Jump to content

oszustwa wota

oszustwa

• Please log in to reply
93 replies to this topic

DeepackTheProphecy #41 Posted 18 October 2019 - 04:32 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 41442 battles
  • 3,416
  • [ROTTN] ROTTN
Kopiecie się chłopaki z koniem. Kolega jak już odważył się napisać swoje spostrzeżenia na forum to musiał być bardzo przekonany o swoich racjach. Nie wytłumaczycie mu tego słownie. Trzeba by było linków do konkretnych tematów czy postów ale kto tam będzie kopał za czymś napisanym z 5 lat temu jak nie lepiej.

x4ec #42 Posted 18 October 2019 - 08:35 PM

Colonel

• Player
  • 39512 battles
  • 3,934
  • [ROTTN] ROTTN
Niektórzy to jeszcze nie dorośli do snopowiązałki widzę :facepalm:

muriceps #43 Posted 18 October 2019 - 08:56 PM

Major General

• Player
  • 29838 battles
  • 5,269
  • [UVC] UVC
Też uważam, że gra w szachy z gołębiem nie ma sensu...

Ruen___ #44 Posted 19 October 2019 - 01:29 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 41393 battles
  • 448
  • [KNAGA] KNAGA

View PostXonar1974, on 18 October 2019 - 11:58 AM, said:

A Ruen jest tylko dzisiaj, czy jutro też? ;)

W sobotę prywatnię się przejdę :)

Wybaczcie za offtopic, ale odpowiedź na moje zarzuty była na takim poziomie, że na niektórze rzeczy to nie wypada odpowiadać ;)

Machabe #45 Posted 20 October 2019 - 12:46 PM

Sergeant

• Player
  • 20490 battles
  • 256

Prawdy o RNG nie poznamy jeżeli nie zostanie upubliczniona "mechanika" obliczeń w trakcie strzału. Celność, penetracja i obrażenia w przypadku pocisków pp, apcr, heat powinny być obliczane w momencie oddania strzału i przed dotarciem pocisków do celu.

Jeżeli takie dane jak pojazd który strzela i do którego strzelamy, lub "parametry" gracza który strzela i do którego strzelamy jest przed losowaniem RNG to jest to ewidentne wskazanie na możliwość manipulacji.

A jeżeli istnieje możliwość manipulacji z technicznego punktu widzenia, to wiara, że WG nie manipuluje jest naiwna. Bardziej dosadne określenie niż naiwność pewnie byłaby bardziej na miejscu ale sobie daruję.

Sama rozpiska losowań i średnia mówi niewiele bez analizy jakie losowania były i na jakich celach.

Wystarczy, że w jednym przypadku wysokie penetracje będzie losować przeciwko miękkim celom i niskie przeciwko twardym a w drugim przypadku odwrotnie i odczucia w grze będą diametralnie inne, mimo podobnych parametrów działa.

Kwestia tego czy da się to sprawdzić w grze? Nie da się. Jeżeli WG manipuluje RNG to na pewno są w stanie sprawić aby RNG w treningówkach było normalne a w innych trybach ustawione.

Edited by Machabe, 20 October 2019 - 12:47 PM.

Revanche25 #46 Posted 20 October 2019 - 02:09 PM

Lieutenant General

• Clan Diplomat
  • 40448 battles
  • 6,131
  • [FNPRO] FNPRO

View PostMachabe, on 20 October 2019 - 12:46 PM, said:

Prawdy o RNG nie poznamy jeżeli nie zostanie upubliczniona "mechanika" obliczeń w trakcie strzału. Celność, penetracja i obrażenia w przypadku pocisków pp, apcr, heat powinny być obliczane w momencie oddania strzału i przed dotarciem pocisków do celu.

Jeżeli takie dane jak pojazd który strzela i do którego strzelamy, lub "parametry" gracza który strzela i do którego strzelamy jest przed losowaniem RNG to jest to ewidentne wskazanie na możliwość manipulacji.

A jeżeli istnieje możliwość manipulacji z technicznego punktu widzenia, to wiara, że WG nie manipuluje jest naiwna. Bardziej dosadne określenie niż naiwność pewnie byłaby bardziej na miejscu ale sobie daruję.

Sama rozpiska losowań i średnia mówi niewiele bez analizy jakie losowania były i na jakich celach.

Wystarczy, że w jednym przypadku wysokie penetracje będzie losować przeciwko miękkim celom i niskie przeciwko twardym a w drugim przypadku odwrotnie i odczucia w grze będą diametralnie inne, mimo podobnych parametrów działa.

