Jump to content

Úpravy prémiové munice

gold

• Please log in to reply
253 replies to this topic

Poll: Úpravy prémiové munice (89 members have cast votes)

Jak by se měla změnit prémiová munice? (lze zatrhnout až 3 odpovědi)

1. Nic neměnit - současný stav vyhovuje (31 votes [25.20%] - View)

Percentage of vote: 25.20%

2. Zdražit cenu prémiové munice (6 votes [4.88%] - View)

Percentage of vote: 4.88%

3. Snížit penetraci nebo jinak nerfnout prémiovou munici (16 votes [13.01%] - View)

Percentage of vote: 13.01%

4. Zavést nové pravidlo s pomalým poškozováním děla (10 votes [8.13%] - View)

Percentage of vote: 8.13%

5. Úplně zrušit prémiovou munici (18 votes [14.63%] - View)

Percentage of vote: 14.63%

6. Pro každý tank nastavit maximální limit prém. nábojů, které uveze (37 votes [30.08%] - View)

Percentage of vote: 30.08%

7. jiný nápad... (viz diskuze) (5 votes [4.07%] - View)

Percentage of vote: 4.07%

Vote Guests cannot vote Hide poll

Miri37 #41 Posted 11 September 2019 - 05:40 AM

Lieutenant General

• Player
  • 47551 battles
  • 7,452

View PostKoggli, on 11 September 2019 - 04:07 AM, said:

Jj i do papírového chudáka Stuga III. G mají chuť pálit goldy hlava nehlava. 

Spoiler

Vzhledem k tomu, že není možné kombinovat munici v zásobníku, tak není divu, že jsou v něm všechny náboje stejné. Jinak je pravou, že v low bitvě jezdí běžně 2-3 hráči jen na žluté.

SWAT0013 #42 Posted 11 September 2019 - 10:55 AM

Brigadier

• Player
  • 29945 battles
  • 4,130
  • [KHIL] KHIL

View PostPepelus, on 11 September 2019 - 04:30 AM, said:

Pane goldíčku ... takže naložim tank po strop zlatkama kdybych náhodou potkal něco se silnějším pancířem. Jenže vlastně zlatky nechceš střílet nepřetržitě, to jen WG tě k tomu donutilo pár tankama bez slabin. Takže všichni goldostřelci a hoňostati jsou vlastně jen chudáci co v několika málo bitvách potkaj type5 a proto raději vozí plnej tank goldíků. Díky za vysvětlení :D

Reálně je to však jen smutná výmluva pro hoňení číslíček. Proč vozit pár zlatek pro "kdyby", když si goldíků můžu naložit po strop a párat vše dle libosti a bez snahy navíc. Geniální!

A pak nemají být stížnosti na přegolděné bitvy. Sám jseš jedním z těch co ten problém vytváří společně s WG a jejich "perfektním" ballancem tanků. Gratuluji k titulu goldostřelce a hoňostata ;)

Podle tebe je normální člověk každý kdo si kvůli pár pancéřovanejm tankum naloží ten svůj po strop goldíkama?

Asi jsem tedy nenormální ... když na hadrové tanky střílím klasickou munici a ten pancéřovanej objedu do zad či boku a nebo se mu raději vyhnu úplně. Abych já střílel zlatku, tak to už musí bejt fakt hodně prekérní a bezvýchodná situace. V průměru vytřelím tak 1-2 zlatky přibližně jednou za 30-40 bitev. To je v dnešní přegolděné hře opravdu nenormální ... máš tedy vlastně pravdu ... jsem nenormální :teethhappy:

1) Pouze jsem ti vysvětloval, proč to někteří dělají. A nikde jsem neřekl, že to takhle dělám. Takže je moc hezké, že mi gratuluješ - ale gratuluješ k tomuto ocenění na špatné adrese ;)

Já se třeba právě z těchto důvodů T10 až na občasné výjimky vyhýbám - velká část lidí hraje T10 jako neustálé rankedy, takže skoro stále potkáváš 2 - 3 SPG, navíc goldy létají všude... Já byl ten naivní snílek, který dokonce natěšeně zkusil hrát Super Conquerora normálně - než se spálil a vykašlal se na to na dobu neurčitou :trollface:

2) Teorie flankování je pěkná věc, bohužel leckdy nereálná. A třeba jak objíždíš Mausem Type 5 HT, abys nemusel goldit, to bych chtěl strašně moc vidět ;) Mause jsem třeba vždycky chtěl - ale i když jsem si ho pak nakonec vyexpil za freečka, do bitvy jsem ho nevytáhl kvůli současnému stavu T10...

