Jump to content

oszustwa wota

oszustwa

• Please log in to reply
93 replies to this topic

Jaroslaw2522 #1 Posted 13 October 2019 - 12:23 PM

Private

• Player
  • 56022 battles
  • 3
  • [_4F_] _4F_
Mam parę pytań do programistów gry ,mianowicie dla czego zezwalają na używanie chetów w grze oraz dla czego ustawiają RNG pod słabych graczy .

RaJCeL #2 Posted 13 October 2019 - 12:24 PM

Captain

• Player
  • 25884 battles
  • 2,093

Na tym forum nie ma programistów gry. Szukaj na RU.

A poza tym używanie czitów jest zabronione i karane banem.

Edited by RaJCeL, 13 October 2019 - 12:25 PM.

_Patrol #3 Posted 13 October 2019 - 12:32 PM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 40808 battles
  • 35,666
  • [AW-LE] AW-LE

View PostJaroslaw2522, on 13 October 2019 - 01:23 PM, said:

Mam parę pytań do programistów gry ,mianowicie dla czego zezwalają na używanie chetów w grze

Bo mają niestandardowe podejście do używania mózgu dlatego mod, który jest makrem nie jest zakazany, a makra są zakazane.

Jaroslaw2522 #4 Posted 13 October 2019 - 12:33 PM

Private

• Player
  • 56022 battles
  • 3
  • [_4F_] _4F_
to po co te forum ? to po pierwsze odnośnie tego RU a po drugie to że coś jest niby zabronione to jak widzę nikomu to nie przeszkadza w ich używaniu 

_Pietruch #5 Posted 13 October 2019 - 12:38 PM

Private

• Player
  • 61540 battles
  • 12
Mając obecnie w porywach 80k graczy na obu serwerach trzeba wspierać się już botami, a nie kolejnych graczy usuwać.. ta gra umiera od kilku lat, a sensu w niej już dawno zabrakło, wszystko jest ustawiane by czerwone boty chciały dalej grać. A jak napiszesz prawdę to zaraz jakiś wyznawca rubla usunie ci post i da ostrzeżenie myśląc że to jeszcze robi na kimś wrażenie. 

Edited by _Pietruch, 13 October 2019 - 12:42 PM.

ankuba57 #6 Posted 13 October 2019 - 12:46 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 36109 battles
  • 3,452
  • [WGSR] WGSR
A gdzie te oszustwa patrząc na tytuł tematu? WOT nie oszukuje tylko gracze a jakoś RNG mnie nie promuje choć asem nie jestem.

_Pietruch #7 Posted 13 October 2019 - 12:55 PM

Private

• Player
  • 61540 battles
  • 12

View Postankuba57, on 13 October 2019 - 12:46 PM, said:

A gdzie te oszustwa patrząc na tytuł tematu? WOT nie oszukuje tylko gracze a jakoś RNG mnie nie promuje choć asem nie jestem.

Bo ty masz już całe 1200 WN8, tu mowa o graczach czerwonych i takich co im w praniu czerwień lekko wyblakła. Taki skupiać nie musi, choć dziwnym trafem większość z nich wali bez przerwy po weak spotach. Tylko to że jadą i ustawiają się bez sensu na mapie nie pozwala im osiągać lepszych wyników :)

Edited by _Pietruch, 13 October 2019 - 12:56 PM.

Jaroslaw2522 #8 Posted 13 October 2019 - 12:58 PM

Private

• Player
  • 56022 battles
  • 3
  • [_4F_] _4F_

View Postankuba57, on 13 October 2019 - 12:46 PM, said:

krótko odpowiadając na twoje pytanie problem jest w RNG taki że jak jesteś lepszym graczem i masz strzelać do czerwonego gracza to potrzebujesz oddać więcej strzałów do niego niż zwykle by zrobić mu krzywdę a wręcz czasami staja sie nieśmiertelniki a ano sobie w tym momencie jedzie środkiem mapy kreci radośnie lufka i cie trafia z penetracja w wystający czubek twojego czołgu raz cos takiego spotkać spoko mogło sie zdarzyc ale gram w tą gre od prawie od poczatku i widze jak zmieniła sie korelacja iloś graczy do RNG gry a ostatnio jest coraz gorzej