Kwestia tego czy da się to sprawdzić w grze? Nie da się. Jeżeli WG manipuluje RNG to na pewno są w stanie sprawić aby RNG w treningówkach było normalne a w innych trybach ustawione.

*edit

Widać że masz problemy ze zrozumieniem działania rozkładu normalnego, na którym oparte jest RNG. Nie da się dokonywać zmian w RNG tak by wpływało to na konkretnego gracza, bo RNG w czasie jednej bitwy działa na 30 graczy, którzy nawet siebie nigdy w życiu na oczy nie zobaczą, WG nie wie jakim pojazdem będziesz miał chęć zagrać więc nie może ci ustawić samych najniższych losowań na jednym rodzaju pocisku i samych najwyższych na innym rodzaju.

Edited by DarkAri, 20 October 2019 - 04:19 PM.
Unikaj : Obelg

Machabe #47 Posted 20 October 2019 - 04:03 PM

Sergeant

• Player
  • 20490 battles
  • 256

View PostRevanche25, on 20 October 2019 - 02:09 PM, said:

*edit

Widać że masz problemy ze zrozumieniem działania rozkładu normalnego, na którym oparte jest RNG. Nie da się dokonywać zmian w RNG tak by wpływało to na konkretnego gracza, bo RNG w czasie jednej bitwy działa na 30 graczy, którzy nawet siebie nigdy w życiu na oczy nie zobaczą, WG nie wie jakim pojazdem będziesz miał chęć zagrać więc nie może ci ustawić samych najniższych losowań na jednym rodzaju pocisku i samych najwyższych na innym rodzaju.

Najwyraźniej czytanie ze zrozumieniem jest u Ciebie na równie niskim poziomie jak kultura osobista.

Lata temu Wg samo przyznało, we wniosku patentowym w USA  odnoszącym się do RNG, że początkujący gracze mają "bonusy", a mianowicie jeżeli taki gracz miałby zostać zniszczony ostatnim strzałem, a jego punkty hp wynoszą odpowiednią ilość to jest zaniżana ilość obrażeń, żeby mogli dłużej przeżyć.

O ile pamiętam to było to udokumentowane. Slkoro WG się tam przyznało, że manipuluje takimi parametrami, to twierdzenie, że nie robi tego w innych przypadkach jest naiwne. Mają techniczne możliwości żeby to zrobić.

Czy robią to konkretnie pod graczy lub przeciwko graczom? Poza nowicjuszami to wątpię w to.

Czy manipulują RNG w przypadku konkretnych pojazdów? Sądzę, że tak. Niektóre mają być mocne i grywalne, a inne mają być crapami dzięki którym gracze stracą cierpliwość i skuszą się na przeskoczenie ich za free expa.

Czy mam na to dowód? Oczywiście, że nie mam. Natomiast sama liczba przypadków gdy pojazdy mają zblizone parametry celności, a jeden strzela celnie na pełnym skupieniu a inny sieje kartoflami daje do myślenia. Tak samo jak powszechność opinii, że nowa premka zaraz po debiucie jest "zadziwiająco" celna mimo słabej celności nominalnej a po paru miesiącach mamy powszechne narzekanie, że dostała cichego nerfa.

Nie zamierzam tu nikogo nawracać bo już dawno wyrosłem z takich zapędów. Jednakże sprawa z "ochronką" dla nowicjuszy wskazuje, że WG jest w stanie ustawiać/manipulować  RNG. Chcesz wierzyć, że w innych sytuacjach tego nie robi to zostań przy swoim, ale daruj sobie osobiste wycieczki.

processor #48 Posted 20 October 2019 - 04:14 PM

Corporal

• Player
  • 32011 battles
  • 178

@Machabe

Kopanie się z koniem (kadrowym WG) raczej nie ma sensu. Zaoszczędź sobie czasu i nerwów - to bezcelowe. Zresztą spojrzyj - na rej stronie oprócz ciebie dyskutują sami kadrowcy. Im nie da sie nic przetłumaczyć innego niż mają napisane w przekazie dnia. Jeśli juz chcesz, to popróbuj w ich stylu: Czy mają jakieś dowody na rozkład normalny i  czy RNG jest równy dla całej 30 graczy, albo dowody na to, że nie da się zmieniać RNG dla konkretnego gracza.

