Jump to content

Najtwardszy spośród snajperów: Löwe

• Please log in to reply
18 replies to this topic

Community #1 Posted 16 October 2019 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,567
Zdobądźcie jeden z niemieckich czołgów superciężkich!

Pełna treść wiadomości

wornock_ #2 Posted 16 October 2019 - 07:37 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 43311 battles
  • 436
czolg ktory na codzien jest dostepny za gold (i chyba zlotowki) wrocil w specjalnej promocji :) - Moze jakby nie rzucalo go tak czesto na 10 tiery to bylby wart rozwagi . Nie mniej za ta cene wolalbym poczekac ten miesiac na is3-a defendera lub innego somue

ltokarxp #3 Posted 16 October 2019 - 08:12 AM

Private

• Player
  • 4715 battles
  • 9
Wornock_ 3 dziesiątki i masz problem wielki :/ ja bym wolał rzucanie 7-8-9-10 powinno być takie coś 3 tier 10 ,4 tier 9 ,4 tier 8 i 4 tier 7
07:14 Added after 1 minute
Oczywiście tier 7 jak kołowce czy czołgi lekkie wyrzuci bo one są od spotowania i arte 7 poziomu

wornock_ #4 Posted 16 October 2019 - 08:22 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 43311 battles
  • 436

View Postltokarxp, on 16 October 2019 - 07:12 AM, said:

Wornock_ 3 dziesiątki i masz problem wielki :/ ja bym wolał rzucanie 7-8-9-10 powinno być takie coś 3 tier 10 ,4 tier 9 ,4 tier 8 i 4 tier 7
07:14 Added after 1 minute
Oczywiście tier 7 jak kołowce czy czołgi lekkie wyrzuci bo one są od spotowania i arte 7 poziomu

i dlatego wole swojego kartofla ktorego rzuca najczesciej na 7-8, dosc sporadycznie na 9 (3 sztuki) a na 10 to chyba mialem to szczescie byc wrzuconym ze 3 razy...

Falathi #5 Posted 16 October 2019 - 09:19 AM

Field Marshal

• WG Staff
  • 19932 battles
  • 11,327
  • [WG] WG

Akurat Lowe, ze swoją penetracją i całkiem twardą wieżą radzi sobie na IX i X. Zarabiać też zarabia. 

W sumie IMO jedyną odczuwalną wadą tego czołgu jest dość niski DPM - umiarkowane uszkodzenia przy względnie długim przeładowaniu. Poza tym jednak daje radę. 

ankuba57 #6 Posted 16 October 2019 - 09:21 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 35916 battles
  • 3,386
  • [WGSR] WGSR
@Wornock: To masz jakiś błąd bo ,,kartofel" nie powinien być rzucany na ,,dziesiątki". Chyba, że zagrałeś pluton z inną ósemką.

Edited by ankuba57, 16 October 2019 - 09:22 AM.

Wlodi89LCT #7 Posted 16 October 2019 - 09:24 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 17203 battles
  • 1,068
  • [JOB] JOB
Pomijając że wpuszcza 'szmaty' w jarzmo to całkiem fajna maszyna. 

Falathi #8 Posted 16 October 2019 - 09:33 AM

Field Marshal

• WG Staff
  • 19932 battles
  • 11,327
  • [WG] WG

View Postankuba57, on 16 October 2019 - 09:21 AM, said:

@Wornock: To masz jakiś błąd bo ,,kartofel" nie powinien być rzucany na ,,dziesiątki". Chyba, że zagrałeś pluton z inną ósemką.

To musiał być pluton, innej opcji nie ma. 

Choć podobno jak ktoś ma pecha, to i na Linii Frontu go na X rzuci ;) 

AdanTeam #9 Posted 16 October 2019 - 09:39 AM

Warrant Officer

• Player
  • 36901 battles
  • 637
  • [_SOW_] _SOW_

View PostFalathi, on 16 October 2019 - 08:33 AM, said:

Choć podobno jak ktoś ma pecha, to i na Linii Frontu go na X rzuci ;) 

Bywa. Widziałem na YT filmik z czasów sławnego buga, kiedy na twierdzy ósemki zagrały przeciw dychom. I wygrały! Ktoś pamięta, zapoda linka?