3) Psal jsem to tu už předtím, ale nevím, proč mi ten příspěvek beze slova zmizel :facepalm: Takže znovu, byť to bude zkrácená verze a dost věcí nejspíš oproti té předchozí zprávě vynechám...

Revize weakspotů, pancéřování, penetrací, map. Dříve to v pohodě fungovalo a goldů se ani zdaleka tolik nestřílelo. Tak proč se nevrátit k něčemu, co nám hra ukázala, že funguje? Osobně bych k tomu přidal +-1MM - protože prostě balancovat tanky, kdy potkáš maximálně o tier nižší vozidla se vždy bude dělat lépe než balanc, kdy budeš potkávat o 2 tiery nižší vozidla - protože i jim musíš nechávat možnost účinně bojovat. Takže zatímco třeba T10 pro MM s T9 by mohl mít naprosto pohodově třeba 230, 240mm weakspot, jakmile budeš moci bojovat s toutéž desítkou i proti osmičkám, měl by tam být i slabší weakspot... A u všech tanků by měla být možnost tracknout ten tank s damage ;)

Goldy by každopádně měly mít % nárůsty. Ale přesná čísla záleží na tom, jak WG udělá předchozí kroky - pokud by se skutečně vrátila ta situace do doby někdy z roku 2015, goldy by se de facto s klidným srdcem mohly zrušit, to byl podle mě rok, kdy ta hra ohledně munice byla v nejlepším stavu... Pokud by nesmyslné pancéřování zůstalo, pak se nabízí jen procentuální přírůstky na goldech -  tzn. třeba takové AMX 50B by nešlo goldem z 257mm na 325mm, ale mělo by nárůst třeba 15%, takže by vylezlo "jen" na 296mm. To už je penetrace, které leckterý upper plate od HT odolá. To už je penetrace, kdy ani penetrace pomalých pancéřovaných HT není prakticky garantovaná, ale musí se mířit rozhodně více. Jak jsem již řekl - čísla jsou čistě závislá na tom, do jakého stavu WG hru posune ;)

Další věcí je úprava výhodnosti APCR jako goldů. Vezměme si předchozí příklad s AMX 50B. V nynější době budou dropy penetrace vypadat nějak takto (čísla nebudou přesná, jedná se jen o nastínění trendu) - na 100m 255/315, 200m 250/305 a na 500m 240/275. Tzn. i když AP ztratí na dálku 15mm penetrace, stále se vyplatí APCR, i když ztratí na stejnou vzdálenost 50mm penetrace...

Když vezmeme upravený stav - 100m 255/280, 200m 250/265, 300m 247/250, 400m 244/235, 500m 240/220. Tzn. na 100 a 200m se ti vyplatí střílet goldy, na 300m to vychází cca stejně, ale na delší vzdálenost už APCR ztrácí tolik penetračního potenciálu, že ve výsledku penetruje hůře než AP...

S touto problematikou souvisí nesmyslné pene dropy u T10 LT, které by se měly okamžitě zrušit...

A pak nastává ta nejdůležitější část - WG se nesmí bát předělávat i prémiáky a odměnová vozidla. Mělo by to být s možností refundace, aby majitelé nemohli nic říct, ale prostě musí se změnit všechna vozidla ze hry. A tady si WG udělalo velmi nebezpečný precedent během změn SPG, především s LeFH, který se může velmi snadno dle mě vymstít... I proto bych rád viděl nabídku refundace a dokončení těch SPG změn i na prémiácích...

Koggli #43 Posted 11 September 2019 - 11:18 AM

Major

• Player
  • 11286 battles
  • 2,637
  • [SVINE] SVINE

Jj, buFFnutej LeFH by se mi líbil. Má reálná představa tak: Nabíjení by mohli nerfnout třeba na 9s, ale zlepšit rozptyl a aimtime. Potom přidat stun min. 6s a max. 10s. Je tam přeci jen malé dělíčko, popřípadě tam rovnou fláknout nějakou 150 tku aby to pak odpovídalo více té mechanice stunu. HEATy a APčka by si mohli klidně strčit někam, tím by se to také pak vyrovnalo těm ostatním.

Prostě to nějak "ZBASTLIT"  jak to umí WG celkem obstojně.:teethhappy:

EDIT: 

Spoiler

Edited by Koggli, 11 September 2019 - 11:26 AM.

