Jump to content

Vzhledy za Vítězné znaky.

tanky modifikace návrh návrhy vítězné znaky

• Please log in to reply
36 replies to this topic

Tachenk0 #1 Posted 24 November 2019 - 11:37 PM

Warrant Officer

• Player
  • 31539 battles
  • 521
  • [RITA] RITA
 Bylo by super, kdyby se odemykali nějaké..."veteránské" vzhledy pokud já nevím, budu mít 1/2/3 marks of exelence. To by dalo dost dobrý důvod pro to se o ně snažit.

Jako návrh se dá použít Tiger I. který dostal ten svůj skin na standardní vzhled. A upravit to, že bez mark by byl normální jako z továrny.
0. Mark - Tank čistý bez všeho, jen číst pancíř jako kdyby teď vyjel z továrny.
1. Mark - Přidá nářadí, příslušenství.

2. Mark - Přidá pásy na boky věže, poškodí blatníky a kryt výfuku a přidá strom na bok.
3. Mark - Pověsí na tank helmy, zbraně a nahoru přidá MG-34 a omotá strom ostnatým drátem.

Pro ostatní tanky by to bylo stejné. Něco co nijak dramaticky neodliší ale zároveň dá hráčům pocit postupu víc než jen obrázky/čárky/proužky na dělo.

Dobrovolně bych klidně prošel tanky a dělal další návrhy, prakticky udělal půl práce ;) A i rád. 

mikemp477 #2 Posted 25 November 2019 - 01:24 AM

Warrant Officer

• Player
  • 14050 battles
  • 579
  • [STO-] STO-
Víš kolik tanků je ve hře na kterých jde dělat znaky (marks)?? Od IV tieru nahoru(doufám že to je). Ve hře jen 604 vozidel. Znaky jdou dělat tak na asi do 500. Hromady práce pro každý tank, ale bylo by to lepší co vydávají teď. Rád bych to viděl, třeba že by se tyhle věci mohl hráč přidat na tank sám 3D modely těchto věcí, něco podobného jako ve War Thunder. Ale byla by to jen kosmetická stránka.

Naughtilus #3 Posted 25 November 2019 - 09:04 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 31322 battles
  • 367
Radsi at pridelaji funkcnost nekterych stavajicich kamuflazi na tier IX.

Edited by Naughtilus, 25 November 2019 - 09:04 AM.

SWAT0013 #4 Posted 25 November 2019 - 09:37 AM

Brigadier

• Player
  • 31410 battles
  • 4,788
  • [KHIL] KHIL

Naprosto souhlasím s tím, že by bylo fajn, kdyby WG něco málo za znaky dávalo - od goldů přes bony až po nějaká speciální maskování, která by se jinak nedala získat a která by byla jen na tanky se 3 MoE.

Plus mít třeba medaile (něco jako jsou ty s různými stupni) za počty vozidel, na kterých jsi získal znaky (mohlo by jich být více kategorií třeba jednotlivé tiery, celkový počet atd. s tím, že by měly samozřejmě různé odměny - bony, goldy, prémiová vozidla, bonové vybavení atd. ;)) a dávat odměny i za to.

Moc se mi ale nelíbí, aby se měnil vzhled tanku, zejména takovýmto způsobem - základní model tanku by podle mě měl být stejný pro všechny bez ohledu na výkonnost.

Jediné akceptovatelné změny vzhledu by byly přizpůsobovací prvky - ovšem tady nevím, zda je dobrá myšlenka vázání na MoE - přeci jenom si myslím, že zrovna tohle je ta část WoTka, která by se měla podporovat, neboť to jsou pro WG výdělky, které nikomu hru (oproti různým vozidlům) nekazí... ;)

Edited by SWAT0013, 25 November 2019 - 09:37 AM.

kurcatovium #5 Posted 25 November 2019 - 09:49 AM

Brigadier

• Player
  • 45716 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL
Na druhou stranu když za marky budou nějaké odměny, bude to zvedat nároky, čím dál víc lidí tak bude tryhardit, tzn. bude se střílet ještě víc goldů, používat víc žrádla, velkých spotřebáků a od nového patche i kreditových směrnic, což ve F2P módu už neufinancuje opravdu nikdo. Tedy by (podle kvality odměn) následoval nejspíš houfný nákup prem tanků a účtů, což je ve výsledku profit pro WG tak jako tak.