_Pietruch #9 Posted 13 October 2019 - 01:06 PM

Private

• Player
  • 61540 battles
  • 12

Proszę bardzo, gracz 900 wn8 na lśniącym właśnie zakupionym w sklepie psującym grę kołowcu, pędzi 80 czy 100 km/h łapie kolejne czołgi w biegu i pakuje pestki przez pół mapy. Pay2win w czystej postaci w zestawie z aimbotem, ręcznie skacząc po górkach czołgu nie złapiesz, a chwała RNG że za każdym razem wszystkie pestki wchodzą na pełnej prędkości nawet lecąc w powietrzu. Durne kołowce..

Nie liczą się umiejętności tylko to ile jesteś w stanie zapłacić. Mam już wszystkie czołgi w tej grze, każdy z czasem jest tak balansowany aby pomidory nie jęczały że ciężko go przebić. Ciężkie czołgi nie istnieją, przebija je bez kłopotu czołg lekki. Sidescrap? Litości, tu mechanika jest tak zrypana że jak się będziesz ustawiał lewą stroną to ten co kątuje się swoją prawą widzi twój czołg i jego przednią płytę wcześniej, może więc cię klepać bez kłopotu gdzie ty nawet rożka nie zobaczysz. Jak trafisz czerwonego to odbije ci większość pocisków, piękne są losowania poza obrysem celownika albo za zero, dwa razy pod rząd w stojący wielki czołg nie możesz trafić trzy kartki dalej. Coraz więcej ludzi już nie płaci za tą grę bo nie ma co expić więc WG znalazło inne metody na zarabianie.. oszukiwanie pod nazwą RNG. Co z tego że ci lep[si uciekną, ważne aby skarbonka była pełna.

Edited by _Pietruch, 13 October 2019 - 01:20 PM.

ankuba57 #10 Posted 13 October 2019 - 04:07 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 36109 battles
  • 3,452
  • [WGSR] WGSR
Ale gdyby to była prawda to fiolety i inne pokrewne kolory zaczęłyby ,,blednąć" a raczej mają się dobrze.

JaTylkoPrzypadkiem #11 Posted 13 October 2019 - 04:26 PM

Private

• Player
  • 7233 battles
  • 4
No to was oświecę wielką tajemnicą wiary....gdyby WG naprawdę wzięło się za mody nie było by komu grać i płacić .A co do kołowców,to patologia która miała zapewne spowodować bardziej aktywną grę a karać camperów a tymczasem jest odwrotnie-partyzanci mają się dobrze a karani są aktywni gracze szczególnie na wolnych pojazdach próbujący coś zrobić w grze.Co bitwa to 3 damskie narządy plus 2-3 kołowce to standard.Kołowce wprowadzają głownie chaos i sprawiają że wszyscy najpierw zajmują się nimi jak komarem latającym nas uchem a dopiero potem bitwą.

muriceps #12 Posted 13 October 2019 - 05:16 PM

Major General

• Player
  • 29878 battles
  • 5,275
  • [UVC] UVC

W pierwszej chwili gdy zobaczyłem tytuł i autora to pomyślałem: "Won z tą polityką z forum". Ale potem jak doczytałem, to od razu dało się poznać, że to zwykły Jarosław, choć styl zachowany: insynuacje, domysły, brak jakichkolwiek racjonalnych dowodów i argumentów - idą w parze z niskim doświadczeniem i słabymi umiejętnościami własnymi mimo znacznej ilości bitew. Przypadek?

Dlaczego Jareczku przypuszczasz, że na polskim forum pojawiają się programiści z WG, firmy jakby nie patrzeć białoruskiej?

Dlaczego Jareczku uważasz, że programiści pozwalają? Możesz przytoczyć wypowiedź któregokolwiek z nich, że nie tylko ma na to wpływ ale i zezwala?

