Jump to content

Paczki świąteczne 2019

paczki świąteczne 2019 czołgi specjalne premium złoto paczki świąteczne dwulufowe 10 tier ozdoby świąteczne jakie ceny paczek

• Please log in to reply
223 replies to this topic

NeoPOLAND #21 Posted 05 November 2019 - 01:19 PM

Warrant Officer

• Player
  • 51962 battles
  • 934
  • [ICOH] ICOH

Ja to bym widział TAK :medal:

1. Nagroda jak było rok temu dla stałych graczy (czym starsze konto tym cenniejsza nagroda) obligacje , t 150 2 itp oby nie było gorzej jak poniżej - ubiegłego roku a będzie pięknie ?  jak myślicie jaki tank będzie tego roku ?

1.5. Kalendarz przeważnie 80% lipnie wyglądają oferty tanków które było parę dni temu wcześniej do kupienia lub są aktualnie w sklepie , jedyny + to że było można ubiegłego roku było kupować oferty poza ostatnią xD .. za złoto w garażu 

moim zdaniem powinno być większość ofert "różnorodnych nie tylko 10% tańszy tank i trochę golda srebra wiecznie to samo" tylko nowych premek jak typek 59 , 59G a nawet coś nowego jakaś X ... to by było całkiem elegancko :)  A was jakie oferty by zadowoliły ?

2. Event świąteczny oby jeszcze więcej było nagród , bonusów , styli - skórek nowych! itp fajnie by było losować w małych paczkach nie tylko ozdoby na choinkę , srebra ale i 2-3-4 a nawet po 10 obligacji  z małego pudełka   iiiiiii fannee by było gdyby zaczynał się początek 2 tygodnia -  12-13grudnia ... Zapewne jak ubiegłego roku czy 2 lata temu będzie 19-20 grudnia i pociągnie do 15 stycznia :(  , TAK NIE czy wam to obojętne ? 

3. Skrzyneczki  wiadomo coś mocnego dwie lufki niby już potwierdzone e75 TS VIII i coraz głośniej się robi  że niby będzie do wylosowania z dużych skrzynek X specjalne jak 907 , cheeftein , VK K itp No to by była bomba :)  luuub po prostu wygrać zniżkę na kupienie lub samo kupienie za OBLIGACJE jakiejś X  :D  tylko nie tego badzie..a w sklepie tylko wiadomo czegoś konkretniejszego ....   co wy byście chcieli zobaczyć

Edited by NeoPOLAND, 05 November 2019 - 01:21 PM.

Murek84 #22 Posted 05 November 2019 - 02:11 PM

Private

• Player
  • 451 battles
  • 32

View PostPolish_Badger, on 03 November 2019 - 04:07 PM, said:

Jak myślicie kiedy ruszą z eventem paczki świąteczne i co w nich będzie?

Czy to prawda że będą czołgi specjalne 10 i 9 tiery?

Może będzie jakiś dwulufowiec premium?

Myślę że jak w zeszłym roku był w superteście is3a i zaraz prawie trafił do paczek to mogą dać w tym roku 9 tier obj 752 ;)

No i czy cenowo będzie podobnie czy taniej?

A może w sprzedaży będzie możliwość zakupu małych skrzynek z ozdobami?

Jak myślicie?

WG bardzo dobrze zarabia na paczkach.

Uważam, że będzie czołg premium dwulufowy, plus obligacje, złoto, premiki, skórki itp.

Bardzo mało prawdopodobne, że będą 10 tiery.

View Post_Patrol, on 03 November 2019 - 06:18 PM, said:

Skąd masz takie informacje? Czyżby z kanału yt znanego czitera, któremu nie pykło?

Jakoś ciężko przypomnieć sobie Twoją opinie jak zwykli gracze alarmowali, że jest on nieuczciwy, siedziałeś cicho.

Teraz hejt z Twojej strony, on popełnił błąd a Ty nadal go piętnujesz.

