Jump to content

Připomínka nebo nápad

• Please log in to reply
10 replies to this topic

miri46 #1 Posted 29 September 2019 - 12:37 PM

Private

• Player
  • 31324 battles
  • 10
  • [MAX1] MAX1

Zdravím, na fóru se moc nevyznám a na podpoře je pokud máme připomínky máme se obrátit na fórum. 
Neuvažovali vývojáři o zařazení emlému na tank, který by symbolizoval to, že hraje žena. '' Žena v tanku '' nebo prostě něco takového? 

Díky. :)  Snad si to někdo aspoň přečte ... 

Mr_Missclick #2 Posted 29 September 2019 - 12:58 PM

Captain

• Player
  • 12675 battles
  • 2,176
  • [DISS] DISS

A něco pro chlapy by taky nebylo?

Nevím, na co bych potřeboval vědět, co za pohlaví proti mně stojí. :D

miri46 #3 Posted 29 September 2019 - 08:55 PM

Private

• Player
  • 31324 battles
  • 10
  • [MAX1] MAX1

Hmmm, no něco takového jsem přesně čekala, když napíšu na fórum, že si hned někdo rýpne nebo se bude z toho smát...
a proč by to tam nemohlo být? co je na tom, že tu někdo napíše nějaké přání nebo tak??? vždyť je tam dokonce i vánoční punčocha , bomby, kostky, karty, vlajky, zvířata a spousta jiných blbostí, tak proč by nemohl být obrázek nějaké ženy s názvem woman in tank například... ?

Sstyx #4 Posted 29 September 2019 - 09:08 PM

Lieutenant Сolonel

• Community Contributor
  • 16825 battles
  • 3,389
  • [DAFFY] DAFFY

miri klid, kluci si rádi rejpnou ohledně žena/muž tématu :)

Nápad to není špatný, ale nevím, zda má potenciál. Stejně si to budou moci dát všichni. WG nemůže dělat věci jen napůl, alespoň ohledně tohoto. Takže by to chtělo mít označení pro obě pohlaví. Ovšem každý by si tam mohl dát co chce. Jinak emblémy ve hře jsou, ale ten název ne. Oni celkově zatím k emblémum nejsou ani jiné bonusy, takže se zatím tolik nevyužívají. Každopádně se to může předat, v tom problém není a vývojáři se s tím mohou porvat :)

Leeroy_YOLO #5 Posted 30 September 2019 - 11:04 AM

Major

• Player
  • 6470 battles
  • 2,979

No proč ne, já na tancích stejně ty emblémy nevidím, ale když za to někdo zaplatí...

Akorát nevím, zda to bylo myšleno nějakou formou seriózního znáčku pohlaví nebo žertovného varování, která se dělají např. na auta. Z úvodního příspěvku mi to přišlo spíše na tu druhou variantu a u té tedy nevím, nevím, to by si WG asi nedovolilo ;)

Jinak když už by něco takového bylo, přimluvil bych se i k něčemu takovému:

Spoiler
Spoiler

:hiding:

Karaya12 #6 Posted 30 September 2019 - 11:09 AM

Colonel

• Player
  • 19346 battles
  • 3,927
  • [SVINE] SVINE
Mno, nevím. Už jsme se dostali do fáze kdy je zakázané zveřejňovat vlaječku státu ze kterého hráč pochází, tak mi něco říká, že i poukazování na pohlaví by odporovalo současným normám politické korektnosti...:sceptic:

Thellwinux #7 Posted 30 September 2019 - 11:49 AM

Lieutenant

• Player
  • 60725 battles
  • 1,683
  • [DAG0D] DAG0D
Politicky nekorektní je už i to, že se tu diskutuje jen o dvou pohlavích :D

Mr_Missclick #8 Posted 30 September 2019 - 01:01 PM

Captain

• Player
  • 12675 battles
  • 2,176
  • [DISS] DISS

View Postmiri46, on 29 September 2019 - 08:55 PM, said:

Hmmm, no něco takového jsem přesně čekala, když napíšu na fórum, že si hned někdo rýpne nebo se bude z toho smát...
a proč by to tam nemohlo být? co je na tom, že tu někdo napíše nějaké přání nebo tak??? vždyť je tam dokonce i vánoční punčocha , bomby, kostky, karty, vlajky, zvířata a spousta jiných blbostí, tak proč by nemohl být obrázek nějaké ženy s názvem woman in tank například... ?

Tak vánoční punčocha atp. nijak nedefinují přímo osobu hráče. Nemá to žádnou přídavnou informační hodnotu. Nevím, proč potřebuješ, aby ostatní věděli, že máš mezi nohama díru a ne trubku. Jinak když něco píšeš na fórum, tak logicky musíš počítat s ohlasy. Pozitivními i negativními. A ten můj je negativní, byť ne nějak výrazně. Nevidím pro emblémy typu Woman In The Tank nebo Man In The Tank nebo Them In The Tank důvod. Nevidím důvod vozit takovou informaci na tanku. A pokud nechceš, aby ti po bitvě slintali panicové a staří mládenci do garáže do zpráv, tak ten důvod taky určitě nevidíš. Nebo mi ho řekni.

Leeroy_YOLO #9 Posted 30 September 2019 - 01:30 PM

Major

• Player
  • 6470 battles
  • 2,979

View PostMr_Missclick, on 30 September 2019 - 02:01 PM, said:

Spoiler

Nevidím důvod skoro pro žádné emblémy, krom goldů tedy, tak když bude o pár věcí navíc...