PS. Na priva byś odpowiedział...

xpowolnyx #10 Posted 16 October 2019 - 11:29 AM

Corporal

• Player
  • 21905 battles
  • 107
  • [PZRP] PZRP
Pytanie: czy pomimo zniżki na Lowe w sklepie Premium, kupując go i mając go już wczesniej w garazu/kupionego otrzymam w rozliczeniu 12500 golda, czy też mniej/ bo jest znizka ?

FuZzZzzz #11 Posted 16 October 2019 - 12:49 PM

Captain

• Player
  • 21674 battles
  • 2,013
  • [5TAR5] 5TAR5

MINUSY 

- wolny

- pali się

- niski dpm

- przebijany wszędzie

PLUSY

+ nie ma

Z ciekawostek to Lowe miał być kiedyś czołgiem z drzewka prowadzącym właśnie do VK 72 01 K, ale jak się plany potoczyły sami widzicie.

Edited by FuZzZzzz, 16 October 2019 - 02:59 PM.

cymles #12 Posted 16 October 2019 - 01:12 PM

Sergeant

• Player
  • 51050 battles
  • 217

View PostFalathi, on 16 October 2019 - 08:19 AM, said:

Akurat Lowe, ze swoją penetracją i całkiem twardą wieżą radzi sobie na IX i X. Zarabiać też zarabia. 

W sumie IMO jedyną odczuwalną wadą tego czołgu jest dość niski DPM - umiarkowane uszkodzenia przy względnie długim przeładowaniu. Poza tym jednak daje radę. 

Dodałbym jeszcze (oprócz długiego czasu przeładowania i niskich obrażeń na strzał), że jest bardzo wolny! Przy 3 artach na stronę i ciągłych losowaniach na 10 tiery - raczej nie daje rady.

wornock_ #13 Posted 16 October 2019 - 01:17 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 43311 battles
  • 436

View Postcymles, on 16 October 2019 - 12:12 PM, said:

Dodałbym jeszcze (oprócz długiego czasu przeładowania i niskich obrażeń na strzał), że jest bardzo wolny! Przy 3 artach na stronę i ciągłych losowaniach na 10 tiery - raczej nie daje rady.

to jest wlasnie problem starych drzewek i starych czolgow - sa po prostu nie przystosowane do biezacej aktualizacji do penetracji rzedu 280 na apkach i 350++ na goldzie - (ze nie wspomne o automatach loadujacych )Lowe moze probowac odbic cos kaskiem - ale jak ktos ma naprawde duza penetracje lub bardzo celne dzialo to i tak wejdzie. Tak samo ma t34 i inne stare linie:)

Edited by wornock_, 16 October 2019 - 01:19 PM.

Falathi #14 Posted 16 October 2019 - 02:06 PM

Field Marshal

• WG Staff
  • 19932 battles
  • 11,327
  • [WG] WG

View Postcymles, on 16 October 2019 - 01:12 PM, said:

Jest wolny, ale umówmy się - to czołg ciężki, w zasadzie nawet superciężki. Nie jest i nie może być demonem prędkości. 
Z drugiej strony do 35km/h wyciąga, więc jak na swoją kategorię pojazdów jego mobilność daje radę. 

xpowolnyx #15 Posted 16 October 2019 - 05:32 PM

Corporal

• Player
  • 21905 battles
  • 107
  • [PZRP] PZRP

Ponawiam pytanie:

- czy pomimo zniżki na Lowe w sklepie Premium, kupując go w tym promo pakiecie i mając go już wczesniej w garazu/kupionego otrzymam w rozliczeniu 12500 golda, czy też mniej/ bo jest znizka na zakup w sklepie premium od dziś ?

klosiu_1 #16 Posted 16 October 2019 - 07:10 PM

Major General

• Player
  • 52032 battles
  • 5,657
  • [_CHS_] _CHS_
Pomidory wzięły sobie tego newsa do serca, bo co dziś widzę Lowe, to twardo kampi przy czerwonej kresce :D

Edited by klosiu_1, 16 October 2019 - 07:10 PM.

BLEDNY_RYCERZ #17 Posted 17 October 2019 - 04:48 PM

Lance-corporal

• Player
  • 8459 battles
  • 56
  • [SWDR] SWDR

Wiecie co?

Jestem tutaj młodym graczem, (stażem nie wiekiem) z wotem mam do czynienia od 13 miesięcy, a moje obecne główne konto założyłem w grudniu 2018r.