Proszę o interpretacje moderacji czy Twój post jest łamiący regulamin.

Przypominasz sobie takiego jednego CC , który miał setkę alt kont i sztucznie podbijał sobie reputacje na forum, manipulował plusami....?

Chwilka, momencik milordzie to byłeś TY :trollface:

Zanim zaczniesz kogoś pouczać sam zastanów się nad sobą.

Zetka96 #23 Posted 05 November 2019 - 02:55 PM

Private

• Player
  • 23892 battles
  • 48
  • [FAME] FAME
Liczymy na jakąś rekompensatę na święta za tą wtopę na halloween ale domyślam się, że i tak będzie podobnie jak każdego roku. Byle chociaż dali te dodatkowe % kredek za bitwy

wornock_ #24 Posted 05 November 2019 - 02:56 PM

Warrant Officer

• Player
  • 44276 battles
  • 507
nie przesadzaj zeszloroczny kalendarz byl przyzwoity - wtedy pojawil sie po raz 2 w grze  kartofel - . Jedyne na co czekam ale wiem ze to za wczesnie to ta nowa premka 9 poziomu . Z 8 jest ten problem ze jest ich zbyt wiele i nie ma czasu checi aby nimi grac - czekam takze na opcje trade in aby pozbyc sie paru 8 ktorymi nie gra sie od dawien dawna i aby wziasc cos nowego

NeoPOLAND #25 Posted 05 November 2019 - 03:08 PM

Warrant Officer

• Player
  • 51962 battles
  • 934
  • [ICOH] ICOH

View Postwornock_, on 05 November 2019 - 01:56 PM, said:

nie przesadzaj zeszloroczny kalendarz byl przyzwoity - wtedy pojawil sie po raz 2 w grze  kartofel - . Jedyne na co czekam ale wiem ze to za wczesnie to ta nowa premka 9 poziomu . Z 8 jest ten problem ze jest ich zbyt wiele i nie ma czasu checi aby nimi grac - czekam takze na opcje trade in aby pozbyc sie paru 8 ktorymi nie gra sie od dawien dawna i aby wziasc cos nowego

No to kartofel jedyny był ok 

Czerwoni nawet się nie wypowiadają... mam też przeczucie że daja ciała z nagroda.... I będzie ona słaba 

Jeśli za 2tyg nie będzie zapowiedzi jak rok temu to zapewne będzie jak Hallowen i dostaniemy ...no

Murek84 #26 Posted 05 November 2019 - 03:18 PM

Private

• Player
  • 451 battles
  • 32

View PostNeoPOLAND, on 05 November 2019 - 03:08 PM, said:

No to kartofel jedyny był ok 

Czerwoni nawet się nie wypowiadają... mam też przeczucie że daja ciała z nagroda.... I będzie ona słaba 

Jeśli za 2tyg nie będzie zapowiedzi jak rok temu to zapewne będzie jak Hallowen i dostaniemy ...no

Z paczek mają bardzo duży hajs.

Znam ludzi , którzy wydali 1-2k na paczki i to jest dla nich normalna zabawa. W związku z tym WG będzie chciała ich "zagospodarować" i w tym roku również wyciągnąć trochę hajsu.

Ciekawy pomysł to czołg premium IX teiru. Ciekawe jakie zarobki by miał.

_Patrol #27 Posted 05 November 2019 - 04:25 PM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 40806 battles
  • 35,657
  • [AW-LE] AW-LE

View PostMurek84, on 05 November 2019 - 02:11 PM, said:

Zanim zaczniesz kogoś pouczać sam zastanów się nad sobą.

Ulala zacytuj fragment, w którym kogoś pouczam w tym temacie. Mam nadzieję, że się doczekam.

NeoPOLAND #28 Posted 05 November 2019 - 05:38 PM

Warrant Officer

• Player
  • 51962 battles
  • 934
  • [ICOH] ICOH

View PostMurek84, on 05 November 2019 - 02:18 PM, said:

Z paczek mają bardzo duży hajs.

