Jump to content

Edited

R4D Klan Darkness_Whisper [R4D]

• This topic is locked This topic is locked
14 replies to this topic

mxmercanx #1 Posted 14 October 2019 - 06:32 PM

Private

• Player
  • 31109 battles
  • 15
  • [MEHTR] MEHTR
edited

Edited by 11poseidon11, 15 October 2019 - 06:02 PM.
Bu post moderasyon ekibi tarafindan, ifşa sebebi ile degistirilmistir.

MyLittle_Knightt #2 Posted 14 October 2019 - 07:04 PM

Corporal

• Player
  • 3720 battles
  • 127
  • [TR-A] TR-A
Onun kullandığı kelimeler ne kadar yanlışsa senin burda paylaşmanda o kadar yanlış bence 

mxmercanx #3 Posted 14 October 2019 - 07:05 PM

Private

• Player
  • 31109 battles
  • 15
  • [MEHTR] MEHTR
başka yerde ki yorumlarında saygıdan adaptan bahsettiğini gördüm, replay'i paylaşsa da indirip bende wot replaye atsam

fatibey #4 Posted 14 October 2019 - 07:21 PM

Corporal

• Player
  • 19239 battles
  • 146
  • [I07I] I07I
şimdi yaklaşık 1 saattir oyunda Türk oyuncunun birisine laf anlatmaya çalışıyorum. aimmod var sende diyor. Kardeşim gönder replayı olsun bitsin. neymiş conwayla o atışlar nasıl olurmuş 6 yıldır oynuyormuş arkadaşım raporla beni değil mi am? gönder replayı wg bilir onu

Darkness_Whisper #5 Posted 14 October 2019 - 07:21 PM

Sergeant

• Player
  • 55106 battles
  • 253
  • [R4D] R4D
istediğin kadar paylaş az bile yazdım bot aimbot çu seni bekle sen o replay uygun yerlere gitti zaten 15 te 15 nasıl atılıyormuş neden mor değilsin % 49 kazanma oranın var neden isabet oranın düşükte tanrının elimi geldi sana bekle sen sadece bekle 

l3oomerangg #6 Posted 14 October 2019 - 07:24 PM

Lieutenant

• Player
  • 41734 battles
  • 1,933
  • [FATIH] FATIH

View PostMyLittle_Knightt, on 14 October 2019 - 09:04 PM, said:

Onun kullandığı kelimeler ne kadar yanlışsa senin burda paylaşmanda o kadar yanlış bence 

Forum kurallarına göre evet burada paylaşılması yasak, fakat ben forumda paylaşılmasını yanlış bulmuyorum. Aynı derecede yanlış dersen, o daha da büyük yanlış.

Arkadaşın varsa ispatı, gider desteğe açar biletini, ispatlarıyla sunar. Ha varsayımsa genel değerlendirmeleri için desteğe sunabilir. Fakat her iyi maç çıkarana burada hileci diye suçlayıp, ana bacı söveceksek işimiz var. Ben genelde yabancılara sövüyorum ama genelde bot oldukları için :) Diğer türlüsünü ispat etmek zor, en fazla şüphe duyduğumu oyun içinden raporlarım.

Edit : Yanlış anlam ifade eden kelimeyi düzelttim...

Edited by l3oomerangg, 14 October 2019 - 07:30 PM.

fatibey #7 Posted 14 October 2019 - 07:30 PM

Corporal

• Player
  • 19239 battles
  • 146
  • [I07I] I07I

View Postl3oomerangg, on 14 October 2019 - 07:24 PM, said:

Forum kurallarına göre evet burada paylaşılması yanlış, fakat ben forumda paylaşılmasını yanlış bulmuyorum. Aynı derecede yanlış dersen, o daha da büyük yanlış.

Arkadaşın varsa ispatı, gider desteğe açar biletini, ispatlarıyla sunar. Ha varsayımsa genel değerlendirmeleri için desteğe sunabilir. Fakat her iyi maç çıkarana burada hileci diye suçlayıp, ana bacı söveceksek işimiz var. Ben genelde yabancılara sövüyorum ama genelde bot oldukları için :) Diğer türlüsünü ispat etmek zor, en fazla şüphe duyduğumu oyun içinden raporlarım.

