Jump to content

Podsumowanie Festiwalu czołgów 2019 i plany na przyszłość

• Please log in to reply
19 replies to this topic

Community #1 Posted 08 October 2019 - 03:01 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,567
Festiwal czołgów dobiegł końca, a to najlepszy moment na podsumowanie.

Pełna treść wiadomości

Silentraz #2 Posted 08 October 2019 - 03:13 PM

Major

• Player
  • 35014 battles
  • 2,769
  • [_CHS_] _CHS_
Tak więc opóźnienie wydawania nagród z uwagi na możliwość ustawek, które są zupełnie nieopłacalne w tym trybie. A tymczasem przy stalowych nagrody wydawane od razu. Gdzie tu logika? 

Zunrin #3 Posted 08 October 2019 - 03:27 PM

Sergeant

• Player
  • 61951 battles
  • 256
  • [FDL] FDL
Dajcie na koniec jakieś odliczanie ile do końca eventu, żeby ludzie nie zapomnieli powybierać nagród.

Falathi #4 Posted 08 October 2019 - 04:43 PM

Field Marshal

• WG Staff
  • 19932 battles
  • 11,327
  • [WG] WG

View PostZunrin, on 08 October 2019 - 03:27 PM, said:

Dajcie na koniec jakieś odliczanie ile do końca eventu, żeby ludzie nie zapomnieli powybierać nagród.

Hm, to jest niezły pomysł. Dzięki za sugestię!

Msciboj #5 Posted 08 October 2019 - 04:56 PM

Lieutenant

• Player
  • 19497 battles
  • 1,690

View PostSilentraz, on 08 October 2019 - 02:13 PM, said:

Tak więc opóźnienie wydawania nagród z uwagi na możliwość ustawek, które są zupełnie nieopłacalne w tym trybie. A tymczasem przy stalowych nagrody wydawane od razu. Gdzie tu logika? 

Wiesz że logiki w działaniach WG od dawna... brak.

Block Quote

Nieśmiertelniki zostały wprowadzone z myślą o Festiwalu czołgów, by rzucić wyzwanie Waszym przeciwnikom na polu bitwy. Mogliście pomachać Waszą „wizytówką” przed lufami pokonanych przez Was przeciwników, by ich zmotywować i sprowokować do „zemsty” na Was w kolejnej bitwie.

To teraz niech ktoś w WG napiszę jaka jest szansa na spotkanie w przeciwnej drużynie i zabicie osoba która nas ubiła?

Znowu wychodzi że osoba, która to pisze nie zna realiów gry.

Jak już tłumaczycie wstawianie do gry dodatkowej zawartości w postaci tych głupawych nieśmiertelników, to chociaż napiszcie coś o "wryciu się w pamięci przeciwnikowi którego ubiliście" a nie tego typu głupoty.

I do tego wciskanie tego na siłę... a celowniki jak skakały tak skaczą...

Stalowy Łowca

Zaczniecie coś robić z ustawkami jeśli ten tryb wróci? Czy nadal głowa w piasek?

Ogólnie zmarnowane 2 miesiące na pseudo atrakcje, ale to moje zdanie, więc możecie sobie je spokojnie pominąć tak jak zadanie graczy o nieśmiertelnikach:

Block Quote

Na początku nie wszyscy gracze docenili możliwości tej mechaniki, ale dość szybko liczba dowódców opracowujących wygląd ich unikalnych nieśmiertelników wzrosła.

Ps. Ciekawe jaka część graczy zbierała te blaszki dla kamuflaża. 

