Jump to content

Aktualizacja 1.6.1 - Dyskusja Ogólna

• Please log in to reply
5 replies to this topic

parim1331 #1 Posted 10 October 2019 - 04:12 PM

Video Content Manager

• WG Staff
  • 9689 battles
  • 2,978

Witajcie Oficerowie Łączności!

W tym wątku możecie dyskutować na temat aktualizacji 1.6.1

Z góry dziękuję za wszystkie opinie!

Edited by parim1331, 10 October 2019 - 04:20 PM.

anonym_eU9hB0uMBh4H #2 Posted 17 October 2019 - 10:21 PM

Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 203
Dodanie map typu Miasto duchów,   Studzianki do natarć  to krok w złą stronę, te mapy są unikane przez wielu graczy, (na pewno macie statystyki) i moim skromnym zdaniem nie są wystarczająco dopracowane pod ten tryb gry.

anonym_eU9hB0uMBh4H #3 Posted 19 October 2019 - 06:45 AM

Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 203

Witam ponownie, szukałem odpowiedniego miejsca na ten sshot i chyba tutaj będzie najbezpieczniej. Sprawa dotyczy wgcenter całe info na obrazku...

HansLoveYou #4 Posted 02 November 2019 - 08:09 AM

Lance-corporal

• Player
  • 69727 battles
  • 90
  • [PMHC2] PMHC2

View Posteaxnml, on 19 October 2019 - 05:45 AM, said:

Witam ponownie, szukałem odpowiedniego miejsca na ten sshot i chyba tutaj będzie najbezpieczniej. Sprawa dotyczy wgcenter całe info na obrazku...

To już było wcześniej. Oczywiście usunięte i bez odpowiedzi. Chodziło o bany dla osób nie mających żadnych wgranych modów. Geeneralnie wszyscy gracze wot są szpiegowani, "godzisz się na to" w regulaminie, podobno.

Dla mnie jest też dziwne, że WG akceptuje zarabianie na nich innych firm:

https://www.gameloot...ks/WoT-Anleihen

Sam zgłaszałem kilka spraw, wszysto zostało usunięte z forum i bez reakcji. Nawet taka głupia sprawa, kiedy pracownik suportu WOT na niemcy, przychodził do topowych niemieckojęzycznych klanów i mówił nam na co WG bedzie zwracać uwagę podczas kampanii, żeby uniknąć banów.

Ostatniego dnia wysłałem tiketa w sprawie ustawek, poproszono o dokładny opis! Więc podałem:

-klany

-godzinę ustawki

-mapy bitew

Nikomu nic nie zrobiono, mimo zapisu w regulaminie, że klan musi przedstawić powtórke bitwy.

Po kampanii były bany za "robienie" czołgów przez sprzedawanie miejsca w klanie, tylko 100 osób. Wysłałem 10 z dwóch klanów, niki komu i przez kogo robione. Nic!

Kolejna wersja gry i same śmieszne zmiany, na randomach boty po 43% bo prawdziwi gracze uciekają. 

Konkretnie do tej wersji:

JEST HANDEL OBLIGACJAMI

Mam podać ceny i klany sprzedające? Adresy stron? Nazwy graczy? Adresy aukcji? 

Przecież i tak nikt nic nie zrobi.

anonym_eU9hB0uMBh4H #5 Posted 10 November 2019 - 07:29 PM

Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 203
Wypada zbyt mało schematów narodowych, brakuje opcji wymiany  uniwersalnych na narodowe, grając np Ruskim  powinny wypadać Ruskie a nie jakie kalafiory wot tam da.

lipasso #6 Posted 08 May 2020 - 09:19 PM

Second Lieutenant

• Oficer Łączności
  • 73169 battles
  • 1,318
  • [OLD1] OLD1
Widzę, że projekt "Bunkier" poupadł, ale mam jedną sugestię do WG Staff: dawajcie komunikaty o awariach i przewidywanym czasie ich naprawy ! Tak robią m.in. elektrownie i inni dostawcy usług. To powoduje niwelację negatywnych emocji i zrozumienie. Awarie zdarzają się wszędzie i każdy to zrozumie. Ale olewanie społeczności przez brak informacji jest żenujące...

Edited by lipasso, 08 May 2020 - 09:39 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users