Znam ludzi , którzy wydali 1-2k na paczki i to jest dla nich normalna zabawa. W związku z tym WG będzie chciała ich "zagospodarować" i w tym roku również wyciągnąć trochę hajsu.

Ciekawy pomysł to czołg premium IX teiru. Ciekawe jakie zarobki by miał.

Szukać daleko nie musisz kupiłem 3x po 75 paczek 1200zł wydałem 

Fakty że raz w roku wydaje na WG I kasa nie z pracy żona by mi łeb urwała,  kasa na lewo z fuch , jakieś przysługi itp więc aż tak nie żałuję bo pewno za ten tyś wydalbym na dobre łyski czy na inne pierdy A tak to mam te roczne premium , sporo golda,  premek i jednak puki co czerpie z tego jakąś małą radość xD A tak przewale,  przepije i nii ma 

Na ten rok mam 1600zl na 4x po 75 pod warunkiem że 

-Skrzynki przebija zeszło roczne i będzie tam dwuluffka ... ogólnie 2 dobre VIII premki NOWE lub faktycznie X gdyby były też było by super i inne nowe skórki itp

No a jeżeli okaże się lipa tanki podobne czy jakiś szmelc nie dam ani gr i kupię se kolejnego Diesla za 1500zl  :) 

miluft_waffel #29 Posted 05 November 2019 - 06:11 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 11393 battles
  • 325
  • [KLOP] KLOP

View PostNeoPOLAND, on 05 November 2019 - 06:38 PM, said:

aż tak nie żałuję bo pewno za ten tyś wydalbym na dobre łyski

... z pokładu Idy? Myślałem, że był tylko jeden, a tu liczba mnoga.

Ziewnik #30 Posted 05 November 2019 - 06:13 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20551 battles
  • 725
  • [_CHS_] _CHS_
Będzie miał stadninę łysków. :P

Polish_Badger #31 Posted 05 November 2019 - 06:21 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 20192 battles
  • 313
  • [_PWD_] _PWD_

View PostNeoPOLAND, on 05 November 2019 - 05:38 PM, said:

Szukać daleko nie musisz kupiłem 3x po 75 paczek 1200zł wydałem 

Fakty że raz w roku wydaje na WG I kasa nie z pracy żona by mi łeb urwała,  kasa na lewo z fuch , jakieś przysługi itp więc aż tak nie żałuję bo pewno za ten tyś wydalbym na dobre łyski czy na inne pierdy A tak to mam te roczne premium , sporo golda,  premek i jednak puki co czerpie z tego jakąś małą radość xD A tak przewale,  przepije i nii ma 

Na ten rok mam 1600zl na 4x po 75 pod warunkiem że 

-Skrzynki przebija zeszło roczne i będzie tam dwuluffka ... ogólnie 2 dobre VIII premki NOWE lub faktycznie X gdyby były też było by super i inne nowe skórki itp

No a jeżeli okaże się lipa tanki podobne czy jakiś szmelc nie dam ani gr i kupię se kolejnego Diesla za 1500zl  :) 

Ja w zeszłym roku wydałem podobnie i było warto ;) Niestety jedyne co mi nie wypadło to E25.... Liczę, że w tym roku będzie coś EXTRA, na pewno oprócz pewniaków w skrzynce jak dwie ozdoby i 250golda przydałoby się jeszcze np, 50 - 100 obligacji ( ale np, może być więcej ;)  - nie wątpliwie nakręciło by to sprzedaż po tym jak otwarto sklep z obligacjami

NeoPOLAND #32 Posted 05 November 2019 - 07:43 PM

Warrant Officer

• Player
  • 51962 battles
  • 934
  • [ICOH] ICOH

View PostPolish_Badger, on 05 November 2019 - 05:21 PM, said:

