Jump to content

Pořiďte si na Festivalovém jarmarku tank KV-5

• Please log in to reply
27 replies to this topic

Community #1 Posted 11 September 2019 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,156
Jste připraveni na taranování?

Úplný text položky novinek

Koggli #2 Posted 11 September 2019 - 06:14 AM

Major

• Player
  • 11286 battles
  • 2,596
  • [SVINE] SVINE

Je to dobrý nebo špatný stroj vzhledem k tomu, že má i omezený MM ?

EDIT: ruším dotaz OPfender je stejně nejlepší i když není omezenec.:B

Edited by Koggli, 11 September 2019 - 06:40 AM.

DragonXxX #3 Posted 11 September 2019 - 06:15 AM

Private

• Player
  • 21073 battles
  • 2
  • [_BEAR] _BEAR
Oplati sa viac KV5 alebo M6A2E1?

_Habera_ #4 Posted 11 September 2019 - 06:46 AM

Corporal

• Player
  • 18457 battles
  • 188
Neoplati

Jmeno1 #5 Posted 11 September 2019 - 07:10 AM

Field Marshal

• Player
  • 48591 battles
  • 10,534
  • [_V4L_] _V4L_

Na hru jako takovou se nevyplatí ani jeden. KV-5 je kousek jen pro sběratele, pro hráče se nehodí ani na expení posádky (6 členů včetně radisty, který výše u Rusů není;) a s tím dělem z T-150 co je na tieru VI se může jít vyfotit i s goldama.

unhappy360 #6 Posted 11 September 2019 - 07:30 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 42549 battles
  • 1,471

KV-5

plusy:

+ legenda

+ ramovacia godzilla

+ rýchlopalné delo

+ pancier, dobrý na side scrap

+ (zatiaľ ) najviac HP zo všetkých VIII HT

+ preferenčný MM

+ ponuka za goldy, to tu za moju kariéru nebolo, ja som ju kúpil v drahom balíčku z 2 tonami balastu

mínusy:

- pancier má veľa weakspotov ani po prepracovaný KV-5 do HD je stále plno slabých miest

- žiadna penetrácia na dele ani s APCR

- veľký, delostrelectvo ho ťažko minie

- preferenčný MM, často v samých VIIIčkách 

- defendry, O-NI/O-HO, SU-130, Skorpion - toto pravidelne stretávate a pravidelne na nich umierate

- slabé otáčanie korby

- za posledných 20 bitiek som nevidel ani 7čku ani 6tku

Facit:

- ak by zaviedli herný mód proti botom ako je v lodiach, tak tam by bolo s ňou fun

- ak má človek veľa goldov, pekne sa vyníma v garáži

- mám na ňom dve marky ale ani jeden Master, nechápem kto s tým hrá

- KV-5 tka by potrebovala zmenu dela a pridať na pohyblivosti, alebo downgrade na VII aby sa s ňou dalo dačo robiť a nebola OP as hell

Nekupovať

krakate #7 Posted 11 September 2019 - 07:30 AM

Sergeant

• Player
  • 1406 battles
  • 223
Zdravím všechny. Prosil bych o radu, ale ne k tomuto tanku. Brzy bude Skorpion G. Z maratonu mám SU 130PM. Je opravdu Skorpion lepší a zábavnější než SU? Jde mi opravdu jen o hratelnost. Posádky neřeším. Podle statistik má skorpik horší dělo, ale je hbitější a otočí věž o 360 stupňů,ale pomaleji jí točí než SU. Vyplatí se mi ho pořizovat, když mám SU? Viděl jsem recenzi od superkravaťáka. Toho chlapa mám rád a jeho názor respektuji, ale v recenzi na SU, kde ji porovnává se Škorpionem mi připadá malinko zaujatý. :) 

Edited by krakate, 11 September 2019 - 07:36 AM.

safari #8 Posted 11 September 2019 - 08:04 AM

Lance-corporal

• Beta Tester
  • 23183 battles
  • 50

View Postkrakate, on 11 September 2019 - 06:30 AM, said:

