Jump to content

ADİL OYUN YALAN OLDU

• Please log in to reply
32 replies to this topic

2s1berk #21 Posted 22 October 2019 - 07:47 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 94412 battles
  • 370
  • [ALIE] ALIE
edited

Edited by 11poseidon11, 24 October 2019 - 06:09 PM.
Bu post moderasyon ekibi tarafindan yasaklı mod kullanımına teşvik etme nedeni ile degistirilmistir.

ProFighte #22 Posted 23 October 2019 - 04:34 PM

Lieutenant

• Player
  • 26105 battles
  • 1,777
  • [AR-MA] AR-MA

View Post2s1berk, on 22 October 2019 - 09:47 PM, said:

edited

Hahah çok iyi ya.

KVKKanunu firma kişisel verilerini kullanırken işe yarar banlarken buna bakmaz ki.

Güncelleme sonrası oyuna girdiğinde onayladığın sözleşme ile banlama yetkisini o sözleşme ile onaylamış oluyorsun. WG nin sana birşey yapmaması için o sözleşmeyi onaylamayacaksın. İstersen deneyebilirsin.

Edited by 11poseidon11, 24 October 2019 - 06:11 PM.

2s1berk #23 Posted 23 October 2019 - 05:50 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 94412 battles
  • 370
  • [ALIE] ALIE

View PostProFighte, on 23 October 2019 - 04:34 PM, said:

Hahah çok iyi ya.

KVKKanunu firma kişisel verilerini kullanırken işe yarar banlarken buna bakmaz ki.

Güncelleme sonrası oyuna girdiğinde onayladığın sözleşme ile banlama yetkisini o sözleşme ile onaylamış oluyorsun. WG nin sana birşey yapmaması için o sözleşmeyi onaylamayacaksın. İstersen deneyebilirsin.

Hahahaha

O kisisel verilerin nasil elde  edildigi onemli olan. yasal olmayan bir sekilde elde ediliyorsa, yasal olarak kullanamassin bu kadar basit.  Wot istedigi kadar sana  sozlesme imzalatsin avrupa yasalarina gore degilse o sozlesmenin hic bir gecerligi yok. Wot un ban sistemi senin oyundaki belirli dosyalardan bilgi alip. Kullandigin mod yasalmi -yasaklimi oldugunu beliliyordu. Simdi bu yeni yasa ile o bilgileri wot kullanamiyor. O yuzdende artik ban dalgasi gelmiyor

Spartiat777 #24 Posted 23 October 2019 - 07:41 PM

Major

• Player
  • 44097 battles
  • 2,500

View Post2s1berk, on 22 October 2019 - 09:47 PM, said:

Aglamayin istediginiz modu kullanin gonul haratligiyla. Bu saaten sonra ban man gelmez.  Yasakli mod tespit etme sistemi yeni avrupa kisisel bilgileri koruma yasasina gore aykiri. O yuzden de wot artik milleti yasakli modlardan dolayi kolay kolay banlayamaz. Sizin anlayacaginiz O meshur sistem Wotun elinde patladi :)

Kullanıyor musun, "gönül rahatlığıyla"?

ProFighte #25 Posted 24 October 2019 - 01:31 PM

Lieutenant

• Player
  • 26105 battles
  • 1,777
  • [AR-MA] AR-MA

View Post2s1berk, on 23 October 2019 - 07:50 PM, said:

Hahahaha

O kisisel verilerin nasil elde  edildigi onemli olan. yasal olmayan bir sekilde elde ediliyorsa, yasal olarak kullanamassin bu kadar basit.  Wot istedigi kadar sana  sozlesme imzalatsin avrupa yasalarina gore degilse o sozlesmenin hic bir gecerligi yok. Wot un ban sistemi senin oyundaki belirli dosyalardan bilgi alip. Kullandigin mod yasalmi -yasaklimi oldugunu beliliyordu. Simdi bu yeni yasa ile o bilgileri wot kullanamiyor. O yuzdende artik ban dalgasi gelmiyor

Wg ye verdiğin her bilgi için sözleşmede onayını alıyorsa kullanmamak için bir sebebi yok ki ban dalgasındaki durum  kvkk ile hiç alakalı değil bir kere.

Kişisel veri dediğin oyunun klasörü mü hangisi. Oyunun klasörü den bahsediyorsan daha trajikomik. Oldu olacak Steam epic games pubg gibi firmalar yandı kvkk ya karşı gelecek yaptırımlar!!(ban) uyguladılar. 

Öyle mi diyorsun??

