Jump to content

Kazanılan epik madalyayı vermeyen wg

görevler epik madalya

• Please log in to reply
4 replies to this topic

mr_felistigris #1 Posted 21 September 2019 - 09:02 PM

Private

• Player
  • 9686 battles
  • 41
Merhaba arkadaşlar, ben mi yanlış biliyorum yoksa wg benle eylenir mi size sormak isterim. Harekat görevlerinde excalibur tankı koalisyon 15.görevdeyim. görevi hatırlarsak "savaş kahramanı kategorisinden ve/veya epik madalyalardan 8 tane kazanın. Ben 3 tane kazanmıştım. Bu sabah yine bir oyunda  epik madalyalardan olan "Lehvaslaiho madalyası" kazandım(ekran görüntüsünde mevcut)  Fakat madalya sayımda artış olmadı. Ben de ticket oluşturdum. Yetkililer madalya kazanmadığımı söylediler. Wikiden okuyun bu madalyanın ne olduğunu dediler. Bu madalya orta tankla  kendinden üst tier olan 2 tank yok et. Bu oyunumda ben zaten şartı sağlamışım, ki sağ üst köşede madalyayı da vermiş. Ama adamlar "hayır kazanmadın" diyorlar. Sorarım size ne iştir bu?

CCCommander #2 Posted 23 September 2019 - 07:58 AM

Corporal

• Player
  • 56772 battles
  • 132
Belki başka ülke tankıyla yapmışsındır, koalisyon tanklarıyla yapmamışsındır. Ona dikkat et.

SupremeMaster #3 Posted 23 September 2019 - 02:21 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40665 battles
  • 1,328
  • [EDBFE] EDBFE

View PostCCCommander, on 23 September 2019 - 09:58 AM, said:

Belki başka ülke tankıyla yapmışsındır, koalisyon tanklarıyla yapmamışsındır. Ona dikkat et.

Bence de, bu tarz bir bug yok şuan görünürde çünkü. Ve biz de yaptık o görevleri sırf bir kişiye özel muamele yapacak hali yok. Hadi önceki ve sonraki madalyaların sayısını koyup resim çekse felan kanıtlanır da bu şekilde yapacak birşey yok.

l3ooml3oom #4 Posted 23 September 2019 - 02:34 PM

Lance-corporal

• Player
  • 6570 battles
  • 74
  • [FATIH] FATIH

View PostCCCommander, on 23 September 2019 - 07:58 AM, said:

View PostSupremeMaster, on 23 September 2019 - 02:21 PM, said:

Bence de, bu tarz bir bug yok şuan görünürde çünkü. Ve biz de yaptık o görevleri sırf bir kişiye özel muamele yapacak hali yok. Hadi önceki ve sonraki madalyaların sayısını koyup resim çekse felan kanıtlanır da bu şekilde yapacak birşey yok.

Ekran görüntüsü vardı yanlış hatırlamıyorsam bu konuda ve Standard B tankıyla oynamıştı arkadaş. Şu an o ekran görüntüsünü göremiyorum.

SupremeMaster #5 Posted 24 September 2019 - 02:30 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40665 battles
  • 1,328
  • [EDBFE] EDBFE

View Postl3ooml3oom, on 23 September 2019 - 04:34 PM, said:

Ekran görüntüsü vardı yanlış hatırlamıyorsam bu konuda ve Standard B tankıyla oynamıştı arkadaş. Şu an o ekran görüntüsünü göremiyorum.

Önceki madalya sayısını gösteren bi görüntüyle o oyundan sonrakini gösteren bir ekran görüntüsü yoksa kim inanır.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users