Jump to content

Znásobte své odměny za vítězství díky balíčkům s modifikátorem 5×

• Please log in to reply
18 replies to this topic

Community #1 Posted 21 October 2019 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 33,156
Získejte 5× více zkušeností za vítězství!

Úplný text položky novinek

rejnok1 #2 Posted 21 October 2019 - 06:41 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24124 battles
  • 3,422
  • [PRASE] PRASE

Hm. Když už si to někdo koupí, proč c to nedat jako prémiové XP u účtu? Aby to hráč mohl využít, když bude chtít on, ne kdykoli vyhraje.

Ale vím, pokud by to užíval dle uvážení, prodalo by se toho asi méně. 

bleko99 #3 Posted 21 October 2019 - 07:10 AM

Lance-corporal

• Player
  • 64341 battles
  • 78
  • [-TCL-] -TCL-

View Postrejnok1, on 21 October 2019 - 05:41 AM, said:

Hm. Když už si to někdo koupí, proč c to nedat jako prémiové XP u účtu? Aby to hráč mohl využít, když bude chtít on, ne kdykoli vyhraje.

Súhlas len pozor na magické 5x násobky výhry prichádzajú veľmi sporadicky.

Leeroy_YOLO #4 Posted 21 October 2019 - 07:37 AM

Brigadier

• Player
  • 7289 battles
  • 4,199

View Postrejnok1, on 21 October 2019 - 07:41 AM, said:

To už je taky takovej místní folklor, oni dají pětinásobky, hráči připomenou, že by rádi volitelné užití, nic se nestane a pak se znovu objeví v shopu pětinásobky a pořád dokola. Až budou potřebovat představit novinku, tak slavně přijdou s možností volit pětinásobky dle úvahy.

Myslím, že by se toho méně neprodalo, spíše že by z toho hráči vytřískali víc expů za povedenější hry než jen za podmínky TOP10 při výhře a více na tancích, kde je doopravdy chtějí. A to taky asi nebude úplně záměr.

Musíme si počkat, ale věřím, že jednoho dne to přijde :great: 

Jinak ten první balíček je prima, za cca 1100 je tam ekvivalent cca 900 v goldech (pro toho, kdo nechce stání o něco méně ) a 75 pětinásobků tak vyjde jen na cca 200, což není nejhorší na až cca 300 tis. xp.

Edited by Leeroy_YOLO, 21 October 2019 - 07:44 AM.

safari #5 Posted 21 October 2019 - 07:50 AM

Lance-corporal

• Beta Tester
  • 26678 battles
  • 99
Vzhledem k tomu že většina bitev končí 15:1 nebo 15:2 tak to je opravdu na dlouho :teethhappy:

rejnok1 #6 Posted 21 October 2019 - 08:21 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24124 battles
  • 3,422
  • [PRASE] PRASE

View PostLeeroy_YOLO, on 21 October 2019 - 07:37 AM, said:

Myslím, že by se toho méně neprodalo, spíše že by z toho hráči vytřískali víc expů za povedenější hry než jen za podmínky TOP10 při výhře a více na tancích, kde je doopravdy chtějí. A to taky asi nebude úplně záměr.

Já myslel, že by se to méně prodávalo, protože by těch 54 násobků hráči potřebovali méně, kdyby měli možnost si sami zvolit, kdy by to využili. tedy nepovede se bitva, nevyužiji, vydrží mi to déle :-P

kocour75 #7 Posted 21 October 2019 - 08:53 AM

Warrant Officer

• Player
  • 63592 battles
  • 887
  • [AV-M] AV-M

View Postrejnok1, on 21 October 2019 - 07:21 AM, said:

Já myslel, že by se to méně prodávalo, protože by těch 54 násobků hráči potřebovali méně, kdyby měli možnost si sami zvolit, kdy by to využili. tedy nepovede se bitva, nevyužiji, vydrží mi to déle :-P

Sice by to těm lidem vydrželo o něco déle, ale byla by větší motivace si to koupit a co hlavně koupilo by to více lidí. Ve výsledku větší výdělek pro WG. Ono spíš jde o to že dnes je expení příliš rychlé a je možné že do budoucna spousta lidí ztratí motivaci proč to hrát, já osobně dojíždím poslední 4 linie a 3 budu mít dojety za pár dnů a co potom?

Sám jsem si všiml že už mi to nepřipisuje národní plány a těch univerzálních mám už 160 divné co?