Zdravím všechny. Prosil bych o radu, ale ne k tomuto tanku. Brzy bude Skorpion G. Z maratonu mám SU 130PM. Je opravdu Skorpion lepší a zábavnější než SU? Jde mi opravdu jen o hratelnost. Posádky neřeším. Podle statistik má skorpik horší dělo, ale je hbitější a otočí věž o 360 stupňů,ale pomaleji jí točí než SU. Vyplatí se mi ho pořizovat, když mám SU? Viděl jsem recenzi od superkravaťáka. Toho chlapa mám rád a jeho názor respektuji, ale v recenzi na SU, kde ji porovnává se Škorpionem mi připadá malinko zaujatý. :) 

Mám oba, v poslední době jsem je hrál na střídačku (zhruba stejné 3-perkové posádky) a podle mého názoru má Skorpion lepší dělo. Prostě mi se s ním lépe trefovalo. U SU 130 mi to dost cinkalo i do tanků které bych měl bez problému penetrovat. Za mně je Skorpion zábavný tank a podle mého subjektivního názoru je lepší než SU 130

BattleRhapsody #9 Posted 11 September 2019 - 08:05 AM

Private

• Player
  • 18710 battles
  • 14
Ahoj, mam oba tanky a mam rad td. Ano, Kravatak nema SUcko rad, stejne jako grilla. Popsals to spravne. Skorp, kdyz zdrha, muze strilet i dozadu - vyhoda otocne veze. Dale ma presnejsi delo. Ale za me je zabavnejsi SU. A jeden faktor, ktery dle meho hraje roli - kamo. Na stejnem miste za stejnym krakem me se skorpem spotnou, SUcko si pali bez spotu. Ale pokud nevis, co s goldem, kup si skorpa, je to taky zabava.

Edited by BattleRhapsody, 11 September 2019 - 08:08 AM.

Mannanan #10 Posted 11 September 2019 - 08:14 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 29476 battles
  • 3,069
  • [KHIL] KHIL
Spoiler

Pokud bys chtěl hrát Škorpa stejně jako SU tak bych to nechal plavat. Ale pokud bys chtěl hrát Škorpa i jako papírový medko tak by koupě stála za úvahu, ale chce to dost skillu.

krakate #11 Posted 11 September 2019 - 09:22 AM

Sergeant

• Player
  • 1406 battles
  • 223
Pánové díky za odpovědi. Moc jste mi pomohli. Škorpa nechám plavat a nechám si ho jako lákadlo na vánoční krabičky. Teď by mi na jeho koupi chybělo 4000 gold. Za goldy teď není ani poprvé a určitě ne naposled. Díky a měj te se. 

Koubic_m #12 Posted 11 September 2019 - 09:24 AM

Corporal

• Player
  • 12129 battles
  • 100
  • [H_O_W] H_O_W

View PostBattleRhapsody, on 11 September 2019 - 08:05 AM, said:

Ahoj, mam oba tanky a mam rad td. Ano, Kravatak nema SUcko rad, stejne jako grilla. Popsals to spravne. Skorp, kdyz zdrha, muze strilet i dozadu - vyhoda otocne veze. Dale ma presnejsi delo. Ale za me je zabavnejsi SU. A jeden faktor, ktery dle meho hraje roli - kamo. Na stejnem miste za stejnym krakem me se skorpem spotnou, SUcko si pali bez spotu. Ale pokud nevis, co s goldem, kup si skorpa, je to taky zabava.

Presne tak, Skorpion se da jako TD dobre hrat az kdyz ma cela posadka maskovaci perk. Su je podobne spise s Borsigem, coz na nekterych mapach prinasi znacne omezeni.