Tachenk0 #6 Posted 25 November 2019 - 10:04 AM

Warrant Officer

• Player
  • 31539 battles
  • 521
  • [RITA] RITA

View Postmikemp477, on 25 November 2019 - 12:24 AM, said:

Víš kolik tanků je ve hře na kterých jde dělat znaky (marks)?? Od IV tieru nahoru(doufám že to je). Ve hře jen 604 vozidel. Znaky jdou dělat tak na asi do 500. Hromady práce pro každý tank, ale bylo by to lepší co vydávají teď. Rád bych to viděl, třeba že by se tyhle věci mohl hráč přidat na tank sám 3D modely těchto věcí, něco podobného jako ve War Thunder. Ale byla by to jen kosmetická stránka.

Nevím kolik je přesně tanků ve hře. Marky jsou dělat od V. výš. A že je to hromada práce pro každý tank? Nikdo neřekl, že to musí být pro všechny a zítra. Můe to být třeba proces na rok a jít postupně tier po tieru. Prostě jde ale o vylepšení pro hráče a i pár korun pro WG třeba, jak psal níž kurcatovium

09:10 Added after 6 minute

View PostSWAT0013, on 25 November 2019 - 08:37 AM, said:

Naprosto souhlasím s tím, že by bylo fajn, kdyby WG něco málo za znaky dávalo - od goldů přes bony až po nějaká speciální maskování, která by se jinak nedala získat a která by byla jen na tanky se 3 MoE.

Plus mít třeba medaile (něco jako jsou ty s různými stupni) za počty vozidel, na kterých jsi získal znaky (mohlo by jich být více kategorií třeba jednotlivé tiery, celkový počet atd. s tím, že by měly samozřejmě různé odměny - bony, goldy, prémiová vozidla, bonové vybavení atd. ;)) a dávat odměny i za to.

Moc se mi ale nelíbí, aby se měnil vzhled tanku, zejména takovýmto způsobem - základní model tanku by podle mě měl být stejný pro všechny bez ohledu na výkonnost.

Jediné akceptovatelné změny vzhledu by byly přizpůsobovací prvky - ovšem tady nevím, zda je dobrá myšlenka vázání na MoE - přeci jenom si myslím, že zrovna tohle je ta část WoTka, která by se měla podporovat, neboť to jsou pro WG výdělky, které nikomu hru (oproti různým vozidlům) nekazí... ;)

Přesně. Takhle to není skoro pocitově odměněné a nějaký ten bon by vždy pomohl. Plus ta postupná úprava vozidla co navrhuji já? Tak pokud chceme hodně monetizovat tu věc, tak ať je to dostupné skipnutelné za goldy, jen tam nebudou pak proužky? Vzhled tří markového vozidla ale bez mark. Chtěl jsem to vozidlo vzhledově dokonalé a tak jsem si zaplatil, jen na rozdíl od lidí co to mají za výkon nemám na tanku marky. To bude znamenat že to je sice monetized prvek ale zároveň se na něj dá dosáhnout i F2P cestou. 

Miri37 #7 Posted 25 November 2019 - 10:12 AM

General

• Player
  • 50501 battles
  • 8,556

Pokud se zavedou odebíratelné MoE, tak by to nebyl špatný nápad.

Tachenk0 #8 Posted 25 November 2019 - 10:20 AM

Warrant Officer

• Player
  • 31539 battles
  • 521
  • [RITA] RITA

View Postkurcatovium, on 25 November 2019 - 08:49 AM, said:

Na druhou stranu když za marky budou nějaké odměny, bude to zvedat nároky, čím dál víc lidí tak bude tryhardit, tzn. bude se střílet ještě víc goldů, používat víc žrádla, velkých spotřebáků a od nového patche i kreditových směrnic, což ve F2P módu už neufinancuje opravdu nikdo. Tedy by (podle kvality odměn) následoval nejspíš houfný nákup prem tanků a účtů, což je ve výsledku profit pro WG tak jako tak.

Klidně kdyby to bylo "skipnutelné" za goldy, nevadilo by to. Jen by se u zakoupeného "dovybavení" nebo jak to říct neukazovaly marky. Něco co by prostě ukázalo "Ten to má za goldy a ten to má za výkon". Takže by to byl zároveň F2P prvek i věc k výdělku pro WG. 