Dneska si koupíš prémiový účet a máš +50%+3*volitelně+tyto 5*+100% zálohy+50-100% od klanu+15% za četu+ denní násobky 2-5* ve výsledku až 600-1 300% a to ještě zkrátíš plány, pokud ti teda vypadnou za daný národ. 

I průměrný hráč by z IX na X se dostane za méně než 100 bitev a celý strom přeletí za 200 bitev což znamená že se ani pořádně nenaučí s danými tanky hrát.

Miri37 #8 Posted 21 October 2019 - 09:02 AM

General

• Player
  • 50501 battles
  • 8,556

View PostLeeroy_YOLO, on 21 October 2019 - 06:37 AM, said:

To už je taky takovej místní folklor, oni dají pětinásobky, hráči připomenou, že by rádi volitelné užití, nic se nestane a pak se znovu objeví v shopu pětinásobky a pořád dokola. Až budou potřebovat představit novinku, tak slavně přijdou s možností volit pětinásobky dle úvahy.

Musíme si počkat, ale věřím, že jednoho dne to přijde :great: 

Jinak ten první balíček je prima, za cca 1100 je tam ekvivalent cca 900 v goldech (pro toho, kdo nechce stání o něco méně ) a 75 pětinásobků tak vyjde jen na cca 200, což není nejhorší na až cca 300 tis. xp.

Za cílenou cenu ZK by to kupovalo mnohem mně hráčů.

Podobné je to s PÚ. Tam má WG také spočítané kolik průměrně hráči platí za hodinu + to má určitý motivační faktor nenechat čas PÚ propadnout. Plácnu, nyní to vychází 10kč/hodinu pokud hráči hrají průměrně 30 hodin měsíčně. Placení za odehraný čas bude znamenat nižší příjem od hráčů, co hrají méně něž 30 hodin. Pro hráče, co hrají víc např. 90 hodin to už může být drahé a hraní omezí, opět méně financí. Logicky by muselo dojít ke zdražování hodinové sazby na stejné příjmy.

U těch volitelných ZK by se trojnásobná cena za stejné množství ZK zdálo hodně hráčů moc drahé.   

Edited by Miri37, 21 October 2019 - 09:53 AM.

rejnok1 #9 Posted 21 October 2019 - 09:14 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24124 battles
  • 3,422
  • [PRASE] PRASE

Já vycházím z premisy, že určitá skupina lidí nikdy nic platit nebude. Druhá skupina si koupí něco občas a poslední kupuje pravidelně. A to je ta, o kterou jde v prvé řadě. Takže pokud kupuji pravidelně, tak budu tyto zkušenosti nakupovat méně, protože je budu využívat obezřetněji. Možná by si to pár lidí z té druhé koupilo, takže v daný okamžik by došlo k navýšení příjmů, ale to by bylo jen krátkodobé. Je možné, že se pletu v úvaze, ale pro kohokoli je lepší raději stále platící hráč byť méně než pár občasně byť více platících. Takže podle mě by z dlouhodobého hlediska příjem poklesl.

Ale tohle je teorie.

Artin_19msd #10 Posted 21 October 2019 - 09:27 AM

Corporal

• Player
  • 59676 battles
  • 121

View Postsafari, on 21 October 2019 - 06:50 AM, said:

Vzhledem k tomu že většina bitev končí 15:1 nebo 15:2 tak to je opravdu na dlouho :teethhappy:

Není nadto, dobře si za prohrávat..…:D  

Važ si to. Neexistuje jiná hra, která by ti to tolik umožňovala. To umí jenom WG!:facepalm::facepalm:

Leeroy_YOLO #11 Posted 21 October 2019 - 09:55 AM

Brigadier

• Player
  • 7289 battles
  • 4,199
Tak určitě to je taky možné, já to bral spíše podle sebe, když jsem si třeba koupil 225 pětinásobků, tak jsem to hrál jen tam, kde jsem je chtěl mít odehrané a jiné tanky jsem nehrál, což je trošku odrazující. Kdybych si mohl vybrat, kdy je využiji, koupil bych si balíček, mohl bych u toho hrát i jiné tanky, takže bych hrál více a třeba u toho měl další náklady, takhle jsem nehrál a tudíž nebyly náklady. No a zároveň bych to nepoužil u bitev, kde jsem byl s odřenýma ušima 10. ale třeba jen v TOP5, ale to bych pak nevyužil méně pětinásobků, jen bych z nich vytřískal více, protože bych pořád chtěl třeba těch 75 a ne jen 50. Ale chápu, že může být někdo, kdo potřebuje něco jen zalepit a víc by pak nepotřeboval. Otázka pak je, kolik kterých zákazníků WG má, což my nevíme a můžeme jen hádat možnosti, ale určitě obě skupiny existují a nebudou samy, to souhlasím :great:

zEEpY91 #12 Posted 21 October 2019 - 10:04 AM

Warrant Officer

• Player
  • 13032 battles
  • 567
Nemal byt oddnes podla kalendara akcii nejaky 10 dnovy special halo wg? 