Jednak z czasem dochodzę do wniosku, że jak ktoś chce poczytać stek kompletnych bzdur na temat tej gry, to wystarczy że wejdzie na forum.

Czytając komentarze pod artykułami z premkami, można dojść do wniosku że w wocie nie ma żadnych mocnych czołgów, dosłownie żadnych i nawet ebola jest szrotem.

Ja rozumiem biednych pomidorków że chcieliby czołg który jedzie przed siebie, wszystko odbija i strzela do innych bezkarnie z penetracją.

Jednak nawet fiolety płaczą, co widać choćby w przypadku youtuberów. Z jednej strony narzekają jak WG wypuści bardzo mocną premkę, a jednocześnie płaczą jak testują dobrze zbalansowany czołg że "to ma słabe, to przeciętne,nie warto kupować blablabla".

Za to płaczącymi fioletami na forum szczególnie gardzę. Nie dość że mają ogromną przewagę umiejętności nad resztą graczy, bardzo dużą przewagę w wyszkoleniu załóg i jakości wyposażenia ze względu na ilość rozegranych bitew, posiadane zasoby itp. To jeszcze chcieliby jeździć tylko OP maszynkami.

To żałosne.

Co to za przyjemność z gry??

Jeśli masz gigantyczną przewagę umiejętności, wyposażenia (fioletowe moduły, kilku perkowe załogi, full gold) i jeszcze do tego jeździsz OP czołgiem, to to nie jest już rywalizacja tylko rzeź niewiniątek.

View PostFuZzZzzz, on 16 October 2019 - 12:49 PM, said:

MINUSY 

- wolny

- pali się

- niski dpm

- przebijany wszędzie

PLUSY

+ nie ma

Z ciekawostek to Lowe miał być kiedyś czołgiem z drzewka prowadzącym właśnie do VK 72 01 K, ale jak się plany potoczyły sami widzicie.

Serio??

Pisze to gracz który nawet nie ma Lowe w statystykach.

View Postcymles, on 16 October 2019 - 01:12 PM, said:

Kolejny kwiatek.

Gracz z kontem od 2012 roku i takie pierdy wypisuje.

Kiedy w Grudniu 2018 roku wypożyczyłem za kody Lowe i AMX M4 mle.49 żeby nauczyć się grać ciężkimi czołgami to był koszmar.

Wtedy na 100 bitew (a zrobiłem tyle przez tydzień jednym i drugim) od 80 do 90 to były bitwy na 10 i 9 tierach z przewagą 10-tek. około 10 do 15 bitew na ósemkach i 3 do 5 na topce.

Teraz po zmianie MM 70 do 80 bitew tak na oko to same ósemki. Jestem naprawdę w szoku jak raz na tydzień rzuci mnie z dwie lub trzy bitwy pod rząd na dychy.

Teraz gra premkami 8 tieru to przyjemność. Przed zmianą MM to był koszmar i udręka.

Zaś co się tyczy czołgów premimum to mała garść faktów:

Wprowadzony HWK 30 - opinia forum: szrot nie wart uwagi. Fakty? Trzecie miejsce wśród lajtów premium na serwerze europejskim.

Maraton na kołowca - płacz że taki trudny maraton na takie g***o nie warte nawet złotówki. Sam uległem tym opiniom i ze względu na trudność odpuściłem sobie maraton.

Fakty? Linia frontu pokazała że w rękach dobrego gracza to jest rzeźnik na kołach a w statystykach zajmuje 2 miejsce na serwerze eu.

Maraton na TS-5 - taki powolny badziew bez wierzy, darmowy worek hp itp. Opinia forum. Zrobiłem maraton, bo miałem czas i był łatwy oraz sam chciałem się przekonać co jest wart, plus potrzebowałem załogi z zerowym perkiem na amerykańskie TD.

Fakty? Drugie miejsce wśród TD premium na serwerze eu.

Maraton na SU-130PM - opinia forum: fajne kamo, ale strasznie kapryśne działo, papier, bez obrotowej wierzy, niby nie taki szrot, ale zbyt dobry też nie jest.