2s1berk #26 Posted 24 October 2019 - 04:23 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 94412 battles
  • 370
  • [ALIE] ALIE

View PostProFighte, on 24 October 2019 - 01:31 PM, said:

Wg ye verdiğin her bilgi için sözleşmede onayını alıyorsa kullanmamak için bir sebebi yok ki ban dalgasındaki durum  kvkk ile hiç alakalı değil bir kere.

Kişisel veri dediğin oyunun klasörü mü hangisi. Oyunun klasörü den bahsediyorsan daha trajikomik. Oldu olacak Steam epic games pubg gibi firmalar yandı kvkk ya karşı gelecek yaptırımlar!!(ban) uyguladılar. 

Öyle mi diyorsun??

Hadi senin dedigiin gibi olsun.

Isteyen istedigi modu kullansin.

ProFighte #27 Posted 24 October 2019 - 04:57 PM

Lieutenant

• Player
  • 26105 battles
  • 1,777
  • [AR-MA] AR-MA

View Post2s1berk, on 24 October 2019 - 06:23 PM, said:

Hadi senin dedigiin gibi olsun.

Isteyen istedigi modu kullansin.

KVKK yı yanlış anlamış olabilirsin. WG gidip senin mail adresin, adın gibi sana ait olan bilgileri herhangi bir reklam firmasına veya başka bir yere satarsa işte o zaman KVKK'yı ihlal etmiş olur ;)

Ban dalgasıyla alakası yok yani.

Ekleme: Hani operatörlerin arada bir izin isteyip reklamlar ve avantajlarımızdan yararlanmak iççin kişisel verilerinizin kullanımına izin verin falan dediği olay işte KVKK kapsamında.

Edited by ProFighte, 24 October 2019 - 04:59 PM.

2s1berk #28 Posted 24 October 2019 - 05:17 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 94412 battles
  • 370
  • [ALIE] ALIE

View PostProFighte, on 24 October 2019 - 04:57 PM, said:

KVKK yı yanlış anlamış olabilirsin. WG gidip senin mail adresin, adın gibi sana ait olan bilgileri herhangi bir reklam firmasına veya başka bir yere satarsa işte o zaman KVKK'yı ihlal etmiş olur ;)

Ban dalgasıyla alakası yok yani.

Ekleme: Hani operatörlerin arada bir izin isteyip reklamlar ve avantajlarımızdan yararlanmak iççin kişisel verilerinizin kullanımına izin verin falan dediği olay işte KVKK kapsamında.

Iyi yenden senin dedigin gibi olsun.  Millet ban niye yemiyor oyleyse sen  soylede ogrenelim oyleyse. Ne olduda birden bire  2 ayda bir gelen ban olayi Wot'a bitti? Ha bu arada  yeni KVKK duzenlemesini  biraz daha arastir, belki ne demek istedigimi anlarsin

ProFighte #29 Posted 24 October 2019 - 05:49 PM

Lieutenant

• Player
  • 26105 battles
  • 1,777
  • [AR-MA] AR-MA

View Post2s1berk, on 24 October 2019 - 07:17 PM, said:

Iyi yenden senin dedigin gibi olsun.  Millet ban niye yemiyor oyleyse sen  soylede ogrenelim oyleyse. Ne olduda birden bire  2 ayda bir gelen ban olayi Wot'a bitti? Ha bu arada  yeni KVKK duzenlemesini  biraz daha arastir, belki ne demek istedigimi anlarsin

Keyifleri böyle istiyordur. Nasılsa ban atmıyorlar bıraktılar diyerek mod kullansın millet sonra banlayalım falan diye olabilir mesela.

KVKK için yanlış mı dedim, kişiye ait verilerin izinsiz paylaşımını engelliyor. Ban olayı ile alakası ne peki bunun? sen bana izah et madem.

Bu arada git yönetmeliği oku gel. Hangi kişisel verini vermişsin anlamadım.

WG nin senden üyelik açarken zorunlu olarak istedikleri içinde yönetmelikte bahsedilenlerden ne var?

Neyi kişisel veri olarak görüyorsun mesela. Aydınlat beni.

2s1berk #30 Posted 24 October 2019 - 06:27 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 94412 battles
  • 370
  • [ALIE] ALIE

View PostProFighte, on 24 October 2019 - 05:49 PM, said:

Keyifleri böyle istiyordur. Nasılsa ban atmıyorlar bıraktılar diyerek mod kullansın millet sonra banlayalım falan diye olabilir mesela.

KVKK için yanlış mı dedim, kişiye ait verilerin izinsiz paylaşımını engelliyor. Ban olayı ile alakası ne peki bunun? sen bana izah et madem.

