občas mám dojem, že WG nějak popletou hry a tým dostává data z jiné hry :-(.

Občas se mrkni na nějaký stream, jak to hrají jiní. Poslední dobou jsem si oblíbil SirFocha, používá podobnou skladbu munice jako já a hraje docela chytře pozičně. Nebo na minimapu, kde občas najdeš spojence či nepřítele na dobré pozici, která by tě nenapadla - pokud si pečlivě neprohlížíš mapy :-).

Ještě k těm streamerům: Vyhni se fullgold hráčům. Hrají to většinou „silově“ a pokud nemáš vynikající reflexy a koordinaci a tu správnou konfiguraci mozku + denní tréning, tak je nikdy nenapodobíš. Můžeš ten styl občas použít, ale nemůžeš to mít jako základ své {tedy mluvím zde hlavně o sobě, pravda :-) } hry.

Ještě k nadávání. Pokud ti píšou do garáže, zkus se, bez nadávek, zeptat co se mu nelíbilo, nebo krátce vysvětlit, proč jsi hrál tak jak si hrál. Slušnější hráč se uklidní a dozvíš se proč to tak myslel. Někdy je ti i poučné. Z psychopata vylezou neúplné věty a posléze náhodná slova, pravděpodobně nadávky, kdo to má poznat. Na černou listinu. Z deprivanta sice proudí srozumitelné věty, ale informační hodnota žádná, jen tě chce ponížit. Na černou listinu. No a časem už víš, s kým máš tu čest :-).

Jj, SirFocha znám.. taky full gold je někdy dost těžký vyhnout, maximálně když je to Heavyna :D

ColonelKurtvonStrohm #22 Posted 07 September 2019 - 11:20 AM

Lieutenant

• Player
  • 5499 battles
  • 1,626

View PostTaramtum, on 07 September 2019 - 08:16 AM, said:

Jistí ... jedinci ... ti budou nadávat vždy. Třeba když na Mainhamově linii sedíš s LT uprostřed mapy ze 300° obklopen 5 nepřáteli ti přijde zpráva že jsi jako LT úplně neschopný, že nemohl střílet protože jsi nic nespotoval. A jako důkaz máš hlídku a 2k spotu :-). Nebo jezdíš nepřátelským TDčkům před nosem, kryješ se, kličkuješ a snažíš se udržet 3 nepřátelská TDčka spotlá a občas je nechat vyjet by je mohli střílet dvě vlastní TD za tebou, když by je napadlo kousek popojet .... a oni se vydají na výlet zemřít doprostřed mapy. Na dotaz co blbnou tě seřvou, že si vůbec nespotoval a tak si museli spotovat sami. Občas mám dojem, že WG nějak popletou hry a tým dostává data z jiné hry :-(.

Občas se mrkni na nějaký stream, jak to hrají jiní. Poslední dobou jsem si oblíbil SirFocha, používá podobnou skladbu munice jako já a hraje docela chytře pozičně. Nebo na minimapu, kde občas najdeš spojence či nepřítele na dobré pozici, která by tě nenapadla - pokud si pečlivě neprohlížíš mapy :-).

Ještě k těm streamerům: Vyhni se fullgold hráčům. Hrají to většinou „silově“ a pokud nemáš vynikající reflexy a koordinaci a tu správnou konfiguraci mozku + denní tréning, tak je nikdy nenapodobíš. Můžeš ten styl občas použít, ale nemůžeš to mít jako základ své {tedy mluvím zde hlavně o sobě, pravda :-) } hry.

Ještě k nadávání. Pokud ti píšou do garáže, zkus se, bez nadávek, zeptat co se mu nelíbilo, nebo krátce vysvětlit, proč jsi hrál tak jak si hrál. Slušnější hráč se uklidní a dozvíš se proč to tak myslel. Někdy je ti i poučné. Z psychopata vylezou neúplné věty a posléze náhodná slova, pravděpodobně nadávky, kdo to má poznat. Na černou listinu. Z deprivanta sice proudí srozumitelné věty, ale informační hodnota žádná, jen tě chce ponížit. Na černou listinu. No a časem už víš, s kým máš tu čest :-).

tak především rozumný hráč ho přestane "řešit" když zjistí kolik má bitev ......pod 1 k se hráč max rozkoukává a okud nejde o re-roll / alta tak těžko bude hrát 50 % + ......

