Jump to content

Czołgi-weterani w ofercie specjalnej

• Please log in to reply
39 replies to this topic

Community #1 Posted 08 November 2019 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,567
Do sklepu powróciły cztery wspaniałe czołgi w kilku różnych wariantach.

Pełna treść wiadomości

wornock_ #2 Posted 08 November 2019 - 06:05 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 43311 battles
  • 436

Ok widze juz dziala. Somue wzialbym w ciemno - fajny czolg- szkoda ze nie mam kupona na conajmniej 20% znizki:)

Normalnie czuje sie prawie jak w dzien dziecka badz mikolajki wysyp czolgow jednego dnia niesamowity -

Edited by wornock_, 08 November 2019 - 06:12 AM.

murmeniusz #3 Posted 08 November 2019 - 07:10 AM

Sergeant

• Player
  • 10916 battles
  • 268
  • [BI-G] BI-G
Można się już pogubić w tych ofertach, co chwilę coś.

sky128 #4 Posted 08 November 2019 - 07:31 AM

Private

• Player
  • 5272 battles
  • 28

Block Quote

W przeciwieństwie do większości swoich towarzyszy, pojazd Somua SM jest osłonięty dość grubym pancerzem

No faktycznie ma niesamowity pancerz, czolgi lekkie przebijają go w przód wieży, taki z niego heavy.

ankuba57 #5 Posted 08 November 2019 - 07:47 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 35916 battles
  • 3,386
  • [WGSR] WGSR
Ta oferta to taki swojego rodzaju test po wprowadzeniu WGC - ocena zainteresowania grą.

NeoPOLAND #6 Posted 08 November 2019 - 07:55 AM

Warrant Officer

• Player
  • 51643 battles
  • 866
  • [ICOH] ICOH

View Postwornock_, on 08 November 2019 - 05:05 AM, said:

Ok widze juz dziala. Somue wzialbym w ciemno - fajny czolg- szkoda ze nie mam kupona na conajmniej 20% znizki:)

Normalnie czuje sie prawie jak w dzien dziecka badz mikolajki wysyp czolgow jednego dnia niesamowity -

Seriioo? To dlaczego nie poczekasz 3tyg zapewne w kalendarzu będzie o 40zł mniej 

I tank JAK dla mnie słaby 

MortimerPL #7 Posted 08 November 2019 - 08:08 AM

Lieutenant

• Player
  • 38412 battles
  • 1,946
  • [_CHS_] _CHS_

Czekam na komentarz, że WG bankrutuje bo wrzuca do sklepu dobre czołgi. Kto pierwszy?  :trollface:

W sumie to nie wiem, czy nie uznać wypowiedzi Ankuby :trollface:

klosiu_1 #8 Posted 08 November 2019 - 08:12 AM

Major General

• Player
  • 52032 battles
  • 5,657
  • [_CHS_] _CHS_
No właśnie, o dziwo żaden z tych czołgow nie jest słaby, też mi się to rzuciło w oczy. Przypadek? :D

OtumaR #9 Posted 08 November 2019 - 08:24 AM

Private

• Player
  • 1155 battles
  • 4
  • [_PFF_] _PFF_

Ja naprawdę nie wiem co jest z wami ludzie , śledze forum od niedlugiego czasu ,gdyż jestem nowym graczem . Wiecznie na każdym Poście od WG  czy to jakaś informacja czy czołg premium jest tyle hejtu , tyle negatywnych rzeczy , co ludzie pisza w strone WG , że przeraża to i nie chce mi sie grac , w grze tak samo wiecznie ludzie nie zadowoleni , reasumując , co by WG nie zrobilo czy to dobrą rzecz czy nie i tak jest tyle negstywnych zarzutów , ze szok , 

Chce poczytać coś o nowym czołgu lub usłyszeć zdanie weteranów to czytam tylko jaka gra gra jest *** etc ..