Ale osobiście wątpię w skutek, chyba, że masz dzisiaj ochotę ma bezsensowną dyskusję, która i tak zakończy się zajrzeniem do twoich statów i hasłem - graj lepiej, bo jesteś suaby. Pozdrawiam serdecznie :-)

maliniu #49 Posted 20 October 2019 - 04:56 PM

Warrant Officer

• Player
  • 29073 battles
  • 824
  • [TKFUN] TKFUN
Matura to bzdura :D

muriceps #50 Posted 20 October 2019 - 05:22 PM

Major General

• Player
  • 29838 battles
  • 5,269
  • [UVC] UVC

View Postprocessor, on 20 October 2019 - 05:14 PM, said:

@Machabe

Kopanie się z koniem (kadrowym WG) raczej nie ma sensu. Zaoszczędź sobie czasu i nerwów - to bezcelowe. Zresztą spojrzyj - na rej stronie oprócz ciebie dyskutują sami kadrowcy. Im nie da sie nic przetłumaczyć innego niż mają napisane w przekazie dnia. Jeśli juz chcesz, to popróbuj w ich stylu: Czy mają jakieś dowody na rozkład normalny i  czy RNG jest równy dla całej 30 graczy, albo dowody na to, że nie da się zmieniać RNG dla konkretnego gracza.

Ale osobiście wątpię w skutek, chyba, że masz dzisiaj ochotę ma bezsensowną dyskusję, która i tak zakończy się zajrzeniem do twoich statów i hasłem - graj lepiej, bo jesteś suaby. Pozdrawiam serdecznie :-)

Absolutnie się zgadzam. Dorzucę do tego, że Ziemia jest płaska, co potwierdziłem sam i potwierdzam nadal naocznie. Zawsze gdy wychodzę z domu to widzę, jak byk, jest płaska jak stół. Ba, nawet gdy lecę samolotem, to poza przypadkami gdy lecę nad górami to widzę horyzont a nie jakieś zakrzywienia. I niech mi dostarczą dowody, że tak nie jest. Ci wszyscy kadrowi. Oni nie tylko w na forum siedzą. Niektórzy gadają, że skoro ja twierdze, że jest płaska to mam przedstawić dowody ale to tylko takie gadanie aby mnie sprowokować. Przecież wystarczy spojrzeć za okno. Płaska i już. WG ustawia bitwy. Ale tylko niektórym, tym którzy piszą prawdę o WG na forum. Deweloperzy to obserwują, notują nicki i wtedy wprowadzają w algorytm i ustawione RNG, MM sprawiają, że dobry gracz taki jak ty processor, człowiek bystry, obyty, inteligentny, wykształcony, który rozgryzł najemne kadry WG na forum, nie jest wstanie zwalczyć ustawionego przeciwko niemu systemu. To jest dokładnie tak samo jak z tą płaską Ziemią. 

TalkToTheHoof #51 Posted 20 October 2019 - 07:35 PM

Warrant Officer

• Player
  • 8198 battles
  • 978
  • [R3B3L] R3B3L

View Postmuriceps, on 20 October 2019 - 05:22 PM, said:

Absolutnie się zgadzam. Dorzucę do tego, że Ziemia jest płaska, co potwierdziłem sam i potwierdzam nadal naocznie. Zawsze gdy wychodzę z domu to widzę, jak byk, jest płaska jak stół. Ba, nawet gdy lecę samolotem, to poza przypadkami gdy lecę nad górami to widzę horyzont a nie jakieś zakrzywienia. I niech mi dostarczą dowody, że tak nie jest. Ci wszyscy kadrowi. Oni nie tylko w na forum siedzą. Niektórzy gadają, że skoro ja twierdze, że jest płaska to mam przedstawić dowody ale to tylko takie gadanie aby mnie sprowokować. Przecież wystarczy spojrzeć za okno. Płaska i już. WG ustawia bitwy. Ale tylko niektórym, tym którzy piszą prawdę o WG na forum. Deweloperzy to obserwują, notują nicki i wtedy wprowadzają w algorytm i ustawione RNG, MM sprawiają, że dobry gracz taki jak ty processor, człowiek bystry, obyty, inteligentny, wykształcony, który rozgryzł najemne kadry WG na forum, nie jest wstanie zwalczyć ustawionego przeciwko niemu systemu. To jest dokładnie tak samo jak z tą płaską Ziemią. 

I "chiba" spalił się właśnie procesor, za duże obciążenie danych...