09:22 Added after 1 minute

View PostMiri37, on 25 November 2019 - 09:12 AM, said:

Pokud se zavedou odebíratelné MoE, tak by to nebyl špatný nápad.

Myslíš pro případ, že by jsi třeba chtěl tank v druhé úrovni vybavení, ale měl tři MoE? Myslím že tohle, pokud by se to zalíbilo, tak by to mělo být na hráči aby si zvolil jaký vzhled chce. S tím že MoE by pochopitelně byly ukázané jako do teď. 

Mannanan #9 Posted 25 November 2019 - 10:22 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 31690 battles
  • 3,419
  • [KHIL] KHIL
Bony byly myšleny jako měna za skill. Nakonec se dostávají za grind a za znak nedostanu žádný.

kurcatovium #10 Posted 25 November 2019 - 10:31 AM

Brigadier

• Player
  • 45716 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

View PostMannanan, on 25 November 2019 - 10:22 AM, said:

Bony byly myšleny jako měna za skill. Nakonec se dostávají za grind a za znak nedostanu žádný.

Proto když zahraješ naprosto epickou bitvu, kdy se se svým low tier tankem točíš po celé mapě, hasíš tuhle to a onde zase tamto, zničíš dva top tiery a nastřílíš a naspotíš k tomu kotel dmg (jen o kousek ti uteče velká ráže), tak dostaneš celý úctyhodný 1 bon za Lehvaslaiha! A to se vyplatí!!! Skill měna jako víno!

Zvlášť když to pak i ti nejhorší hráči v sh1t-grind eventech (jako bylo to drcení oceli nebo FL) přehazují jako hnůj vidlema... Prostě skill by WG.

Edited by kurcatovium, 25 November 2019 - 10:33 AM.

Leeroy_YOLO #11 Posted 25 November 2019 - 10:34 AM

Brigadier

• Player
  • 7289 battles
  • 4,199

View PostSWAT0013, on 25 November 2019 - 10:37 AM, said:

Spoiler

Maskovačku se stejným efektem, medaili apod., proč ne. Zbytek zvyšuje snowballing, takže to by se mi nelíbilo :P

Miri37 #12 Posted 25 November 2019 - 10:39 AM

General

• Player
  • 50501 battles
  • 8,556

View PostTachenk0, on 25 November 2019 - 09:20 AM, said:

Myslíš pro případ, že by jsi třeba chtěl tank v druhé úrovni vybavení, ale měl tři MoE? Myslím že tohle, pokud by se to zalíbilo, tak by to mělo být na hráči aby si zvolil jaký vzhled chce. S tím že MoE by pochopitelně byly ukázané jako do teď. 

Ne, myslel jsem to tak, že možnost vozit ty nové doplňky by odpovídal aktuálnímu stavu a ne max dosaženému. Máš na hlavni sice 3 MoE, ale stroj nebyl v bitvě 3 měsíce, tedy je to neaktuální => nemá žádné MoE. Vzhled bude ze stroje automaticky odstraněn. Stejně tak bude u hraného stroje upraven pokud klesne ze 3 na 2. Prostě by to odpovídal aktuálnímu stavu za určité období.

Prostě bonus za aktuálnost. 

Tachenk0 #13 Posted 25 November 2019 - 10:48 AM

Warrant Officer

• Player
  • 31539 battles
  • 521
  • [RITA] RITA

View PostMiri37, on 25 November 2019 - 09:39 AM, said:

Ne, myslel jsem to tak, že možnost vozit ty nové doplňky by odpovídal aktuálnímu stavu a ne max dosaženému. Máš na hlavni sice 3 MoE, ale stroj nebyl v bitvě 3 měsíce, tedy je to neaktuální => nemá žádné MoE. Vzhled bude ze stroje automaticky odstraněn. Stejně tak bude u hraného stroje upraven pokud klesne ze 3 na 2. Prostě by to odpovídal aktuálnímu stavu za určité období.

Prostě bonus za aktuálnost. 

To je hodně nevýhodné a od toho jsou tam žebříčky pro jednotlivé tanky. Aby se měnil stav MoE zní hloupě. 