Dracek_CZ #13 Posted 11 September 2019 - 09:32 AM

Warrant Officer

• Player
  • 20816 battles
  • 898

Nemám SU, ale pokud je podobné RHM, tak je určitě lepší škorp. Díky své pohyblivosti dokáže lépe reagovat na situaci na bojišti. A díky otočné věži se nechá i ve městě použít jako žáškodník. Jen je potřeba si dělo natočit předem.

A ke KV-5, pokud ho nechcete do sbírky, tak ho nekupujte. Hrát se s tím fakt nedá.

Edited by Dracek_CZ, 11 September 2019 - 09:33 AM.

krakate #14 Posted 11 September 2019 - 09:44 AM

Sergeant

• Player
  • 1406 battles
  • 223

View PostDracek_CZ, on 11 September 2019 - 09:32 AM, said:

Nemám SU, ale pokud je podobné RHM, tak je určitě lepší škorp. Díky své pohyblivosti dokáže lépe reagovat na situaci na bojišti. A díky otočné věži se nechá i ve městě použít jako žáškodník. Jen je potřeba si dělo natočit předem.

A ke KV-5, pokud ho nechcete do sbírky, tak ho nekupujte. Hrát se s tím fakt nedá.

SU je RHM podobné spíše vzhledem.Pohyblivost SU je minimálně dvojnásobně lepší. Škorpion je tak o 20 procent pohyblivější než SU. Rychlost střely má nejlepší SU. U RHM podle statistiky se divím, že ten projektyl vůbec doletí k cíli. :) Když ale doletí tak pak nadělá paseku. S RHM jsem nikdy nehrál, ale je zvláštní, že má rychlost střely pouze 645 a dává damage za 750.

Edited by krakate, 11 September 2019 - 09:51 AM.

Will_Scarlett #15 Posted 11 September 2019 - 09:50 AM

Sergeant

• Player
  • 27471 battles
  • 238

View Postkrakate, on 11 September 2019 - 07:30 AM, said:

Ahoj, za mě SU jednoznačně lepší, ale pokud můžu doporučit podle sebe a máš dost goldů, tak si pořiď oba. Herní styl víceméně podobný, ale to je o vkusu a drzosti. A hlavně. Když mi začnou docházet kredity vlezu na tyhle dva "tanky" a už se mi to sype do kasičky. Hezky na střídačku SU - Skorpion. SU mi víc vydělává, opravdu stačí dát víc jak tři rány a jsem tutově v plusu i s goldama, a to většinou i v případě že nevyhrajeme, ale je těžší na hraní. Skorpion už je na tom s výdělkem hůře, obvzvlášť když je třeba "zagoldit", ale je zase co do hry zábavnější, víc odpouští a poslední dobou dává většinou tak 500 - 600 HP do dmg, což před 1/2 rokem bylo tak někde mezi 400 - 450 ( se stejnou posádkou - víceméně ). Jenom se při přeskakování z jednoho na druhé nesmí zapomenout co aktuálně hraju. Občas hraju Škorpa  a myslím, že sedím v Súčku a nestačím se divit, že po vykouknutí nad horizont mi enemák "učeše pěšinku". Súčko navíc podle mě dostalo tichej nerf na rychlost, takže se, v průměru, plazí tak 30 - 35 km/h. Ne že by to nestačilo, ale kde je těch reklamovaných 50 km/h opravdu nevím. Zase na druhou stranu se naučíš hledat netradiční spoty, ty klasické si většinou zaberou rychlejší AT ( tedy skoro všechna ), pokud už jim je nevyfouknou medka nebo lighti. Na public už vlastně pravidlo.

K nabízenému tanku. Nekupovat. Podle mě děsně náladová mašinka. Sám ho nemám, ale když ho potkám, tak jsou dny kdy ho pářu ať ho trefím kam ho trefím a jsou dny kdy ho prostě neprostřelím kdybych se na hlavu stavěl. Úplně stejně náladové má dělo. Jednou tak, jindy úplně  jinak. Pro artynu je to mňamka, asi jí dnes vytáhnu na publicu se těchle oblud bude dneska pohybovat více než obvykle:trollface:.