_CRY_MAKER_ #52 Posted 20 October 2019 - 09:19 PM

Private

• Player
  • 19478 battles
  • 37

Oczywiście że konkretne RNG jest podpinane do konkretnych graczy(nie wiem czy ważna jest ilośc wydanych pieniędz, czy profil gracza) nie ma na to dowodów bezpośrednich(tych musiałoby dostarczyć WG), jeśli natomiast przyjrzymy się dowodom pośrednim, czyli identyczne doświadczenia , odnoszące się do RNG, korelacja RNG z seriami bitew czy wygranych czy przegranych, oraz główny dowód pośredni:brak dowodów bezpośrednich że wszyscy mają jednakowe RNG , tak WG nigdy nie udowodniło tego, a przecież mogli to łatwo zrobić , wystarczyłby jeden pokazowy proces, w którym udowadniają graczowi, czy youtuberowi, mówiącemu o manipulacjach grą przez WG że algorytm jest dla wszystkich taki sam (mówienie czy pisanie nieprawdy narusza dobre osobiste przedsiębiorcy, a to już przestępstwo). 

WG mogłoby łatwo uciąć wszelką polemikę na ten temat, skoro tego  nie zrobiło - mimo że na YT czy na forach gier szambo jakie leje się na firme przechodzi ludzkie pojęcie - oznacza to że mają coś czego w sądzie pokazać nie chcą. 

Pod rozwagę.

Lootzek #53 Posted 20 October 2019 - 09:27 PM

Corporal

• Player
  • 15031 battles
  • 140
  • [B_-_W] B_-_W

View Post_CRY_MAKER_, on 20 October 2019 - 10:19 PM, said:

Oczywiście że konkretne RNG jest podpinane do konkretnych graczy(nie wiem czy ważna jest ilośc wydanych pieniędz, czy profil gracza) nie ma na to dowodów bezpośrednich(tych musiałoby dostarczyć WG), jeśli natomiast przyjrzymy się dowodom pośrednim, czyli identyczne doświadczenia , odnoszące się do RNG, korelacja RNG z seriami bitew czy wygranych czy przegranych, oraz główny dowód pośredni:brak dowodów bezpośrednich że wszyscy mają jednakowe RNG , tak WG nigdy nie udowodniło tego, a przecież mogli to łatwo zrobić , wystarczyłby jeden pokazowy proces, w którym udowadniają graczowi, czy youtuberowi, mówiącemu o manipulacjach grą przez WG że algorytm jest dla wszystkich taki sam (mówienie czy pisanie nieprawdy narusza dobre osobiste przedsiębiorcy, a to już przestępstwo). 

WG mogłoby łatwo uciąć wszelką polemikę na ten temat, skoro tego  nie zrobiło - mimo że na YT czy na forach gier szambo jakie leje się na firme przechodzi ludzkie pojęcie - oznacza to że mają coś czego w sądzie pokazać nie chcą. 

Pod rozwagę.

Streszczę twojego posta, mogę? To będzie jakoś tak:

RNG jest ustawiony. Nie ma na to dowodów, tak mi się wydaje.

Pod rozwagę.

_CRY_MAKER_ #54 Posted 20 October 2019 - 09:53 PM

Private

• Player
  • 19478 battles
  • 37

View PostLootzek, on 20 October 2019 - 08:27 PM, said:

Streszczę twojego posta, mogę? To będzie jakoś tak:

RNG jest ustawiony. Nie ma na to dowodów, tak mi się wydaje.

Pod rozwagę.

To daj jeszcze szybciutko sygnaturę sprawy w której WG (rozdęptując plującego na nich nieczystym jadem pająka) udowadnia twoje wydaje mi się, i twoja racja będzie twojsza.

BTW, nie życzę sobie streszczania moich postów, upoważniłem cię do tego? Nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz, lepiej milczeć i być podejrzewanym o bycie durniem, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Xonar1974 #55 Posted 20 October 2019 - 10:01 PM

Lance-corporal

• Player
  • 1576 battles
  • 96
  • [BSP] BSP

View Post_CRY_MAKER_, on 20 October 2019 - 09:53 PM, said:

To daj jeszcze szybciutko sygnaturę sprawy w której WG (rozdęptując plującego na nich nieczystym jadem pająka) udowadnia twoje wydaje mi się, i twoja racja będzie twojsza.

BTW, nie życzę sobie streszczania moich postów, upoważniłem cię do tego? Nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz, lepiej milczeć i być podejrzewanym o bycie durniem, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

No to rozwiałeś wątpliwości.

Jeśli sądzisz, że WG nie ma nic innego do roboty, tylko bieganie po sądach, bo jakieś noobki pitolą niestworzone historie, to jesteś skrajnie naiwny (to tak łagodnie). Reszty nawet nie warto komentować.