SWAT0013 #14 Posted 25 November 2019 - 10:56 AM

Brigadier

• Player
  • 31410 battles
  • 4,788
  • [KHIL] KHIL

View PostTachenk0, on 25 November 2019 - 10:04 AM, said:

Nevím kolik je přesně tanků ve hře. Marky jsou dělat od V. výš. A že je to hromada práce pro každý tank? Nikdo neřekl, že to musí být pro všechny a zítra. Můe to být třeba proces na rok a jít postupně tier po tieru. Prostě jde ale o vylepšení pro hráče a i pár korun pro WG třeba, jak psal níž kurcatovium

09:10 Added after 6 minute

Přesně. Takhle to není skoro pocitově odměněné a nějaký ten bon by vždy pomohl. Plus ta postupná úprava vozidla co navrhuji já? Tak pokud chceme hodně monetizovat tu věc, tak ať je to dostupné skipnutelné za goldy, jen tam nebudou pak proužky? Vzhled tří markového vozidla ale bez mark. Chtěl jsem to vozidlo vzhledově dokonalé a tak jsem si zaplatil, jen na rozdíl od lidí co to mají za výkon nemám na tanku marky. To bude znamenat že to je sice monetized prvek ale zároveň se na něj dá dosáhnout i F2P cestou. 

Tady se jedná, co vlastně sledujeme těmi odměnami za 3 MoE.

1) Chceme jen nějakou malou odměnu, abychom se cítili o něco lépe, že jsme toho dosáhli? Potom bony apod. bohatě postačí.

2) Chceme aby bylo na první pohled vidět, že dotyčný je dobrý hráč s daným tankem (něco jako maskování za rankedy)? Poté maskování.

3) Chceme zase jen další cestu pro WG, jak vydělávat prachy - potom komplet změna vzhledu tanku s dokoupitelností za goldy...

Pořád si myslím, že ta odměna by měla být z kategorie 1 nebo 2. Kategorii ze sekce 3 bych bral jedině tehdy, pokud by se WG rozhodlo udělat 3D skiny na všechny tanky, tzn. základní vzhled máš komplet zdarma a můžeš si vyjezdit vylepšený vzhled (většina těch 3D maskování je fakt povedená, to se jim musí nechat) s tím, že buď časem nebo hned od začátku bude ten 3D skin i ke koupi za goldy. Muset si ale kupovat ten úplně základní vzhled je podle mě prostě přes čáru, zejména pokud někdo má více tanků a není to hráč s časem některých streamerů, že by mohl hrát třeba 4 - 6 hodin denně tanky, zejména pokud má více tanků, které si nechává nebo má rád...

Tahle cesta dle mě není úplně použitelná z dalšího důvodu - prémiáky. Vnucovat další nutnost investice do prémiáků mi nepřijde moc košér, to si přiznejme, stejně tak ovšem pokud by ten vzhled byl již v ceně, pak se zase totálně vytrácí smysl motivace k markování, protože opět vlastně dostaneš "jen" 3 znáčky na dělo...

View PostMannanan, on 25 November 2019 - 10:22 AM, said:

View Postkurcatovium, on 25 November 2019 - 10:31 AM, said:

Proto když zahraješ naprosto epickou bitvu, kdy se se svým low tier tankem točíš po celé mapě, hasíš tuhle to a onde zase tamto, zničíš dva top tiery a nastřílíš a naspotíš k tomu kotel dmg (jen o kousek ti uteče velká ráže), tak dostaneš celý úctyhodný 1 bon za Lehvaslaiha! A to se vyplatí!!! Skill měna jako víno!

Zvlášť když to pak i ti nejhorší hráči v sh1t-grind eventech (jako bylo to drcení oceli nebo FL) přehazují jako hnůj vidlema... Prostě skill by WG.

Jj, doteď jsem to nepochopil. A to měli takový potenciál s tou "skillovou měnou", ale jak ho zase dokázali promarnit...:facepalm:

Stejně tak ty odměny za medaile - ale to se psalo již tehdy a nestalo se nic, WG "jen" nacpalo bony jako odměnu do spousty módů, které nemají se skillem vůbec nic společného, pokud hraješ desítky, tak je přehazuješ vidlemi, i když nic moc nepředvedeš, protože expové koeficienty by WG... :facepalm:

Upřímně v současné době bych vážně řekl, že by už ani nevadilo, kdyby WG přišlo s nabídkou bonů v prémiovém obchodě - a to jsem si myslel, že jen tak něco takového neřeknu... :D

Jmeno1 #15 Posted 25 November 2019 - 10:57 AM

Field Marshal

• Player
  • 50912 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Představa, že bych měl udržovat MoE na 200 tancích je ryze úsměvná a to jsem ještě malá ryba. Hráči co mají stovky tanků v garáži jsou rádi, když si zahrají pár top tanků a ne ještě ometat pravidelně každý tank z garáže. ;)

Miri37 #16 Posted 25 November 2019 - 10:59 AM

General

• Player
  • 50501 battles
  • 8,556

View PostTachenk0, on 25 November 2019 - 09:48 AM, said:

To je hodně nevýhodné a od toho jsou tam žebříčky pro jednotlivé tanky. Aby se měnil stav MoE zní hloupě. 