SWAT0013 #13 Posted 21 October 2019 - 10:37 AM

Brigadier

• Player
  • 31410 battles
  • 4,788
  • [KHIL] KHIL

Já vím, že se ta cena a využitelnost sice omílá pořád dokola, ale podle mě to WG nechce udělat, protože to počítá jako s PÚ ;)

WG má spočítáno, že hráči průměrně uhrají třeba plácnu 100k expů navíc za 25 pětinásobků. Horší hráči uhrají třeba 80k, lepší třeba 150k expů. WG ovšem nechce, aby si ti hráči vybírali, kdy ten násobek využijí z prostého důvodu - rázem by průměrný zisk expů byl třeba 130k expů za 25 násobků, horší hráči by uhráli třeba 90-100k expů a lepší hráči by uhráli třeba 170-200k expů...

Takže se nabízí de facto jediná otázka - jak moc by se změnila cena, kdyby se daly ty násobky skutečně používat podle přání hráče? A tady nastává velký otazník - jistě, pokud by to zdražilo balíčky třeba o 20 - 50Kč, asi by to nikdo nijak moc extra neřešil a naopak by se třeba pár nových kupujících našlo . Jenže co kdyby to mělo zdražit balíčky třeba o 100Kč? To už by si velká část hráčů, kteří ty balíčky i třeba sem tam koupí, velmi rozmyslela...

A WG má podle mě velmi dobře spočítané a odhadnuté, kolik hráčů navíc by si to koupilo, kdyby byly balíčky o něco dražší s využitelností dle přání, stejně jako kolik hráčů by se na ty balíčky vykašlalo kvůli nárůstu ceny ;)

Navíc je dost reálné, že by se někteří hráči zasekli v takové té bublině - no ale na tuhle bitvu to nepoužiji, sice byla docela povedená, ale co kdyby se mi podařila ještě lepší apod. Takže ve výsledku by si možná dost lidí koupilo násobky třeba jednou :D

Jinak ano, při zachování ceny (nebo velmi podobné ceně ;) ) bych byl samozřejmě raději, kdyby si hráč mohl vybrat, kde a kdy to chce použít. Ale stále si myslím, že to je tak specifické zboží (a objevuje se dostatečně často), že prostě nemusím honem kupovat násobky nyní, když si třeba říkám, že budu chtít třeba násobit ty dvojhlavňové tanky... A sám vím, že sice to omezující je (jenže já to tehdy kupoval, že jsem nevěděl, zda se ještě někdy násobky objeví, což už nyní víme, že určitě nastane ;) ), ale dá se s tím pracovat - měl jsem ty násobky asi 8 měsíců, než jsem je vypotřeboval (ještě jsem měl nějaké navíc z misí, kamufláží apod.). Za těch cca 8 měsíců jsem omylem vypotřeboval 1 násobek (sešlo se mi jich asi 250 - 300, až jsem se sám divil, kde se jich tolik vzalo :unsure:), všechny ostatní násobky šly přesně tam, kam jsem chtěl... ;)

Chorche_22 #14 Posted 21 October 2019 - 12:25 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 17676 battles
  • 1,357

Pohled jednoho typu klienta....  hraji hlavně prémiáky a posádky mám už tak jak potřebuji , nové linie expím zcela výjimečně. Pětinásobky tedy využiji pouze občas a pokud není možnost si sám vybrat , na kterou jednotlivou bitvu ho použiji , tak mě ten pětinásobek spíše otravuje. Pokud vyhraji, tak nemůžu už znova hrát stejný stroj , protože by mi vyžral pětinásobek, který si "šetřím" na expení linie. ( na konvert expů to nebudu plýtvat a do posádky nepotřebuji ).