Pozdrawiam czekam  na fale hejtu w moją strone :)

trebi120 #10 Posted 08 November 2019 - 08:28 AM

Private

• Player
  • 26299 battles
  • 2
Nie chce się czepiać ale oferta za 200zl. Jest napisane że 30 dni premium a po kliknięciu w szczegóły nie pokazuje tego. Oby ludzie po zakupie zostali premke 
07:31 Added after 3 minute

View PostOtumaR, on 08 November 2019 - 07:24 AM, said:

Ja naprawdę nie wiem co jest z wami ludzie , śledze forum od niedlugiego czasu ,gdyż jestem nowym graczem . Wiecznie na każdym Poście od WG  czy to jakaś informacja czy czołg premium jest tyle hejtu , tyle negatywnych rzeczy , co ludzie pisza w strone WG , że przeraża to i nie chce mi sie grac , w grze tak samo wiecznie ludzie nie zadowoleni , reasumując , co by WG nie zrobilo czy to dobrą rzecz czy nie i tak jest tyle negstywnych zarzutów , ze szok , 

Chce poczytać coś o nowym czołgu lub usłyszeć zdanie weteranów to czytam tylko jaka gra gra jest *** etc ..

Dobrze gadasz kolego. Ciągle tylko narzekanie a osób które piszą w temacie jest może 40%. Co do czołgów to kupiłem vk fajny pojazd duża alfa fajna pena. Mam 50tp osobiście pena kuleje i na goldzie ale pojazd miły. 

brat1969 #11 Posted 08 November 2019 - 08:33 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 16415 battles
  • 392
  • [K---B] K---B

Zobacz postMortimerPL, w dniu 08 listopada 2019 r. - 08:08, powiedział:

Czekam na komentarz, że WG bankrutuje bo w sklepie do sklepu dobre czołgi. Kto pierwszy?  :Troll Face:

W sumie to nie wiem, czy nie dokonać analizy Ankuby :Troll Face:

Gdy Defender trafi do stałej sprzedaży, to będę mógł się obawiać, że WG bankrutuje.

PaszczA76 #12 Posted 08 November 2019 - 08:38 AM

Lance-corporal

• Player
  • 51535 battles
  • 80
  • [US66] US66

View PostOtumaR, on 08 November 2019 - 08:24 AM, said:

Daj swemu Panu pinć zeta to się coś dowiesz o czołgu. 

env1ro #13 Posted 08 November 2019 - 08:59 AM

Private

• Player
  • 35579 battles
  • 40
  • [VS_MM] VS_MM

50TP Prototyp 

VK 75.01 (K) 

Centurion Mk. 5/1 RAAC 

Somua SM 

TS-5

:izmena:

morph70 #14 Posted 08 November 2019 - 09:13 AM

Private

• Player
  • 7537 battles
  • 10

Bo widzisz, na tym forum nie ma moderacji merytorycznej, każdy może pisać od rzeczy i zazwyczaj wylewa swoje frustracje tutaj, często obrażając innych. Najlepszy przykład poniżej:

View PostPaszczA76, on 08 November 2019 - 08:38 AM, said:

Daj swemu Panu pinć zeta to się coś dowiesz o czołgu. 

wornock_ #15 Posted 08 November 2019 - 09:18 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 43311 battles
  • 436

View PostOtumaR, on 08 November 2019 - 07:24 AM, said:

Prosisz o fale hejtu - mowisz i masz

Dales "PIontaka" i siedzisz w klanie dla luzaka :)

a merytorycznie - Ciezko ci bedzie wyrobic sobie opinie o jakims czolgu czytajac forum. Co uzytkownik to moze byc inna opinia - i skad "biedaku" bedziesz wiedzial kogo sie sluchac- czy wychwalacza piszacego same pochlebstwa o czolgu X - czy czytajac narzekacza ktory prawie zawsze twierdzi ze promocyjny czolg badz jakies posuniecie WG to lipa,sciema i mydlenie oczu :) ( powtorkami z YT)  tez ciezko sie sugerowac bo wiadomo kazdy stara sie tam pokazac swoj najlepszy wynik i tym sie chwali - a nie pokaze kiedy zagral jak ostatnia lebiega robiac 0 dmg lub niewiele wiecej. Tu wiekszosc przychodzi dla samej rozrywki poczytac posmiac sie czasem napisac cos madrego (tak zdarza sie) badz glupiego)

08:21 Added after 2 minute

View Postmorph70, on 08 November 2019 - 08:13 AM, said:

Bo widzisz, na tym forum nie ma moderacji merytorycznej, każdy może pisać od rzeczy i zazwyczaj wylewa swoje frustracje tutaj, często obrażając innych. Najlepszy przykład poniżej:

a co chcialbys wszystko moderowac? kazda wypowiedz nie na temat cenzurowac? to forum by umarlo w chwile - i tak patrzac po ilosci aktywnych uzytkownikow a ilosci postow - Unikalny post czyli osoby swiezej pojawia sie niezmiernie rzadko

08:26 Added after 8 minute

View PostNeoPOLAND, on 08 November 2019 - 06:55 AM, said:

Seriioo? To dlaczego nie poczekasz 3tyg zapewne w kalendarzu będzie o 40zł mniej 

I tank JAK dla mnie słaby 

Grudzien niestety to miesiac wzmozonych wydatkow (nie tylko zwiazanych z wotem), a w tym miesiacu sa powiedzmy 4 okazje gdzie gotowka odplynac moze jeszcze bardziej :) mikolajki, kalendarz adwentowy- paczki swiateczne - no i sylwester.

sky128 #16 Posted 08 November 2019 - 09:28 AM

Private

• Player
  • 5272 battles
  • 28

Wiecznie na każdym Poście od WG czy to jakaś informacja czy czołg premium jest tyle hejtu, tyle negatywnych rzeczy

To nie bierze się z niczego. Gracze w ten sposób manifestują swoje niezadowolenie. Na forach innych gier, w które gram zazwyczaj panuje spokój, dyskusje są na temat, a nastrój nie jest zrujnowany przez beznadziejnie zarządzanie grą przez twórców tych gier, więc gracze zamiast narzekać, mogą się skupić na tym co naprawdę ważne - na dyskusji o rozgrywce i o tym jak stawać się lepszym graczem. Forum wota nie jest oczywiście jedynym wyjątkiem. Jest wiele społeczności różnych gier, które są toksyczne, wiecznie niezadowolone i zwykle mają do tego powody.

muriceps #17 Posted 08 November 2019 - 09:39 AM

Major General

• Player
  • 29698 battles
  • 5,209
  • [_CHS_] _CHS_

View PostOtumaR, on 08 November 2019 - 09:24 AM, said:

To jest tzw. Paradoks WG i opiera się na zasadzie: wzrost narzekania jest proporcjonalny do ilości rozegranych danego dnia bitew podzielone przez WN8. Nie ma ludzi wolnych od wpływu tego paradoksu. Sam czasami mu ulegam... Paradoks. 

A hejetm się nie przejmuj. To dobrodziejstwo inwentarza tego forum. Zresztą chyba każdego. 

Msciboj #18 Posted 08 November 2019 - 09:58 AM

Lieutenant

• Player
  • 19497 battles
  • 1,690

View PostCommunity, on 08 November 2019 - 05:00 AM, said:

Do sklepu powróciły cztery wspaniałe czołgi w kilku różnych wariantach.
<a href="https://worldoftanks.eu/pl/news/special-offers/Remembrance-Day-Offer-2019/">Pełna treść wiadomości</a>

Wy liczyć umiecie? Oferujecie 5 czołgów (chyba że jeden nie jest wspaniały).

PS. "Napisać komentarz hejterski - zadanie wykonane."

morph70 #19 Posted 08 November 2019 - 10:29 AM

Private

• Player
  • 7537 battles
  • 10

View Postwornock_, on 08 November 2019 - 09:18 AM, said:

a co chcialbys wszystko moderowac? kazda wypowiedz nie na temat cenzurowac? to forum by umarlo w chwile - i tak patrzac po ilosci aktywnych uzytkownikow a ilosci postow - Unikalny post czyli osoby swiezej pojawia sie niezmiernie rzadko

Stwierdzam fakt braku moderacji. Czy chciałbym, żeby był porządek na forum? W takim przypadku tak. Zdaję sobie sprawę, że gra wywołuje negatywne odruchy i gdzieś musimy odreagować. Po co jednak od razu agresywne personalne wypowiedzi nie wnoszące nic do tematu. Sporo ludzi właśnie nie udziela się na forum obawiając się takich ataków, co potwierdza w swoim poście OtumaR, a być może wnieśliby coś pozytywnego w to forum.

a_j_k #20 Posted 08 November 2019 - 11:18 AM

Private

• Player
  • 6298 battles
  • 23
A tak wracając do tematu, 50TP Prototype vs Centurion Mk 5/1 RAAC?

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users