Pochybuji, že by to WG dalo napevno, že by začali ověřovat pohlaví, což snad ani nemohou, aby ti napevno umožnili jen a pouze ten správný emblém.

Navíc..já třeba cizí emblémy ani nevnímám.

Holt někomu se to nelíbí, někomu ano, někomu je to u ... když by to WG udělalo a někdo by si to koupil nebo vyjezdil, tak proč ne.. když může být tank fialový, klidně může mít nápis žena v tanku a klidně v takovém tanku může sedět třeba kluk a lišácky se usmívat na ty potenciálně nachytané panice... ? Každěho věc.

Pro mě za mě, ať prodávají třeba za 1000 goldů kytici na předek, bílé stuhy a vzadu plechovky na provázku a nápisem just married. Ostatní to vidět nemusí a když to někomu udělá radost a WG se to vyplatí, tak proč ne...

Stejne tak ti nic nebrání třeba udělat si nick JaJsemZena a nemusíš být holka. A když má někdo ženskou posádku, mohl by si dát na tank takovej nápis kvůli RP...

Ty jsi proti, on/a je pro, WG ať rozhodne, když se to dostane až k nim.. ;)

miri46 #10 Posted 30 September 2019 - 10:35 PM

Private

• Player
  • 31324 battles
  • 10
  • [MAX1] MAX1

View PostMr_Missclick, on 30 September 2019 - 01:01 PM, said:

Tak vánoční punčocha atp. nijak nedefinují přímo osobu hráče. Nemá to žádnou přídavnou informační hodnotu. Nevím, proč potřebuješ, aby ostatní věděli, že máš mezi nohama díru a ne trubku. Jinak když něco píšeš na fórum, tak logicky musíš počítat s ohlasy. Pozitivními i negativními. A ten můj je negativní, byť ne nějak výrazně. Nevidím pro emblémy typu Woman In The Tank nebo Man In The Tank nebo Them In The Tank důvod. Nevidím důvod vozit takovou informaci na tanku. A pokud nechceš, aby ti po bitvě slintali panicové a staří mládenci do garáže do zpráv, tak ten důvod taky určitě nevidíš. Nebo mi ho řekni.

No tak to, že by někdo slintal nebo co já vím, to mě vůbec nenapadlo, že by to pak mohlo být i obtěžující ( to máš pravdu ), no naštěstí ne všichni jsou stejní a existuje i black list... - máš s tím nějakou zkušenost, že tě napadlo hned tohle? a aby jsi to vozil na tanku po Tobě také nikdo nechce,to je každého věc zda si tam něco dá nebo ne.... 
Hold mě to prostě napadlo, když jsem se rozhodovala co si dám já na své oblíbené tanky a když už to platím tak pro to, že se mi to líbí a nedám si tam za goldy nějakou punčochu... pro tvé info vozím tam tygra, indiánku nebo vlajku. Protože to pro mě má nějaký význam... co vozí ostatní hráči je mi vcelku jedno... také nikomu po bitvě nepíšu proč tam má vosu... byla to jen myšlenka na to co bych si tam dala třeba já, toť vše....
PS: děkuji za Tvůj, byť ne nějak výrazně negativní komentář :)

Edited by miri46, 30 September 2019 - 10:36 PM.

Miri37 #11 Posted 30 September 2019 - 11:24 PM

Lieutenant General

• Player
  • 47659 battles
  • 7,654

View Postmiri46, on 30 September 2019 - 09:35 PM, said:

No tak to, že by někdo slintal nebo co já vím, to mě vůbec nenapadlo, že by to pak mohlo být i obtěžující ( to máš pravdu ), no naštěstí ne všichni jsou stejní a existuje i black list... - máš s tím nějakou zkušenost, že tě napadlo hned tohle? a aby jsi to vozil na tanku po Tobě také nikdo nechce,to je každého věc zda si tam něco dá nebo ne.... 
Hold mě to prostě napadlo, když jsem se rozhodovala co si dám já na své oblíbené tanky a když už to platím tak pro to, že se mi to líbí a nedám si tam za goldy nějakou punčochu... pro tvé info vozím tam tygra, indiánku nebo vlajku. Protože to pro mě má nějaký význam... co vozí ostatní hráči je mi vcelku jedno... také nikomu po bitvě nepíšu proč tam má vosu... byla to jen myšlenka na to co bych si tam dala třeba já, toť vše....
PS: děkuji za Tvůj, byť ne nějak výrazně negativní komentář :)

Osobně si nemyslí, že by jsi se měla jako holka skrývat, ale moc bych na sebe v tomto směru obecně neupozorňoval. Pokud ti bude někdo nadávat, což se ti už určitě někdy stalo, tak je lepší, když si myslí, že si kluk. Taky si tě hned nevšinou hráči, co si WoT třeba pletou se seznamkou. Hry a hlavně tento typ je doménou klučičí poloviny lidstva a nejlepší postavení v nich mají holky, co něco dokážou až pak se ukáže, že to jsou holky.

Něco ve stylu, na to jak jsi dobrá jsem nečekal, že jsi holka. Trochu lepší, než: "No jo, růžovej tančík a srdíčka, tak co taky čekat za hru od holky" a to i přesto, že v bitvě budou i horší, ale předpokládaný kluci.

Moc sluníčkových her, kde se hráni ničí není a ve Wot umí být v komunikaci dost hnusný. Stačí, že se nedává podle národů.    

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users