Fakty? Pierwsze miejsce na serwerze eu. Domyślam się że Skorpionowi statystyki może zaniżać fakt iż kody na tą premkę są rozdawane niemal masowo i co najmniej dwa razy był w skrzynkach na święta, jednak co by nie mówić, to SU ma pewne miejsce w pierwszej trójce TD premium.

To tylko fakty z okresu mojej krótkiej przygody z wotem.

Pojazdy mają wady i zalety po to, żeby gracz nauczył się niwelować jedne a wykorzystywać drugie a nie grał jak małpa.

Ja byłem kiedyś solidnym węgielkiem który nie mógł zrozumieć dlaczego tak szybko jest niszczony w bitwie jadąc mocnym czołgiem ciężkim.

Obecnie po 7k bitew potrafiłem zrobić zielone staty na takich szrotach jak DW 2 czy Type 95 Heavy, choć nie gram pod statystyki.

Wystarczyło dostosować styl gry do możliwości pojazdu.

Tylko tyle i aż tyle.

I mała dygresja dotycząca nadętych fioletów.

Jesteście dobrzy, ale nie aż tak jak Wam się wydaje.

Dlaczego tak uważam?

Ja jestem stabilną cytrynką. Mam 1000 WN8.

Jednak kiedy dostałem kod na 5 bitew na Lorkę 40T, to mając tak mało bitew chciałem możliwie najefektywniej sprawdzić jakie ma możliwości ten sławny med.

No więc zamontowałem wentę, stabilizator i skupiarkę, wsadziłem najlepszą załogę francuską jaką miałem, czyli 2 i pół perkową, oraz załadowałem golda po dach.

Bez racji bojowych, ponieważ na co dzień nie gram z racjami.

Jakież było moje zdziwienie kiedy wykręciłem 2800 WN8, pomimo kompletnej klapy z mojej winy w jednej z bitew, czyli w 25% całej próbki.

Czyli co?

Dobry tank plus full gold, plus 5 perkowa załoga, plus fioletowe moduły, plus racje bojowe i z każdej myślącej cytryny zrobisz fioleta.

Od cała filozofia :D

Edited by BLEDNY_RYCERZ, 17 October 2019 - 04:50 PM.

_Smigi_ #18 Posted 17 October 2019 - 07:09 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23117 battles
  • 66

View PostBLEDNY_RYCERZ, on 17 October 2019 - 03:48 PM, said:

Wiecie co?

Jestem tutaj młodym graczem, (stażem nie wiekiem) z wotem mam do czynienia od 13 miesięcy, a moje obecne główne konto założyłem w grudniu 2018r.

Jednak z czasem dochodzę do wniosku, że jak ktoś chce poczytać stek kompletnych bzdur na temat tej gry, to wystarczy że wejdzie na forum.

Czytając komentarze pod artykułami z premkami, można dojść do wniosku że w wocie nie ma żadnych mocnych czołgów, dosłownie żadnych i nawet ebola jest szrotem.

Ja rozumiem biednych pomidorków że chcieliby czołg który jedzie przed siebie, wszystko odbija i strzela do innych bezkarnie z penetracją.

Jednak nawet fiolety płaczą, co widać choćby w przypadku youtuberów. Z jednej strony narzekają jak WG wypuści bardzo mocną premkę, a jednocześnie płaczą jak testują dobrze zbalansowany czołg że "to ma słabe, to przeciętne,nie warto kupować blablabla".

Za to płaczącymi fioletami na forum szczególnie gardzę. Nie dość że mają ogromną przewagę umiejętności nad resztą graczy, bardzo dużą przewagę w wyszkoleniu załóg i jakości wyposażenia ze względu na ilość rozegranych bitew, posiadane zasoby itp. To jeszcze chcieliby jeździć tylko OP maszynkami.

To żałosne.

Co to za przyjemność z gry??

Jeśli masz gigantyczną przewagę umiejętności, wyposażenia (fioletowe moduły, kilku perkowe załogi, full gold) i jeszcze do tego jeździsz OP czołgiem, to to nie jest już rywalizacja tylko rzeź niewiniątek.

Serio??

Pisze to gracz który nawet nie ma Lowe w statystykach.

Kolejny kwiatek.

Gracz z kontem od 2012 roku i takie pierdy wypisuje.

Kiedy w Grudniu 2018 roku wypożyczyłem za kody Lowe i AMX M4 mle.49 żeby nauczyć się grać ciężkimi czołgami to był koszmar.

