Jump to content

Díky bonusovému pětinásobku zkušeností bude vítězství vaše

• Please log in to reply
12 replies to this topic

Community #1 Posted 23 September 2019 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 33,181
Myslete jen na vítězství a získejte více zkušeností!

Úplný text položky novinek

Hollohlaway #2 Posted 23 September 2019 - 06:07 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 36074 battles
  • 1,075
  • [-SGT-] -SGT-
Titulek naprosto nedává smysl.

Kurt_Knispel_503 #3 Posted 23 September 2019 - 06:40 AM

Lance-corporal

• Player
  • 78617 battles
  • 96

Díky 45€ bude 75 vítězství a spousta proher s bonusovým pětinásobkem zkušeností vaše!

lepšie?

Koggli #4 Posted 23 September 2019 - 06:44 AM

Colonel

• Player
  • 13031 battles
  • 3,565
  • [NGBP] NGBP
:teethhappy: Ani náhodou, nepotřebuji rychlokvasit, ale najde se spousty hráčů co to potřebují víc než sůl.:D

mamlass #5 Posted 23 September 2019 - 07:19 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30966 battles
  • 790
  • [G0G0] G0G0

"Díky bonusovému pětinásobku zkušeností bude vítězství vaše."

No to je snad jasné, to přece nemuseli ani psát :P ona je spíš otázka, kolikátou bitvu bude to vítězství moje - aby se člověk moc nenačekal :trollface:

unhappy360 #6 Posted 23 September 2019 - 07:32 AM

Lieutenant

• Player
  • 44974 battles
  • 1,612

Nenechajte sa nalákať na pikačovinu. Kým túto ponuku nespravia ako bonus víťazstva pre užívateľov prémiového účtu (5x za deň) kde si ja sám rozhodnem, kedy aplikujem víťazstvo (samozrejme na tanku, kt. už má 1. víťazstvo dňa za sebou) tak sa to neoplatí kupovať. Je to totiž veľmi frustrujúce, že sa musia násobky vyplytvať v tankoch, na kt. to nechcem.

Príklad:

Som užívateľom akcie twich prime a chcem si využiť odmeny naplno. Ak mám aj balíčky 5x viac skúseností, tak pri troch hrách s Koristným Tigrom som si "zbytočne" minul 2x 5 násobok (ak som teda mal to nešťastie a vyhral som). 

Takže neexistuje žiaden dôvod, prečo by tieto 5x nemohli mať rovnaký režim ako bonusové XP pre vlastníkov PÚ. 

Will_Scarlett #7 Posted 23 September 2019 - 07:56 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 32021 battles
  • 398

Zakoupení těchhle balíčků je recept na prohry. Tedy za předpokladu, že chcete expit tank ze stromu. Pokud chcete hrát s premiákem a farmit freexpy, pak ano. Výhernost v tomhle případě bývá vysoká. Určitě s tím nemá společného nic z toho, že freeexpy musíte konvertovat za reálné peníze.

Ale klidně, pokud chcete boostnout expení nějakého tanku, můžu nějakou levnější variantu balíčku doporučit. Nakonec nějaké ty výhry stejně musí přijít.

SWAT0013 #8 Posted 23 September 2019 - 09:25 AM

Brigadier

• Player
  • 31455 battles
  • 4,794
  • [KHIL] KHIL

View Postunhappy360, on 23 September 2019 - 08:32 AM, said:

Nenechajte sa nalákať na pikačovinu. Kým túto ponuku nespravia ako bonus víťazstva pre užívateľov prémiového účtu (5x za deň) kde si ja sám rozhodnem, kedy aplikujem víťazstvo (samozrejme na tanku, kt. už má 1. víťazstvo dňa za sebou) tak sa to neoplatí kupovať. Je to totiž veľmi frustrujúce, že sa musia násobky vyplytvať v tankoch, na kt. to nechcem.

Príklad:

Som užívateľom akcie twich prime a chcem si využiť odmeny naplno. Ak mám aj balíčky 5x viac skúseností, tak pri troch hrách s Koristným Tigrom som si "zbytočne" minul 2x 5 násobok (ak som teda mal to nešťastie a vyhral som). 

