Jump to content

Prosba

• Please log in to reply
7 replies to this topic

totalnoobb #1 Posted 10 September 2019 - 11:26 AM

Private

• Player
  • 361 battles
  • 12

Ahoj, 

Nějáké typy na CZ/SK Discord kanály o hře? 

Edited by totalnoobb, 10 September 2019 - 12:33 PM.

Sstyx #2 Posted 10 September 2019 - 01:13 PM

Lieutenant Сolonel

• Community Contributor
  • 16099 battles
  • 3,102
  • [DAFFY] DAFFY

Ahoj, jediný o kterém vím je jen ten, který jsem založila:) 

Stále se na něm pracuje, ale je v provozu a základy na něm najdeš. https://discord.gg/czYPDbv

tatarkaz #3 Posted 11 September 2019 - 08:18 PM

Lance-corporal

• Player
  • 42728 battles
  • 88
prosím co mám dělat když mě někdo vytlačuje z mé pozice a následně mě zneškonděj soupeři? dnes se mi to stalo už 2x a k tomu to byli hráči co jsou ve hře jako dobří,top hráči.....a myslí si že se jim nemůže nic stát?video nemám,nevím jak se to dělá.Normálně mě sprostě vytlačil a já neměl kam se schovat.Prosím o jakékoliv info co mám s tím dělat

Edited by tatarkaz, 11 September 2019 - 09:08 PM.

Sstyx #4 Posted 11 September 2019 - 08:50 PM

Lieutenant Сolonel

• Community Contributor
  • 16099 battles
  • 3,102
  • [DAFFY] DAFFY

View Posttatarkaz, on 11 September 2019 - 08:18 PM, said:

prosím co mám dělat když mě někdo vytlačuje z mé pozice a následně mě zneškonděj soupeři? dnes se mi to stalo už 2x a k tomu to byli hráči co jsou ve hře jako dobří,top hráči.....a myslí si že se jim nemůže nic stát?ten poslední má nick xxxxxx,video nemám,nevím jak se to dělá.Normálně mě sprostě vytlačil a já neměl kam se schovat.Prosím o jakékoliv info co mám s tím dělat

Prvně tě poprosím o odstranění hříšníkova nicku z tvého postu. Je to proti pravidlům fora  a je zbytečné dostat za to varování.

Takové případy reportuj ingame systémem reportů. Když klikneš na daného hráče - report - nevhodné chování nebo tak nějak. 

Tyto reporty se ukládají do složek hráčů a pokud toto dělají často, bude jim za ně vyměřen určitý trest v podobě banu. Tyhle reporty se jim ve složkách ukládají na delší dobu, takže je hodně pravděpodobné, že si to hoch odsedí na lavičce pokud toho má na triku více.

tatarkaz #5 Posted 11 September 2019 - 09:37 PM

Lance-corporal

• Player
  • 42728 battles
  • 88

jj díky za odpověd,nick jsem odstranil,byl jsem vytočenej....Takže s těch dvou zničených her od dvou různých dobrých hráčů kdy jsem hrál max 1 minutu díky vytlačení někam do volnýho prostoru kde jsem byl jak na popravišti asi žádnej trest nebude,podle mě to dělaj jen vyjimečně....reporty jsem rozdal.Tohle vytlačení je daleko horší než když do mě před updatem někdo střelil,tohle úmyslný brutální vytlačení je totální bezzohlednost a team killer.....škoda že neexistuje něco.....aby si to tihle frajírci nedovolili,kor velmi zkušení hráči.A to my ten poslední frajer napsal že nastřílel 4,5k dmg a já jen 300 dmg,to byl vrchol trapnosti....normální demagog...

ale díky sstyx za tvou reakci a info,určitě to každý zkušený zažil na vlastní kůži a víte jaký to je,mě dnes zrovna 2x v X tierech :) jinak byl klid x dlouho

mates_670 #6 Posted 12 September 2019 - 06:48 AM

Warrant Officer

• Player
  • 25744 battles
  • 518
Muzes taky zkusit poslat replay hry s odkazem na cas, kdy se to stalo, jako incident na podporu. Vytlacovani tam uznavaji (osobni zkusenost) a dotycne (pry) i trestaji. Vic se delat neda.
Jeste si muzes toho hrace dat na black list, abys v budoucnu pripadne vedel, ze mas tu cest s hovadkem... ;)

p_n_s #7 Posted 12 September 2019 - 08:14 AM

Corporal

• Player
  • 21597 battles
  • 193
  • [LEAP] LEAP

View Posttatarkaz, on 11 September 2019 - 08:18 PM, said:

--- video nemám,nevím jak se to dělá. ---

To je jednoduché. Když jsi v garáži, zmáčkni klávesu Esc, klikni na Nastavení a hned na prvním oušku Obecné až úplně dole je nastavení pro ukládání záznamů bitev. Vyber si buď Poslední nebo Všechny a nastavení ulož (tlačítko Použít). Od této chvíle se ti bude (poslední ) nebo budou (všechny) záznamy ukládat na harddisk do složky replays, která je ve složce, kde máš nainstalovanou hru.

Pak ten záznam bitvy, v které tě někdo bez tvého přičinění vytlačoval, pošleš na email superkravatak(zavináč)seznam(tečka)cz, napíšeš v kolikáté minutě se ti takové příkoří stalo a pak už jen budeš čekat, zda se tento zm*d objeví v jeho sérii, kterou převzal od Fuzera. Veřejné zostuzení je mnohem účinnější, než nějaký hodinový ban ve hře.

Spoiler

Edited by p_n_s, 12 September 2019 - 08:15 AM.

WickedBoberto #8 Posted 13 September 2019 - 06:33 PM

Moderator

• Moderator
  • 10610 battles
  • 15
  • [CSDR] CSDR

Jak již bylo řečeno, ukládej si záznamy bitev, tento záznam potom zašli na podporu, tam se o to postarají :)

https://eu.wargaming...n/products/wot/

Edited by WickedBoberto, 13 September 2019 - 06:34 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users