A ještě jedna věc, také ne k tématu. Včera se mi stalo, že jsem s Indiánem v bitvě nastřílel více než 2800 HP dmg (ingame ukazatel) a ve "výsledkové listině" jsem měl pouze  cca 1700 bodů poškození. Nikdy se mi to ještě nestalo, nebo jsem si toho nevšimnul, a ani včera mi to bohužel hned nedošlo,  ( Až po startu následující bitvy, kdy jsem si stále probíral jak je možné, že po tak pěkné bitvě, i když prohrané, mám tak mizerný výsledek. Čekal jsem tak nejvýš druhé třetí místo a ejhle byl jsem asi sedmý. V tu chvíli mi to nesepnulo, spíš jsem se točil nad tím, že je přede mnou borec s tankem o tier vyšším, nemá nastříleno ani naspotováno, jenom oddingal cca 2000 HP, ale za to může tank a určitě ne ten "hombre" co v něm seděl. ), takže nemám replay abych to reklamoval.

Sezkali jste se někdo s něčím podobným?

krakate #16 Posted 11 September 2019 - 09:58 AM

Sergeant

• Player
  • 1406 battles
  • 223

View PostWill_Scarlett, on 11 September 2019 - 09:50 AM, said:

Ahoj, za mě SU jednoznačně lepší, ale pokud můžu doporučit podle sebe a máš dost goldů, tak si pořiď oba. Herní styl víceméně podobný, ale to je o vkusu a drzosti. A hlavně. Když mi začnou docházet kredity vlezu na tyhle dva "tanky" a už se mi to sype do kasičky. Hezky na střídačku SU - Skorpion. SU mi víc vydělává, opravdu stačí dát víc jak tři rány a jsem tutově v plusu i s goldama, a to většinou i v případě že nevyhrajeme, ale je těžší na hraní. Skorpion už je na tom s výdělkem hůře, obvzvlášť když je třeba "zagoldit", ale je zase co do hry zábavnější, víc odpouští a poslední dobou dává většinou tak 500 - 600 HP do dmg, což před 1/2 rokem bylo tak někde mezi 400 - 450 ( se stejnou posádkou - víceméně ). Jenom se při přeskakování z jednoho na druhé nesmí zapomenout co aktuálně hraju. Občas hraju Škorpa  a myslím, že sedím v Súčku a nestačím se divit, že po vykouknutí nad horizont mi enemák "učeše pěšinku". Súčko navíc podle mě dostalo tichej nerf na rychlost, takže se, v průměru, plazí tak 30 - 35 km/h. Ne že by to nestačilo, ale kde je těch reklamovaných 50 km/h opravdu nevím. Zase na druhou stranu se naučíš hledat netradiční spoty, ty klasické si většinou zaberou rychlejší AT ( tedy skoro všechna ), pokud už jim je nevyfouknou medka nebo lighti. Na public už vlastně pravidlo.

K nabízenému tanku. Nekupovat. Podle mě děsně náladová mašinka. Sám ho nemám, ale když ho potkám, tak jsou dny kdy ho pářu ať ho trefím kam ho trefím a jsou dny kdy ho prostě neprostřelím kdybych se na hlavu stavěl. Úplně stejně náladové má dělo. Jednou tak, jindy úplně  jinak. Pro artynu je to mňamka, asi jí dnes vytáhnu na publicu se těchle oblud bude dneska pohybovat více než obvykle:trollface:.