Takže neexistuje žiaden dôvod, prečo by tieto 5x nemohli mať rovnaký režim ako bonusové XP pre vlastníkov PÚ. 

Samozřejmě, že by bylo lepší a jednodušší, pokud by to bylo implementováno stejně jako ty násobky z PÚ. Otázka je, zda by to ovšem nezvedlo cenu, protože bys prakticky určitě průměrně získal více expů než bez této možnosti - ale i kdyby ano, WG by mohlo nabízet obě možnosti, ať si každý zvolí ;)

Já s násobky hraji již cca půl rok (koupil jsem ten balíček, pak jsem koupil nějaká ta historická maskování a styly, ještě něco dostal od WG - myslím, že za akce jako fotbal apod.) a za celý půl rok jsem omylem využil jeden jediný pětinásobek, všechny ostatní byly využity přesně tak, jak jsem chtěl.

View PostWill_Scarlett, on 23 September 2019 - 08:56 AM, said:

Zakoupení těchhle balíčků je recept na prohry. Tedy za předpokladu, že chcete expit tank ze stromu. Pokud chcete hrát s premiákem a farmit freexpy, pak ano. Výhernost v tomhle případě bývá vysoká. Určitě s tím nemá společného nic z toho, že freeexpy musíte konvertovat za reálné peníze.

Ale klidně, pokud chcete boostnout expení nějakého tanku, můžu nějakou levnější variantu balíčku doporučit. Nakonec nějaké ty výhry stejně musí přijít.

Já ti nevím - ale od ledna mám 57,56% WR (to si nejsem jistý, zda jsem násobky už měl), od dubna mám 56,65% WR (a to jsem násobky už určitě měl). Za poslední měsíc, kdy ty násobky skutečně aktivně využívám, tak mám 57,53% WR ;)

Skutečně jsem si za ten půl rok nevšiml, že by se něco ve hře chovalo jinak než normálně. Pořád jsou dny, kdy si v pohodě uhraji třeba skoro 70% WR, protože to prostě sedne a štěstíčko trochu pomůže, stejně tak jsou ale dny jako včera, kdy jsem to prostě po 11 bitvách už vzdal, protože jsem měl WR 27,27%... :ohmy:

Will_Scarlett #9 Posted 23 September 2019 - 03:13 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 32021 battles
  • 398

View PostSWAT0013, on 23 September 2019 - 09:25 AM, said:

Samozřejmě, že by bylo lepší a jednodušší, pokud by to bylo implementováno stejně jako ty násobky z PÚ. Otázka je, zda by to ovšem nezvedlo cenu, protože bys prakticky určitě průměrně získal více expů než bez této možnosti - ale i kdyby ano, WG by mohlo nabízet obě možnosti, ať si každý zvolí ;)

Já s násobky hraji již cca půl rok (koupil jsem ten balíček, pak jsem koupil nějaká ta historická maskování a styly, ještě něco dostal od WG - myslím, že za akce jako fotbal apod.) a za celý půl rok jsem omylem využil jeden jediný pětinásobek, všechny ostatní byly využity přesně tak, jak jsem chtěl.

Já ti nevím - ale od ledna mám 57,56% WR (to si nejsem jistý, zda jsem násobky už měl), od dubna mám 56,65% WR (a to jsem násobky už určitě měl). Za poslední měsíc, kdy ty násobky skutečně aktivně využívám, tak mám 57,53% WR ;)

Skutečně jsem si za ten půl rok nevšiml, že by se něco ve hře chovalo jinak než normálně. Pořád jsou dny, kdy si v pohodě uhraji třeba skoro 70% WR, protože to prostě sedne a štěstíčko trochu pomůže, stejně tak jsou ale dny jako včera, kdy jsem to prostě po 11 bitvách už vzdal, protože jsem měl WR 27,27%... :ohmy:

S rudorudými týmy winrate 70% nedáš i kdyby jsi se na hlavu stavěl. Zřejmě je TI většinově přáno. Máš štěstí. Já to mám obráceně. Kouknu na tým, kam se vydávají skauti, kam jedou medka, kam heviny a jsem doma. Výsledné skore strefím +-2 :).