Wtedy na 100 bitew (a zrobiłem tyle przez tydzień jednym i drugim) od 80 do 90 to były bitwy na 10 i 9 tierach z przewagą 10-tek. około 10 do 15 bitew na ósemkach i 3 do 5 na topce.

Teraz po zmianie MM 70 do 80 bitew tak na oko to same ósemki. Jestem naprawdę w szoku jak raz na tydzień rzuci mnie z dwie lub trzy bitwy pod rząd na dychy.

Teraz gra premkami 8 tieru to przyjemność. Przed zmianą MM to był koszmar i udręka.

Zaś co się tyczy czołgów premimum to mała garść faktów:

Wprowadzony HWK 30 - opinia forum: szrot nie wart uwagi. Fakty? Trzecie miejsce wśród lajtów premium na serwerze europejskim.

Maraton na kołowca - płacz że taki trudny maraton na takie g***o nie warte nawet złotówki. Sam uległem tym opiniom i ze względu na trudność odpuściłem sobie maraton.

Fakty? Linia frontu pokazała że w rękach dobrego gracza to jest rzeźnik na kołach a w statystykach zajmuje 2 miejsce na serwerze eu.

Maraton na TS-5 - taki powolny badziew bez wierzy, darmowy worek hp itp. Opinia forum. Zrobiłem maraton, bo miałem czas i był łatwy oraz sam chciałem się przekonać co jest wart, plus potrzebowałem załogi z zerowym perkiem na amerykańskie TD.

Fakty? Drugie miejsce wśród TD premium na serwerze eu.

Maraton na SU-130PM - opinia forum: fajne kamo, ale strasznie kapryśne działo, papier, bez obrotowej wierzy, niby nie taki szrot, ale zbyt dobry też nie jest.

Fakty? Pierwsze miejsce na serwerze eu. Domyślam się że Skorpionowi statystyki może zaniżać fakt iż kody na tą premkę są rozdawane niemal masowo i co najmniej dwa razy był w skrzynkach na święta, jednak co by nie mówić, to SU ma pewne miejsce w pierwszej trójce TD premium.

To tylko fakty z okresu mojej krótkiej przygody z wotem.

Pojazdy mają wady i zalety po to, żeby gracz nauczył się niwelować jedne a wykorzystywać drugie a nie grał jak małpa.

Ja byłem kiedyś solidnym węgielkiem który nie mógł zrozumieć dlaczego tak szybko jest niszczony w bitwie jadąc mocnym czołgiem ciężkim.

Obecnie po 7k bitew potrafiłem zrobić zielone staty na takich szrotach jak DW 2 czy Type 95 Heavy, choć nie gram pod statystyki.

Wystarczyło dostosować styl gry do możliwości pojazdu.

Tylko tyle i aż tyle.

I mała dygresja dotycząca nadętych fioletów.

Jesteście dobrzy, ale nie aż tak jak Wam się wydaje.

Dlaczego tak uważam?

Ja jestem stabilną cytrynką. Mam 1000 WN8.

Jednak kiedy dostałem kod na 5 bitew na Lorkę 40T, to mając tak mało bitew chciałem możliwie najefektywniej sprawdzić jakie ma możliwości ten sławny med.

No więc zamontowałem wentę, stabilizator i skupiarkę, wsadziłem najlepszą załogę francuską jaką miałem, czyli 2 i pół perkową, oraz załadowałem golda po dach.

Bez racji bojowych, ponieważ na co dzień nie gram z racjami.

Jakież było moje zdziwienie kiedy wykręciłem 2800 WN8, pomimo kompletnej klapy z mojej winy w jednej z bitew, czyli w 25% całej próbki.

Czyli co?

Dobry tank plus full gold, plus 5 perkowa załoga, plus fioletowe moduły, plus racje bojowe i z każdej myślącej cytryny zrobisz fioleta.

Od cała filozofia :D

Co to jest ebola?

kether72 #19 Posted 17 October 2019 - 07:21 PM

Corporal

• Player
  • 30101 battles
  • 186

View Post_Smigi_, on 17 October 2019 - 06:09 PM, said:

Co to jest ebola?

Nieuleczalna choroba powercreepu w Wocie symbolizowana czołgiem nagrodą za drugą serię misji osobistych czyli Object 279(e)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users