Ja w zeszłym roku wydałem podobnie i było warto ;) Niestety jedyne co mi nie wypadło to E25.... Liczę, że w tym roku będzie coś EXTRA, na pewno oprócz pewniaków w skrzynce jak dwie ozdoby i 250golda przydałoby się jeszcze np, 50 - 100 obligacji ( ale np, może być więcej ;)  - nie wątpliwie nakręciło by to sprzedaż po tym jak otwarto sklep z obligacjami

Mnie nakręciła spora ilość golda 

Mimo że w pierwszych 75 skrzyni za 400zł miałem WSZYSTKO oprócz tej arty V co niby taka dobra A tylko parę razy ją grałem 

To i tak kupiłem kolejne 2x75 po 400 bo jak dobrze pamiętam jak zaliczyłem potem golda z tych 75 PACZEK to wychodziło mi gdybym kupił 2x a NAWET  3x po 30k z sklepu 

Czyli płacąc 400 wyciagamy tak naprawdę 3 razy tyle( tak było w moim przypadku) 

Oby oooby WG nie podkrecilo te losy że będziemy wyciągać o połowę mniej jak rok temu bo ni h...A nie dam zarobić  :P 

Vroobelek #33 Posted 05 November 2019 - 08:01 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18179 battles
  • 730
  • [WW3] WW3

View PostNeoPOLAND, on 05 November 2019 - 05:38 PM, said:

Mnie to generalnie dziwi, że się trzeba tłumaczyć z wydatków na grę, skoro podobną kasę łatwo jest przewalić na alko czy inne głupoty.

Co do paczek, myślę, że będą też schematy i książeczki szkoleniowe. Fajnie jakby coś trafiało z tego do małych paczek (podobnie jak w przypadku obecnych nagród cyklicznych), nie tylko ręczne gaśnice. :)

NeoPOLAND #34 Posted 05 November 2019 - 08:14 PM

Warrant Officer

• Player
  • 51962 battles
  • 934
  • [ICOH] ICOH

View PostVroobelek, on 05 November 2019 - 07:01 PM, said:

Mnie to generalnie dziwi, że się trzeba tłumaczyć z wydatków na grę, skoro podobną kasę łatwo jest przewalić na alko czy inne głupoty.

Co do paczek, myślę, że będą też schematy i książeczki szkoleniowe. Fajnie jakby coś trafiało z tego do małych paczek (podobnie jak w przypadku obecnych nagród cyklicznych), nie tylko ręczne gaśnice. :)

Nic dziwnego wyobraz się że Zona mówi ci że właśnie przelewa na gre tyś zł xD byś pomyślał że horra tak samo ona odrazu by było larmo na parę dni i 0 sexu przez msc xD

Eee schematy,  książeczki nieee już lepiej te obligacje zamiast parę srebra to choćby 5 obligacji było by lepsze z małych skrzynek 

Polish_Badger #35 Posted 05 November 2019 - 10:36 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 20192 battles
  • 313
  • [_PWD_] _PWD_

View PostNeoPOLAND, on 05 November 2019 - 08:14 PM, said:

Nic dziwnego wyobraz się że Zona mówi ci że właśnie przelewa na gre tyś zł xD byś pomyślał że horra tak samo ona odrazu by było larmo na parę dni i 0 sexu przez msc xD

Eee schematy,  książeczki nieee już lepiej te obligacje zamiast parę srebra to choćby 5 obligacji było by lepsze z małych skrzynek 

Fakt, z małych paczek przydałoby się aby choć po ten 5-10 obligacji było oprócz tych samych ozdób no i zdecydowanie więcej małych paczuszek z misji ;) Ewentualnie zakup np, 10 małych paczek za 100 Golda by szybciej albumy zapełnić ;)

rvader #36 Posted 06 November 2019 - 08:30 AM

Major General

• Player
  • 56820 battles
  • 5,155
  • [ACHJO] ACHJO
....ciekawe czy bedzie można paczki odebrać w paczkomacie,czy przywiezie kurier !?;)