SWAT0013 #44 Posted 11 September 2019 - 11:48 AM

Brigadier

• Player
  • 29945 battles
  • 4,130
  • [KHIL] KHIL

View PostKoggli, on 11 September 2019 - 12:18 PM, said:

Jj, buFFnutej LeFH by se mi líbil. Má reálná představa tak: Nabíjení by mohli nerfnout třeba na 9s, ale zlepšit rozptyl a aimtime. Potom přidat stun min. 6s a max. 10s. Je tam přeci jen malé dělíčko, popřípadě tam rovnou fláknout nějakou 150 tku aby to pak odpovídalo více té mechanice stunu. HEATy a APčka by si mohli klidně strčit někam, tím by se to také pak vyrovnalo těm ostatním.

Prostě to nějak "ZBASTLIT"  jak to umí WG celkem obstojně.:teethhappy:

EDIT: 

Spoiler

Stun by prakticky určitě kvůli ráži nedostal. "Jen" by se mu sebral dohled, sebraly AP a HEATy, myslím, že se brala i penetrace na HEčkách. Nevybavuji si přesně, jak to bylo u většiny SPG ohledně alfy, DPM a aim time - ale i to by se samozřejmě muselo upravit, aby odpovídalo ;) A hlavně by se to mělo vybalancovat, aby to sedělo k ostatním T5 SPG ;)

Takže podle toho, co koukám na tanks.gg, tak by ten tank měl mít kolem 2k DPM (ti s 1,3k DPM mají myslím stun, což by LeFH vzhledem ke kalibru nemělo), což znamená o něco větší alfu a horší reload (cca 3 - 4s), nebo "jen" horší realod. O něco lepší aim time, zhoršit penetraci cca na 30mm a možná trochu zlepšit přesnost. No a samozřejmě pryč s tím nesmyslným dohledem :)

Edited by SWAT0013, 11 September 2019 - 11:49 AM.

Pepelus #45 Posted 11 September 2019 - 07:29 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20462 battles
  • 992
  • [BVP] BVP

View PostSWAT0013, on 11 September 2019 - 09:55 AM, said:

1) Pouze jsem ti vysvětloval, proč to někteří dělají. A nikde jsem neřekl, že to takhle dělám. Takže je moc hezké, že mi gratuluješ - ale gratuluješ k tomuto ocenění na špatné adrese ;)

Já se třeba právě z těchto důvodů T10 až na občasné výjimky vyhýbám - velká část lidí hraje T10 jako neustálé rankedy, takže skoro stále potkáváš 2 - 3 SPG, navíc goldy létají všude... Já byl ten naivní snílek, který dokonce natěšeně zkusil hrát Super Conquerora normálně - než se spálil a vykašlal se na to na dobu neurčitou :trollface:

2) Teorie flankování je pěkná věc, bohužel leckdy nereálná. A třeba jak objíždíš Mausem Type 5 HT, abys nemusel goldit, to bych chtěl strašně moc vidět ;) Mause jsem třeba vždycky chtěl - ale i když jsem si ho pak nakonec vyexpil za freečka, do bitvy jsem ho nevytáhl kvůli současnému stavu T10...

-

-

A pak nastává ta nejdůležitější část - WG se nesmí bát předělávat i prémiáky a odměnová vozidla. Mělo by to být s možností refundace, aby majitelé nemohli nic říct, ale prostě musí se změnit všechna vozidla ze hry. A tady si WG udělalo velmi nebezpečný precedent během změn SPG, především s LeFH, který se může velmi snadno dle mě vymstít... I proto bych rád viděl nabídku refundace a dokončení těch SPG změn i na prémiácích...

Tobě se titul nelíbí? Je ti to nepříjemné asi jako mnoha hráčům je nepříjemné když po nich neustále někdo pálí goldama.

O čem se tu vlastně bavíme? Problém uznáváš, v podstatě nepřímo i souhlasíš s komplexním řešením. Ale nejdřív bráníš teorie goldostřelectví. Co teda chceš?

Kdybych byl tím mausem, vyhnal bych jednoho nabíječe z tanku ať tomu type5 zamázne periskopy bahnem :D

WG má jeden drobný nedostatek, peníze jsou pro ně teprve až na prvním místě. Nejdřív přemýšlí peněženkou a až když je pozdě tak začnou trochu myslet hlavou ... ale jen trochu ...

