Jump to content

Ön Cephe 9. Bölümde Sınırlarınızı Zorlayın!

• Please log in to reply
14 replies to this topic

Community #1 Posted 04 October 2019 - 04:51 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 35,646
Gelişiminizi takviye ederek Ön Cepheye özel tanklar kazanın.

Haber ögesinin tam metni

l3oomerangg #2 Posted 04 October 2019 - 05:12 PM

Captain

• Player
  • 47319 battles
  • 2,432
  • [FATIH] FATIH

Okudum okudum ekstra birşeyler vereceksiniz diye bekledim, ama hayal kırıklığına uğradım :) Bizim gibi öncepheyi erkenden bitirenler için birşeyler yok mu ya. 

Mesela şu Çelik Avcısı kipinde erken bitirenler için verdiğiniz günlük x5 görevleri çok isabetliydi, hemde biriktirilebiliyordu. 

Edited by l3oomerangg, 04 October 2019 - 05:13 PM.

francisco77_hero #3 Posted 04 October 2019 - 05:14 PM

Colonel

• Player
  • 44611 battles
  • 3,559
  • [CMPLX] CMPLX
Harita ban hakkumi bu kipte de kullanmak istirem..haçan ha ben bu kraftwarek i heç beğenmemişem

l3oomerangg #4 Posted 04 October 2019 - 05:18 PM

Captain

• Player
  • 47319 battles
  • 2,432
  • [FATIH] FATIH

View Postfrancisco77_hero, on 04 October 2019 - 07:14 PM, said:

Harita ban hakkumi bu kipte de kullanmak istirem..haçan ha ben bu kraftwarek i heç beğenmemişem

İşin aslına bakarsan yeni haritayı bende hiç beğenmedim. Ve ayrıca saldıran tarafın zayıf kaldığı olayına da kesinlikle katılmıyorum. WG buna acaba forumdaki eleştirilere göre mi, yoksa elindeki verilere göre mi karar verdi. Normal şartlarda elindeki verilere göre karar vermiş olması lazım diyeceğimde, benim kendime ait veriler öyle söylemiyor :) Tabii benim verilerim samanlıkta iğne olarak kalıyor ama olsun :)

francisco77_hero #5 Posted 04 October 2019 - 05:34 PM

Colonel

• Player
  • 44611 battles
  • 3,559
  • [CMPLX] CMPLX

View Postl3oomerangg, on 04 October 2019 - 06:18 PM, said:

İşin aslına bakarsan yeni haritayı bende hiç beğenmedim. Ve ayrıca saldıran tarafın zayıf kaldığı olayına da kesinlikle katılmıyorum. WG buna acaba forumdaki eleştirilere göre mi, yoksa elindeki verilere göre mi karar verdi. Normal şartlarda elindeki verilere göre karar vermiş olması lazım diyeceğimde, benim kendime ait veriler öyle söylemiyor :) Tabii benim verilerim samanlıkta iğne olarak kalıyor ama olsun :)

ilk günlerde saldıran taraf hiç kazanamıyordu..ilerki günlerde toplu halde hücum etmeyi öğrendiklerinde dengelendi biraz ancak yine de savunma avantajlı bazı bölgelerde

SupremeMaster #6 Posted 04 October 2019 - 06:01 PM

Captain

• Player
  • 52049 battles
  • 2,072
  • [EDBFE] EDBFE
Umarım arttırıcılar gelecek sezonda da gelecektir. Yoksa bu lanet modu eski uzunluğunda bir daha oynamak istemiyorum.

zed_x #7 Posted 04 October 2019 - 06:51 PM

Major

• Player
  • 51626 battles
  • 2,625
  • [QUITE] QUITE

View Postl3oomerangg, on 04 October 2019 - 06:18 PM, said:

Aynen. Erken bitirenler için ekstra bir teşvik verselermiş iyiymiş. Bir de altın takasından bahsetmemişler. Galiba prestij puanı arttırmasını istemiyorlar kimsenin. 

l3oomerangg #8 Posted 04 October 2019 - 08:55 PM

Captain

• Player
  • 47319 battles
  • 2,432
  • [FATIH] FATIH

View PostSupremeMaster, on 04 October 2019 - 08:01 PM, said:

Umarım arttırıcılar gelecek sezonda da gelecektir. Yoksa bu lanet modu eski uzunluğunda bir daha oynamak istemiyorum.

"Tıpkı son iki bölümde olduğu gibi, Kişisel Yedekler sayesinde gelişiminizi takviye etme şansınız olacak. Maksimum 20 Yedek alabilirsiniz - on tanesi Bölümün başlangıcından önceki hafta içinde özel savaş görevlerini tamamlayarak, on tane de oyun içi dükkândan altın karşılığında. Dükkândaki bir Yedeğin ücreti hâlâ 250 altındır. Ön Cephede savaşın, Kişisel Yedekleri kullanın ve ödüllerinizi daha hızlı toplayın!"

Artırıcılar gene gelecekte öncephe sevenler için çok bir önemi yok. Bende 20 tanesi de duruyor, imkan olsa yollardım :) Ben bitirdiğim halde aşama dışı oynarım. Daha önce dediğim gibi tamamlayanlar için ekstra görevler falan koyarlarsa dadundan yenmez. İnşallah öyle bir güzellik yaparlar.

Alpha_Samurai #9 Posted 05 October 2019 - 11:24 AM

Corporal

• Player
  • 88130 battles
  • 105

Hiç bir zaman bu oyunu bu kadar lanet etmemiştim. Bu ön cephede gelen yedek sistemi inanılmaz bir hak yeme ve adaletsizliği beraberinde getirdi. Ben Gecemi gündüzüme katıp deliler gibi öncephe oynarken ve 8 level ulaşırken. Son 3 ay kala yedek getirip milleti bizden önce 10 yaptınız ya helal olsun. 8 ay emek verip uğraşanları aptal yerine koydunuz. Yedek geleceğini bilseydim 8 değil son 3-4 ay oynar 10 level olurdum zaten. Üstelik verdiğim emeğin yarısı kadarıyla.