aynen öyle

Darkness_Whisper #8 Posted 14 October 2019 - 07:42 PM

Sergeant

• Player
  • 55106 battles
  • 253
  • [R4D] R4D
uzun zamandır adil oyun getirmeyen wg bunlara zemin hazırlıyor para kaybı kaygısıyla işlem yapmıyor desteğe atıldı sonuç belli sessiz sedasız birkaç gün ceza sonra devam modlara oyuncun ne olduğu belli istatistik yalan söylemez 15 te vurup 3,5k damage dir 5 49 kazanma oranlı oyuncu bu atış yüzdesi yüzde 52 daha söylenecek söz varmı wg bitmiş 

l3oomerangg #9 Posted 14 October 2019 - 08:45 PM

Lieutenant

• Player
  • 41734 battles
  • 1,933
  • [FATIH] FATIH

View PostDarkness_Whisper, on 14 October 2019 - 09:42 PM, said:

uzun zamandır adil oyun getirmeyen wg bunlara zemin hazırlıyor para kaybı kaygısıyla işlem yapmıyor desteğe atıldı sonuç belli sessiz sedasız birkaç gün ceza sonra devam modlara oyuncun ne olduğu belli istatistik yalan söylemez 15 te vurup 3,5k damage dir 5 49 kazanma oranlı oyuncu bu atış yüzdesi yüzde 52 daha söylenecek söz varmı wg bitmiş 

Kendisi adil olmayan bir oyundan ne bekliyorsun ? Bu oyunda RNG denen bir yasal hile var. Özellikle botlara + yönde, iyi oyunculara - yönde çalıştığını defalarca dile getirdik. İstatistikler yalan söylemez derken ? Ben öyle istatistikler gördüm  ve hatta kendim yaşadım ki ağzım açık izledim ama oyunculara değil WG ye sövdüm. Benim zamanında paylaştıklarımı geçtim, git bak "Eşleştirici Konusu" var, oynanış bölümünde, WasdwA'nın paylaştığı ekran görüntülerine bir göz at. Adam 10000 kişisel reyting ile, %20 %33 oynuyor. Bende paylaştım zamanında bir çok ekran görüntüsü ama elimize geçen sıfırda sıfır elde var sıfır. 

Herkes hilelerden şikayetçi ama RNG'nin çalışma prensibine baktıklarında bunun asıl hile olduğunun farkında değil. Düşünsenize size bir rakibinizin ve sizin isabet oranını, deliş gücünü, hasar miktarını %25'e kadar bozabileceğini söyleyen bir mod sunulsa ve bunun tüm iç mekanikleri tamamen gizli bir şekilde uygulansa, yani kime ne uygulandığı bilinmese, siz bunu kabul eder misiniz ? Peki buna adil oyun mu dersiniz ? Olay tabii sadece RNG de bitmiyor ama en babası o tabi...

Kısacası böyle istatistiklerle, emin olmadan bir insanı suçlayamazsın. Suçlarsan da hata edersin. Ben senin yerinde olsam o arkadaştan özür dilerdim.

Darkness_Whisper #10 Posted 14 October 2019 - 09:15 PM

Sergeant

• Player
  • 55106 battles
  • 253
  • [R4D] R4D

View Postl3oomerangg, on 14 October 2019 - 09:45 PM, said:

Kendisi adil olmayan bir oyundan ne bekliyorsun ? Bu oyunda RNG denen bir yasal hile var. Özellikle botlara + yönde, iyi oyunculara - yönde çalıştığını defalarca dile getirdik. İstatistikler yalan söylemez derken ? Ben öyle istatistikler gördüm  ve hatta kendim yaşadım ki ağzım açık izledim ama oyunculara değil WG ye sövdüm. Benim zamanında paylaştıklarımı geçtim, git bak "Eşleştirici Konusu" var, oynanış bölümünde, WasdwA'nın paylaştığı ekran görüntülerine bir göz at. Adam 10000 kişisel reyting ile, %20 %33 oynuyor. Bende paylaştım zamanında bir çok ekran görüntüsü ama elimize geçen sıfırda sıfır elde var sıfır. 

Herkes hilelerden şikayetçi ama RNG'nin çalışma prensibine baktıklarında bunun asıl hile olduğunun farkında değil. Düşünsenize size bir rakibinizin ve sizin isabet oranını, deliş gücünü, hasar miktarını %25'e kadar bozabileceğini söyleyen bir mod sunulsa ve bunun tüm iç mekanikleri tamamen gizli bir şekilde uygulansa, yani kime ne uygulandığı bilinmese, siz bunu kabul eder misiniz ? Peki buna adil oyun mu dersiniz ? Olay tabii sadece RNG de bitmiyor ama en babası o tabi...