Včera jsem si dopoledne zahrál 11 her a 7x jsem na svojí straně měl totální skleník ( kdyby byli alespoň oranžoví jakou můj acc, ale 6 až 7 rajčat ). Na druhé straně to enemy tým kompenzoval 5x zelení a 3 x modří hráči. Obvyklá doba hry 6 minut včetně startu a výsledek 7:15.

Na druhou stranu se občas, ale opravdu občas, jednou za čtvrt roku,  zadaří i pomerančovému týmu. V pátek jsmes týmem pomerančů ( WN od 500 do 1000 ) neuvěřitelně porazili zelenožlutý tým v poměru 15:0.  Ve dvou, jo musím doplnit podporovala nás arcka, ( oba v osmičkách na topu v 3-5-7 ) jsme drželi jeden flank ( já AT a kolega medko ( udělal neuvěřitelný kus práce, když dokázal být trpělivý, spotovat a případně dorážet nemocné kusy )). Dohromady jsme dali 11 kilů a nastřílel jsem si skoro bůra. Nic moc umění na tom nebylo. Žluťáci a zeleňáci vylejzali jako autisti hezky po jednom, nechali si dát ránu do palice, zase zalezli a vykoukli si až pro dorážku. Kolegovi v medku se to ale  líbilo, po bitvě psal že to byla jeho doposud nejlepší hra a první top gun. Hezké po 15K bitev.

Edited by Will_Scarlett, 23 September 2019 - 03:18 PM.

SWAT0013 #10 Posted 23 September 2019 - 03:36 PM

Brigadier

• Player
  • 31455 battles
  • 4,794
  • [KHIL] KHIL

View PostWill_Scarlett, on 23 September 2019 - 04:13 PM, said:

S rudorudými týmy winrate 70% nedáš i kdyby jsi se na hlavu stavěl. Zřejmě je TI většinově přáno. Máš štěstí. Já to mám obráceně. Kouknu na tým, kam se vydávají skauti, kam jedou medka, kam heviny a jsem doma. Výsledné skore strefím +-2 :).

Včera jsem si dopoledne zahrál 11 her a 7x jsem na svojí straně měl totální skleník ( kdyby byli alespoň oranžoví jakou můj acc, ale 6 až 7 rajčat ). Na druhé straně to enemy tým kompenzoval 5x zelení a 3 x modří hráči. Obvyklá doba hry 6 minut včetně startu a výsledek 7:15.

Na druhou stranu se občas, ale opravdu občas, jednou za čtvrt roku,  zadaří i pomerančovému týmu. V pátek jsmes týmem pomerančů ( WN od 500 do 1000 ) neuvěřitelně porazili zelenožlutý tým v poměru 15:0.  Ve dvou, jo musím doplnit podporovala nás arcka, ( oba v osmičkách na topu v 3-5-7 ) jsme drželi jeden flank ( já AT a kolega medko ( udělal neuvěřitelný kus práce, když dokázal být trpělivý, spotovat a případně dorážet nemocné kusy )). Dohromady jsme dali 11 kilů a nastřílel jsem si skoro bůra. Nic moc umění na tom nebylo. Žluťáci a zeleňáci vylejzali jako autisti hezky po jednom, nechali si dát ránu do palice, zase zalezli a vykoukli si až pro dorážku. Kolegovi v medku se to ale  líbilo, po bitvě psal že to byla jeho doposud nejlepší hra a první top gun. Hezké po 15K bitev.