Calises #6 Posted 08 October 2019 - 05:09 PM

Private

• Beta Tester
  • 21505 battles
  • 37
  • [WBPM] WBPM

Hurra! Nareszcie koniec zaśmieconego garażu, ciągłego doczytywania czegoś i nieustannych bugów interfejsu :)

Niektóre pomysły były nawet spoko, gdyby tylko nie te błędy (wyścig...), nieciekawe nagrody, chaos (nie było nawet jasnej informacji w kliencie do kiedy to trwa...) i nachalność (ręka do góry komu nie zdarzyło się ani razu kliknąć w jakiś badziew w tle garażu i tracić czasu na doczytywanie czegoś czego wcale nie chciał zobaczyć).

yairobe #7 Posted 08 October 2019 - 05:27 PM

Private

• Player
  • 14234 battles
  • 13
  • [-IKP-] -IKP-
Mam tak samo jak większość ludzi uzbierane talony i nagle koniec bez wydania. Powinniście dać info o końcu i tak samo możliwość odebrania nagród tydzień po wydarzeniu...

Strzelamzgumki #8 Posted 08 October 2019 - 05:48 PM

Private

• Player
  • 16889 battles
  • 27
Tutaj od razu zablokowali talony, tam wydają nagrody dopiero do 11.10.2019 o matko.

Knjaz_Gromowladny #9 Posted 08 October 2019 - 05:54 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31468 battles
  • 446
  • [AAP] AAP

Ale jakie talony? Czy ja cos wygralem?

Dokladnie jak przedmowca napisal - chaos. Zbyt duzo rzeczy na raz, zamiast grac, o sie jakies kuponiki, fiszki i tokeny zbieralo. A do czego to w ogole potrzebne?

bolo99 #10 Posted 08 October 2019 - 07:19 PM

Colonel

• Beta Tester
  • 49660 battles
  • 3,560
  • [PJAJA] PJAJA

liczyłem na jakąś fancy infografikę z wielkimi liczbami a tu ściana nic nie wnoszącego tekstu

i jeszcze bo w sumie temat bardziej odpowiedni od tego w którym pierwotnie zadałem to pytanie:

View Postbolo99, on 08 October 2019 - 02:47 PM, said:

W styczniu jak wiadomo kończy się wsparcie MS dla W7, czy w związku z tym WG planuje wciąż wspierać ten system i wydawać na niego kolejne wersje WoTa?

Edited by bolo99, 08 October 2019 - 09:04 PM.

miluft_waffel #11 Posted 08 October 2019 - 09:42 PM

Sergeant

• Player
  • 10990 battles
  • 290
  • [KLOP] KLOP

View Postbolo99, on 08 October 2019 - 02:47 PM, said:

W styczniu jak wiadomo kończy się wsparcie MS dla W7, czy w związku z tym WG planuje wciąż wspierać ten system i wydawać na niego kolejne wersje WoTa?

Nie wyobrażam sobie, żeby WG w styczniu przestało wspierać win7. 

Vroobelek #12 Posted 08 October 2019 - 10:11 PM

Warrant Officer

• Player
  • 17987 battles
  • 693
  • [WW3] WW3
Bez ostrzeżenia zakończono event, więc jeśli ktoś uzbierał fragmenty dowódców, nie może ich dokupić za złoto, za to... pojawili się w sklepie za gotówkę (i to znacznie drożej niż za złoto). No brawo...

kahil007 #13 Posted 09 October 2019 - 03:32 AM

Private

• Player
  • 20930 battles
  • 5
  • [RUN_] RUN_
może dalibyście jeszcze jedną szansę na wydanie kuponów? to zniknęło tak znienacka :(

ProMikser #14 Posted 09 October 2019 - 06:21 AM

Lance-corporal

• Player
  • 10214 battles
  • 86
Dzień przed końcem wyścigów dozbierałem resztę brakujących fragmentów na trzech dowódców i akurat na drugi dzień pyk koniec eventu, byłem w szoku że tak nagle bez zapowiedzi i info na forum, na szczęście dowódcy są i za kupony kupiłem skórkę z halloween 2018 bo na nic innego nie było mnie stać a po za tym dopałki które tam były mam w ilościach +99 każda a reszta kamuflaży była do bani.

igolek_fighter #15 Posted 09 October 2019 - 08:04 AM

Private

• Player
  • 18832 battles
  • 3

Dla mnie sprawa jest prosta - dzień kończy się o 07:00 naszego obecnego czasu więc jeśli kupony i cała reszta znika koło 06:20 to jest to albo brak szacunku dla graczy, albo zwyczajna złośliwość.