Dlaczego Jareczku, uważasz, że gra byłaby lepsza, gdyby jeszcze zwiększyć socjal czyli ustawić RNG pod słabych? (myślisz tylko o sobie? - to jest symptomatyczne)

maeroxxx #13 Posted 13 October 2019 - 05:42 PM

Warrant Officer

• Player
  • 74448 battles
  • 884
  • [MT67] MT67

View Postmuriceps, on 13 October 2019 - 04:16 PM, said:

Dlaczego Jareczku, uważasz, że gra byłaby lepsza, gdyby jeszcze zwiększyć socjal czyli ustawić RNG pod słabych? (myślisz tylko o sobie? - to jest symptomatyczne)

Jeżeli Jareczek jest według Ciebie słabym graczem a ma ocenę osobistą 9406 ,to jakim Ty jesteś graczem z oceną  osobistą 8220 ? 

Varbir #14 Posted 13 October 2019 - 06:13 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20641 battles
  • 730

View Postmaeroxxx, on 13 October 2019 - 04:42 PM, said:

Jeżeli Jareczek jest według Ciebie słabym graczem a ma ocenę osobistą 9406 ,to jakim Ty jesteś graczem z oceną  osobistą 8220 ? 

Na pewno nie jest I tierowym statpaderem.

maeroxxx #15 Posted 13 October 2019 - 06:18 PM

Warrant Officer

• Player
  • 74448 battles
  • 884
  • [MT67] MT67

View PostVarbir, on 13 October 2019 - 05:13 PM, said:

Na pewno nie jest I tierowym statpaderem.

czy mógłbyś napisać po polsku bo mnie w szkole nie uczyli angielskiego tylko rosyjskiego

giggsior #16 Posted 13 October 2019 - 06:19 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 57756 battles
  • 1,368
  • [_CHS_] _CHS_

Specjalnie dla takich "wonteczków" suplikowałem do Kongregacji Nauki i Wia... tfu wróć do Rady Języka Polskiego o zreformowanie polszczyzny i skrojenie jej na miarę XXI wieku przez dodanie nowego znaku interpunkcyjnego - bezmyślnika.

Ten twór zastąpiłby, w mnogich przypadkach nudną i niejednoznaczną dla pokolenia androportalozy, kropkę.

Sens tego rozwiązania zasadzałby się na edukacji tej części społeczeństwa, która incydentalnie korzysta z organu znajdującego się między uszami, by świadomie i niejako z automatu stawiała ten znak w miejscach, które wydają się im finiszami zdań. Ewentualnie można rozważyć nadanie jakiegoś interwału liczonego w oddechach tudzież mrugnięciach.

Nie upieram się przy formie zapisu graficznego, choć pomysł z dwiema kropkami na dole i iksem u góry wydaje mi się całkiem udany.

Edited by giggsior, 13 October 2019 - 06:22 PM.

MarkizDeSejd #17 Posted 14 October 2019 - 12:42 PM

Lance-corporal

• Player
  • 49956 battles
  • 75
  • [IRONR] IRONR

View Postmuriceps, on 13 October 2019 - 04:16 PM, said:

W pierwszej chwili gdy zobaczyłem tytuł i autora to pomyślałem: "Won z tą polityką z forum". Ale potem jak doczytałem, to od razu dało się poznać, że to zwykły Jarosław, choć styl zachowany: insynuacje, domysły, brak jakichkolwiek racjonalnych dowodów i argumentów - idą w parze z niskim doświadczeniem i słabymi umiejętnościami własnymi mimo znacznej ilości bitew. Przypadek?

Po czym sam zacząłeś bredzić o polityce, hę?

Edited by MarkizDeSejd, 14 October 2019 - 12:44 PM.

PanzerHamsterX #18 Posted 18 October 2019 - 09:04 AM

Private

• Player
  • 9340 battles
  • 37
  • [AMOL] AMOL

RNG zależne od poziomu gracza jest faktem - i cóż - trzeba z tym żyć. Celem WOTa jest zarabianie, to przedsięwzięcie biznesowe jak każde inne. WG stara się, aby nie dopuszczać do sytuacji, gdy starsi gracze z dobrymi załogami i doświadczeniem oklepują bez miłosierdzia tych, którzy zaczęli grać później, grają na stokowym sprzęcie, mają słabsze załogi i generalnie mniej doświadczenia. Czy to sprawiedliwe? Oczywiście, że nie. Ale nikt nie obiecywał, że będzie sprawiedliwie.