Druhá věc, proč bych měl vůbec něco expit , když si hru kdykoliv překopete ?  Před týdnem jsem například doexpil T49 , protože to je unikátní skaut s houfnicí a vualá , Vy prostě zničíte HE munici ,potažmo houfnice , takže to byl vlastně ztracený čas. To samé Type 5 , doexpil jsem a za měsíc jste ho vykastrovali změnou děla. Pořizoval jsem ho do garáže, protože byl jiný , unikátní , nyní je z něj jen obyčejný pancéřák se 14kou dělem. Nebo E5 , doexpil jsem jí před lety a za měsíc dostala nerf kopulky…  a tak by se dalo pokračovat...

Nemám už zkrátka absolutně žádnou energii ani chuť expit jakékoliv další stroje, při tom co se hrou předvádíte ,  tak proč bych si měl vůbec kupovat Vaše balíčky pětinásobků ? 

Sonic_Destiny #15 Posted 21 October 2019 - 12:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 38529 battles
  • 345
Vďaka tímto balíčkom so hravo doexpil pomaly 6 desín pomocou misí na vrchole stromu ktoré pridávajú ďalší paťnásobok, nehovoriac s premiovým 3- násobkom dalšej premiovej misie vidi za ďalší 3-násobok plus zálohy s ďalším 100% násobkom plus. Čo je pomaly 17- násobok za jednu bitku Takže Si pohodlne odehrám na pol hodinku denne 2 výhry s 25 000 exp ako pán.

Edited by Powerman1212, 21 October 2019 - 12:49 PM.

Miri37 #16 Posted 21 October 2019 - 01:00 PM

General

• Player
  • 50501 battles
  • 8,556

View PostPowerman1212, on 21 October 2019 - 11:48 AM, said:

Vďaka tímto balíčkom so hravo doexpil pomaly 6 desín pomocou misí na vrchole stromu ktoré pridávajú ďalší paťnásobok, nehovoriac s premiovým 3- násobkom dalšej premiovej misie vidi za ďalší 3-násobok plus zálohy s ďalším 100% násobkom plus. Čo je pomaly 17- násobok za jednu bitku Takže Si pohodlne odehrám na pol hodinku denne 2 výhry s 25 000 exp ako pán.

Nepohybuji se v zóně platících zákazníků, tak se mohu plést a mají opravdu možnosti které říkáš, ale moc se mi to nezdá. Jen 30 minut denně se mi zdá málo. Odhaduji 5 bitev 2-3 výhry.

Když bude někdo platit a hrát 1,5-2 hodiny denně a při slušnějších výkonech a působení v klanu, tak poletí po technologických strome jako raketa. 

storker111 #17 Posted 21 October 2019 - 03:42 PM

Private

• Player
  • 4579 battles
  • 2
  • [TACS] TACS
Me tento bonus dost otravuje a omezuje. Jsou dny co si chci zahrat tanky na ktere nechci nasobky a tak musim hrat do prvni vyhry. Ta dost casto prijde po prvni hre a pak muzu vypnout hru.

Sonic_Destiny #18 Posted 23 October 2019 - 01:05 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 38529 battles
  • 345

View PostMiri37, on 21 October 2019 - 12:00 PM, said:

Nepohybuji se v zóně platících zákazníků, tak se mohu plést a mají opravdu možnosti které říkáš, ale moc se mi to nezdá. Jen 30 minut denně se mi zdá málo. Odhaduji 5 bitev 2-3 výhry.

Když bude někdo platit a hrát 1,5-2 hodiny denně a při slušnějších výkonech a působení v klanu, tak poletí po technologických strome jako raketa. 

za 30 minút sa to dá dať keďže dohrávam dokonca iba tie bitky ktoré som si určite istý že máme prevahu a určite vyhráme. pri bitkách kde akonáhle vidím že nie je šanca to už zachrániť od prehry alebo je malý wr okamžite dezertujem a skáčem na ďalšiu bitku s ďalším tankom aby som ušetril čas.

Miri37 #19 Posted 23 October 2019 - 02:15 PM

General

• Player
  • 50501 battles
  • 8,556

View PostPowerman1212, on 23 October 2019 - 12:05 PM, said:

za 30 minút sa to dá dať keďže dohrávam dokonca iba tie bitky ktoré som si určite istý že máme prevahu a určite vyhráme. pri bitkách kde akonáhle vidím že nie je šanca to už zachrániť od prehry alebo je malý wr okamžite dezertujem a skáčem na ďalšiu bitku s ďalším tankom aby som ušetril čas.

Musím ti věřit, že to tak je.

Už jen drobný dotaz, tento herní styl je tvůj přirozený od začátku hraní, nebo si tě tak WG ve hře vychovalo.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users