Taramtum #46 Posted 11 September 2019 - 10:14 PM

Warrant Officer

• Player
  • 17708 battles
  • 687
  • [AF_F] AF_F

Mě se strašně líbí názor, že když nerfnou goldy, tak se budou hrát opancéřované tanky. Tak mě tak zajímá, kolik těch opancéřovaných tanků, mimo sovětských UFO, ve hře vidíte? Nadáváte zde na turbobitvy, ale pokud by vyjelo více opancéřovaných tanků, tak by se hry zpomalili. Ale to vám nedochází, nebo jen tak kecáte? Nebo máte strach, že by vaše super duper hyper nadupané sovětské mašiny nebyly tak super hyper duper, ale jen super hyper nadupané? Tohle by mě opravdu zajímalo :-).

Edited by Taramtum, 11 September 2019 - 10:14 PM.

Jmeno1 #47 Posted 12 September 2019 - 05:39 AM

Field Marshal

• Player
  • 48606 battles
  • 10,577
  • [_V4L_] _V4L_
Tak tankům jako T95/FV4201 Chieftain, Obj. 260 nebo Obj. 279 to bezpochyby pomůže. ;)

unhappy360 #48 Posted 12 September 2019 - 07:22 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 42580 battles
  • 1,472
Jediný problém čo má prémiová munícia je HEAT. Inak si uvedomte, že ak akokoľvek zmenia prémiovú muníciu, tak sa to v konečnom výsledku nebude páčiť nikomu. Verte mi. Tak ako to je je to dobre, jediné čo treba riešiť je HEAT

Utred007 #49 Posted 12 September 2019 - 07:50 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 45095 battles
  • 1,316
  • [LAAX] LAAX

Mě fascinuje, jak WG vždy , když ta hra jakž takž vypadá, tak spustí nějakou nedomyšlenou změnu, co tu hru zase pokazí na několik let. Kromě jiného ta změna k lepšímu, má pravidelně neskutečný dopad na vše ve hře, balancem tanků počínaje, hratelností pokračujíc,  matchmakerem konče. Momentálně mě asi z těch větších věcí vadí kolečka , divná rotace map třeba pro třídy tanků, třeba pro HT open mapy s třemi arties, umělý turboboost rajčat do desítek skoro zadarmo a tím zvýšený počet turbobitek na královském Tieru 10 atd...jinak hra celkem uleze :)

Vzpomente si, jak dlouho trvalo od zavedení MM 3-5-7, než se hra srovnala,   nyní je za mě Matchmeker dobrý. Neříkám, že úžasný, ale dobrý. Hrozně se netěším, az WG skutečně zase zkusí nějakou velkou změnu, třeba šáhne na GOLD munici, jelikož si ani neumím domyslet, co se ve vztahu k této změně v hratelnosti zase po.ere.

rallytravel #50 Posted 12 September 2019 - 08:06 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 21143 battles
  • 1,236
  • [PDH_] PDH_
Nevím, školy nemám a dobrý hráč nejsem. Věřím většině argumentů, že střelba goldem není žádnou extra výhodou. Ale vysvětlujte mi to po bitvě, kde mě fialový hráč s Obj 140 posílá do Leoparda jeden HEAT za druhým.

unhappy360 #51 Posted 12 September 2019 - 08:13 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 42580 battles
  • 1,472

View Postrallytravel, on 12 September 2019 - 07:06 AM, said:

Nevím, školy nemám a dobrý hráč nejsem. Věřím většině argumentů, že střelba goldem není žádnou extra výhodou. Ale vysvětlujte mi to po bitvě, kde mě fialový hráč s Obj 140 posílá do Leoparda jeden HEAT za druhým.

a nie je to jedno? ak by posielal základné APCR jedno za druhým za tebou, tak či tak by ťa penetroval. Jeho škoda, že každá strela ho stála 4800 kreditov. 

Ak sa WG pustí do rebalancu prémiovej munície, mal by radšej rebalancovať celú muníciu. Jej vlastnosti, aby nebola výhoda iba v tom, že dostaneš väčšiu penetráciu. 

rallytravel #52 Posted 12 September 2019 - 08:21 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 21143 battles
  • 1,236
  • [PDH_] PDH_

View Postunhappy360, on 12 September 2019 - 08:13 AM, said:

a nie je to jedno? ak by posielal základné APCR jedno za druhým za tebou, tak či tak by ťa penetroval. Jeho škoda, že každá strela ho stála 4800 kreditov. 