Kısacası böyle istatistiklerle, emin olmadan bir insanı suçlayamazsın. Suçlarsan da hata edersin. Ben senin yerinde olsam o arkadaştan özür dilerdim.

iyi niyetin için sana birşey diyeymem senin düşüncen özür konusu rng ise dediğin gibi gerçek ama buna ilave oyuncu bot bariz belli neyin hesabını yapıyoruz ki bu oyuncu bir savaşta 15 te 15 vurup 300 m öteden nasıl yapar açıklaması nedir eğer bu aimbot değilse başka nedir yok oyuncu iyi ise neden isabet oranı toplam hasar ve wn8 berbat biri açıklasın şimdi beklesin eninde sonunda ceza yiyecek öyle sağa sola teşhir etsin sorun değil yazdıklarımın arkasındayım hatta kendime kızıyorum eksik yazdığım için keşke daha fazlasınıda yazsaydım

Edited by Darkness_Whisper, 14 October 2019 - 09:16 PM.

mxmercanx #11 Posted 14 October 2019 - 09:23 PM

Private

• Player
  • 31109 battles
  • 15
  • [MEHTR] MEHTR
:D açıklama yapayım sana bak ben oyuna başladığımda kavramadım oyunu, savaşa gir çık yapardım tier 1 2 3 4. nedeni de gelen 3 5 k para ile para kasacağımı sanıyordum vs. sonrası churchill 3 ile 6x tier 8 ve 6x tier 10 alana kadar savaşıp para kastım hiçbir premium hesap almadan. ve reyt olayı umrumda değil, ister mor ister kırmızı neticede oynayan yine ben olacağım. seninki sadece EGO kaybetmeyi hazmedemeyip çamur atmak. replayi yükle üstüne linki banada ver bende paylaşayım youtubede filan
20:26 Added after 2 minute
KanonJPz 105 tier 8 pre tank ve karşımdaki zırhsız tanklara 15/15 yapmam neden garibine kaçtı attım mı atarım
20:28 Added after 4 minute
ben beklerim hatta her gün yazarım ne oldu diye, alnım ak taktik yok bambambam
20:35 Added after 12 minute
replay linkini atta herkes izlesin başta ben izlemek istiyorum ne kadar kötü oynadığımı görmek istiyorum tabi rakip çok güçlü olmasa yenerdik :)

Darkness_Whisper #12 Posted 14 October 2019 - 09:37 PM

Sergeant

• Player
  • 55106 battles
  • 253
  • [R4D] R4D

View Postmxmercanx, on 14 October 2019 - 10:23 PM, said:

:D açıklama yapayım sana bak ben oyuna başladığımda kavramadım oyunu, savaşa gir çık yapardım tier 1 2 3 4. nedeni de gelen 3 5 k para ile para kasacağımı sanıyordum vs. sonrası churchill 3 ile 6x tier 8 ve 6x tier 10 alana kadar savaşıp para kastım hiçbir premium hesap almadan. ve reyt olayı umrumda değil, ister mor ister kırmızı neticede oynayan yine ben olacağım. seninki sadece EGO kaybetmeyi hazmedemeyip çamur atmak. replayi yükle üstüne linki banada ver bende paylaşayım youtubede filan
20:26 Added after 2 minute
KanonJPz 105 tier 8 pre tank ve karşımdaki zırhsız tanklara 15/15 yapmam neden garibine kaçtı attım mı atarım
20:28 Added after 4 minute
ben beklerim hatta her gün yazarım ne oldu diye, alnım ak taktik yok bambambam

bahanede hazır oyunu anlamadım yiğenim oynuyor geçin bunlarıda sadede gelin oyunu o kadar bilsen sonradan anlasan dahi o istatistikler savaş sayına göre düzelir kimi kandırdığını sanıyorsun sen karşında oyuna yeni başlayan oyuncu yok bak garaja kaç özel tank göreceksin sefer tankı kaç tane sen kime neyin açıklamasını yapıyorsun bekle gör madem heveslisin ne yaptığın nasıl oynadığın belli sanki jg pz e 100 le oynamış gibi birde anlatıyor sanki bilmediğim bir avcı işine bak sayılar yalan söylemez ne olduğun ortada 

mxmercanx #13 Posted 14 October 2019 - 09:38 PM

Private

• Player
  • 31109 battles
  • 15
  • [MEHTR] MEHTR
sen onu bunu boşver anlamadıgım dediğim 2012 senesi. sen bana link yolla link, herkes görsün
20:39 Added after 0 minute
bir link veremiyorsun anca kendi egonu tatmin etmeye çabalıyorsun haksızsın kabullen bana ettiğin küfürler misli misli sahibine iade

mxmercanx #14 Posted 14 October 2019 - 09:57 PM

Private

• Player
  • 31109 battles
  • 15
  • [MEHTR] MEHTR

11poseidon11 #15 Posted 15 October 2019 - 06:03 PM

Moderator

• Moderator
  • 881 battles
  • 189
  • [KIDS_] KIDS_

Merhaba,

Bu konu ifşa yapılmasından dolayı kapatılmıştır.

11poseidon11

Also tagged with R4D, Klan, Darkness_Whisper, [R4D]

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users