NeoPOLAND #37 Posted 06 November 2019 - 08:52 AM

Warrant Officer

• Player
  • 51962 battles
  • 934
  • [ICOH] ICOH

View PostPolish_Badger, on 05 November 2019 - 09:36 PM, said:

Fakt, z małych paczek przydałoby się aby choć po ten 5-10 obligacji było oprócz tych samych ozdób no i zdecydowanie więcej małych paczuszek z misji ;) Ewentualnie zakup np, 10 małych paczek za 100 Golda by szybciej albumy zapełnić ;)

I jak się nie mylę A się nie mylę na pewno to nie ubiegłego ale 2lata temu po bitwach siadalo duuzo więcej małych paczek o conajmniej połowę A min 40% WG zmniejszyło ilość zdobycie małych skrzynek ubiegłego roku 

View Postrvader, on 06 November 2019 - 07:30 AM, said:

....ciekawe czy bedzie można paczki odebrać w paczkomacie,czy przywiezie kurier !?;)

Nooose paczuszki tyylko w garażu WG mooozniia otworzyć! :P 

Murek84 #38 Posted 06 November 2019 - 11:20 AM

Private

• Player
  • 451 battles
  • 32

View Post_Patrol, on 05 November 2019 - 04:25 PM, said:

Ulala zacytuj fragment, w którym kogoś pouczam w tym temacie. Mam nadzieję, że się doczekam.

Przeczytaj jeszcze raz post :) może wtedy będzie Ci w głowie już balangać.

Uważam, że reprezentujesz ten sam poziom oszustwa co SQB. On oszukiwał grając z czitami a Ty jak Nisza, bawiłeś się regulaminem , alt kontami itp.

View PostNeoPOLAND, on 05 November 2019 - 07:43 PM, said:

Mnie nakręciła spora ilość golda 

Mimo że w pierwszych 75 skrzyni za 400zł miałem WSZYSTKO oprócz tej arty V co niby taka dobra A tylko parę razy ją grałem 

To i tak kupiłem kolejne 2x75 po 400 bo jak dobrze pamiętam jak zaliczyłem potem golda z tych 75 PACZEK to wychodziło mi gdybym kupił 2x a NAWET  3x po 30k z sklepu 

Czyli płacąc 400 wyciagamy tak naprawdę 3 razy tyle( tak było w moim przypadku) 

Oby oooby WG nie podkrecilo te losy że będziemy wyciągać o połowę mniej jak rok temu bo ni h...A nie dam zarobić  :P 

WG z obligacji chce zrobić "nowego" golda :)

Zastanawia mnie tylko jedno, kiedy i w jakiej formie obligacje będzie można kupić.

Bezpośrednio za PLN czy pośrednio czołg za 400zł plus za darmo 10k obligacji.

muriceps #39 Posted 06 November 2019 - 12:03 PM

Major General

• Player
  • 29878 battles
  • 5,273
  • [UVC] UVC
1200 PLN?! Grubo. Neo, w tym miejscu w imieniu własnym chciałbym Ci podziękować za możliwość gry za darmo. Ktoś płaci aby nie płacić mógł ktoś inny. 

_Patrol #40 Posted 06 November 2019 - 12:06 PM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 40806 battles
  • 35,657
  • [AW-LE] AW-LE

View PostMurek84, on 06 November 2019 - 11:20 AM, said:

Przeczytaj jeszcze raz post :) może wtedy będzie Ci w głowie już balangać.

Uważam, że reprezentujesz ten sam poziom oszustwa co SQB. On oszukiwał grając z czitami a Ty jak Nisza, bawiłeś się regulaminem , alt kontami itp.

Tak jak myślałem. Od chłopca na posyłki nie powinienem oczekiwać cytatu. Mam nadzieję, że płaci ci sowicie.

4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users