Bu arada git yönetmeliği oku gel. Hangi kişisel verini vermişsin anlamadım.

WG nin senden üyelik açarken zorunlu olarak istedikleri içinde yönetmelikte bahsedilenlerden ne var?

Neyi kişisel veri olarak görüyorsun mesela. Aydınlat beni.

Ha bu arada KVKK dedigin sadece izinsiz paylasimi degil verilerin elde edilmesinide duzenliyor. Bu arada ben senin ogretmenin degilim seni aydinlatmak icin. Hazira bilgi okul bitince bitiyor,ondan sonrasini sen kendin elde ediyorsun

Einstein  Cehalet ne guzel sey,her seyi biliyorsun diye bosuna dememis.

Hadi kal saglicakla, hakli olan sensin

ProFighte #31 Posted 24 October 2019 - 06:56 PM

Lieutenant

• Player
  • 26105 battles
  • 1,777
  • [AR-MA] AR-MA

View Post2s1berk, on 24 October 2019 - 08:27 PM, said:

Ha bu arada KVKK dedigin sadece izinsiz paylasimi degil verilerin elde edilmesinide duzenliyor. Bu arada ben senin ogretmenin degilim seni aydinlatmak icin. Hazira bilgi okul bitince bitiyor,ondan sonrasini sen kendin elde ediyorsun

Einstein  Cehalet ne guzel sey,her seyi biliyorsun diye bosuna dememis.

Hadi kal saglicakla, hakli olan sensin

Tamam ben de sana diyorum ki o bilgileri veren sensin WG ye senden zorla almıyor ya. Kendi ellerinle teslim edip sözleşme imzalıyorsun. Tabi hangi verileri istediklerini hala açıklayamıyorsun. Ben de cahil oldum ne güzel ya. Valla helal olsun son sözü söylermişçesine birşeyler karalamışsın. Troll olsan gerek. Başka birşey gelmiyor aklıma.

Bu arada WG nin benim adıma kullanabileceği bana ait tek bilgi mail adresim ki çoğu kişi oyunlara özel mail adresi kullanıp üye oluyor. Başka kişisel veri oynanışım hangi tankları kastığım oyun içi altın gümüş sayılarım falandır herhalde.:coin:

Sen boşver paylaşma bildiklerini mazallah bişeyler öğrenir forumdaşlar.

Güle güle sana ve bilgi dolu! aklına.

Ek olarak KVKK yönetmeliği de bu paylaştığım linkte mevcut. Merak eden inceleyebilir.

Edited by ProFighte, 24 October 2019 - 06:56 PM.

2s1berk #32 Posted 24 October 2019 - 07:33 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 94412 battles
  • 370
  • [ALIE] ALIE

View PostProFighte, on 24 October 2019 - 06:56 PM, said:

Tamam ben de sana diyorum ki o bilgileri veren sensin WG ye senden zorla almıyor ya. Kendi ellerinle teslim edip sözleşme imzalıyorsun. Tabi hangi verileri istediklerini hala açıklayamıyorsun. Ben de cahil oldum ne güzel ya. Valla helal olsun son sözü söylermişçesine birşeyler karalamışsın. Troll olsan gerek. Başka birşey gelmiyor aklıma.

Bu arada WG nin benim adıma kullanabileceği bana ait tek bilgi mail adresim ki çoğu kişi oyunlara özel mail adresi kullanıp üye oluyor. Başka kişisel veri oynanışım hangi tankları kastığım oyun içi altın gümüş sayılarım falandır herhalde.:coin:

Sen boşver paylaşma bildiklerini mazallah bişeyler öğrenir forumdaşlar.

Güle güle sana ve bilgi dolu! aklına.

Ek olarak KVKK yönetmeliği de bu paylaştığım linkte mevcut. Merak eden inceleyebilir.

Haci Avrupa dedik Tr degil Wg AB yasalarina tabi. Sen bunu oku:

https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/?qid=1528874672298&uri=CELEX%3A32016R0679

_Kiziroglu_ #33 Posted 24 October 2019 - 09:00 PM

Sergeant

• Player
  • 36521 battles
  • 235
  • [JSTCE] JSTCE

View Post2s1berk, on 24 October 2019 - 09:33 PM, said:

Haci Avrupa dedik Tr degil Wg AB yasalarina tabi. Sen bunu oku:

https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/?qid=1528874672298&uri=CELEX%3A32016R0679

Sana zahmet hangi kısmında yukarıda bahsettiklerin geçiyor bi işaretle yada ne bileyim alıntı yap. Hangi chapter hangi article belirt lütfen.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users