A ještě jedna věc, také ne k tématu. Včera se mi stalo, že jsem s Indiánem v bitvě nastřílel více než 2800 HP dmg (ingame ukazatel) a ve "výsledkové listině" jsem měl pouze  cca 1700 bodů poškození. Nikdy se mi to ještě nestalo, nebo jsem si toho nevšimnul, a ani včera mi to bohužel hned nedošlo,  ( Až po startu následující bitvy, kdy jsem si stále probíral jak je možné, že po tak pěkné bitvě, i když prohrané, mám tak mizerný výsledek. Čekal jsem tak nejvýš druhé třetí místo a ejhle byl jsem asi sedmý. V tu chvíli mi to nesepnulo, spíš jsem se točil nad tím, že je přede mnou borec s tankem o tier vyšším, nemá nastříleno ani naspotováno, jenom oddingal cca 2000 HP, ale za to může tank a určitě ne ten "hombre" co v něm seděl. ), takže nemám replay abych to reklamoval.

Sezkali jste se někdo s něčím podobným?

Nic podobného se mi nestalo. Za recenzi na Skorpion děkuji. SU má maximálku 65,ale pouze ze 40 stupňového kopce dolů. Jinak jak píšeš jede do 40 km/h. Kolik si to vlastně peláší škorpion ve hře po rovině? Dá tu 60 km/h? 

Edited by krakate, 11 September 2019 - 09:59 AM.

Will_Scarlett #17 Posted 11 September 2019 - 10:22 AM

Sergeant

• Player
  • 27471 battles
  • 238

View Postkrakate, on 11 September 2019 - 09:58 AM, said:

Nic podobného se mi nestalo. Za recenzi na Skorpion děkuji. SU má maximálku 65,ale pouze ze 40 stupňového kopce dolů. Jinak jak píšeš jede do 40 km/h. Kolik si to vlastně peláší škorpion ve hře po rovině? Dá tu 60 km/h? 

Vidíš, to mě nikdy nenapadlo zkoumat. Prostě byl doposud vždy dostatečně rychlý :teethhappy:. Takže tipoval bych že za příznivého větru ano.

Jmeno1 #18 Posted 11 September 2019 - 10:25 AM

Field Marshal

• Player
  • 48591 battles
  • 10,534
  • [_V4L_] _V4L_

View Postkrakate, on 11 September 2019 - 10:44 AM, said:

SU je RHM podobné spíše vzhledem.Pohyblivost SU je minimálně dvojnásobně lepší. Škorpion je tak o 20 procent pohyblivější než SU. Rychlost střely má nejlepší SU. U RHM podle statistiky se divím, že ten projektyl vůbec doletí k cíli. :) Když ale doletí tak pak nadělá paseku. S RHM jsem nikdy nehrál, ale je zvláštní, že má rychlost střely pouze 645 a dává damage za 750.

Ono taky RHM se nehraje s topovým dělem, ale se stockovým... :facepalm:

Jukl282 #19 Posted 11 September 2019 - 11:07 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 23292 battles
  • 368
  • [_V4L_] _V4L_

Ani stockové dělo nedědlá z RHM nějakého snipera, určitě ne v porovnání s SU/Skorp, to i JPII je lepší sniper. Topové dělo je useless, vždyť té ráně regulérně ujede i Tortoise. 

Kdo raději agresivnější hru, proto toho je vhodnější Skorp, imho ve vyrovnaném závěru, pokud nejde čistě o open mapu, je Skorp lepší / flexibilnější, dává víc možností, což v konečném důsledku může znamenat, že je obecně zábavnější. SU je na druhou stranu asi spolehlivější sniper. 

Edited by Jukl282, 11 September 2019 - 11:08 AM.

LordMithrnadirLancir #20 Posted 11 September 2019 - 01:58 PM

Private

• Player
  • 12164 battles
  • 7

View PostDragonXxX, on 11 September 2019 - 05:15 AM, said:

Oplati sa viac KV5 alebo M6A2E1?

Rozhodně M6A2E1, KV5 na to nemá v ničem.
M6A2E1, pancíř v předu velice dobrý, je obtížný na hraní ohledně toho pancíře a dělo, docela přesné a penetrace dostačující,  pro výdělky to sice není jako Lowe, musí se prostě občas hrát jen APCR, ale zábavný je velice na FL jsem jej velice rád tahal a mnozí neví a nemají možnost ze předu prostřelit.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users