Jump to content

Wszystko mi ukradną

pomoc haslo numer telefonu

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

Paradise4919 #1 Posted 14 September 2019 - 04:19 PM

Private

• Player
  • 7386 battles
  • 11
  • [GDP1] GDP1
Siema, przed chwilą zmienili mi hasło na facebooku, na mojej poczcie, przez co utraciłem i pocztę i facebooka. Mało tego, moje konto na world of tanks jest zarejestrowane na utracony email, a numer telefonu jest sprzed 6 lat i nie mogę ustawić nowego numeru bo muszę mieć stary, co jest niewykonalne. Chce zmienic e-mail ale potrzebuje starego numeru. W przypadku kradzieży konta, co przydażyło się mojemu ojcu jakieś 2 miesiące temu, nie będzie jakiejkolwiek możliwości bym odzyskał konto, no bo jak wtedy udowodnię że jest moje? Co robić, pomocy ludziska 

Falathi #2 Posted 14 September 2019 - 04:32 PM

Field Marshal

• WG Staff
  • 19828 battles
  • 11,117
  • [WG] WG

View PostParadise4919, on 14 September 2019 - 04:19 PM, said:

Siema, przed chwilą zmienili mi hasło na facebooku, na mojej poczcie, przez co utraciłem i pocztę i facebooka. Mało tego, moje konto na world of tanks jest zarejestrowane na utracony email, a numer telefonu jest sprzed 6 lat i nie mogę ustawić nowego numeru bo muszę mieć stary, co jest niewykonalne. Chce zmienic e-mail ale potrzebuje starego numeru. W przypadku kradzieży konta, co przydażyło się mojemu ojcu jakieś 2 miesiące temu, nie będzie jakiejkolwiek możliwości bym odzyskał konto, no bo jak wtedy udowodnię że jest moje? Co robić, pomocy ludziska 

Spokojnie. Natychmiast pisz do supportu - zarówno WoT, z prośbą o zablokowanie konta z uwagi na ryzyko kradziezy do wyjaśnienia. 

Oprócz tego napisz do supportu serwisu, w którym masz maila żeby odzyskać do niego dostęp.

Jesli używasz maila nie tylko do konta WoT - a podejrzewam, że zapewne na tym się nie kończy - to kontakt z supportem maila powinien być dla Ciebie kluczowy. 

Powodzenia!

Paradise4919 #3 Posted 14 September 2019 - 05:39 PM

Private

• Player
  • 7386 battles
  • 11
  • [GDP1] GDP1

View PostFalathi, on 14 September 2019 - 03:32 PM, said:

Spokojnie. Natychmiast pisz do supportu - zarówno WoT, z prośbą o zablokowanie konta z uwagi na ryzyko kradziezy do wyjaśnienia. 

Oprócz tego napisz do supportu serwisu, w którym masz maila żeby odzyskać do niego dostęp.

Jesli używasz maila nie tylko do konta WoT - a podejrzewam, że zapewne na tym się nie kończy - to kontakt z supportem maila powinien być dla Ciebie kluczowy. 

Powodzenia!

Jak mam napisać skoro mogę tylko wybrać pomoc już podaną, która nic nie wnosi do mojej sprawy

muriceps #4 Posted 14 September 2019 - 06:51 PM

Major General

• Player
  • 29517 battles
  • 5,089
  • [_CHS_] _CHS_
Słowo klucz - "utracony". Coś mi tu brzydko pachnie.

slawi111 #5 Posted 14 September 2019 - 06:57 PM

Warrant Officer

• Player
  • 29753 battles
  • 992

Spokojnie, pisz po kolei. Kto ci zmienił hasło jednocześnie na FB i na mailu? Włamali ci się na konto? Ja bym z tym od razu na policje poszedł.

Czemu od 6 lat miałeś ustawiony nieaktualny numer? Telefon też ci ukradli?

Pytam bo wielu tu już było takich co "konto im ukradli" a potem plątali się w zeznaniach i w końcu wychodziło na to, że sami je sprzedali.

Paradise4919 #6 Posted 14 September 2019 - 07:04 PM

Private

• Player
  • 7386 battles
  • 11
  • [GDP1] GDP1

View Postslawi111, on 14 September 2019 - 05:57 PM, said:

Spokojnie, pisz po kolei. Kto ci zmienił hasło jednocześnie na FB i na mailu? Włamali ci się na konto? Ja bym z tym od razu na policje poszedł.

Czemu od 6 lat miałeś ustawiony nieaktualny numer? Telefon też ci ukradli?

Pytam bo wielu tu już było takich co "konto im ukradli" a potem plątali się w zeznaniach i w końcu wychodziło na to, że sami je sprzedali.

Nie zmieniałem numeru w world of tanks, gdyż miałem w tej grze dwuletnią przerwę. To że zhackowali mi maila jest na prawdę aż tak podejrzane? Myślicie że jestem jakiś głupi żeby pisać takie rzeczy na oficjalnym forum bo coś kombinuje? Potrzebuję pomocy i proszę nie traktować mnie jak jakiegoś złoczyńcę 

DarkAri #7 Posted 14 September 2019 - 07:23 PM

Moderator

• Moderator
  • 11 battles
  • 292
I jeszcze raz kontakt z działem wsparcia w takiej sytuacji to jedyne wyjście. Na forum nikt nie możemy dokonać zmian na Twoim koncie. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users