Ak sa WG pustí do rebalancu prémiovej munície, mal by radšej rebalancovať celú muníciu. Jej vlastnosti, aby nebola výhoda iba v tom, že dostaneš väčšiu penetráciu. 

No proto se ptám proč tak dobrý hráč musel střílet drahé HEAT do Leoparda. Od začátku se prestreloval pouze se mnou. Ve spolupráci s arty byl nakonec zabit. Proč teda střílel tou drahou munici, která nemá žádné výhody. Na 200m penetruju Leoparda i já bez goldu. 

Utred007 #53 Posted 12 September 2019 - 08:29 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 45095 battles
  • 1,316
  • [LAAX] LAAX

View Postrallytravel, on 12 September 2019 - 07:21 AM, said:

No proto se ptám proč tak dobrý hráč musel střílet drahé HEAT do Leoparda. Od začátku se prestreloval pouze se mnou. Ve spolupráci s arty byl nakonec zabit. Proč teda střílel tou drahou munici, která nemá žádné výhody. Na 200m penetruju Leoparda i já bez goldu. 

Protože má tolik kreditů, že je mu to úplně jedno a jezdí to třeba i full gold, i když by nemusel. WG rozbilo herní ekonomiku tak, že každá lama co má premiový účet má kupu milionů kreditů, co teprve dobrý hráč. Můj žlutooranžový kolega z klanu má na kontě 13 mega, a nedělá pro to herně skoro nic. Zahraje si FL, splní nějakou tu misi a šup, kredity se valí skoro zadarmo...

unhappy360 #54 Posted 12 September 2019 - 08:37 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 42580 battles
  • 1,472

View PostUtred007, on 12 September 2019 - 07:29 AM, said:

Protože má tolik kreditů, že je mu to úplně jedno a jezdí to třeba i full gold, i když by nemusel. WG rozbilo herní ekonomiku tak, že každá lama co má premiový účet má kupu milionů kreditů, co teprve dobrý hráč. Můj žlutooranžový kolega z klanu má na kontě 13 mega, a nedělá pro to herně skoro nic. Zahraje si FL, splní nějakou tu misi a šup, kredity se valí skoro zadarmo...

nie je to až tak jednoduché mať kredity, ak skúmaš aktívne nejakú líniu, tak kreditov je málo. Navyše musíš vedieť hrať, to je pravda, FL rozbila kredity, ale len u tých čo nastrieľajú a používajú prémiové tanky. A kredity sa určite nevalia zadarmo. To nikdy nebolo ani nebude, lebo kredity sú to čo premieňa WG na reálne peniaze, nie goldy, ale kredity. 

Jmeno1 #55 Posted 12 September 2019 - 09:22 AM

Field Marshal

• Player
  • 48606 battles
  • 10,577
  • [_V4L_] _V4L_

View Postrallytravel, on 12 September 2019 - 09:06 AM, said:

Paradox je, že HEAT máš v Leopardu větší šanci dingnout, takže ti vlastně vychází vstříc. :popcorn:

Taramtum #56 Posted 12 September 2019 - 09:26 AM

Warrant Officer

• Player
  • 17708 battles
  • 687
  • [AF_F] AF_F

View Postrallytravel, on 12 September 2019 - 08:06 AM, said:

No tobě to může být {a asi je} jedno, ale když jedeš s pomalou opancéřovanou potvorou a 140 v hulldown pozici nabije HEAT ... a ty jsi najedou užitečný pouze jako dárce HPček. Ona tě probije každou ranou a ty musíš trefit kopulku, protože ty máš na goldu to co ona v základu  a k tomu má ještě HEAT s penetrací TDček. Neujedeš, nedokážeš se postavit do pozice, aby jsi měl šanci dingnout, neprobiješ věž, netrefíš weakspot a když ho doměřuješ, tak dostaneš strašně nařezáno. Prostě nabije skill a jsem ... jo tam. V garáži. Vyváženo. V průměru.

O co mě jde? O to, aby tanky měli výhody a nevýhody. A když mají tanky jen jednu výhodu a to pancíř, aby nešla najednou, výstřelem kouzelné munice, odčarovat. Je to kruté a bezohledné vůči hráčům, co mají takové tanky rádi. Vím, život není fér, ale hra by se o to mohla snažit.

Edited by Taramtum, 12 September 2019 - 09:27 AM.

