Jump to content

HRA a Premium

hra premium

• Please log in to reply
11 replies to this topic

Avenger_arty_nerf #1 Posted 09 November 2019 - 01:15 PM

Private

• Player
  • 4957 battles
  • 30

"HRA"

Hra je činnost jednoho či více lidí, která nemusí mít konkrétní účel, ale přitom má za cíl radost či relaxaci. Hry se hrají především pro zábavu, ale můžou také sloužit například ke vzdělávání. Rolí hry ve společnosti se zabývá věda zvaná ludologie.

Proč to tu postuji?
No protože jsem se dnes za břícho popadal, když mě po víc než roce napadlo koupit si na víkend premium. No to byla " zádel" když jsem zjisti že ti Wargaming "vepři" chětjí za tři dny prémka 60 kaček.

A to v době, kdy už při odpočtu do bitvy je jasné, který tým je předurčen k výhře a naopak. Nezmění to ani xvm šance na výhru, která na začátku bitvy mluví jednoznačně ve prospěch následně poraženého týmu. Co na takové "HŘE" může působit radost a relaxaci?

No jistě že žádnou, to si snad raději zaplatím u Zorro mstitele lepší modifiakace a aspooň se u toho čím dál většího zvratku s názvem WORLD OF TANKS  trochu pobavím.

guthas #2 Posted 09 November 2019 - 01:18 PM

Major

• Moderator
  • 38116 battles
  • 2,920
  • [BIA] BIA

Zpovědnice je jinde. 

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/232939-zpovednice/page__pid__17350361__st__21320#entry17350361

UKO_JESHITA #3 Posted 09 November 2019 - 02:29 PM

Brigadier

• Player
  • 52166 battles
  • 4,864
  • [_LDN] _LDN

View PostAvenger_arty_nerf, on 09 November 2019 - 01:15 PM, said:

"HRA"

Hra je činnost jednoho či více lidí, která nemusí mít konkrétní účel, ale přitom má za cíl radost či relaxaci. Hry se hrají především pro zábavu, ale můžou také sloužit například ke vzdělávání. Rolí hry ve společnosti se zabývá věda zvaná ludologie.

Proč to tu postuji?
No protože jsem se dnes za břícho popadal, když mě po víc než roce napadlo koupit si na víkend premium. No to byla " zádel" když jsem zjisti že ti Wargaming "vepři" chětjí za tři dny prémka 60 kaček.

A to v době, kdy už při odpočtu do bitvy je jasné, který tým je předurčen k výhře a naopak. Nezmění to ani xvm šance na výhru, která na začátku bitvy mluví jednoznačně ve prospěch následně poraženého týmu. Co na takové "HŘE" může působit radost a relaxaci?

No jistě že žádnou, to si snad raději zaplatím u Zorro mstitele lepší modifiakace a aspooň se u toho čím dál většího zvratku s názvem WORLD OF TANKS  trochu pobavím.

Po pravdě, Ty a Tobě podobní už jděte do prde...le. Když je ta hra tak špatná, tak ji nehrej, najdi si jinou a hlavně prosím, neobtěžuj svými zvratky hráče kteří se baví a forum používají k tomu aby se něco přínosného dozvěděli a nebo se jen pobavili. A opravdu to odinstaluj, protože ta hra jde špatnou cestou, hlavně kvůli přesně takovým latám jako jseš ty. 

Edited by UKO_JESHITA, 09 November 2019 - 02:29 PM.

Jmeno1 #4 Posted 09 November 2019 - 02:38 PM

Field Marshal

• Player
  • 49292 battles
  • 11,017
Nekrm trol.a.

Taramtum #5 Posted 09 November 2019 - 03:45 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18444 battles
  • 850
  • [_AF_] _AF_

No, on to napsal poněkud emotivně. Ale nevím proč, WG skládá týmy, kde s velkou pravděpodobností vyhraje jeden tým. Umí je skládat i tak, že si člověk zahraje. Ale nezřídka, poslední dobou opravdu velmi často, to mám chuť zabalit, protože je jasné jak to dopadne. No a poslední dobou se to už i děje.

Proč například dává 2 Sheridany s proti 2 EBRkům? Nebo 3 EBRka proti 3 jiným LTčkům? Že by to byl balanční prvek, tak k nim na vrch přihodí několik 430U? Proč má jedna strana plno sovětských strojů a druhá stroje bez pancíře + pomalé stroje? A končí to jednoznačným vítěstvím takovéto strany? Nevěřím, že jsou tak neschopní nebo hloupí, aby tohle nezachytili.

Jestli se vám to neděje, tak je něco shnilého na této hře, protože mě se to děje poměrně často. Takových her je až polovina a nechce se mě už moc ani hrát. Ne, že by mě to nebavilo, ale náhlá neschopnost dorazit tank na ránu héčkem, protože má 38% WR a přes 8k her {nemám tyto informace při hře, ale proč myslíš, že se na takového hráče po skončení bitvy podívám při náhlé indispozici mého střelce?} a tím opět prohrát hru. Je už dost frustrující. Prostě to už přehání. A bohužel to je čím dál horší. S Badgerem potřebovat 17 ran na pět zásahů a jedné penetrace do odkrytého boku sovětského tanku na 200m je už nějak podezřelé. A to jsem ještě zasáhl jiný, než na který jsem mířil, protože jsem měl na výběr 2 hezky vedle sebe. A ejhle, další 4 rány do SC a Poláka prošly až zázračně přímo do weakspotů. Balanced by WG.

Už je to příliš očividné, tak se nedivte, že to ledakoho dosti irituje.