View PostFleischlingeradam, on 07 September 2019 - 09:21 AM, said:

Jj, SirFocha znám.. taky full gold je někdy dost těžký vyhnout, maximálně když je to Heavyna :D

tak kdysi dávno , v mých rajčetích dobách kdy jsem se pohyboval někde okolo 48 % jsem jezdil Pz T-25 ( můj úplně první prémiový tank na původním účtu ) a setup byl 25 AP / 25 HE ( tehdy měl jen 50 nábojů ) , AP na normální tanky , HE na KV ....."goldy" tehdy byly ještě za reálné prachy ( a nebo za goldy z CW ) a HE měly úplně jinou mechaniku .....takže jsem s AP dával za 100 a s HE do těžkých tanků za cca 50 ....jako rajčeti mě to stačilo a KV ( tedy teď už KV-1 ) mě dokáže díky RNG vytrolit i teď ......

Edited by ColonelKurtvonStrohm, 07 September 2019 - 11:25 AM.

guthas #23 Posted 07 September 2019 - 11:27 AM

Major

• Player
  • 37834 battles
  • 2,745
  • [BIA] BIA

1k bitev? Vždyť to nic není, zejména  pokud se jedná o nového hráče

Od nějakých 5-7k bitev už by měl být schopen něco hrát a udržet si +- 50% winrate. 

Edited by guthas, 07 September 2019 - 11:29 AM.

Leeroy_YOLO #24 Posted 11 September 2019 - 11:29 AM

Major

• Player
  • 6411 battles
  • 2,736
V několika z těch cca 6k bitev jsem potkal hráče, co hned na začátku prohodili chatem něco o tom, že zase samé tomato a bude lost. Úsměvné je, že to bylo vždy od max. žlutého hráče, spíše ale níže, mnohdy od samotného červenáčka.

Buď trollil a nebo byl prostě nesoudnej. Ignoruj to nebo vypni chat. Lidi nezměníš.

P.s. salty není smutný apod. ale vyvedený z míry, případně až na..štvaný.

miso251 #25 Posted 11 September 2019 - 11:55 AM

Sergeant

• Player
  • 29073 battles
  • 209
  • [LUCH] LUCH
ja zas casto zazivam to, ze vdaka relativne dobrym statom som automaticky vinny za kazdu prehru, pretoze je normalne aby tier 7 light v tier 9 bitke mal dotiahnut manko T30tky s 0 dmg a par dalsich tankov s jednou/dvoma uspesnymi zasahmi. Vacsinou to pokracuje aj v garazi, kde stazovatel je vo vysledkovej listine hlboko dole a ja som v max prvej trojke. K tomu zacne riesit moje staty, ktore si vraj nezasluzim :D

Bery_CR #26 Posted 11 September 2019 - 03:41 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 61753 battles
  • 3,189
  • [KOBD] KOBD

View PostLeeroy_YOLO, on 11 September 2019 - 11:29 AM, said:

V několika z těch cca 6k bitev jsem potkal hráče, co hned na začátku prohodili chatem něco o tom, že zase samé tomato a bude lost. Úsměvné je, že to bylo vždy od max. žlutého hráče, spíše ale níže, mnohdy od samotného červenáčka.

Buď trollil a nebo byl prostě nesoudnej. Ignoruj to nebo vypni chat. Lidi nezměníš.

P.s. salty není smutný apod. ale vyvedený z míry, případně až na..štvaný.

Ja bych chat teda nevypinal, protoze se u toho obcas docela pobavim. Zrovna vcera mi jeden napsal "Hydro learn to shot" Nebudu psat kdo, ale z vysledku bude asi jasne, proc jsem se docela zasmal...:teethhappy:

E: napsal jsem mu v garazi dotaz kolik musim nastrilet, abych se to naucil... odmlcel se, ale dnes prisla odpoved, ze to je bod pro me.;)

Spoiler

Edited by Bery_CR, 11 September 2019 - 07:43 PM.

Also tagged with Stat, shame, loss, replay

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users