Oczywiście, że zbierałem do końca i też zostałem z ręką w nocniku.

Takie dokuczliwości najlepiej zrażają do gry, przynajmniej mnie.

DIABLOMEN33 #16 Posted 09 October 2019 - 11:02 AM

Corporal

• Player
  • 38032 battles
  • 123
Kiedy zostaną przydzielone te zestawy stylizacyjne, mam na mysli te zestawy z wyścigów z nagród druzynowych? Za zdobycie 1 miejsca w kolorze czerwonym za 2 miejsce w kolorze zielonym (na to czekam) a za 3 miejsce w kolorze niebieskim? Dziś wszedł patch a nadal tego nie ma.

Edited by DIABLOMEN33, 09 October 2019 - 11:47 AM.

MortimerPL #17 Posted 09 October 2019 - 12:11 PM

Lieutenant

• Player
  • 38412 battles
  • 1,946
  • [_CHS_] _CHS_

To ja może zrobię podsumowanie jak to wyglądało moimi oczami

1. Czeskie Wakacje - pomysł na nagrody i minimaraton fajny, ale wqrwiliście mnóstwo graczy tym drzewkiem w maratoniem dla sponsorów i frituplayów. Jeśli chcecie uniknąć [edytowano] w przyszłości, to zróbcie to tak, że dla wszystkich będzie jedno drzewko, a sponsorzy razem ze skodą dostaną ekskluzywne misje dla skody. Efekty będą te same, ale hejt mniejszy / zerowy. 

2. Stalowy łowca - IMO - największy fail ostatnich lat. Nie dlatego, że były jakieś bugi, ale dlatego, że było to wydarzenie zaprojektowane dla oszustów. Sorki, ale z Waszej strony było to kompletnie niepoważne. Z jednej strony wyłączenie nagrywania powtórek, z drugiej strony całkowite ignorowanie głosów społeczności, że mają miejsce chamskie ustawki i np. banowanie na forum za pisanie o tym. Jedynie amerykański oddział uznał, że WOT nie jest grą dla oszustów. Smutne to i dość poważnie uszkodziło to wizerunek Waszej firmy w moich oczach. Swoją drogą to trzeba przyznać, że nagrody były fajne. Pytanie tylko, czy ten tryb byłby popularny, gdyby nie bardzo dobre nagrody. Ja osobiście nie zagrałbym ani razu w ten tryb dla oszustów, gdyby do zdobycia był tylko exp i kredyty. 

3. Linia Frontu i Kraftwerk - Tu zapewne moje zdanie nie będzie super popularne, ale uważam, że FL jest świetnym trybem i jest Waszym największym osiągnięciem od czasu wymyślenia random battle. :trollface:
Tryb bardzo mi się podoba. Ma sporo zalet, kilka niedociągnięć, ale generalnie bardzo lubię FL. Moim zdaniem byłoby super, gdyby był dostępny przez 365 dni w roku. Innymi słowy - grałbym nawet gdyby nie było czołgów nagród. Niestety nowa mapa Kraftwerk jest słabiutka. Gra się na niej kiepsko. Ale do tego jest zwyczajnie niedorobiona estetycznie. Ta elektrownia w centrum jest bardzo ładna. Ale cała sceneria dookoła sprawia wrażenie, jakby grafik dostał zadanie - "Mamy gotową elektrownię, na jutro dokończ mapę. Powklejaj jakieś domki". Zamek królewski w Warszawie jest chyba w 8 miejscach. W niektórych miejscach można zobaczyć go w trzech miejscach na raz (screen poniżej). Ale też cała reszta poza elektrownią wygląda na zrobioną metodą Copy/ paste/ paste/ paste. Osobna sprawa to te główne cele. Pomysł na jakieś podziemne korytarze - spoko. Ale nie jestem w stanie domyśleć się co poeta chciał powiedzieć ustawiając półki ze złotem w takim korytarzu.. Jaki absurdalny pomysł. Dobrze, że nie narysowaliście jeszcze worków z diamentami stojących obok. Jka pisałem -lubię FL, ale gdyby była możliwość wyłączyć mapę z FL z rotacji map, to Kraftwerk bym wyłączył.