Pepelus #57 Posted 12 September 2019 - 09:39 AM

Warrant Officer

• Player
  • 20462 battles
  • 992
  • [BVP] BVP

Já ještě neviděl fialu aby si ve velkém množství nedopřával výhody zaplacené munice :D 

V naprosté většině případů kdy do mě někdo valí jeden gold za druhým tak je to převážně fialová či modrá. Možná to o něčem vypovídá. Není to fajn si zaplatit lepší výsledek?  :D

To pro mě potom není žádnej "hrdina" ale spíš srab co se schovává za zlatou municí ... aby neměl náhodou o něco menší šanci na průstřel.

Teprve až když mě rozebere lepší hráč klasickou municí. Bude u mě mít zasloužený respekt.

Edited by Pepelus, 12 September 2019 - 09:39 AM.

Mannanan #58 Posted 12 September 2019 - 09:43 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 29546 battles
  • 3,077
  • [KHIL] KHIL

View PostTaramtum, on 11 September 2019 - 10:14 PM, said:

...Nadáváte zde na turbobitvy, ale pokud by vyjelo více opancéřovaných tanků, tak by se hry zpomalili.

A střílet po sobě budou čím? Zmizí goldspam? Bude pak používání gold munice situační? Bude pak vylepšené taktické myšlení ohledně používání munice oproti současnému stavu? Když se zvýší poměr opancěřovaných tanků a gold munice bude mít nižší dmg nepovede to k tomu, že bude potřeba naložit víc goldové munice a zbyde tak méně na standardní? Jak daleko pak bude k tomu jezdit rovnou fullgold obzvlášť pokud by se snížila cena za gold munici? A neotočí se to tedy? Gold bude standardní munice a AP situační? Problem solved?

View Postrallytravel, on 12 September 2019 - 08:06 AM, said:

Na začátku neví koho potká tak pesimisticky volí HEAT, v žáru souboje pak zapomene přepnout. Anebo jezdí fullgold.

View PostUtred007, on 12 September 2019 - 08:29 AM, said:

Protože má tolik kreditů, že je mu to úplně jedno a jezdí to třeba i full gold, i když by nemusel.

Při plýtvání goldy podle mě na T10 skončí v mínusu i fialka s PÚ.

View PostJmeno1, on 12 September 2019 - 09:22 AM, said:

Paradox je, že HEAT máš v Leopardu větší šanci dingnout, takže ti vlastně vychází vstříc. :popcorn:

Nemá. HEAT má takový nárust penetrace, že neguje svá negativa často i proti představnému pancíři. Navíc se odráží až při 85 stupních místo 70 což v kombinaci s papírovým pancířem a mega penetrací znamená, že to HEAT prohrne i tam kde se AP a APCR odrazí.

Edited by Mannanan, 12 September 2019 - 09:45 AM.

Pepelus #59 Posted 12 September 2019 - 09:47 AM

Warrant Officer

• Player
  • 20462 battles
  • 992
  • [BVP] BVP

View PostMannanan, on 12 September 2019 - 08:43 AM, said:

A střílet po sobě budou čím? Zmizí goldspam? Bude pak používání gold munice situační? Bude pak vylepšené taktické myšlení ohledně používání munice oproti současnému stavu? Když se zvýší poměr opancěřovaných tanků a gold munice bude mít nižší dmg nepovede to k tomu, že bude potřeba naložit víc goldové munice a zbyde tak méně na standardní? Jak daleko pak bude k tomu jezdit rovnou fullgold obzvlášť pokud by se snížila cena za gold munici? A neotočí se to tedy? Gold bude standardní munice a AP situační? Problem solved?

Neopoměl jste trošku pane jednu drobnou avšak zásadní podmínku takové úpravy goldíků? A sice cituji opět už poněkolikáté ... snížení poškození pro goldy zároveň se snížením ceny a dobalancováním konkrétních tanků.

Například taková E75 ... dobrý pancíř, stará škola a jde to prostřelit přes kupolku bez goldu. Ovšem hoňostati se tím zabývat nebudou a narvou tam zlatku na hulváta přes věž ... že ..

Edited by Pepelus, 12 September 2019 - 09:50 AM.

Mannanan #60 Posted 12 September 2019 - 09:49 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 29546 battles
  • 3,077
  • [KHIL] KHIL
Například v případě proti Leopardovi má střílení HEATu na dálku do jeho předku výhodu, protože pokud to RNG hodí do strany tak prohrne i uši věže. Prostě si o něco zvyšuje šanci byť je to drahé.

Also tagged with gold

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users