A pořád mluvíme o rozdělování tanků. Ne o hře jako takové, tak UKO, když už reaguješ, tak ne na něco jiného co tě momentálně popuzuje, prosím. Je to jak ... jeden o voze druhý o voze. Vždyť je to je vlastně spolu, že?

pecival #6 Posted 09 November 2019 - 03:45 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33572 battles
  • 365
  • [AF_V] AF_V

View PostAvenger_arty_nerf, on 09 November 2019 - 12:15 PM, said:

"HRA"

Proč to tu postuji?

posledná bitka 5.5.2019.

Koggli #7 Posted 09 November 2019 - 03:49 PM

Major

• Player
  • 11729 battles
  • 2,975
  • [SVINE] SVINE

View Postpecival, on 09 November 2019 - 03:45 PM, said:

posledná bitka 5.5.2019.

Protože má možná asi banána na foru jako mnoho dalších co se teď poslední dobou zde na foru vyrojilo jak okřídlení mravenci.:trollface:

Nebo prostě nechce být poznán na svém pravém účtě.:hiding:

pecival #8 Posted 09 November 2019 - 03:59 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33572 battles
  • 365
  • [AF_V] AF_V
ozaj tých 60kačičiek je veľa?  to je tak 10-20 odrobených minút? cca? :ohmy:

Edited by pecival, 09 November 2019 - 04:00 PM.

Jmeno1 #9 Posted 09 November 2019 - 04:05 PM

Field Marshal

• Player
  • 49292 battles
  • 11,017

Nebo jedna Plzeň v lepší restauraci. :facepalm:

Jinak nemám pocit, že by byly špatné týmy.... 

Taramtum #10 Posted 09 November 2019 - 05:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18444 battles
  • 850
  • [_AF_] _AF_

Když na 240m  5x s E3 netrefím plně doměřeného Mause, tak to je to moc.

Ne špatné týmy nejsou. Jen jsem za 6 her nepotkal rychlejší tank než E3 se kterou jezdím. No je to moje vina, nechal jsem enemáky najet příliš blízko se snajpícím ... no vlastně spíše spícímu týmu. Se SC jsem nevystřílel těch zbývajících 8 tanků, které na mě zbyli, když se tým nechal rozstřílet yolo stylem. A špatně spotuji, protože, jak mě bylo řečeno, spotuji blbé tanky na blbých místech.

Sranda byla, že si někdo v chatu ztěžoval, že se nemůže odlepit z 12 ranku. No tak jsem mu napsal, že musí hrát rusy. Zcela náhodou jsme byli 4 v týmu, který je nehrajem. Ukrutný nářez, bylo docela zábavné sledovat co všechno a z jaké blízkosti se dá dingnou.

Vůbec nejsou špatně týmy. Moje jedna výhra z 13 her, 4000-8000 HP rozdílu než stačím vůbec někam dojet a neschopnost cokoliv trefit jsou toho důkazem.

UKO_JESHITA #11 Posted 09 November 2019 - 06:05 PM

Brigadier

• Player
  • 52166 battles
  • 4,864
  • [_LDN] _LDN

View PostTaramtum, on 09 November 2019 - 05:41 PM, said:

Když na 240m  5x s E3 netrefím plně doměřeného Mause, tak to je to moc.

Ne špatné týmy nejsou. Jen jsem za 6 her nepotkal rychlejší tank než E3 se kterou jezdím. No je to moje vina, nechal jsem enemáky najet příliš blízko se snajpícím ... no vlastně spíše spícímu týmu. Se SC jsem nevystřílel těch zbývajících 8 tanků, které na mě zbyli, když se tým nechal rozstřílet yolo stylem. A špatně spotuji, protože, jak mě bylo řečeno, spotuji blbé tanky na blbých místech.

Sranda byla, že si někdo v chatu ztěžoval, že se nemůže odlepit z 12 ranku. No tak jsem mu napsal, že musí hrát rusy. Zcela náhodou jsme byli 4 v týmu, který je nehrajem. Ukrutný nářez, bylo docela zábavné sledovat co všechno a z jaké blízkosti se dá dingnou.

Vůbec nejsou špatně týmy. Moje jedna výhra z 13 her, 4000-8000 HP rozdílu než stačím vůbec někam dojet a neschopnost cokoliv trefit jsou toho důkazem.

Rusy? Hraju jen Sharidana, AMX 13 105,  C. AX a STB 1. Sice nemám moc času, ale jsem na 8 ranku ve druhé lize a žádný problém nevidím. Jediný zasek jsem měl z 12 do druhé ligy. Ovšem byla to hlavně moje chyba, moc jsem chtěl a nebyl trpělivý.

Hrej jiný tank, s E 3 toho moc neovlivníš. 

Taramtum #12 Posted 09 November 2019 - 06:50 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18444 battles
  • 850
  • [_AF_] _AF_

Hraji většinou Badgera, SC a 13 105 a překvapivě se mě daří i s Sheridanem, když nemám proti sobě EBRka. U E3 jsem si chtěl jen udělat násobek, když nemohu klesnout.  Většinu postupu jsem udělal s Badgerem. Přes prohry. Dneska mám sérii 2-3minutových bitev a to je na mě moc pomalé. Nestačím se ani zorientovat a už dostávám nakládačku od medek do zadku. Upřímně tenhle dnešní urááá styl není nic pro mě.

Ale SC mě překvapil svojí mobilitou, Do mírného kopečka mě odcouvával Obj 705. Čuměl jsem na to s otevřenou pusou, leč dostal jsem ho :-)

Also tagged with hra, premium

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users