Bu kafayla ilerlediğiniz sürece gerçek anlamda ki oyuncularınızı kaybetmeye mahkum olacaksınız. Oyun bitmesin diye de her hafta bir etkinlik getirmek zorunda kalacaksınız. Yakında kimse random oynamak istemeyecek. Sonunuz yaklaşıyor...

l3oomerangg #10 Posted 05 October 2019 - 11:48 AM

Captain

• Player
  • 47319 battles
  • 2,432
  • [FATIH] FATIH

View PostNooit_Vertragen, on 05 October 2019 - 01:24 PM, said:

Hiç bir zaman bu oyunu bu kadar lanet etmemiştim. Bu ön cephede gelen yedek sistemi inanılmaz bir hak yeme ve adaletsizliği beraberinde getirdi. Ben Gecemi gündüzüme katıp deliler gibi öncephe oynarken ve 8 level ulaşırken. Son 3 ay kala yedek getirip milleti bizden önce 10 yaptınız ya helal olsun. 8 ay emek verip uğraşanları aptal yerine koydunuz. Yedek geleceğini bilseydim 8 değil son 3-4 ay oynar 10 level olurdum zaten. Üstelik verdiğim emeğin yarısı kadarıyla.

Bu kafayla ilerlediğiniz sürece gerçek anlamda ki oyuncularınızı kaybetmeye mahkum olacaksınız. Oyun bitmesin diye de her hafta bir etkinlik getirmek zorunda kalacaksınız. Yakında kimse random oynamak istemeyecek. Sonunuz yaklaşıyor...

Kesilnikle sonuna kadar haklısın, ama biz artık WG nin bu olaylarına alıştık. WG nin etkinlik ve ödülleri hiçbir zaman başarı odaklı değil, cep doldurma odaklı.

SupremeMaster #11 Posted 05 October 2019 - 01:07 PM

Captain

• Player
  • 52049 battles
  • 2,072
  • [EDBFE] EDBFE

View Postl3oomerangg, on 04 October 2019 - 10:55 PM, said:

"Tıpkı son iki bölümde olduğu gibi, Kişisel Yedekler sayesinde gelişiminizi takviye etme şansınız olacak. Maksimum 20 Yedek alabilirsiniz - on tanesi Bölümün başlangıcından önceki hafta içinde özel savaş görevlerini tamamlayarak, on tane de oyun içi dükkândan altın karşılığında. Dükkândaki bir Yedeğin ücreti hâlâ 250 altındır. Ön Cephede savaşın, Kişisel Yedekleri kullanın ve ödüllerinizi daha hızlı toplayın!"

Artırıcılar gene gelecekte öncephe sevenler için çok bir önemi yok. Bende 20 tanesi de duruyor, imkan olsa yollardım :) Ben bitirdiğim halde aşama dışı oynarım. Daha önce dediğim gibi tamamlayanlar için ekstra görevler falan koyarlarsa dadundan yenmez. İnşallah öyle bir güzellik yaparlar.

abi gelecek sezon diye boia yazmadık herhalde. Gelecek sene gelip gelmeyeceği belli değil çünkü

l3oomerangg #12 Posted 05 October 2019 - 01:36 PM

Captain

• Player
  • 47319 battles
  • 2,432
  • [FATIH] FATIH

View PostSupremeMaster, on 05 October 2019 - 03:07 PM, said:

abi gelecek sezon diye boia yazmadık herhalde. Gelecek sene gelip gelmeyeceği belli değil çünkü

Ben orayı anlamamışım kusura bakma :) Gelecek sezon derken önümüzdeki haftaları kastettin sandım.

Bu arada umarım gelmezler. Seferlerde başarısız olup, sefer tankı alamanyanlara, müzayede yoluyla tahville sefer ödül tankı satmaktan başka birşey değil bu olay bana göre. Hakeden, emek veren yerine parası olan alacaksa bu tankları ödül tankı diye sunmasınlar ortaya... Dediğim gibi ben kullanmıyorum öncephe yedeklerini, ihtiyacım yok ve öncephe oynamaktan zevk alıyorum ama benim emek ve zaman harcayarak aldığım tankı, başkası daha az zaman ve parayla alabiliyorsa verdikleri ödülün bir kıymeti harbiyesi kalmıyor... 

ElbisHan #13 Posted 05 October 2019 - 02:11 PM

Captain

• Player
  • 94925 battles
  • 2,027
  • [GEN_Y] GEN_Y
"Ön Cephe 9. Bölümde Sinirlerinizi Zorlayın!"

_gforce #14 Posted 06 October 2019 - 01:14 AM

Private

• Player
  • 24826 battles
  • 40
  • [OLD_W] OLD_W
Yeni harita geldimi tankı savaşta bırakıp çıkıyorum. Saçma bi harita oldu bana göre...

ATHELON_ #15 Posted 07 October 2019 - 07:50 AM

Warrant Officer

• Player
  • 34453 battles
  • 857
  • [RTRO] RTRO

View PostNooit_Vertragen, on 05 October 2019 - 11:24 AM, said:

Ben daha 5 seviyedemiyim neyim. Çok az oynadım. Şöyle x10 gelişim sağlayan yedekler bekliyorum. Bir kaç maç atarak bir seviyeyi tamamlamak mümkün olsa güzel olacak. Yoksa gecemi gündüzüme katarak neden oynayayım ki?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users