Co je štěstím a co skillem, o tom by se dalo diskutovat - ale to teď není pro tuto diskuzi vůbec důležité, takže do těchto vod nehodlám zamířit :)

Není vůbec podstatné, jak velká ta čísla jsou, klidně by mohla být o jakékoliv % nižší nebo vyšší - a roli by to nehrálo. Podstatné je jen to, že ta čísla jsou pořád cca stejná, což prostě ukazuje, že ta hra žádné klacky pod nohy po pořízení těchto balíčků nehází, ale ani ti neumetá cestičku ;)

Wilson__CZ #11 Posted 23 September 2019 - 04:17 PM

Private

• Player
  • 6361 battles
  • 39
  • [SETC] SETC
Tak tahle nabídka mě opět oslovila asi jako nabídka " Bojujte ve velkém stylu s našimi novými motivy z obchodu ", kde WG žádá za 4 ks pivních tácků necelé pětikilo a za obyčejnej hrnek na kafe s motivem cca stejně tolik  :trollface: .... dokud se nepostavěj nohama na zem, nevystřízlivěj a public se nestane opět hratelným ode mě neuviděj ani cent .... a to zvažuju, že to odinstaluju, protože čím déle hraju, tím hůře hraju :trollface:  ........ tahle hra má namířeno k tomu, že pokud budeš chtít důstojně vyhrát, budeš muset za každou výhru zaplatit

Edited by Wilson__CZ, 23 September 2019 - 04:20 PM.

Bynk_hero #12 Posted 25 September 2019 - 03:14 PM

Lieutenant

• Player
  • 25540 battles
  • 1,741
  • [VACZ] VACZ
Ono je to jedno, len zamrzí že ked som posledne aplikoval tieto 5 násobne baláčky na expený tank mesiaca, teda 5×+5× za vítazstvo tak som dúfal že ked dám 1000 exp a budem mať to vítazstvo tak dostanem tých 10 000 expov a nie 9000 :-) _takže vlastne je tam aj tak strata... 

1_9_1939 #13 Posted 27 September 2019 - 12:02 AM

Warrant Officer

• Player
  • 7175 battles
  • 511

Pro člověka, co tu hru viděl naposled před 5 lety jsou některé věci neuvěřitelné. Dost věcí dneska jsou ještě horší než nejvíc ulítlé narážky kam ta hra za 5 let půjde a co všechno za absurdity tam bude...

A když se člověk smíří s tím, že něco takového fakt existuje jako prodávat bonus xp za litr (to fakt někdo kupuje?), tak proč místo x5 raději nepřidáte rovnou možnost expit hraním něčeho jiného, 5x0 je pořád 0 a za hraní stock střepu, co se nikam nedohrabe, nic neprostřelí a nic nevidí, opravdu moc expů nehrozí. Pak se nelze divit, že lidi hrajou akorát artilerie, (O)Prémiáky a troll tanky ala KV2, T49. Osobně taky nic grindit nehodlám a může být akce klidně na x10 zdarma, když jste zabili všechno, co nejezdí aspoň 40, aby si to stihlo vystřelit před koncem hry (tj. do 4. minuty) , a zároveň to musí mít penetraci a věž, tak ve finále není moc co grindit, protože ideální stroje jsou buď premiák, co nejde nijak získat (viz pomalý RHM ze stromu vs OP skorpion G), nebo jsou to okatě dělané stroje na gold ammo (vesměs všechny medium tanky ) . Takže dodělám KV2 do troll sbírky jako ve war thunderu, kde jsem taky nic jinýho nehrál než trollsetup KV2 - IL4 - Pe8 s 5000Kg pumou - gazík - druhý gazík, a finíto.

Grindění čehokoliv se stává pomalu out of meta, když je meta přeboostěných premium tanků v úžasné frustrující kombinaci s nepolapitelnými kvaziscouty a artileriemi, co zase vylejzaj z děr. A samozřejmě i když polovina premium tanků jsou stále střepy, tak v bitvě se objevuje jen ta druhá polovina, kdo by to hrál taky za ty staré hov.ivé prémiáky, co nic neprostřelily a nikam nedojely, když může jezdit nové pay2farm osmičky, že.  WG se to snaží zachraňovat pofidérním stylem zaplať si za to, že budeš dělat kanonenfutter kratší dobu, ale pořád to neřeší problém, že i 5x kratší frustrace je furt frustrace. A na konci té frustrace vygrindíte něco, co má premium alternativu, která je lepší, nebo tier X, co vám zmizí z garáže. Nebo jej vyhodíte z garáže po chvilce sami. I s garáží. A zbytkem hry.

Edited by 1_9_1939, 27 September 2019 - 12:17 AM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users