Pamiętam, jak zaczynałem grać T-28, taka śmieszna strzelaczka IV tieru. Ponieważ daje mi dużo funu, to gram ją nadal jako jedynym czołgiem niskotierowym. Na początku działy się cuda - RNG był moim służącym. Celowałem byle jak i trafiałem. Amunicja goldowa była kompletnie zbędna, przebijałem wszystko jak leci. Aż byłem wręcz trochę zażenowany, bo myślałem, że po prostu T-28 tak ma, że RNG ma lepiej ustawione, bo jest kiepskim czołgiem i trzeba mu trochę pomóc. Bo mnóstwo strzałów oddanych byle jak, tak na 20% szansy, wchodziło z chirurgiczną precyzją. Asa pancernego robiłem po kilka razy w tygodniu, czasami 2x w jednym dniu. Doszedłem do 2500 WN8. I powoli coś się zaczęło zacinać. Promocja na RNG się skończyła. Czołg pomimo nominalnie bardzo dobrej celności zaczął siać takie kalafiory, że nie wiem czy czasem nie podmienił ktoś działa na to z KV-2. Jeśli jest jakaś szansa na nietrafienie, to RNG często z niej korzysta. Oprócz tego zacząłem się dingać we wszelki możliwy sposób - często od czołgów, od których nawet teoretycznie nie powinno być dinga. Tak jak kiedyś ciężkie kawulce dziurawiłem jak sito, to teraz strzelam z duszą na ramieniu, czy uda mi się przebić Luchsa (oczywiście dalej przebijam, ale znacząco wzrosła liczba dingów z tyłka oraz trafień za 0 gdzieś po gąskach). Zacząłem był dolosowywany do drużyn, w których połowa graczy ginie w ciągu pierwszych trzech minut. Dalej mam na nim niezłe wyniki, ale asa pancernego nie zrobiłem od miesiąca, a czołg stał się z lekka frustrujący, szczególnie jak się człowiek przyzwyczaił do dobrego.

Tak więc podkręcanie RNG potwierdzam - stwierdziłem wystarczająco dobrze empirycznie. Ale jaki wniosek? Jak na początku - trzeba z tym żyć.

DeepackTheProphecy #19 Posted 18 October 2019 - 09:23 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 41442 battles
  • 3,416
  • [ROTTN] ROTTN

View PostPanzerHamsterX, on 18 October 2019 - 08:04 AM, said:

RNG zależne od poziomu gracza jest faktem - i cóż - trzeba z tym żyć.

Już tym pierwszym zdaniem wyrobiłeś sobie markę na tym forum. Teraz wszyscy Cię będą pamiętać. Baaa, trafisz nawet w sygnatury i avatary. TYM TEKSTEM vel ZDANIEM. Brawo.

8 lat tłumaczenia i produkowania się w piach ;]

Edited by DeepackTheProphecy, 18 October 2019 - 09:26 AM.

Falathi #20 Posted 18 October 2019 - 09:31 AM

Field Marshal

• WG Staff
  • 19954 battles
  • 11,351
  • [WG] WG

View Postgiggsior, on 13 October 2019 - 06:19 PM, said:

Specjalnie dla takich "wonteczków" suplikowałem do Kongregacji Nauki i Wia... tfu wróć do Rady Języka Polskiego o zreformowanie polszczyzny i skrojenie jej na miarę XXI wieku przez dodanie nowego znaku interpunkcyjnego - bezmyślnika.

Ten twór zastąpiłby, w mnogich przypadkach nudną i niejednoznaczną dla pokolenia androportalozy, kropkę.

Sens tego rozwiązania zasadzałby się na edukacji tej części społeczeństwa, która incydentalnie korzysta z organu znajdującego się między uszami, by świadomie i niejako z automatu stawiała ten znak w miejscach, które wydają się im finiszami zdań. Ewentualnie można rozważyć nadanie jakiegoś interwału liczonego w oddechach tudzież mrugnięciach.

Nie upieram się przy formie zapisu graficznego, choć pomysł z dwiema kropkami na dole i iksem u góry wydaje mi się całkiem udany.

Sądzę, że nie jesteś pierwszy: 

Bezmyślnik.jpg

Also tagged with oszustwa

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users