4. Wielki wyścig. Grę ograniczyłem do pojechania jednej serii wyścigów dziennie. Odblokowywałem sobie misje XP x 5 i tyle. Fun z wyścigów niezły, ale cooldown sprawił, że uznałem że nie będę miał czasu czatować przy kompie, żeby powalczyć o główną nagrodę. Moim zdaniem tym cooldownem położyliście wyścigi

5. Nieśmiertelniki - pomysł idiotyczny. Ani to jakaś możliwość personalizacji (bo ilość grafik i napisów jest ograniczona), ani jakiś fajny feature. W battlefroncie przy zarżnięciu przeciwnika nożem zabiera się jego nieśmiertelnik. Można kiepski gracz ma nieśmiertelnik brązowy, dobry złoty. Można sobie pooglądać kolekcje nieśmiertelników pokonanych wrogów. W EVE online można zabrać ciało zabitego pilota. Tymi ciałami można potem handlować, wystawiać na aukcje itd. :trollface: W każdym razie fajna mechanika jest wtedy jeśli nieśmiertelnik jest w sposób unikalny spersonalizowany. Wasz pomysł jest taki, że każdy może mieć każdy nieśmiertelnik. Słabiutkie. Nie kopiujcie pomysłów z FPS-ów, bo to inne gry. 

6. Automaty do gier - dobra opcja, żeby szybko nastukać więcej kuponów. Pytanie tylko, czy ktoś grał w to dla przyjemności, czy tylko dla nagród. :trollface:

Generalnie podsumowując ten cały festyn, to rzuca się w oczy, że szukacie czegoś, co ożywi grę i wprowadzi jakiś powiew nowości. Moim zdaniem poświęcacie mnóstwo czasu i środków w dodatki do gry, które nie podnoszą atrakcyjności WOTa, ani nawet do niego nie pasują. IMO - zapomnieliście o tym co zbudowało siłę WOT i jego pozycję, a teraz próbujecie poszerzać liczbę klientów dodając coraz więcej rzeczy niepasujących do tego co jest rdzeniem gry. W ten sposób kruszycie bazę klientów. Ale co ja tam wiem. 

Edited by peaceful_tankman, 10 October 2019 - 10:18 AM.
Nie przeklinaj.

HeMiK_PL #18 Posted 09 October 2019 - 01:14 PM

Corporal

• Player
  • 37792 battles
  • 128

View Postkahil007, on 09 October 2019 - 03:32 AM, said:

może dalibyście jeszcze jedną szansę na wydanie kuponów? to zniknęło tak znienacka :(

Jak znienacka? Od początku eventu było podane do informacji, że festiwal kończy się z dniem 7. października i do tego czasu należy wykorzystać wszystkie zdobyte bilety. Nawet był o tym filmik w kliencie gry, w menu całego festiwalu. Najlepiej własną głupotę zrzucać na kogoś innego, prawda? 

jankes1376 #19 Posted 09 October 2019 - 05:23 PM

Private

• Player
  • 47132 battles
  • 29
  • [SANDY] SANDY
super, świetnie, bosko, pełna ekstaza, ohh ahhh...szkoda tylko, że w garażu nie mam nagród w postaci kamo za bycie w zwycięskiej ekipie...

bosqit #20 Posted 10 October 2019 - 09:35 PM

Sergeant

• Player
  • 50806 battles
  • 270
  • [4KDPG] 4KDPG
wyścigi bez możliwości przeskakiwania były idiotyczne... a wystarczyło skopiować stary tryb. To musieliście zepsuć i to.

Edited by bosqit, 10 October 2019 - 09:36 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users