Lootzek #56 Posted 20 October 2019 - 11:28 PM

Corporal

• Player
  • 15031 battles
  • 140
  • [B_-_W] B_-_W

View Post_CRY_MAKER_, on 20 October 2019 - 10:53 PM, said:

Po pierwsze, wypowiadasz się na forum publicznym, przez co dajesz KAŻDEMU ze współuczestników prawo do dowolnej odpowiedzi nie łamiącej regulaminu tegoż. Moderem cię nikt nie zrobił, adminem tym bardziej, więc za cienki jesteś by udzielać jakichś pełnomocnictw tutaj. O żadnych sygnaturach nic nie wiem, jeśli masz jakąś wiedzę w tym temacie (i dowody - wiem, niewygodna prośba) to podziel się proszę. Kolejne: twoje absurdalne żądania spełniło już kilku użytkowników tego forum prowadząc uczciwe testy na dużej próbie losowań RNG. Wysil się i poszukaj, nikt na byle pierdnięcie kolejnego randomowego spiskowca nie będzie poświęcał za każdym razem kolejnych godzin swojego czasu. Na zakończenie, cieszę się że znasz tę złotą zasadę przytoczoną na końcu swojej wypowiedzi. Żal tylko trochę że nie do końca wiesz że czasem warto zastosować ją do samego siebie.

_CRY_MAKER_ #57 Posted 21 October 2019 - 05:52 AM

Private

• Player
  • 19478 battles
  • 37

View PostLootzek, on 20 October 2019 - 10:28 PM, said:

Po pierwsze, wypowiadasz się na forum publicznym, przez co dajesz KAŻDEMU ze współuczestników prawo do dowolnej odpowiedzi nie łamiącej regulaminu tegoż. Moderem cię nikt nie zrobił, adminem tym bardziej, więc za cienki jesteś by udzielać jakichś pełnomocnictw tutaj. O żadnych sygnaturach nic nie wiem, jeśli masz jakąś wiedzę w tym temacie (i dowody - wiem, niewygodna prośba) to podziel się proszę. Kolejne: twoje absurdalne żądania spełniło już kilku użytkowników tego forum prowadząc uczciwe testy na dużej próbie losowań RNG. Wysil się i poszukaj, nikt na byle pierdnięcie kolejnego randomowego spiskowca nie będzie poświęcał za każdym razem kolejnych godzin swojego czasu. Na zakończenie, cieszę się że znasz tę złotą zasadę przytoczoną na końcu swojej wypowiedzi. Żal tylko trochę że nie do końca wiesz że czasem warto zastosować ją do samego siebie.

Streszczę to co napisałeś:

ja i moi kumple aktywni tutaj na forum, myślimy że RNG jest uczciwie przydzielane, dowodów nie mam, ale wydaje nam się że tak jest.

Nie było procesu o obronę dobrego imienia firmy? Każda duża  firma ma dział prawny, lub kancelarie która natychmiast by się tym zajęła chociażby dla oczyszczenia i ucięcia spekulacji na przyszłość, nie piszcie bzdur że WG nie ma czasu i im się nie chce , bo jest skrajnie to dziecinne podejście i żaden argument, prawdopodobnie nie mogą tego zrobić bo nie można bronić czegoś co do obrony nie jest, ot co. 

Lootzek #58 Posted 21 October 2019 - 07:26 AM

Corporal

• Player
  • 15031 battles
  • 140
  • [B_-_W] B_-_W
To że jesteś zbyt leniwy by poszukać, nie oznacza że nikt tego nie sprawdził, zamiast opierać się na wydajemisiach.

Cóż, są dwie grupy. Jedni powiedzą że 6+2×4=32 oraz ci którzy powiedzą że 14. Jednym się wydaje inni wiedzą jak to policzyć wg pewnych reguł.

Varbir #59 Posted 21 October 2019 - 09:03 AM

Warrant Officer

• Player
  • 20641 battles
  • 730

View Post_CRY_MAKER_, on 20 October 2019 - 08:19 PM, said:

Pod rozwagę.

Uważam że kradniesz. Dla mnie to oczywiste.

Nie mam na to dowodów bezpośrednich (tych musiałbyś dostarczyć) ale ze stylu pisma tak mi się wydaje. I to nie tylko ja mogę stwierdzić, jestem pewien że komuś z forum także się tak wydaje. Głównym moim dowodem na to jest brak dowodu bezpośredniego że tego nie robisz.

Ale nie próbuj udowadniać i tak ci nie uwierzę.

Chyba że pójdziesz do sądu bo tam będziesz zeznawał pod przysięgą. 

StarszyKaplicowy #60 Posted 21 October 2019 - 09:17 AM

Corporal

• Player
  • 1203 battles
  • 104

Dawajcie dalej, mam jeszcze trochę kawy do wypicia.

Pośmieję się.

Also tagged with oszustwa

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users