Jak se ty žebříčky poznají v bitvě proti hloupému MoE.

Celkem mi to připomíná pokus o rozhýbání šedé zóny s vyjížděním MoE. Platit jiným hráčů za označní jen na hlavni asi není dost zajímavé.

Tachenk0 #17 Posted 25 November 2019 - 11:16 AM

Warrant Officer

• Player
  • 31539 battles
  • 521
  • [RITA] RITA

View PostMiri37, on 25 November 2019 - 09:59 AM, said:

Jak se ty žebříčky poznají v bitvě proti hloupému MoE.

Celkem mi to připomíná pokus o rozhýbání šedé zóny s vyjížděním MoE. Platit jiným hráčů za označní jen na hlavni asi není dost zajímavé.

Žebříčky nepoznám, nevím proč bych měl?
Co to meleš? Co sem taháš nějaké placené MoE?

kurcatovium #18 Posted 25 November 2019 - 11:23 AM

Brigadier

• Player
  • 45716 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

Miri asi naráží na skutečnost, že v téhle hře jde (neoficiální cestou samozřejmě ) koupit prakticky všechno. Nemáš skill na splnění misí na Objekt 260/279? Když zapátráš, najdeš spousty nabídek na jejich vyježdění za XY peněz. Totéž s CW reward tanky po dobu kampaně atd. A lidi to "kupují". Takže kdyby bylo oficiálně dostupné to odměnové 3D camo za 200 Kč a neoficiální cestou jeho vyjetí za 150 Kč, tak se vždycky najdou lidi, co těch 50 Kč raději "ušetří"...

SWAT0013 #19 Posted 25 November 2019 - 11:25 AM

Brigadier

• Player
  • 31410 battles
  • 4,788
  • [KHIL] KHIL

View PostTachenk0, on 25 November 2019 - 11:16 AM, said:

Žebříčky nepoznám, nevím proč bych měl?
Co to meleš? Co sem taháš nějaké placené MoE?

Jasně, že to sem plete. Dává to smysl - dejme tomu, že by třeba topový vzhled stál stejně jako ty 3D skiny, tzn. nějakých 4 - 5k goldů (přesně si to z Black marketu nepamatuji). Zejména pokud se bude jednat o jednodušší tanky na markování, existují služby, kde si zaplatíš, načež se ti někdo přihlásí na účet a ty marky ti vyjezdí. A je docela možné, že na ty snadné tanky by to vyšlo levněji než oficiální cestou od WG (je i dost reálné, že by dotyční upravili ceny, aby to právě tak vycházelo, protože třeba marky na T-34 dobrý hráč vyjede za pár bitev a má to jako prima vedlejší příjem, zatímco třeba snažit se o marky na Chieftainovi vyžaduje trochu jinou časovou investici a jinak skillového hráče :)

WG by tak z toho zase nemělo vůbec nic a jen by se obohatilo pár jedinců, kteří si z WoTka a měření e-chloub udělalo docela výnosný byznys ;)

Což mě jen utvrzuje v tom, že by odměny prostě měly být spíše drobného charakteru, maximálně dávat lehce větší odměny za určité počty markovaných tanků...

Edited by SWAT0013, 25 November 2019 - 11:25 AM.

Jmeno1 #20 Posted 25 November 2019 - 11:31 AM

Field Marshal

• Player
  • 50912 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Včera jsem byl lehce v šoku, když jsem narazil na českého streamera, co to oficiálně nabízel na své twitch stránce a v přímém přenosu vyjížděl cizí účet. Pak se člověk diví, když má za sebou borce v Obj. 279, který vystřelí 2x za bitvu a jde do garáže sice jako top tank ve hře, ale na dně výsledkové listiny a má osobko kolem 3500...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users